Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 pajik: vyjednavej! emoticon fakt to je divny, i kdyby je tam nemeli... 500 na tu utratu, kterou tam nechate????
6. dub 2010 ve 21:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
 jafi: jen aby mi nakonec nezpoplatnili i příbory... emoticon emoticon
6. dub 2010 ve 21:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 tak pujdes jinam emoticon
6. dub 2010 ve 22:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
 Krásné a slunečné ráno všem emoticon ,

dneska je po ránu zase tak krásně a já musím trčet v práci zavřená, ach jo a o víkendu bude určitě zase hnusně, no zákon schválnosti. Mám velkou radsto konečně půjdeme zkoušet taky oblek pro ženich, příteli sundali sádru z ruky tak můžeme zavítat do salonu, se na to těším jak malá holka emoticon . A jak jste na tom vy? Už ani nestíhám dočítat co se tu všechno děje...
7. dub 2010 v 09:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky emoticon

mija: reakce tvoji tchyne mi pripomina reakci u nas - ovsem s tim rozdilem, ze to byla reakce moji vlastni sestry... emoticon emoticon Protoze jsme nemely moc prilezitosti se videt osobne, zvolila jsem telefon, abych jit o oznamila. Mluvim s ni a rikam - udelej si v lete cas, budeme se brat.... emoticon Tak cekam, co jako bude za reakci. A vite co mi na to rekla? Hm, hele a ja ti povim, co zase Verunka (neter) a tchyne, bla bla bla.... takze reakce vlastne nebyla VUBEC ZADNA. S prominutim se nevzmohla ani zabucet, natoz aby aspon ze slusnosti rekla gratuluju! emoticon To ze od te doby pri kazde prilezitosti, kdy se mluvi o svatbe, prohlasi "buh vi, co bude do leta, to je jeste more casu..." a nic hezkeho od ni clovek neslysi, uz radsi ani neresim. Jeji svatbu jsem ji prala, a radovala se s ni (asi jsme fakt naivni husa), a za to, ze se pred lety rozvedla, pochopitelne asi nemuzu JA takze nechapu, proc mi to dava tak sezrat. Fakt nechutny...

Btw s tema rodicema pritele a prispenim na svatbu - vis ono se to dost jinak posuzuje u dcery a u syna, i kdyz je to nepravedlivy. Kdyz se treba memy priteli vdavala sestra, jeji rodice a rodice zenicha zaplatili stotisicovou svatbu prakticky sami - a to uz je prosim pekne nejakych 13 let nebo kolik, takze tenkrat bylo 100.000,- obrovska palka. No a pritel dneska radsi nepocita vubec s nicim, protoze bohuzel tatinka uz nema, jen maminku, a "proste neni" i kdyz tenkrat taky nebylo, a dalo se, protoze se muselo ze...

pajik: predstav si, ze ja, ktera kolabuje i pri pouhe predstave nebo konverzaci o jehlach a odberech, jsem na aku chodila, a v pohode emoticon Ale jenom dokud mi to pichal do zad a do nohou, ze jsme na to nevidela. Jednou mi asi 4 jehly pichnul i do rukou nekam k palcum, a do minuty jsem byla mimo emoticon emoticon
7. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky! kdyz jsme u tech jehel - jsme akorat byli s mimisama na ockovani emoticon nesli to relativne statecne emoticon

s tema reakcema pribuznych, to je tezky... ty vetsinou zamrzi nejvic. clovek by cekal, ze nejblizsi se budou radovat spolu se mnou nejvic. ja si teda stezovat nemuzu. nas spis vytaci opak emoticon my celou dobu planovali, ze kdyz cekame dvojky, tak se nebudeme brat kvuli stresu a pod. za tehotna a ze pockame az budou mimis trochu pouzitelny a pak teprve. a kdyz jsme to letos oznamili, ze teda v lete bude svatba, tak jsme slyseli samy: no konecne! teda hlavne z pritelovo strany. clovek ma chut obcas skakat od stropu... protoze ten ton u toho byl ve stylu (no ze jste se teda taky rozhoupali, uz bylo na case, co na case, uz je skoro pozde, a mozna si to beru moc osobne, ale ja tohle teda naprosto nevydejchavam - co je komu do toho, kdy se budem brat a jestli vubec!!!)

