Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
veru děkuji ...já jsem fakt šťastná jak blecha :-D (od jakživa bylo pro mě hrůzou v jakých botkách se budu vdávat :-N) ....a nakonec to takhle krásně vyšlo a já mám přímo hotové papučky :-D botky jsou jak papučky :-D Nebuj šak i vy budete mít brzo zařízeno zamluveno :-))....neboj přece jen ještě jednoho stašáka máme |-| :-p a to je oblek pro ženicha je hrozně drobounkej na dětském nic nepořídíme a na pánském má všechno velký :-( ale pevně doufám že něco pořídíme - datum shánění obleků se nám taky už blíží :-D Jinak co se týká foteček určitě dodám :-))
Odpovědět
Holi, fakt samé skvělé zprávy, k botkám gratuluji, já zatím tápu... Ale byli jsme v týdnu na zkoušce prstýnků, díky vaší instruktáži jsem to vzala v klidu. Ten můj už byl alespoň v náznaku, měla jsem tam na výběr dva druhy matu, který nám víc sedne a pak jsme vybírali velikost briliantíků a tak, no jsem na výsledek zvědavá =-) budou nejspíš až koncem dubna. Přítelův byl holý kroužek bez ničeho, tak na to taky koukal trochu vyjeveně (nebyl instruován :-D ) a taky jsem zvědavá na finální cenu, máme jí dle ceny zlata za gram a při zadávání nám byl sdělen jen odhad =-)
Odpovědět
Lidi, jak tu píšeš o diplomce, ty jo, to už je tak dávno... držím palce, ať jde vše hladce. Jak já bojovala s diplomkou, výzkumem a hlavně termínama, jj touhle dobou jsme nějak měli finišovat a tedy moc jsem nestíhala. Naštěstí mi termín posunuli o 14 dní a já pak vše v klidu stihla, ale hlavně, že jsem na podzim-v zimě cestovala :-D No popravdě jsem ráda, že už to mám za sebou, i když tehdy jsem šla hned dál :-D a pak si pěkně nadávala :-D Tobě, hodně síly a nápadů při tvoření!
Odpovědět
Azet na zkoušku fakt zapomeňte ve finále je to fakt o něčem jiném :-D Já byla ze zkoušky fakt mimo - nešťastná a ted jsem jak malé dítko před vánočním stromečkem s dárečky :-d já mám taky brilijantík - takový malinkatý chtěla jsem fakt decentní má asi 2 mm :D:D Prstýnky jsou fakt překrásné uplně podle představ
Odpovědět
azet jestli můžu radit doporučuji Dajchmana ....tam je balerínek i botek na podpatku v bílé barvě opravdu spousta :-) ....můj šampion je ale z Rena :-) Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo že zrovna v tomhle obchodě seženu své svatební botičky :-D
Odpovědět
Díky díky za rady, určitě vyrazím ;-) Tak teď jsme se s nastávajícím pohádali při výběru oznámení, my se snad nikdy neshodnem a to výjimečně dítko usnulo v rozumnou hodinu (asi po čtvrt roce) a my bychom na to měli klid 8-( (uaaaa)... a tak je to s každým druhým návrhem a nápadem :-( Ale sám s ničím nepřijde. Začínám být z těch příprav vyčerpaná a nebo prostě dneska nemám svůj den (doufám, že to druhé ;-) ) (omlouvám se za postěžování si)
Odpovědět
azeta: moc děkuju ;-) zatím jsem v klidu, až mě to děsí :-D ty jsi na doktorandském? či co, že jsi šla ještě dál? holino: to se ti ty nákupy pěkně vydařily ;-) zítra mi přijede miláček, tak jsem zvědavá, co podnikneme, ale už mi slíbil obídek, aspoň nemusím vařit :-D :-D :-D jen tak mimo, jak to sleduju, tak nás tady pár studuje, a snad tu jsou i nevěsty s tituly, jestli se chytám x-)
Odpovědět
Dobré ráno, holky. Všem děkuji za gratulaci k prstýnkům. omlouvám se, ale dřív jsem to nestihla. Přítel má odlétat dnes do Švýcarska a neví se, jestli vůbec poletí. tak jsme řešili. Jinak. Konečná cena prstýnků 3500,- s tím, že jsme dali zlata celkem 11g a z toho nám jeden zlatý řetízek vrátil. Takže naprostá spokojenost. Akorát můj chlap má hezčí s tou svojí rytinou než já, že já si ji nedala taky :o))
Odpovědět
Krásné dobré ráno, u nás doma se vyspává :-D tak já jdu nakouknout :-) picasso tak to je paráda s prstýnkama a cena příímo luxusní 8-) Gratulujííí!!!!!!
