Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: O Kladne jsme premysleli taky, jenze rozdil v cene je dost malej a doplatili bychom ho na benzinu a doprave. :-|
Odpovědět
nuuna: Stylové bydlení :-D a co okolí Prahy? mich: To jo, ale když to srovnáš s okolím Brna? :-(
Odpovědět
nuuna: tak to koukám, protože, když jsme tam naposledy byly, tak jsme koukali, jaký suprový ceny to byly. Že bychom se hned přestěhovali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: ja jsem nejaky rok zpatky koukala prave na Beroun, postavili tam nejaky novy byty, naaadherny a za hubicku. Jenez v ty dobe jsme nemeli ani auto, ani penize, jenom dluhy. Ale byty byly fakt paradni. No ale presvedcit pritee jit z Prahy, to je taky problem. Neni problem byt nekde dal, ne v centru, nejsme blazni, ale z Prahy se asi nedostaneme :-| To je fuk... Me trapi spis ta vidina toho, ze si nemuzu dovolit jit na materskou.
Odpovědět
Ten náš byt stojí 2,8 mil a je velkej 76m + 6m balkon ... ale i byty co nejsou nový se pohybovaly hodně podobně ... Jinak ja_fi má pravdu, jakmile nuuna splatíte leasing, tak 6 tis budete mít k dobru ... uvidíš, že se všechno časem zlepší ... :o)
Odpovědět
neberte to holky ted osobne, co nejste z prahy, jste mi jen neco pripomnely :-D ta mela kdysi tendence predhazovat mi, jak se mam, ze si ziju v praze a jaky vyhody to (financni) nemam. jenze! pak jsme hodily na papir, kolik stoji bydleni me, kolik ji, kolik me stoji dopravovat se denne do prace, ji to nestalo nic - bydli na malomeste, dojde pesky za pet minut..., jidlo a pod. je podobny... no kdyz jsme to secetly, vyslo nam, ze si sice vydelava min, ale po odecteni nakladu na tom jsme skoro stejne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja jakozto letity zamestnanec developerske firmy ty ceny docela pozoruju. Staveli jsme byty po cele republice, mezi tim i v Brne. Rozdil nebyl extra velky, ale je fakt, ze to na vetsim bytu porad bylo dost znat... Ale zase tam asi budou jine platy, v tom se nevyznam... Ale kdyz vidim byt kde po me chteji 50-60 tisic za metr ctverecni, delaji se mi mzitky pred ocima.
Odpovědět
nuuna: To půjde, neboj :-) Až to budeš nejmíň čekat. Třeba se ti poštěstí i nová práce, kde ti umožní pracovat i na mateřské :-) teď se tím nestresuj :-)
Odpovědět
ehm "ta" je segra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: no, ve triceti zacit setrit, to je dost pozde... :-| Navic ani tech 6000 navic nam nepokryje naklady pokud pujdu na materskou. Takze s tim radsi ani nepocitam, mam pocit, ze si tim jen ublizuju, a uz jsme z toho strasne unavena...
Odpovědět
ahojda holky.. tak jsem tady dneska ta brouzdala.. a koukala jsem, že alka už má šaty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: problem je v tom, ze ja na materske pracovat nechci. Cekam ze bdu sotva lezt, budu nevyspala, a kazdou volnou chvilku budu rada, kdyz se vyspim :-N Navic bych si tu materskou chtela trochu uzit, venovat se hlavne diteti, a nemyslet na praci, co mam jeste udelat...Nechci vypadat jako lempl, prace mi nesmrdi, vsak delam i o vikendu, ale na materskou si praci tahat fakt nechci...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, pojdme na jine tema, tohle nema reseni.