nuuna. ahaaaa! tak to byl ten omdlevaci pripad, ze kteryho ten doktor ma doted trauma emoticon vcera jsem tam pritele objednala emoticon ale teda masakr... vstupni vysetreni 700 (u cinana, s prekladatelem), terapie bylinkama tak 2-3 tisice mesicne.. rikala pani recepcni... no uvidime. dam mu poukaz na 2500 k narozkam.

jo a holky! pokud uvazujete o kravate do modra nebo fialkova nebo cervena, tak v tchibu maji na pristi tyden mit kravaty a me se moc libily. a ceny prijatelny. mrknete jim na web.
7. dub 2010 v 11:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: uf, tak se drzte, a uvidite, co to s pritelem udela emoticon Jj, to byl ten omdlevaci pripad, jak nesnasim jehly, tak do rukou to holt nebylo to prave orechove, protoze jsem mela ruce oprene primo pred oblicejem... emoticon emoticon Ale nastesti jsme byla v takovem tom klekatku tak pohodlne usazena, ze me ani nemusel sbirat ze zeme, proste jsem si jen na chvili prijemne zdrimla, a ani se mi moc nechtelo probirat. Bylo mi ho chudaka lito, byl z toho docela vyplesknutej emoticon Ale nastesti jsem ho stacila aspon varovat, ze jsem mu rekla, ze se mi dela spatne, ze ho teda nechci desit, ale ze by to asi mel vedet...a pak uz jsme se probrala bez jehel emoticon
7. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: emoticon emoticon emoticon chudak! emoticon me teda picha dr. jehlicky po celym tele, na samy prijemny mista emoticon kotniky, kolena, zapesti, lokty.. fakt samy mnamky emoticon to by sis urcite taky uzila emoticon

to mame venku zase krasne, co?? emoticon
7. dub 2010 ve 12:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: nadherne emoticon Uz aby byl patek... Pritel je ode dneska nejakej nemocnej, zitra zustane doma, no jeste aby nam kvuli tomu ten vikend padl! emoticon emoticon

Jinak me to pichal hodne do zad, ramen, a na nohou hodne podkolenni jamky a stehna, ty podkolenni jamky byla taky mnamka emoticon
7. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Jo a na achilovku, brr
7. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 joooo podkolenni jamky! to na me zkousel tentokrat! no fujto! emoticon jinak se mi trefuje do vnitrni strany kolene, a do vnitrnich stran kotniku - samy lepsi mista - vsechny jsou pekne citlivy emoticon

