Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
veru: velke? :-D obri!!!
Odpovědět
jsem pribrala tusim 25 kilo.. uf. ale stalo to za to ;-)
Odpovědět
je to tam
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi me se na tobe libi i ty s temi jakoby rukávky,ty ti také moc sluší
Odpovědět
Profilova fotka
Tak promiň, já pořád žádné nevidím... :-) A líbíš se mi i s těma polorukávky... :-) 25 kilo? Tak to nechápu, jak jsinto dokázala schodit? :-) Máš můj obdiv!!! 8-)
Odpovědět
veru/luci: se priznam, ze se mi rukavkaty moc nelibej, obecne, nejak k tomu nemam vztah. i kdyz musim priznat, ze kdyz na to koukam na fotce, tak to uplne blbe nevypada. veru: no tak nic :-D ono se to shodilo nejak samo - to litas kolem mimin a najednou je to dole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A když bych měla porovnat ty za krk s těma ramínkama, tak se mi líbí víc ty ramínka... :-) A ty polorukávky!
Odpovědět
veru: :-D me se ty za krk hrozne libej na jinejch... na me moc ne... ale chtela jsem si je zkusit. no holt tricko si takovy nekoupim.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, ženy, jdu vařit brambory a potom hurá do práce... Zatím se mějte krááásně a užívejte toho sluníčka! :-) A blbě to opravdu rozhodně nevypadá! ;-) Jak si říkala, nejvíc záleží na tobě a na tvém pocitu!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:tak samozřejmě v čem se ti cítíš nejlépe je priorita,ale myslím,že ti sluší oboje ty s ramínky i rukávky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky žádné tričko za krk nemám... Taky mi nějak nesedí... :-| Ty už máš vyřešenou bižu? Jestli už jsi to tady psala, tak se omlouvám... ;-)
Odpovědět
tak jsme zpět.. holky díky za podporu.. taky si myslím, že pán je naprostý idiot.. ale co se dá dělat.. má nás na starost.. tak doufám, že to povolení na barák někdy uvidíme.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Brou, držím všechny palce! :-)
Odpovědět
veru: bizu jeste neresim - to je cas. az budou saty, k tomu neco vyberem. paaaa brou: to je nejhorsi, ze si nemuzes vybrat...
Odpovědět
veru:jinak jsem teda zaregistrovala fotku! teeeeeda, to je rozdil! moc vam to slusi :-) ja jsem kdysi nesnasela maly holky, co mely velky kluky :-D brala jsem, jako ze je nam vysokejm berou :-D ale uz jsem z toho vyrostla ;-) myslim ted v tom filmu Zeny v pokuseni zaznela moc pekna hlaska: Je moc fajn pocit muset si stoupnout na spicky, kdyz chci dat nekomu pusu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rozdíl je to opravdu slušný... Já mám 159 cm a on 198 cm! :-D Tak doufám, že teď už ti to opravdu nevadí, kort když sis svýho vysokýho taky našla! ;-) Já si musím stoupnout na špičky, alr on se ještě musí sehnout, pže jinak by to nešlo... :-) Je to holt můj velký ochraňovatel! 8-) Jednou jsem měla kluka, který byl skoro stejně velký jako já a to byla hrůza! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
A děkujume moc za pochvalu! ;-) Potěší to! 8-)
Odpovědět
:-D veru, muj vysoky ma 171 cm :-D takze jestli si u nas nekdo stoupa na spicky, tak on, kdyz si teda stoupnu i ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, tééda vy jste se dneska rozjely... :-N no není to v dnešní době jednoduchý... 8-( verunka: tak tomu říkám sakra výškový rozdíl... :-D tak já dneska podala přihlášku na VŠ a teď z toho mám žaludeční neurózu... :-( jsem stará a asi budu po těch letech ze školy i úplně blbá... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: a na jakou? pritel chce jit taky studovat :-) dalkove :-) a bude mu letos tricet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: zrovna vcera jsem se o VS bavila s jednou kamaradkou, a taky se me snazila presvedcit, at si zkusim dat prihlasku... Ale uprimne, podle me na to uz nemam, co jsem ze skoly, zakrnel mi mozek, a navic neni cas kdy se ucit... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: já mám taky zakrnělej mozek... ach jooooooooooo :-( jafi: Zemědělskou v Suchdole... :-D obor Kynologie, pořád si říkám, že by to mohlo jít je to můj celoživotní koníček, ale bojím se toho, že jakmile se to změní v povinnost tak pohořím... :-N dávám taky jen dálkové... kvůli střevům :-D :-D :-D mně je 27 a když si představím, že tam třeba budou samý 20... =-)...budu tam za stařenu... 8-(
Odpovědět
jeeej, pejsci! :-) dalkove je moc casto neuvidis a navic, na dalkovy dvacitky nechodej ;-) holky, zase nam nekdo plival na terasku... zrovna jsem tam sedela, tka koukam... treti balkon.. dve mrnavy holky... a kdyz zmercily ony me, schovaly se... a zacaly dolu lejt vodu... houkla jsem na ne, jestli jim to prijde vtipny (urcite jo :-D ) a premyslim, ze vecer tam zajdu... za rodicema..
Odpovědět
tak ted mi dolu na poveseny bundy vylily minimalne kybl vody...
Odpovědět
tak mile damy zacaly tu vodu lejt i na chodnik pred nami, kdyz tam nekdo prochazi... takze uz jim nadava vic lidi, nejaky maminky s kocarkem...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no snad nebudou :-D doufám, že tam bude aspoň jedna stará spřízněná duše... :-D teda jestli mě vůbec vemou :-N čuňata..normálně tam naběhni na rodiče a udělej čoro moro, že ti flušou na miminka... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou opravdu nány... ]-(
Odpovědět
no predpokladam, ze rodice doma ted nejsou.. takze az vecer a to aspon vychladnu.. jen se bojim, ze mile slecny budou o to zakernejsi priste..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to bych si tam nabehla za rodicema, ze by zirali! :-o 8-(
Odpovědět
nuuna: ja bohuzel neumim na lidi jecet... skoda... akorat mam pocit, ze to je ten samej balkon, ze kteryho nam nekdo haze nedopalky na zahradku, takze pokud to jsou ty samy lidi, tak nevim, jak budou detem vysvetlovat, ze se dolu nic nehazi.. muze jim byt kolem 10-12..?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?