Odpovědět
azet - můžeš bejt klidná u nás je to taky s oznámením na štíru |-| ...když už se shodneme tak v konečném výsledku zjistíme že nám to nenatisknou zlatou....nebo jsou ty oznamka šíleně drahy 45 ks a podobně ve čtvrtek jsme už konečně našli reklamku kde nám to natisknou zlatě ...dokonce jsme se shodili i na cenově dostupném oznamku ...ale v konečném výsledku - muž neměl čas (cca asi jen půl hodiny- zase ještě hooonem pospíchal do práce ]-( ) a za tu dobu jako nemůžeš vybrat styl písma verš, no prostě nic 8-( |-| Takže pod nátlakem :-D slíbil že v úterý po práci - vypne mobil =-) a půjdeme to řešit znova :-N tak jsem zvědavá :-D :-D Holky když už jsme u oznámení ....potřebovala bych pro představu prozradit vaší kalkulaci oznámení ...jako kolik kusu jste jich objednávaly a kolik jste platily ....děkuji :-) Jinak mám taky dojem že jsem na vše sama 8-) sicee všechno spolu řešíme ....všude se odvezem přivezem společně ...ale starám se o to já připomínám já ....kdybych na to nemyslela nepřipomínala tak by se na to buď zapomělo nebo vůbec nebylo :-D :-D Prostě je pořád čas :-D ...to že asi půjde asi jen v trenkách ...ho nechává naprosto v klidu =-) 8-(
Odpovědět
holino: Děkují :o)) No, u nás to byla nějak podobně s tím řešením svatby. Ale u přítele je to tím, že se toho teď nakupilo moc, takže jsem věčinu pozařizovala. Ale snaží se :-) Já to beru, že takové věci, jako je svatba většina chlapů moc neřeší. Ale když jsem navrhla, že si oblíkneme džíny,trička a jen si odskočíme se nechat oddat, tak ne, musí to mít nějakou úroveň :-D
Odpovědět
picaso :-) přesně každej chlap je v tomhle asi stejnej :-D pro mě by džíny byli to nejlepší ale přesně jak píšeš ...neeee to neeeee - chce to mět se vší parádou :-D Přesně i když se snaží a to jako fakt hodně je to pece jen chlap ...a nakonec sejně slyším že to stejně umím nejlip domluvit zařídit a vybrat já :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jako bych slyšela mluvit toho svýho :-D
Odpovědět
tak mám v albu naše milované kroužky (není to nic moc ve skutečnosti jsou mnohem mnohem pěknější - jemnější decentnější - opravdu je bude muset zkusit vyfotit muž - já to s foťákem asi moc neumím :-D ) a taky botičkýýý :-N
Odpovědět
ahojky, tak k tomu oznámení - my jich máme 70 s obálkama za cca 1500 x-) tak s těm chlapama - miláček poslední dobou překvapuje, prý si uděláme krásnou svatbu kluci mu prý říkali, ať se jenom na úřadě podepíšeme a neřešíme to, že ušetří něco na motorku... tak jim odpověděl, že to ne, že si radši uděláme svatbu :-D
Odpovědět
holino: botičky krásný, ale prstýnky opravdu bude muset vyfotit tvoje drahá polovička, protože na fotce není skoro nic vidět :-D lidi: Tak to si zaslouží velký obdiv. Musíme tajit místo, kde se takový chlapi hledají :-D
Odpovědět
Kdoví co msonulka, jestli se přijde pochlubit :-)
Odpovědět
Děkuji za pochvalu jj - prstýnky na fotce nic moc Lidicka tak to je suprová cena při takovém počtu ...my potřebujeme 50 ks a počítáme 2000,- =-) msonulce vyšlo fakt fantastické počasíčko :-) ..určitě příjde :-)
Odpovědět
Ahoj holky, vidím, že je tu spousta novinek. picasso: nádherné prstýnky, jsou fakt úžasné! holino: botky parádní, prstýnky fakt nejsou vidět, ale pokud jsou podle předlohy, tak taky paráda, snad budeme mít stejně hezké Jinak s chlapem to mám to samé, nechává zásadně vybírat mě, a když vyberu, tak zhodnotí, že se mu to nelíbí, ale nový návrh nedá :-) Oznámení budeme mít za cca 22,- ks i s obálkou, plus 8,- za pozvánku ke stolu a rautu. Ještě se tam připočítávají nějaké příplatky za přípravu tisku, což jsou asi 200. Myslím, že cena super.
