Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: x-) jo, fakt krasny.. nam se moc libej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D :-D no máš štěstí na hodné děti, hodného skoromanžela... :-D :-D kombinace mě a přítele bude asi hodně divoké dítko.. :-D no tak nevím jestli to kámoška nekoupila někde v teleshopingu...stejně to nefungovalo :-D :-D
Odpovědět
pajik: :-D :-D :-D teleshoping? :-D :-D :-D miluju jejich reklamy... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak já si pamatuju jen Horsta? toho jak má náušnici v uchu..hrozně mi připomíná skorotchána... :-D :-D
Odpovědět
pajik: ja uz si nepamatuju nic :-D radsi na to nekoukam, jdu z nich vzdycky do vyvrtky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ty nemáš ráda jejich echt kvalitní věcičky... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, tak jsem zase dočetla a můžu vám s klidem říct, že dítě si dělá co chce - mám kamarády, úplné kliďase, a jejich holčička do roku v kuse brečela (nebrečela jen při určitém tempu chůze v kočárku) a nepřišlo se na to proč. A naopak, dva cholerici mají kliďase. A my vzteklouni máme vzteklouna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, čtu poctivě během odpoledne dnešní diskuzi, ale až teď jsem se dostala k tomu, abych vám napsala, já jsem začala brát HA až cca před 3/4 rokem, hlavně na nepravidelnost menstruace, která mě trápila pár let a nějak se to nechtělo samo upravit. Taky jsem chtěla co nejlepší, aby to nebyl nějaký "drasťák" tak mi doktorka předepsala novinku na trhu, jmenuje se Qlaira a bude ji asi od srpna a fakt jsem s ni moc spokojená!! :-) Je hodně na přírodní bázi a odlišná jež jiné prášky :-)
Odpovědět
misaroz: tak v tom pripade nam byly nadeleny zlaty deti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase dočetla :-) zrovna koukám na laky na nehty, uvažovala jste některá třeba o barevném laku? nebo jen klasika francouzská manikura?
Odpovědět
Holky, nemáte někdo prstýnky primossa?
Odpovědět
mija: ahoj :-) ja tu trcim furt... ja jen o jednoduchy francouzsky nebo mozna i jen p-shine...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já si říkám abych nebyla celá jen bílá, bych se v tom asi ztratila, pleť mám taky dost světlou, takže možná půjdu do nějaké růžovo vínové, stejné jako budu mít kaly...
Odpovědět
tak kdyz to sladis s necim dalsim, tak to muze vypadat hodne dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
už jsi si vybrala jaké šatky? jsem koukala že sis do albíčka hodila nějaké další...nebo se ti už i šijou?
Odpovědět
jeste se nesijou :-) ale vybrany uz strih asi je :-) myslim, ze je to u nich napsany... takovy spagetovy raminka maji
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: o te nove HA jsme slysela, ale prakticky nic o tom nevim... Ale docela me to zajima...
Odpovědět
jeeej, nuuna :-) co tu v tuhle hodinu delas? :-) prijemna navsteva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: kde pracuješ? u nás v budobě je totiž holka která ti je stráááášně podobná :-) neděláš v dlouhé?
Odpovědět
mija: a co noveho u tebe??
Odpovědět
Profilova fotka
nic, dělala jsem teďka daně a spíš tak jen okukuju fotky a vymýšlím, nezařizuju teďka nic, jen přítel trošku prudí a jestli bych nepřehodila termín, aby byla hostina tam co obřad a tak...
Odpovědět
a prudi hodne? :-( vsak neni problem kousek dojet, ne? ach jaj..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jen bleskovy prulet :-D mija: nn, ja delam v holesovicich :)
Odpovědět
Profilova fotka
docela se snaží prudit, ale máme stejnej vkus, takže až zase tak moc nemůže...jen právě s takovejma kravinama, vzpomněli jsme si pozdě a už na hostinu na zámečku měli stopstav, totálně obsazeno...myslím že není vůbec problém kousek popojet, vždyť to má tak skoro každý,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo :-D no tak to znám holku která ti je moc podobná :-)
Odpovědět
ja myslim, ze je to kolikrat i lepsi :-) popojet.. obradni mista byvaji hooodne predrazeny..
Odpovědět
ahoj holky, tak k včerejšímu dotazu ohledně pomněnek - v září prý již nejspíš nebudou a moc dlouho nevydrží :-( jinak koukám, že se probírá HA - já ji beru 7 let, hrůza... pořád jsem na stejném typu... pak jsme začala špinit, tak jsem šla k doktorovi at mi ji změní, tak mi řekl, at ji beru ve stejný čas, at si na to dám pozor, pže jsem zrzka a bylo.. a je fakt, že od té doby se špinění neobjevilo ;-)
Odpovědět
jinak dneska jsem si nechala dát vyměnit skla do brýlí, a koupila si šálku k šatům ;-) zase jsem měla den jen pro sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejlevnější to sice nebylo, ale ty prostory jsou prostě naprosto dle mých představ, bíle vymalováno, žádný farmářský starý vybavení,nebo cihlové zdi...prostě čistý, hladký, jemný...svíčková myslím za 240,-, což není málo, ale viděla jsem i dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: fakt? já jí totiž beru taky v průběhu dne úplně různě a teďka mám 2 měsíce taky podobný problémy...navíc jsem to dostala už po 14 dnech a ne 4 týdnech...ale to bylo asi kůli stresu v práci...těhotná rozhodně nejsem, to jsem si dělala radši test, kdyby náhodou tak abych o tom věděla..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?