tak pritel snad pojede i kdyby ja nevimco ne? emoticon to uz by musel byt na umreni, aby nejel.. to si prece nenechate padnout! emoticon
7. dub 2010 ve 12:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 No pojedeme, ale zbytek vikendu bude jen o cajickach a medu emoticon Navic koukam, ze se ma samozrejme od patku zkazit pocasi, to je jako na objednavku emoticon emoticon
7. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 jezis neeeee, zadny kazeni!!!! ja chci jet v sobotu na orientak!!! to musi byt aspon neprsavo, at nejsem uplne jak prase... ach jo..
jinak vis ze na nemoci je nejlepsi se vypotit?! na zdravym tele emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
7. dub 2010 ve 12:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: kdyz zatim to spis vypada, ze to ho spis dorazilo, nez ze by nastalo zlepseni emoticon Tak abych jeste nebyla nemocna i ja...Ono uz tak je divny, ze ja jsem fit a on nemocny, s moji imunitou... emoticon
7. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 Ahoj, holky.
ja_fi: moc hezké prstýnky :o)) A co šaty, jak pokračují?
nuuna: copak tvé drahé polovičce je? A co v práci, už dobrý?
7. dub 2010 ve 13:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: ahoj! emoticon diky za prstynky. saty jsou vicemene vybrane, teda strih. vsak vis, hodne podobny tomu tvemu, jen to bude asi celobile s korlakama na zivutku emoticon co ty? nejake novinky? my jdem dneska odpoledne na matriku emoticon
7. dub 2010 ve 13:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: v praci stale stejne, do dvou tydnu bychom meli byt prestehovani na jinej barak. No pritel je nejakej chciplej, boli ho v krku a je mu blbe emoticon
7. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi: Zítra jdemem na zkoušku prstýnků a pokud bude všechno v pohodě, v pátek je vyzvedneme. Už se těším :o)) Jinak jsem včera byla na...ná až na půdu. Šéfka nás tak bezdůvodně sdrbala a osočila neprávem, že jsem měla sto chutí dát okamžitou výpověď. Ale rozhodla jsem se, že ji důstojně srazím na kolena, káču jednu emoticon
Jdete zaplatit obřad?
7. dub 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuna: Nám hodně pomáhal Panadol a pro velký chlapy Panadol Extra. Nedívat se na to, že je to jen na horečku. Platí to i na příznaky angíny, nachlazení a chřipky. A na bolest v krku buď kloktat šalvěj nebo jodové střiky do pusy. Zaberou rychle emoticon
7. dub 2010 ve 13:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: jj a vyplnit papiry a tak.. jeste vlastne musim na zamek, to asi naplanuju na zitra (co je zitra? ctvrtek???), at to mame z krku. poplatime nutne a myslim, ze bude zase chvili klid emoticon cim te vytocila?? a jaky mas plan??? emoticon
7. dub 2010 ve 13:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: jj, no my jsme zatim jen na prirodnim sirupu proti kasli a caji s medem, pritel zatim nemel ani teplotu. KDyby se to zhorsilo, vetsinou ho cpu Coldrexem hot drink, v kombinaci treba se Stopanginem nebo tantum verde. Uvidime.

Jinak dobre poridte s prstynkama emoticon My mame prstynky v planu na patek emoticon Uz se fakt moc moc tesim emoticon
7. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi: jj, zítra je čtvrtek. Chápu, taky jsme chtěli mít zaplaceno co se dá. V práci dělají vnitřní kontroly, jak pracuje. Včera byl jeden a když byli za jedním pacientem, tak ten si pěkně postěžoval. Byl to jeden z těch, kolem kterých běháš jak pičule, děláš pro něj první, poslední a on je líný hnout byď jen nohou. Sestro obskakuj mě. Stěžoval si na sestru, která ho donutila po třech dnech se jít vykoupat. A ta kráva nebeská věřila všechno jemu a my pro něj nic neděláme. Přitom vůbec neví o čem mluví. Takže před ní už žádný strach, když bude po mě chtít něco, co není možné, tak jí řeknu (slušně), ať mi to ukáže (Je mi líto, nevím, jak to udělat, můžete mi to ukázat) a případně použít asertivní metodu "zadrhnutá gramofonová deska" Tak uvidíme jak se zadaří emoticon
7. dub 2010 ve 13:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuuna: Tak držím pěsti. Ke komu jdete, k Rýdlovi?
7. dub 2010 ve 13:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: clovek by cekal, ze bude sefova aspon trochu svoje lidi znat a zastane se, co? hm... tak drzim palec, at ti vyjde pomsta emoticon
7. dub 2010 ve 13:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi: To, jo. Já to neberu jako pomstu. Spíš tomu člověku ukázat, že neví o čem mluví a místo, aby prudil, tak by se měl snažit vzdělávat a chápat ostatní. Prostě být správný vedoucí pracovník emoticon A mimochodem, pěsti štěstí, palce kopance. Tak raději ty pěsti emoticon
7. dub 2010 ve 13:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 picasso: nn, to bychom se nedoplatili emoticon Jedeme do Plzne k panu Kubikovi, planujeme Titan v kombinaci se stribrem emoticon
7. dub 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuuna: tak to jo. Taky dobrá kombinace emoticon
7. dub 2010 ve 13:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Holky, taky vam dnesek tak silene pomalu utika...? emoticon
7. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: me ani ne emoticon emoticon
7. dub 2010 ve 14:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 nuna: mě taky ne. Spousta práce přede mnou a málo času emoticon
7. dub 2010 ve 14:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš