Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
Registrovala se 4. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
Registrovala se 4. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 pajik: Jj, tu sem emoticon Mám bílé balerínky v albu, ale vůbec se nedivím, že nejsou moc k sehnání, my máme Deichmana u nás v Písku a tam taky absolutně nic, na tyhle jsem narazila docela i náhodou v Č. Budějovicích, tak jich měli bílých několik emoticon
2. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Teda holky, teď jsem dočetla všechno, co jste napsaly a ufff... Vy jste se teda opravdu rozepsaly... emoticon

Tak nejdřív ještě k HA - já jsem brala Pramino a teď beru Lindinette a myslím, že mají taky nejnižší hormony. Pauzu si mezi platíčkama taky dávám po 3 měsících a nemůžu si to vynachválit! emoticon A HA už beru taky dobrých 7 let. Předtím jsem měla menstuaci tak 7 dní a hrozně nepravidelnou, takže jsem taky ráda, že se mi to srovnalo. Ale je to svinstvo - o tom se nemusíme bavit! emoticon emoticon A věděli jste, že HA zhušťuje krev? Kamarádka teď měla trombózu a musela HA vysadit, asi už na dobro. A většina mých kamarádek po HA otěhotněla do měsíce, ani nevěděly jak! emoticon Měli zkrátka štěstí!! emoticon Já si chci na mímo ještě nějakou dobu počklat, pže mám děti v práci, takže si je užiju až až!! Ale do 30 bych to chtěla zvládnout... emoticon

Jinak holky taky nosím brýle a stály mě 17 500... emoticon Teda měla jsem nějaké slevy, takže nakonec "jenom" 14 500, ale stejně hustý! emoticon No ale taky mám 13 a 15 dioptrií... emoticon Ale stejně mám nejradši čočky! emoticon

Jinak cena naší svatby se asi vyšplhá k 90 000... Ale hostinu nám zaplatí naši milovaní rodiče! Samy se nabídli a já jsem jim za to vděčná!! emoticon

Danuško, Člověče, napij se je dobrá hra, ale ta rána potom... emoticon My už radší hrajeme Aktivity, pže u nich alespoň něco vypotíme... emoticon

Jafi: ještě jednou ti chválím prstýnky! Jsou opravdu krááásnéé! A úplně to vidím, jak se přítel koukal, když si je po sté vytáhla a kochala se! emoticon Já si myslím, že to budu mít úúúúúplně, ale úúúplně stejně!! Už se těším, až si je půjdeme vybírat. Chtěli bychom zkusit Lukáše Rýdla. Má moc hezký výběr! emoticon
2. dub 2010 ve 21:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Zítra se chystáme na Slapy za přítelovo rodičema a já budu řídit potřetí od autoškoly, takže na této trase si dejte pozor na opravdu pomalou řidičku... emoticon
2. dub 2010 ve 21:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
 verunka: My máme taky vybrané od Rýdla, ještě zaplatit zálohu a už se nám budou vyrábět emoticon
2. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Náhodička, Pájo... emoticon Nám se hodně líbí ty nakombinované (bílé a červené zlato). Ale ještě jsme se tam nedostali... emoticon
2. dub 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Jaký budete mít vy, Pájo?
2. dub 2010 ve 21:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Kamarádka má prstýnky od Rýdla a je moc spokojená. Jsou krásné.
2. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Jdu na vás juknout a hooonem dočíst muž je utopenej ve vaně tak mám chvilinku :D:D holky vy budete prstýnky někam schovávat ?? To u nás by to asi neprošlo je jako někde schovat emoticon Pěkně je budeme mít celou dobu na očích ....v knihovně v krabičce (samozřejmě zavřené aby se na ně neprášilo emoticon emoticon emoticon emoticon )
...spíš mám obavu aby je přítel nenechal doma :d asi mu je budu muset v pátek před obřadem...než pojedu k našim ...hodit do kapsy saka :D:D

