Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verunka: no, dopadlo to na vybornou s hvezdickou! :-D :-) Nejenom, ze jsme to dokonce bez potizi nasli, ackoliv jsme v Plzni autem nikdy nebyli, a jeli tak nejak podle citu... :-D Ale pri vyberu jsme meli behem chvilicky jasno. Na prvni pohled jsme se tam zamilovlai do prstynku, takze ani zadne dilema nebylo (diky bohu :-D ). Nakonec jsme vybrali uuuplne jednoduche prstynky, kombinace stribra a titanu, barevne pul napul, rovne ale se zkosenymi hranami - a z toho jsem nadsena x-) Ja totiz nechtela rovne prstynky - aby nas to netlacilo. Ale nechtela jsem ani klasicke bombirovane, protoze mi neslusi... A tohle byla idealni varianta :-) Jsou tak neuveritelne jednoduche, ale zrovna tim jsou proste paradni, nakonec na nem nebudu mit ani kaminky, nejak mam pocit, ze to ten prstynek nepotrebuje a jen by to rusilo :-) A jsou moooc pohodlne, pan Kubik mel zrovna primo moji velikost, tak uz vim, jak bude vypadat. A nejlepsi je cena - 2.500,- za par x-) No proste jsem nadsenaaa a nemuzu se vubec dockat, az budou hotove.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: jeee dekujuuu :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem při pondělku :-) nuuna: a máš nějakou fotečku prstýnků?
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: jeste k te vasi lapalii s tou nandou - kasli na ni. Presne jak pisou holky - vetsina lidi si na svatbe bude tukat na celo, co si to vzala na sebe, a vystrihne si akorat silenou ostudu a trapas. Uz jen tim, ze tam bude takhle nastrojena jedina, no to bude tedy podivana...Kdyby tam bylo takovych vic, mozna zapadne, ale tohle bude jak pest na oko... Rodina je trochu mimo, a ona jeste vic. Ostatni si o tom budou myslet sve, ze se snazi strhnout pozornost na svatbe na sebe, to je vazne trapne a nevhodne. Ovsem obdiv nebo kladna pozornost bude tak to posledni, ceho se ji dostane :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: bohuzel nemam, pan Kubik na strankach zrovna tyhle prstynky vubec nema, a tam jsme s sebou nemela fotak. Ale ono na fotkach asi nebudou vypadat nic moc, budou vypadat nejspis uuuuplne obyc. Ono to bude vypadat nejlip nazivo :-D ale slibuju, ze az prijdou ty nase, peclive vyfotim a ukazu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna, ty šaty máš opravdu krásné! :-) Taky jsem si toho všimla až teď, že je tam vůbec máš... :-| K prstýnkům gratuluju a k té ceně dvojnásob! To je opravdu úžasná cena a jestli je to opradvu za pár, jak píšeš, tak je to nááádhera!!!!! A co fotečka, nebyla by? ;-)
Odpovědět
Teda nuuna, ta cena za prstýnky je skvělá, my budeme mít zlato, přítel cokoliv jiného odmítl, ale taky chceme nějaké rozumné, takže bychom se chtěli vejít do osmi tisíc za pár. Jdeme ve středu, tak uvidíme, jestli to bude reálné.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to už se moc těším na fotečky. Nám se také líbila klasika nic přeplácaného a máme je bez kamínku,prostě si říkám že v jednoduchosti je krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, diky moc :-) Jj, cena je paradni, ja jsem pro jistotu pocitala, ze 2.500,- bude za jeden, a ono nakonec za oba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je paradni cena :-)
Odpovědět
ahoj holky! jsem se sem driv nedostala.. vitam novou nevestu! :-) nuuna: a gratuluju k uspesne misi!!!!!! x-) x-) x-) tyjo! tak uz mas taky objednano! kdy budou hotove? a ta cena - no nadhera!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Mely by byt do tri tydnu, mozna budou o neco driv. Nemuzu se dockat, prijde mi to hrozne dlouho :-N :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahooooj, nuuna: tak to je paráda. Supr :-D Tak už se těším na fotečku :-)
Odpovědět
Ahoj ja_fi, poradíš mi, jak si stáhnout to odpočítávání, angličtinou sice vládnu dobře, ale prcek mi nedává moc prostoru, tak bych to měla rychleji. Děkuji
Odpovědět
nuuna: jeeej, tri tydny max? nadhera! misaroz: no, to kdybych si pamatovala... tam tusim kliknes na to odpocitavadlo (u nekoho v albu si na to klikni a ono te to hodi na stranku odpocitavadel), nebo si zadej do vyhledavace. tam uz jen vyberes ktery, zadas datumy (svatba) a pripadne text, pokud to pujde (nekdy jde jen datum, nekdy jmena, nekdy i nejaky text) a ono ti to vyhodi takovy odkaz, ktery si zkopnes do popisu alba tady :-) a je to
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! nuuna: už se těším na fotky!!! ta cena je fakt krásná... :-)
Odpovědět
misaroz: koukam, ze ses taky nechala donutit k reakci na estetiku vdavani se po 25 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: a uz ani tebe :-D
Odpovědět
Dneska jsme měli v plánu nákup svatebního spodního prádla a zkoušku šatů. Nebude nic, příteli zaměstnavatel nezaplatil zakázku :-( Ještě že je do srpna času dost :-) Ale těšila jsem se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, to vis, lidska blbost me bavi, to si nenecham ujit :-D Navic jsem se musela prihlasit do klubu neestetickych nevest :-D
Odpovědět
picasso: skoda... a nezaplatil jako ze proste bez sance, nebo to prijde pozdeji? ... ach jo, pritel taky bojuje v zamestnani..