Odpovědět
misaroz: Díky. jsme z nich nadšení :-) My zatím pozvánky ještě netiskly, takže nevím :o))
Odpovědět
My taky ještě nemáme vytištěno, znám jen předběžnou cenu z internetu. Ještě to chvíli necháme uležet. :-)
Odpovědět
My budeme dělat vlastní. Předlohu jakžtakž máme :-)
Odpovědět
Tak to jo, to bude taky krása. Já na to fakt nemám čas, navíc nejsem ani moc graficky zdatná, tak by z toho asi byla patlanina :-D
Odpovědět
misaroz: Já taky ne. Tohle je v režii mého drahouška. Už jsou namalovaný, tak jen dodělat a vytisknout :-)
Odpovědět
Tak můj drahoušek na to vůbec nemá čas a asi by to ani nezvládl, i když nechci ho podceňovat, ale taky se v grafice nevyžívá.
Odpovědět
Ten můj zase jo. A aby ne, když je IT :-D
Odpovědět
Ahojky, my máme oznámení za 2180kč. 70 oznámení, 30 pozvánek ke stolu, 10 na raut, 30 kartiček s básničkou, že chceme peníze. A 200kč z toho je tisková příprava a 130 poštovné a balné. Jedno vychází na 18,50 s potiskem a pozvánky a kartičky stojí 7,50 i s potiskem. Takže super cena:-)
Odpovědět
lidi: ne ne na doktorandské jsem se nehrnula, i když mě přesvědčovali, ale studovala jsem v Budějcích a chtěli ať pokračuji tam, ale denní bych nezvládala už finančně ani psychicky a :-D na dálkové se mi nechtělo...i tak jsem měla problém sehnat práci, že jsem převzdělaná :-D. Před VŠ jsem dělala totiž ještě VOŠ (chytla jsem akorát zahajující rok a nikdo nevěděl, co z toho nakonec bude). A po magisterském jsem si dala ještě jednu VŠ v Pze jako rozšiřující můj obor. Bylo to na 3 roky pro mgr. a díky mému příbuznému oboru, jsem to zvládla za rok a půl a byla jsem ráda, že to mám za sebou a už se mi tedy nic studovat nechce asi už mi mozek nestíhá :-D. ad chlapy: Mně by ani nevadilo, že ty přípravy budou víc na mě a že si budu sama vybírat a rozhodovat, ale spíš to, že se tomu věnuji x hodin a ve finále přítel vše hodí pod stůl, nic se mu nelíbí, ale sám s ničím nepřijde :-x. Dám mu např. vybrat z nabídky dortů, co se líbí mně a stěží vybere 1 a ještě s kritikou, jmenovky na stůl a oznámko jsme si chtěli vyrábět sami a to je právě kámen úrazu, nemůžeme se shodnout ani na textu natož na formátu. A k netu, aby se podíval na možnosti ho nedostanu .. :-S .Právě kvůli ceně jsme chtěli nějaký vlastní jednoduchý nápad. No u nás podobně asi jako píše misaroz ;-)
Odpovědět
Holino: můžu se zeptat na kolik vás prstýnky vyšly s tím briliantíkem, já jsem zvědavá na kolik nám to nakonec spočítá, při zkoušce říkala, že to vyjde na víc než čekala =-) (tedy ne kvůli briliantíku, ale kvůli váze zlata). Jo a na fotečku od přítele se už těším ;-) a botky super, vypadají naprosto pohodlně x-)
Odpovědět
azaret fotečka od přitele tam je :-( poslední 2 ks :-( taky mu to nějak nešlo =-) prej donese z práce lepčí foťák :-D Co se týká prstýnků tak jsme 10 g svého zlata a platili jsme přesně 570,- :-) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?