Jeee holky boty na podpatku neee to by bylo halooo :D:D:D největší sranda je že vy budete mět na přezutí balerínky ...a já na hlavno ...jako na obřad pak se přežuji do krajkových ťamanek s krajkovýma šnůrkama emoticon emoticon
Teda jestli je seženu ted už je ani u těch ťamanů nemůžu sehnat emoticon A to jsem jako holka v nich lítala pořád :d
2. dub 2010 ve 21:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 holino: kde jste kupovali prstýnky?
2. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Misaroz ...hm tak Bludovicích to neznám....já ani moc Havířov - sice tady žiju už 5,5 roku ale když někam jedu busem tak jsem schopná zabloudit emoticon ...všude skoro jezdím autem tak mě autobus dokáže vykolejit tak že se v Havířově ztratím emoticon .... no my zvažovalii Karvinský zámek nebo zámeček v Havířově ....a Karvinský vyhrál :D:D
2. dub 2010 ve 21:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 V Ostravě zlatnictví Stoch ....fakt super jednali jsme přímo s majitelem a skvělýýýý...teda až na tu zkoušku ...ale už to začínám nějak rozdýchávat emoticon emoticon a těším se na finální podobu emoticon viz album emoticon
2. dub 2010 ve 21:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 holino: to se nedivím, že vyhrála Karviná, Havířov je slušný, ale chybí mu atmosféra. Bludovice jsou směrem k Žermanické přehradě (to jsem ti pomohla, že emoticon )
2. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 A šaty budeš mít odkud?
2. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
 verunka: My chceme číslo 3/03 kombinace bílého a žlutého zlata a pro mě s kamínkem emoticon
2. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 misaroz - noo tak to je asi tak vše co vím ...ohledně těch Bludovic ...že jsou poblíž Žermánky ....tím to pro mě hasne :D:D:D
Ale co jsem tak slyšela tak je to tam prý hezký emoticon
No my jsme to vše směřovali na Karvinou - větší část svatebčanů je právě z Karviné ....hostinu jsme sice prvotně chtěli ve společňáku v Darkově ...ale tam měli už rok dopředu plno ...tak jsme se rozhodli na Švýcarksý dům v Petrovicích u Karviné ...cca 10 minut autem od zámku ...a myslím že jsme nemohli udělat líp emoticon)
2. dub 2010 ve 21:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Tam to neznám, ale podívám se na netu.
2. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Vypadá to moc pěkně, budete uvnitř nebo na terase?
2. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 No nic, já se loučím, dobrou noc a zítra snad zase, začínám být závislák emoticon
2. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 budeme mít k dispozici oboje emoticon emoticon
2. dub 2010 ve 21:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Hezký večer a dobrou :-d
2. dub 2010 ve 21:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
 verunka: me se taky moc libila kombinace bily-cerveny zlato, ale na ruce nam prislo, ze se ta cervena uplne ztraci a splyva s kuzi... tak jsme se rozhodli pro bile mat-lesk..
holino: prstynky na ocich mit nemuzeme, deti se nam dostavaji cim dal vys a vys emoticon to by taky mohlo dopadnout blbe emoticon
misaroz: dobrou noc!
2. dub 2010 ve 22:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Já podpatky skoro musím mít, aby se alespoň trochu vyrovnal ten výškový rozdíl... emoticon Ale jelikož nejsem zvyklá v nich chodit dlouho a večer budeme mít DJ, tak jsou boty na přezutí pro mě nutnost! emoticon

Pájo, juknu se, jaké chcete... Myslíš 3. stránka třetí dole? Jak mají červené zlato uprostřed? Tak ty jsou moc hezké! emoticon Já mám ty svoje favority tady v albu. Jsou to ty první a mám u nich, že to jsou favoriti. Taky jsou! emoticon
2. dub 2010 ve 22:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 taky se přidávám ke kombinaci bílé, červené zlato, ale u nás se nelíbilo příteli emoticon takže máme ty co máme, ale jsou taky krásný... teda doufám, že budou emoticon

verunka: ty jo tak to je pěkná sumička za brýle.. já dala 8 tisíc a přišlo mi to strašně moc... Taky mám nejradši čočky, já myslela, že jsou jen do 10 dioptrií... tak to je super jestli jsou i na víc... já se pořád bála co budu dělat až se mi zhorší oči (zatím mám 4 a 6)...takže ještě nějakou rezervu mám... nejlepší by byla operace, ale té já se hrozně bojím... emoticon
2. dub 2010 ve 22:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Tak uvidím, Ja_fi... emoticon Po mé zkušenosti, že něco chci a dopadne to nakonec, že odcházím s něčím úplně jiným, se už nedivím ničemu! emoticon Třeba jsem chtěla vždycky malou korunku, ale když jsem si ji zkoušela, tak to nevypadalo tak, jak jsem si to představovala... emoticon Ale třeba s účesem to bude vypadat jinak. Mimochodem, 7.4. už jdu na zkoušku účesu, takže jsem z toho pěkně nervózní! emoticon Chtěla bych ten účes, co mám v albu, ale bojím se, jak na mě bude vypadat! emoticon
Mě se taky hodně líbí ta kombinace mat-lesk, ale příteli moc nee. emoticon Tak uvidíme, až to uvidíme naživo!