Odpovědět
picasso: moje rec... nech to nuuno zatim plynout... az bude cas, neboj, ono to do sebe zapadne! ted se soustred na svatbu, to je vas momentalni velky plan. az bude po svatbe, budete par let jeste splacet leasing, ale co je pet let?? nebo kolik.. za tu dobu presne - muzete najit jinou praci, jiny moznosti... cerny to zdaleka jeste neni ;-)
Odpovědět
tak jo, jine tema - urcite vas tim potesim ;-) na zahradce nam vykvetl zlaty dest!!!! JARO!!!!!!!! :-D :-D :-D a v lednici mame zmrzku... ve spajzu kafe... ;-) jo, zitra jdu ke kamosce a budeme zkouset liceni... na vizazistku zatim asi kaslu... uvidime, co z toho zitra vyleze! vezmu fotak, hodim pak sem..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: taky o tom teď pořád debatujeme,bydlení,děti a hlavně teď se nám rozpadají obě auta.Přítel ho opřel na náledí o zeď takže se s ním nedá jezdit a máme teď jen jedno a to moje 11let starý.Takže taky pořád dokola počítáme,jeslit budeme mít na ten byt co si chceme koupit a jak to všechno zvládneme,mám z toho obavu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no, platove si nepolepsime, ja se skoro az divim, kolik beru ted, jinde mi tolik nedaji, mela jsem jen stesti.To je jedno, buh vi, jestli vubec nakonec nejaky deti chtit budu, kdyz to kolem sebe vidim. Hop na naky hezci tema, tohle je takovy ponury, dokonce is lunicko mi tu prestalo svitit :-N
Odpovědět
nuuna: To asi všechny :-) ja_fi: všichni platíme jak mourovatí, jen ti nahoře si stěžují, že mají pořád málo. potřebovali slušný výprask :-) brou: Má. Ale jestli mám mluvit pravdu, tak mě na ni moc nesedí. myslím si, že by v jiných vypadala líp. Ale jinak jsou pěkné, i když můj styl to není :-)
Odpovědět
Souhlasím s holkama :-) :-) :-) Nikdy není nic tak černý jak se zdá a všechno má své řešení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: zavidim. Nam na zahradce neroste zatim ani trava :-N Holky, co ja bych dala za dva dny dovolene, jsem jak vyzdimany citron, a dovolena diky rocnimu vyuctovani a predavani budovy neprichazi v uvahu 8-( Grrrr. Asi si udelam silne kafe, a neco si do nej pridam :-D
Odpovědět
ja_fi: tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
brou: ahoj :-) jsi zavitala? :-) nejaky pokrok? jj, ja uz zaregistrovala, ze ma alka novy saty. dulezity je, ze se libi ji a ze se v nich citi.. ;-)
Odpovědět
nuuna: S tebou soucítím. Doma bordel jak v tanku, dneska noční, velikonoce za dveřmi. A k tomu starosti s pasem. Ale co, venku je krásně, jsme zdraví, co bychom ještě chtěli :-D
Odpovědět
Holky, já se zatííím odmlčím, musím zkontrolovat faktury a banku :-( ... než dojde šéf, mějte se zatím hezky :-)
Odpovědět
nuuna: baileys? ;-) nebo aspon vajecnak :-D picasso: jo, to ja taky :-D jinak jak se tu rozebiraly vcera vecer kytky - nam to roste vsechno nejak samo - my kytyk ucime zit bez vody a kdyz to neumej, tak si o ni aspon rict... kdo si ma furt pamatovat, ze ji potrebujou, ze? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: no dva dny volnaaaa :-D
Odpovědět
Chcete se pobavit? Poplatek za ztrátu pasu :-( O sankcích za spáchaný přestupek se rozhoduje v rámci přestupkového řízení na základě uvedených skutečností a okolností se následně stanoví výše pokuty.
Odpovědět
ja_fi: ahojda.. jo jo.. ale nějak v poslední době něstíhám.. tak sem alespoň občas hodí očko co se řeší.. a co je nového.. a něco i písnu ;-) nového nic... svatbu teď neřešíme... tedy pokuju furt po botech.. a přítel po obleku.. ale jinak nic.. řešíme furt baráček.. protože pán na úřádě nás parádně vypekl /fakt jednání/ tak snad teď se to konečně začne hýbat... ale zase alespoň pro další jednání budeme chytřejší.. chybami se člověk učí... ale tohle byla podpásovka..
Odpovědět
ja_fi: :-D :-D :-D u nás nějak podobně :-) nuuna: Beruuu, kde stojí fronta :-D
Odpovědět
brou: co provedl?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?