Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to na mě sedí po 9 letech a prckové se taky dočkám. Jen jsem si nedovedla představit co všechno se musí řešit a kombinovat, dnes po rozmluvě se zkušenou kamarádkou jsem zůstala opařená co všechno s čím souvisí.
Odpovědět
Profilova fotka
Vim presne o cem mluvis, taky jsem byla v soku, kdyz jsem pred 2 mesici zacala zjistovat, co vlastne takova svatba obnasi! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vím, že to bude asi znít praštěně - jediné co máme je fotograf. Toť vše zatím si tak nějak ujasňujeme představy, zatím se víceméně shodujem. Ale mám doma chlapa, který se velkou organizací trápit nebude vše bude víceméně na mě. Jsme od Berouna - řešíme kde bude obřad apod. Jo a bude mi příští rok rovných 30
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-D :-) tak to jsme tu uz dve co mame fotografa :-) taky vime kde bysme chteli hostinu, ale musime se tam jit v zari podivat, nez se to zamluvi na pevno..
Odpovědět
Profilova fotka
Haloo nevesty, kdepak jste? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tadyyy... :-D ale zatim nic nového...
Odpovědět
Jo jo,asi tak. já myslím, že přes léto tu bude celkem mrtvo, ale až nastanou dlouhé podzimní a zimní večery, tak se odtuď nehnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkýý Tak já se taky přidám :-). Jsem na tom asi jako většina z Vás:-) Prsýnek se očekává (asi za měsíc, milášek to chce do roka a do dne) ale termin máme: 27.8. 2010... A to dá se říct jen kuli tomu, aby jsme měli hodně dobrýho fotografa- o toho nám šlo nejvíc. Takže máme termín, a máme fotografku Zuzku Scharft :-) Což je super, místo ještě počká, dá se říct že je mi to místo trošku jedno, ale koukám po Třeboni (tam jsme se poznali) a co tak vim, tak tam návaly nejsou... Jinak jsou ve hře další 3 zámky (kdyby bylo nejhůř) Takže pohoda, a myslim, že jakmile bude prstýnek, tak okamžitě volám na matriku :-D Jinak přípravy jiné asi žádné nejsou, jen já už mám korunku a milášek kravatu (zamilovala jsem do ní na první pohled, a musela jsem jí mít:-D ) A to je tak vše:-D A když to tu čtu: nemáte někdo zkušenosti s nějakou good hostinou na jihu? Vůbec nemám představu, mám docela náročné požadavky a nemůžu nic schopnýho najít:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Vitej u nas! Takze dalsi srpen 2010 nevesta, ktera uz ma tu nej fotografku Zuzku Scharf! :-o ;-) My ji mame uz taky zarezervovanou! :-D Zitra k nam priletaji moji rodice a moje zlata mamuska mi upekla na zkousku svatebni kolacky :-D :-) Takze mam na tyden po diete, budou to kolacky k obedu i veceri :-) :-D
Odpovědět
Jak to jde s dietou? Se určitě těšíš na rodiče, jak často je vůbec vídáš? Musí to být těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pajo! Clovece s dietou to jde uzasne, shodila jsem uz 8 kg,za 8 tydnu! Drzim dietu Weight watchers, ty v cechach bohuzel nejsou :-( V podstate si hlidas prijem kalorii a nasycenych tuku. V zivote jsem tak lehko nezhubla! Jinak na nase se samozrejme tesim :-D Vidim je tak 3 x rocne, nekdy 2x..Je to tezky kdyz se doma neco deje, kdyz jsou problemy a tak, pak je tezke byt tak daleko.. :-(
Odpovědět
ahojky, 8 kilo tak to je super ;-) Hlavně aby to pak nešlo nahoru, já si to zatím držím. No já si tohle vůbec nedovedu představit, vídat rodiče 2x ročně. :-( Já si minulý týden přes net objednala moc pěkný náhrdelník na svatbu, prostě jsem neodolala :-N . Ale nevím jestli to bylo rozumné, když nevím, jaký budu mít šaty :-N No ale už je doma a je super.
