Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
lidi: :-D no jono... u nas to taky jede... nastesti pritel moc neutraci, vetsina vydaju za domacnost jde ode me, takze kdyz jsem v krizi, prevadi korunky ke me :-D nastesti bylo zatim co... myslis saty na ples a podobne? me prijde, ze je hrozne tezky najit neco, co cloveku sedne, pokud nema zrovna idealni proporce, coz vetsina fakt nema.. msonulka: my zadny zlato proti nemeli (teda nekde neco je, ale me se nechce to davat protiuctem..), takze nas prstynky vychazi na 13.5
Odpovědět
jj, do albicka s prstynkama! ja je zitra taky nafotim!!! ;-) tyjo, uz je duben... to uz je za par!!
Odpovědět
ja_fi: no já nechtěla žádná extra robu, chtěla jsem šatky, které využiji i jindy... takže o to to bylo horší :-| já že nemám ideální proporce.. mám velký rozdíl v pasu a bocích... co mi sedne na bocích, tak mi je velké v pase... prostě typická slovanka :-D takže mi všechny kalhoty odstávají v pase
Odpovědět
no, hlavne ze ty slovansky svadleny sijou na zapadacky :-D ach jo..
Odpovědět
ja_fi: letí to, letí...
Odpovědět
strasne... ja teda myslela hlavne na msonulku, protoze ta se vdava uz v dubnu a to uz je ted! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rádkyně moje...mám otázečku, když je svatba ve všední den dají mi pro svědky na matrice nějaký papír do práce???
Odpovědět
pajik: to te teda asi zklamu, ale ja naprosto netusim! ani jsem neslysela, ze by neco takovyho bylo.. rodice a snoubenci volno maji, ale svedci..?
Odpovědět
no toť otázka... abych se přiznala, tak proto jsme svatbu posunuli z pátka na sobotu :-N no tak spolubydla si právě prokřupává klouby, asi ji brzo zabiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: to je jen dobře, že přítele chytá zamilovanost... :-D ;-) jafi: tak nám je hned zítra nafoť, ju? My už je máme taky hotové, tak snad se pro ně co nejdřív dostaneme. msonulka: už to máš opravdu za pár, tááákže tradiční otázka: jsi nervózní?? Nebo ještě ne e :-D
Odpovědět
super zlozvyk :-D taky jsem ho mela, ale pak me to nastesti pustilo...
Odpovědět
pajik: a u kteryho jelinka? on ma na palmovce dve provozovny, ze? my jsme na tom rohu, u komercky.. nechces tam zajit zitra?? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já zavolám na matriku, ségra si bere volno, ale Lukášův svědek si vybral blbě dovču... no tak uvidíme co s ním :-N
Odpovědět
pajik: hm, neplaceny volno? nahradni volno? domluva se sefem? ;-)
Odpovědět
Ahojky zase se hlásím po delší době - pročítám tak letecky jste hrozný kecalky :-d nunna - dřžím palečky at vše dobře dopadne ja_fi - super se těším s tebou s prstýnků ...my jsme dnes byli na zkoušce a 22.4. si máme pro ně přijít ....jupíííí když už jsme u těch prstýnků holky taky ty vaše na zkoušce vypadali tak nijak - fakt polotovar :-d jako bych si dávala na prstík matku od někat z garáže :-D ....sice mě hned všichni utěšovali že to bude jiný naleštěný ještě trošku obroušený ... s kamínkem a tak ale chvilku mě to trvalo než jsem jim to snědla :D:D lidicka - jooo brejlíky to je pálka to vím jsme v pondělí taky doma řešili- budoucímu manžílkovi pořizovali :-)...jinak je fakt že se nám ty korunky taky teď nějak začínají kutálet (prstýnky, brejlíky a hned je 10 v čudu :-( ...ale zase jsme nesmírně spokojení a to za to stojí :-))))
Odpovědět
holino: ty jsi tu tak vyjimecne, ze vzdycky, kdyz te zahlidnu, tak si rikam: jeee nova nevesta :-D my zkousku prstynku nemeli... =-) chtela bych, aby tam sel zitra pritel se mnou, ma stejne dovcu, abysme si je tam rovnou vyzkouseli, ale nechce se mu, lenochovi... tak pokud nam nebudou a zjistime to az doma, zase se tam povlecu abych to nechala upravit...
