Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ja_fi - deuchman nic moc ;-( balerinek tam maj kupu ale ne bílé :-( Teda aspoň tady u nás v Havířově :-( Hmm tak jsem si tajně myslela že si užiju pátek u kompu když mám muže na odpolední ....ale právě mě prozvonil což znamená že asi za 2O minut vyjíždí z práce:D:D ....tod tohle je teda pracovní morálka to se musí zažít :-D...ale on chudák tak dře :-D :-D Ale ne dělám si randu není žáden med dělat od st do pátku ranní i odpolední v jednom
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: u deichmana mají takové ty bílé balrínky prošívané bílou stužkou, myslím, že je má pavlinka v albu
Odpovědět
Profilova fotka
sice jsem chtěla bílý potažený látkou,ale to jsem fakt nic nesehnala, třeba se objeví něco v létě
Odpovědět
pajik 83 hm takže není deichman jako deichman ...u nás nejsou bílé ani jedny
Odpovědět
pajik: diky.. se tam musim jet podivat.. mame ho trosku z ruky, ale zase ne tak abych tam nemohla odfrcet..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi, ty bydlíš přímo v praze? nebo kousek za?
Odpovědět
mija: v praze, na kraji
Odpovědět
Profilova fotka
já bydlím kousek za ...cca 40 km :-D :-D :-D teď jsem si uvědomila, že nám ještě neposlali tu kalkulaci hostiny... přitom v pondělí mi pan majitel psal, že se na tom pracuje... :-|
Odpovědět
pajik: pan majitel ma cas! do srpna... :-D ho trosku zaprud pristi tyden ;-)
Odpovědět
hm, koukam na toho zajice... na rozdil od berana u nej je vcelku znat, ze mu nenabehla zadni strana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já na ty restaurace nemám vůbec štěstí... určitě ho lehce vyprudím...ve vší slušnosti, abych nakonec nedělala hostinu doma... :-D
Odpovědět
pajik: jako ze byste si namazali chleba maslem a v rodinnem kruhu pochroupali? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja_fi: Prstýnky jsou nádherné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak další položka na které bych ušetřila... :-D ale chleba s máslem je moc obyč... mázla bych to aspoň paštikou... :-D :-D :-D
Odpovědět
verunka: diky!!!! ja z nich mam porad jeste vanoce :-D pajik: dozdobis kyselou okurkou a mas obcerstveni jak v interhotelu! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj, ja_fi, máš nádherné prstýnky, snad se nám taky podaří vybrat dobře Holino: svatbu máme nakonec i s obřadem U Svatého Jána v Horních Bludovicích, tak snad to bude fajn, všechno bude venku, tak se modlím za sluníčko. Havířovský deichman je fakt nic moc, ale občas se tam dá něco sehnat. Ty balerínky v odkazu jsou nádherné, já jsem to riskla a chci podpatky, i když chodím celý život v adidaskách, ale snad to chvíli přežiju. Teď hledám přezutí, tak to možná využiju.
Odpovědět
misaroz: ja myslim, ze balerinky jsou idealni na prezuti - pohodlne, pekne... co vic chtit!
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já teda nechtěla nic hogo fogo, ale dobře přidám i okurku... :-D už se nemůžu dočkat těch našich prstýnků...pořád na ně koukáš nebo sis je už někam schovala???
Odpovědět
jj, podpatky mám hlavně pro radost mé babičce a mým kamarádkám, protože mě chtějí jednou vidět hezkou :-D Ale balerínky určitě mít budu, dlouho bych to nevydržela.
Odpovědět
pajik: uz jsem je schovala, protoze pritel na me koukal uz fakt divne :-D ale ja je zase vytahnu, zitra... :-D misaroz: no, hezkou... ty hezka budes protoze saty a ty boty pod satama moc videt nebudou ;-) :-D
Odpovědět
pajik: no tak tam nedas celou okurku ale jen maly kolecko..? :-D :-D :-D :-D ovsem hlavne tenky! :-D :-D :-D
Odpovědět
holky, premyslim, ze si do toho myho alba napisu, kam jsem ty prstynky schovala :-D :-D :-D :-D abych je pak nasla :-D :-D
Odpovědět
Aha, to mě nenapadlo, ale co kdyby to chtěly zkontrolovat ;-) Teď ještě budu uhánět provozní z restaurace, nějak se neozývá, už bych to chtěla mít z krku.
Odpovědět
misaroz: jo, hlavne pekne cerny na bilym... at se pak nedohadujete, co kdo kde rekl... a zapomnel...
Odpovědět
mizim na nakup, ted uz tam nikdo nebude,... mozna ani jidlo... no nevadi.. nepiste moc, at tu pak netrcim do rana docitanim ;-)
Odpovědět
JJ, to pohlídá přítel, já jsem v tomhle nezodpovědná, všem důvěřuju a pak ...
Odpovědět
jo. bohuzel to tak vzdycky nefunguje :-( nas znamy to tady proste nechape (cizinec) - je zvykly, ze kdyz si s nekym poda ruku a domluvi se na necem, tak to proste plati. trosku tu na to doplaci...
Odpovědět
Je to tak a je to smutné, dneska co není na papíře, to není. Ale snad to bude ok, provozní je velmi sympatická a ochotná, jenom na ty maily neodpovídá. Jo a máme zajištěnu svatební cestu, hurá.
Odpovědět
misaroz: kam pojedete???
Odpovědět
Protože prcek bude mít zrovna rok (18. 8.), tak jsme se rozhodli pro Česko, jedeme do Rožmberka, kousek od Českého Krumlova. Moc se tam těším, snad se to bude líbit i malému.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?