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D ja to nejak cekala :-D
Odpovědět
Zdarec holky, díky za podporu, už jsem se rozhodla to neřešit, jak říkáte trapná tam bude ona a ne já! Nuuna: tak to je skvělá cena!!!Gratuluju k rychlému výběru :) Jj, už se nám to krátí, už jen pár dní :), ale těšíme se:)! A abych pravdu řekla, tak nejvíce na to, až to bude za náma. Ten poslední týden je šílený! Už pomalu začínají pracovat nervy, ale snad to bude v pohodě, strašně se těším až si ve čtvrtek pojedu pro šatky :) Jinak rozlučky byly fajn, měli jsme to s přítelem zvlášť a potom večer dohromady...já jsem skončila kolem půl druhé a přítel kolem třetí.... Oslava u babička pro něho však byla utrpení a obdivuju ho, že to tam celé nezblinkal :). Co je horší, že sotva jsme přijeli domů, tak lehl, celý víkend horečky, dneska zvýšená, takže dostal antibiotika a je na nemocenské. Vypadá to na angínu, protože jaksi nemůže ani mluvit. Takže doma lítám jak hadr na holi, v jedné ruce telefon, abych upřesnila restauraci a v druhé teploměr a prášky....Doufám, že bude do soboty fit, protože bych byla ráda, kdyby si to taky užil....
Odpovědět
msonulka: no to je maso! ale atb zaberou a do tri dnu mu bude lip a na svatbe uz o nemoci nebude vedet! to bude dobry! :-) tyjo, ja jsem asi tak trosku nervozni i za tebe!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: uf, to jsou radosti. Ale ATB by mely zabrat tak do ctyr dnu, takze do svatby by mel byt svatby - schopny :-) Ted je ted bacilu nejak moc. Ja jsme vcera uplne nahodou zjistila, ze mam teploty, i dneska se me to drzi, a pritom by me vubec nenapadlo, ze jsem nemocna. Akorat jsem rano vzdycky zahlenena, jinak ale nepozoruju zadne obtize, tak nechapu, co to ma byt... =-)
Odpovědět
ja_fi: Nevíme proč, ale většinou je to práce pro jin firmy, takže se zřejmě čeká na platbu od nich. Ale práce musí být hotová co nejdřív, ale na placení se musí čekat :-( msonulka: Tak to už máte za pár. Tak ať se "manžel" brzo uzdraví, ať si můžete svatbu pořádně užít :o)) Moc ti závidím, že to máte tak brzo. Já mám pocit, že se srpna nedočkám :-D Tak myslím na vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi, ta diskuze je docela vtipná... :-D To už taky nejsem estetická nevěsta! :-D Ajajajaj... :-D Msonulka, držím palce, ať se z toho co nejdříve vykřeše!! Ant. zaberou, neboj! :-) Ale je to pech, že se to stalo zrovna teď, viď? ]-( Zkrátka zákon schválnosti! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: to musí být šílené, že ty poslední dny musíš řešit všechni vlastně sama!!! hlavní je, aby se z toho přítel vyležel a určo vše bude ok!!! :-) nuuna a ja_fi: tak jsem si taky projela příspěvky o ,,estetických nevěstách,, :-D ach jo... někdo je prostě.... :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi, nuuna: to je docela vtipná konverzace, nevím, odkdy má někdo patent na věk na vdávání.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: od dob, kdy lidska blbost svetem toci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?