Odpovědět
ja_fi: tak to bych mu dala.. by musel i kdyby nechtěl... holino: já si nechávala vyměnit skla.... bohužel se pořád přibližuju krtkovi :-D :-D :-D aspon máme tu přezdívku oprávněně :-D akorát jsem jediná z rodiny, takže nikdo neví, po kom to mám... táta mi tvrdí, že ze čtení a vyšívání, že si u toho ničím oči.... uáááá já tu spolubydlu fakt něčím praštím ]-(
Odpovědět
no ja ho jeste nejak zpracuju.. ale teda uz jsem se bala, ze jak ses odmlcela, tak uz nekde v koute dusis spolubydlici :-D vysivas??? to jsem kdysi delala jako nactileta.. a myslim, ze mi to fakt slo... ale uz me to nebavi, nemam na to trpelivost ani duvod...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: vidíš to, já tam budu muset ještě zavolat, objednávali jsme je na tom veletrhu, takže absolutně nevím ve které provozovně je vyzvednout... :-D já bych klidně jela, ale zbytek penízků na prstýnky budu mít 5. a pak zas budu čekat až si udělá přítel volno... ach joooo
Odpovědět
jj, vyšívám... křížkem... mám ráda, když mi vzniká něco pod rukama, jsem takový ten tvořivý typ, co musí všechno vyzkoušet, ale nejvíc mě chytlo právě to vyšívání spolubydlu ještě nedusím... ještě to tu spolu musíme vydržet tak dva měsíce a pak bude pohoda x-)
Odpovědět
jeeee... ale urcite uz jsou, ze? nam pani rikala, ze z veletrhu toho maji hodne, takze ty nase, co jsme je objednavali tyden po veletrhu, budou asi az zacatkem dubna. Ale uz tam na nas cekaji :-) taky jste nemeli zkousku?
Odpovědět
lidi: ja vysivala krizkem i obrazy ci co... teda jeden, a kdyz jsem ho dokoncila, slo vysivani do kytek :-D ani nevim, kde skoncil. me se vysivany veci nejak libej jen tak udelany, ale na stole bych to mit nechtela, takze nevysivam.. mit to v supleti je na nic :-D
Odpovědět
no my jsme s přítelem skoro 7 let a teď zjistil, že když mě nahlásí na mzdovce jako družku... tak si kvůli mě může vzít volno, když budu potřebovat do nemocnice nebo tak... fakt brzo :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: já vyšívám obrázky... mám je zasklené v bytě, nebo je rozdávám a mají velký úspěch - mám vcelku levné dárky x-)
Odpovědět
:-D my to vyuzili kdyz jsem byla v porodnici.. pritel na me mel osetrovak a lezel tam se mnou a ucil se prebalovat a koupat a tak... ja jsem v ty dobe byla vicemene nepouzitelna :-) rikal, ze nejlepsi nemocnice! ze na gynde jeste nelezel :-D a super byly vizity - prisli rano za mnou, on jeste zahrabanej v perinach.. na odchodu vystrcil hlavu napul ven a zamumlal - ja se mam taky fajn .. :-D :-D :-D :-D :-D to sel do kolen i primar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: neměli..jedeme pro hotovky... jako jsou určitě, ale ještě radši se ujistím kam pro ně... teď jsem přemýšlela kam jsme tento měsíc dali peníze a přítel si nechal taky dělat brejle, takže se penízky rozkutálely... jafi: ty máš ten fotografickej kurz... nevíš jak by se nejlíp dalo vyfotit líčení očí??? Já teda nemám žádnej zázrak foťák, jen obyč digitál. Jde mi o to aby to co nejlíp zachytilo barvy... mě to vždycky na fotce hodí něco jiného než v reálu... :-(
Odpovědět
lidi: tak to jsi sikula! jo, jako darecky super :-) a je to mnohem osobnejsi nez bonboniera.. treba.. :-)
Odpovědět
pajik: ja mam sice kurz, ale za a/uz hodne davno a za b/ jsem v ty dobe uprednostnovala analog, ne digital,.. kazdopadne dneska ten digital samozrejme mame taky.. a tohle je vetsinou otazka vyvazeni bile barvy.. zkus si s tim pohrat, pokud tu moznost na fotaku mas.. byvaji tam prednastavene ruzne moznosti (umele osvetleni, stin, slunicko, automatika - ktera pravdepodobne moc nezvlada). pak je taky dobry jit s tim na nejaky dobry svetlo, kdyz to fotis. ne zarovku nebo zarivku - ty vetsinou zkreslujou. proste zkouset...
Odpovědět
ja_fi: děkuju ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, vy se máte, že už máte prstýnky. My zatím vůbec nic a mám pocit, že se při výběru pohádáme, protože máme úplně jiný vkus. :-( Chci se jít podívat po Velikonocích, tak snad toho mého lenocha donutím. Teď jste mi připomněly vyšívání, to jsem milovala, bohužel už na to není čas, teď mi spíš jezdí prsty po klávesnici nebo plínkách :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?