Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jo, ja jsem sem mrkla o vikendu a ta diskuse me fakt dostala :-D jsem si nemohla pomoct, jako ze do podobnych temat moc nezasahuju, tak tohle jinak neslo :-D to tema je cely trosku mimo, ale ta poznamka o esteticnosti tomu dala naprosto bezkonkurencni rozmer :-D holky, kdo tady z vas je esteticka nevesta?? msonulka? ty jsi myslim "mlade", ze jo? luuuc taky..?
Odpovědět
msonulka: jo, jeste - jedna nase mudra rodinna rikala, ze atb se nejlip rozpousteji v alkoholu :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: Hm, ATB a alkohol. To jo. A o zábavu na svatbě bude postaráno :-D
Odpovědět
picasso: :-D :-D neboj, my doma atb nezapijime alkohol bezne ;-)
Odpovědět
atb a alkohol, zajímavá kombinace, pak už si jenom ustlat na záchodě a je dokonáno :-D
Odpovědět
Tak, můj skoromanžel odjíždí v neděli na týden do Španělska :-(
Odpovědět
Tak uspořádej dámskou jízdu, rychleji ti to uteče :-)
Odpovědět
Tak jo, přijeďte. Potřebuju vyžehlit, vaprat, uklidit, umýt okna a budu celý týden chodit do práce :-D
Odpovědět
Ok, a pak se přesuneme ke mně.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: mě je 22, takže taky budu ,,estetická,, :-D :-D :-D
Odpovědět
picasso: tak to by byla jizda :-D :-D :-D
Odpovědět
danuska: ty se mas! :-D holky, letim nechat prezout auto, tak tu napiste neco peknyho ,at mam pak co cist ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to by byla, ještě někomu strčit kočárek a jede se :-D
Odpovědět
misaroz, ja_fi: To by byla.O chůvu postaráno. Máme doma dva ušáky. tak je zapřáhneme za kočár, dáme před ně mrkev a budou vozit :-D
Odpovědět
tak já se taky loučím, zase večer ahoj
Odpovědět
Papa, holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim tedy k čemu přesně to patřilo,ale nejmladší nejsem už mi táhne na 27 :-D asi nejsem estetická či co :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, tak to je fakt sranda... tak naše svatba asi nebude nic moc, jelikož už jsem taky lehce prošlá nevěsta...z estetického hlediska...je mi 27 :-D :-D :-D :-D Jinak o víkendu jsme byli na muzikálu Touha a bylo to supeeerr!!! Chytli jsme i super obsazení rolí. Musíme takhle vyrazit čatěji. Jenom restauraci jsme nakonec nestihli, tak asi příští víkend. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Touhu jsem taky viděla a souhlasím, že je to skvělý muzikál! :-) Mě se líbil už v TV (Kvaska), ty písničky jsou zkrátka dobrý! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky pajiku. Tak to jste meli kulturni vikend, super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj měli a klidně bych si to zopakovala... :-D A tuhle sobotu jedeme na setkání bíglů už jich je nahlášeno cca 70 kousků... poslední dobou teď něco podnikáme, minulý víkend mě přítel vzal do Poděbrad, kde jsme byli před pár lety na prvním rande... :-N nuuna: tak jsem četla, že už máte objednané prstýnky... gratuluji... ;-) verunka: Kvaska se nám taky líbila ;-), My do Kalichu chodíme docela rádi, zatím nás tam žádnej muzikál nezklamal... ;-) Vlastně první co nás tam nalákalo bylo Tajemství...taky vřele doporučuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, uz se tesim az prijdou :-) Diky ;-) Holky, teda to je nadeleni, nechapu, co na me kdo prsknul, ale stale mi stoupa teplota, a pritom zadne jine obtize nemam... =-) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to je divný??? :-| Tak do sebe lupni paralen, ten by to měl srazit. ;-) Jinak v Pze prý lítá střevní chřipajzna... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, pritel uz mel to "stesti"... Ja tedy jeste ne, ale tyhle problemy zatim taky nemam. Prasek si zatim nechci brat, ono pry neni dobry teplotu srazet hned v zarodku, protoze se tim zastavi ta obranna reakce tela a imunitniho systemu. Ale pokud to preleze 38°C, tak to uz asi resit budu :-| Jen fakt nechapu, co to, kdyz nemam ani rymu, nic... Trochu desivy :-N Pritel uz se me ptal, pry jestli nejsem tehotna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyy!!!! vyhrála jsem 2 lístky na tu krasobruslařskou show s Pljuščenkem!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: jeeeeeee :-o :-) Ty blaho,tak to gratulace!!! Kdes to vyhrala?
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem sms z novin MF :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty blaho, tak tomu rikam stesticko :-) Ja kazdy tyden posilam vylustene prekvapeni a buh vi co vsechno jeste, a nikdy jsem nic nevyhrala :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máme vybrané prstýnky :-D Jupí, byla to láska na první pohled, celé to trvalo 10 min. Mám je v albu. Nejdřív jsem chtěla také ty dva spojené kroužky, ale vyhrály to tyhly. Já mám taovou radost
Odpovědět
Profilova fotka
socina: velka gratulace k prstynkum ;-) Uplne chapu tve pocity, jsem na tom ted uplne stejne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?