Odpovědět
Článek se načítá
AHOJ HOLKY, MY MÁME STANOVENÝ TERMÍN PŘÍMO NA 14.8. 2010 A JELIKOŽ HO MÁME NA HRADĚ,TAK UŽ JEJ MÁME ZAREZERVOVÁN.ZKUSILA JSEM ZAVOLAT A PANÍ MI NA MATRICE ŘEKLA,ŽE TERMÍNY UŽ MAJÍ, ALE NEDALI JE NA NET. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítejte nové budoucí nevěsty... ;-) už se nám to tu plní... no během roku nás tu bude čím dál víc... 8-) Jinak u mě nic nového... jen termín a místo hostiny... místo obřadu vybráno, ale kněz mi ještě neodpověděl... :-) A co miminka? Přemýšlíte už i o rozšíření našich řad??? :-N
Odpovědět
O mimísku přemýšlíme, ještě před svatbou bych chtěla vysadit prášky a snad se brzo zadaří. :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jéééžiš nestraš s mimčem:-) Teď začnem stavět..do toho svatba..a pak chcem cestovat, takže mimčo až tak za 2roky nejdřív :-D... Jinak na diete jsem taky..ale přijde mi že spiš tloustnu( přiznávám se, moc ji nedržim:-( )...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, tak my budeme mít pravděpodobně svatbu koncem srpna roku 2010. A už pomalu začínáme shánět potřebné věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chěla před svatbou vysadit prášky, ale ještě nevím přesně kdy... v červnu mě čekají ještě státnice, takže je toho dost... ale nadruhou stranu, nevím za jak dlouho se nám zadaří... x-) Nacestováno už mám právě dost a hlavu plnou mimíska... :-D
Odpovědět
janiczka: jsme na tom úplně stejně a ještě k tomu když všude potkáváš známé s kočárkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A těch krásnejch věciček na ty miminka... :-N hmmm...... :-D Ale prvně dodělat školu, svatba... ať je to pěkně popořádku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek, zdravim nove nevesty! :-D :-) Tak tu mam rodice, ale zatim nam pul dne jen prsi! ]-( Snad nam aspon na den vykoukne slunicko, abysme mohli na plaz! Jinak mi miminko jeste neplanujeme, je toho tolik co musime vyresit, nez bude cas na mimco.. :-| Tak si zatim uzivam pripravy svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajuska83: Tak se nam pochlub, co uz mate? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady se to docela rozjelo.. A vidím, že mnohdy už jsou hotové různé rezervace, taky už o tom mluvíme čím dál více, přítel pochopil od kamarádů, co už to mají za sebou, že jsem si opravdu nevymýšlela, že se musí hodně věcí zamluvit i rok předem. :-) A už víte jaké budete mít svatební menu? My pořád váháme, protože je to u nás trochu složitější.. Otec nerad omáčky, já jím jen kuřecí a ryby a mamka je na ryby alergická, no a můj miláček má rád všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Ahojkyy, tak je to jasný- kuřecí :-D U nás je to taky složity:-) Já mam bezlepka a nehodlám jako jediná jíst něco upně jinýho..takže budou všichni "trpět semnou" :-D No ale upřimně menu vůbec neřešim, jsem úplně v koncích s výběrem restaurace spíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím budoucí srpnové nevěsty, zjistili jsme s janiczkou83 že máme stejný termín viď :-D no tak doufám že nám hlavně vyjde počasí. Chtěla jsem se vás zeptat kolik peněz by jste dali za fotografa, no mě se 12000 na celý den zdá trošku hodně nemyslíte? Jo a která z vás mě přeběhla u Zuzky Sharf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dizy_dizy: jáááá..se přiznávám:-) Ale nestoji mě 12 000- to je opravdu hodně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem si zatím jen tak emajlovala :-D s nějakými adepty a vyjde mě zřejmě (pokud si ho vyberu a miláček jej schválí) fotograf a videokameraman v jednom skoro na celý den cca tak do 18:00 za 13000. A je to fakt dost, ale zase si říkám, že to jako jedno z mála budu mít na památku.
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: JJ to jsme se s miláčkem taky shodly.. že jediný na čem se nebude šetřit budou šaty, prstynky, a fotograf... My Zuzku nemáme na celý den, máme jí jen na ráno + obřad + začátek hostiny. Pak už budu spoléhat na návštěvníky co mi nafotí a natočí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je pravda, že u prstýnků zatím váháme a je možné, že nakonec budou z chirurgické oceli, našli jsme opravdu pěkné. I když přítel našel na netu prstýnky ve tvaru pneumatik a já musím pěkně bojovat aby nebyly :-) . Já třeba nemám ráda žluté zlato a bílé zlato taky bývá docela dražší a mnohdy od oceli nebo stříbra nejde poznat a který chlap jej má celý život na prstíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Cože? :-D :-D Tak tohle jestli zjistí milovaný, tak mam po boji :-D :-D No ja k oceli nemam moc důvěru, a taky mam na rukou stříbro, tak by se to tlouklo, takže u nás bude bílý zlato a prááávě že milášek si vybojoval zlatý pruh... nejdřív neměl šanci..ale našli jsme asi 5kombinací, a ty prstýnky vypadaji fakt luxusně. Takže jsem ustoupila, jelikož měl pravdu že to zlato tomu dodá na důrazu že to je snubák a né obyč prstýnek :-D Ale prstýnky fakt teď neřešíme- jen nástřelem :-) Teď se neřeší vlastně nic - mam to "zakázaný" prý aby mi něco zbylo na celou dobu, že prý jsem schopná naplánovat svatbu za 10minut :-D (to má ale taky pravdu :-D :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?