Misaroz: Dobrou noc a krásné sny! emoticon
2. dub 2010 ve 22:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Pájí, já jsem vždycky na operaci lasrem chěla jít, ale před několika lety se mi odtrhla sítnice na obou očích, operovali mi to a potom se mi to právě hodně zvedlo(předtím jsem měla tuším 7 a 9). A od té doby už nechci, pže se opravdu bojím! Ale tobě bych to vřele doporučovala! Byla na tom moje mamka a spousta mých přátel a vychvalují to! emoticon Teď na tom byl zrovna známý a druhý den už normálně fungoval! emoticon Akorát to taky něco stojí, ale máš už celoživotně pokoj! Čočky naštěstí dělají i víc jak 10, ale já mám na čočkách míň - jenom 11 a 13! emoticon Ale holt to leze do peněz! emoticon Stojí mě na půl roku 2100 + roztoky.
2. dub 2010 ve 22:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 verunka: brrr a to mělo nějakej podnět, že se utrhly obě?? Tak to je děsný emoticon ... já se operací očí fakt hrozně bojím, ale taky mě láká, že bych měla pokoj... Já si neumím představit, že se mi někdo cizí hrabe v oku... emoticon emoticon Hlavně bych měla potřebu mrkat, sice vím, že se to víčko nějak fixuje, ale já bych si ho určitě utrhla, jak moc bych se snažila mrknout... emoticon nehledě na to, že bych před tím laserem uhýbala okem... vidíš jaké mám děsivé představy? Operaci fakt nedám... emoticon emoticon emoticon Za čočky dávám stejně taky na půl roku. Leze to do pěnez, ale je to pohodlnější než brýle... emoticon
2. dub 2010 ve 22:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 No, oni vlastně nevědí, ale přičítají to mé silné krátkozrakosti... Bylo to docela hustý, pže jsem tak šla tehdy ve čtvrtek, že mi udělají předoperační vyšetření a tak a na místě zjistili, že mám odtrnuté obě sítnice a během půl hodiny jsem ležela na stole... Tam jsem taky před mámou musela přiznat, že kouřím. emoticon A když jsem potom ležela už oblblá před operačním sálem, tak teprve zjistila, že mám nalakované nehty. A taky, že mi neostříhali řasy... A já, jak už jsem byla oblblá, ta jsem si sedla a začala jsem hrozně plakat, že řasy nedám... emoticon Tak mi je nakonec neostříhali, i když jsem si díky nim potom zkusila svoje! emoticon Každopádně Motolu vděčím za to, že teď vidím!! Ale operace lasrem je zcela něco jiného! To je pro ně vlastně rutinní zákrok, který trvá pár minut. Oko máš hodně rozkapané a zafixované a ten laser podle mě nevidíš, takže se nemusíš bát nějakého uhýbaní nabo mrkání! To oni mají dobře ošéfované! Vlastně se ti přímo v oku ani nehrabou. emoticon
2. dub 2010 ve 23:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 verunka: ty jo... to jsou stejně věci a tys to nijak nepoznala, že třeba hůř vidíš??? Řasy??? To bych taky nedala... emoticon Ale je super, že se na to přišlo a že dokázali zrak zachránit. emoticon Já mám kolem sebe taky pár lidí co už na laseru bylo, ale pro mě je ten pocit fakt hroznej, mám nějakej blok... emoticon přitom do oka nemám problém si sama šáhnout emoticon
Hele v kolik hodin to vlastně toho 20. máte? My v pravé poledne... emoticon
2. dub 2010 ve 23:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Hezký večer!
Objevila jsem počítadlo do svého albíčka a nestačím se divit, kolik lidí mi tam přišlo během pár minut po zveřejnění nových obrázků emoticon POčítadlo vřele doporučuju emoticon

Jinak k prstýnkům - můj zážitek byl, že jsem viděla u zlatníka cizí prstýnky v krabičce, krásně nablýskané, a byly opravdu překrásné. A to v prstýnkách teprve hledám inspiraci a jen tak nic mě nedostane... Jsem skoro ve všem, co se týče svatby docela nerozhodná... emoticon Docela mě to překvapuje a štve... Tím myslím, že až dostanete holino prstýnky, co jste si vybrali, tak budete určitě nadšení!
2. dub 2010 ve 23:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Právě že jsem to poznala, pže jsem nahoře ve vidění měla takové černé místo... A šla jsem k očařce a ta mě právě hned poslala do Motola. I jí vděčím za hodně!!

My to bohužel máme dřív - už 10:30... emoticon Nedávno jsem zrovna přemýšlela, že budu muset vstávat tak ve čtyři, abych to všechno v klidu stihla! emoticon To si teda neumím absolutně představit! emoticon Ve čtvrtek jsem musela vstávat kvůli školení 1.pomoci už ve 4:40 a bylo to dost děsivé! emoticon Domů jsem potom večer z práce přijela v půl desáté a byla jsem totálně hotová!! emoticon Tak jsem na tu svatbu zvědavá... emoticon
2. dub 2010 ve 23:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš