Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Taky se přidávám, moc krásný ;-)
Odpovědět
Kuk ...při pátku toho tady není moc tak jdu k vám :D:D Ja_fi prstýnky jsou parááádní fakt krásný Holky od včerejší zkoušky se probírám prstýnkama znova a znova a jaksi si nejsem jistá jestli jsou to ty pravé :-D (ta zkouška mě odradila) :-| Prej jsem blázínek ....ale hold asi potřebuji ujišťovat
Odpovědět
misaroz jj Karvinský zámek je parádička - splní se mě sen :-) Koukala jsem že to máme ve stejný den :-) a pro co jste se tedy rozhodli vy?
Odpovědět
holino: ahoj :-D ty sis vzala k srdci, ze sem mrknes casteji? super! :-) neboj, oni budou nadherny! jestli jste se na nich shodli pri objednavce, tak neboj,.. fakt je to krasa, kdyz ti je tam neosoupany neosahany vybalej a predaj :-) mozna o to vetsi radost, kdyz se ti na zkousce nelibili ;-)
Odpovědět
ja_fi jo jo a vypadá to i tak že tady budu i dnes - je třeba něco dodělat takže semnou poputuje domů i noťas :-) Shodli jsme se hned jak jsme je viděli tak oba jsme najednou řekli to je ono :-D No prej jsem blázínek ...si hold nemůžu pomoct včerejší zkouška mě celkem vykolejila a přítel tomu večer dodal korunu :-D jsem se mu znovu přiznala že jsem jako na váškách a on na to ... vždyt je to polotovar to máš jak kdybych šel k tatkovi do garáže a nasadil ti na prstík matku :-D :-D ...počkej až to obrousí vyleští zaleští - dají ti tam kamínek - bude to jiný uvidíš :-) no v tu ránu bych ho asi kousla :-D :-D ...jako za tu matku z garáže :D:D Ale jooo těším se už na prstýnky moc :-) budou suprové :-)
Odpovědět
holino: a kdy maji byt hotove? ja z toho mam dneska fakt vanoce - je to krasa.. jeste jak je to novy a neokoukany... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tak je hlavne pak nekam uklid, at si je do svatby neokoukas ;-) :-D
Odpovědět
ja_fi za dlooouho až 21.4. (mají toho teď po veletrhu nějak hodně) Se ti nedivím asi bych z toho taky měla druhý Vánoce - :-N
Odpovědět
jsem blázen :d sem ted koukala na naše vysněný prstýnky na fotku co mám v albu :-D :-D A můžu vám říct že jooo jsou to ty ony ty NAŠE takže pokud je udělá přesně tak jsem ta nejšťastnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi:no tak prstýnky jsou nádherné...jsou podobné těm našim, jen nám se i ten mat leskne :-N a seděli pěkně i bez zkoušky, viď? azeta: k brýlkám..já musela nosit brýle už od 3 let...a doteď si pamatuji jak mě je naši nutili nosit... tak rozhodně nenutit a udělat z nich přednost... ;-) každopádně dneska už jsou hezčí a pohodlnější brýle než jsem musela nosit tehdy já :-D msonulka: taky doufám, že budu tak klidná...já si fakt nejsem vůbec schopná představit co bude, jestli stres nebo pohoda... my se taky s přítelem teď čím dál tím častěji bavíme o mimi... na gastro chodím kvůli střevům - mám chronickej zánět tlustýho střeva (UC), takže si užívám kolonoskopických vyšetření o sto šest :-p danuska: teda pěkně jsi to rozjela :-D já už mám svoje taky asi vypito... :-N teď mi stačí sem tam sklenka vína
Odpovědět
Profilova fotka
jé už mi zbývá jen 139 dní do svatby!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
ja_fi: opravdu pěkné prstýnky a hezky nafocené x-) holky, tak já dneska doměřila na dp a teď už to budu muset dávat nějak dohromady, ale vidíte jak na tom dělám :-D místo toho sedím tady :-| moc se mi do toho nehce
Odpovědět
Článek se načítá
tak jeste jednou diky za prstynky :-) pajik: jo, sedej uplne super. dokonce myslim lip nez zasnubni - ten je mi nepatrne volnejsi a bojim se, abych ho neztratila, ten snubni je akorat - lehce zadrhne o kloub, ale fkat jen lehoucce, takze je vpohode! holino: :-D no vidis! vsak oni budou krasny!!! ;-) lidi: tyjo! sikula! tak to uz mas kus prace za sebou! neboj, s tim psanim jednou zacnes a pak se nebudes moc t zastavit! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja uz to brzy zabalim ( tedy doufam). :-) Snad nam to pocasi na prodlouzeny vikend nejak vyjde :-D Zitra ma byt nejhezci den, i kdyz pry ani tak nic moc... :-|
Odpovědět
nuuna: kdyby bylo jako dneska, tak parada! je sice kosa, ale krasne.. holky, pecu poprve v zivote berana... ehm... tak se mi podarilo do ty peclive vymazany a vysypany formy nalit spravne testo a kdyz jsem to priklapela tou druhou pulkou, taky peclive vymazanou a vysypanou, tak se mi vysmekla z ruky a zahucela do toho testa ve forme :-D :-D :-D :-D no, ne uplne cela :-D tak jsem zvedava, co z toho vyleze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám fakt asi smůlu, konečně když se dostanu semka že si pokecám, jste už všechny pryč 8-( stejně se pochlubím, objednala jsem si teďka svatební botky, už jsem prošla spoustu krámů a žádný mě neuchvátily, tak jsem koukala teďka na web svatba-obchod a jedny nové balerínky tam přidali,jak slibovala paní Květuše :-) myslím že je ještě trochu obšiju korálkama a budou super :-D a určitě pohodlný, když jsou to balerínky...přinejhorším je budu nosit normálně a seženu ještě lepší, uvažovala jsem třeba i o výrazných růžových, aby mi to ladilo s kytkou, tak třeba narazím na ještě lepší :-N uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi, jak se povedl beránek? =-)
Odpovědět
ja_fi: tak to jsi mě pobavila.... já letos nepeču.. nestíhám, ale jinak každé velikonoce mám stádo beranů, zajíců a slepic... už to pak ani nikdo nechce jíst, tak rozdáváme :-D :-D :-D bábině jsem dala zajíce a ta ho nesnědla a má ho snad už třetí rok... oči upadly a zajíc ztvrdnul, je jak z betounu :-D :-D :-D no, ale babička na něj nedá dopustit a říká, že si s ním povídá x-)
Odpovědět
mija: tak to na ty balerinky taky mrknu! diky za tip :-) jinak beran myslim bude dobrej! teda jeste se vali ve forme, nestihla jsem to jeste vyklopit, ale ten prebytek, tkerej se upekl bokem a uz je snedenej byl moc dobrej. nepatrne suchej, ale dobrej - takova jako citronova babeta, jestli vite, co to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě bude krásnej, a výbornej ;-) jen dej pozor na hlavu, vím že mamina když ho vyklápěla, tak si vždycky hrozně ztěžovala, že se jí nechce vyklopit hlava a občas jí trochu nalomila ]-( pak to teda zakamuflovala červenou mašličkou s rolničkou kolem krku, ale trošku se u toho navztekala :-p
Odpovědět
ahojky holky, vím, že sem moc nepíšu, ale čtu vás pravidelně:-) já jsem si objednala balerínky od květuše a jsem maximálně spokojená, jsou ještě hezčí než na obrázku a pohodlné!! Přišly mi do dvou dnů a ještě stály rozumně:-)
Odpovědět
mija: diky! dam si majzla... v nejhorsim ho snime na kusy :-D a paradu delat proste nebude! jinak jsem mrkla na kvetusi a hm, pekne botky, ovsem jen do vel. 40 :-( tak to je mi fakt na nic :-( ach jo.. budu lovit jinde..
Odpovědět
jo holky vtipna historka.. :-) vcera jedna pani: jeee vy mate dvojcata! holky? rikam, ne, parecek.. a pani: aha, takze kluky! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-) koukám že se tady řeší botky holky prosím hodte mě tu odkaz na ty balerinky taky jedny nutně potřebuji a v obchodě mě žádne nejsou :-( budu nakukovat a dočítat ...ted zas na chvili letím něco dodělávat at mám víkendík volný Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi :-D Lidi zkrátka nejsou nejchytřejší... 8-) Ty balerínky jsou opravdu krásný! Docela zapřemýšlím, jeslti do nich taky nepůjdu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... já jsem si objednala 41, 40 mě obvykle mačkají... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fiak velkou máš nožku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mija: ahojky tak balerínky jsou super ;-) možná si je objednám na přezutí, vypadají hrozně pohodlně a po svatbě se dají nosit dál... ;-)
Odpovědět
mija: 42 :-( ona tam ma ale velikosti do 40..? je schopna sehnat i vetsi? mozna ji zkusim napsat... jeste chci mrknout do deichmana.. tam pry neco meli.. holky, beran prezil vyklopeni! asi si ho vyfotim, kdyz je prvni... jeste mam taky zajice :-) ten to taky prezil :-D
Odpovědět
tak jsem myslela že budu ještě chvilku pracovat ....ale prostě to nejdeee :-D mija85 - děkuji za odkaz :-) Holkýýý já vás budu zbožňovat možná víc než svýho muže :-D :-N Balerínky jsou paráááádnické přesně takové jaké jsem si představovalááá - takže vááám díky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?