Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
picasso - jééé čoklík, to je dobrý ... budete mít doma nového mazla :o) Těšíš se ?? dani - u nás je to tak, že já pojedu pomalu sama ... no kecám ... asi 4 auta z domu a ženich počká ve Slavkově ...sakra ..teda doufám :-D Takže fakt tu výzdobu aut moc řešit nebudu. nuuna - kdyby to kvítko z té kapoty tak ulítlo ... :-D :-D říkám si, že kdybych auta zdobila já, tak ta panenka nebo co tam bude za 2 km někam odlítne ... hlavně když pojedeme po dálnici :-D Jinak jsem do alba vložila fotku z léta, tak tam máte tu hubenou holku :-D :-D to jste mě pobavili ...:-) nuuna - určitě Tě budu otravovat příští měsíc xo že si to mám do té posilovny koupit ..:-) Fakt musím začít něco dělat.
Odpovědět
pavli: Určo. Je to dárek, který si přejeme i my. těšíme se na něj. Chápu tvého přítele. Aspoň máš eventuelně nápad na svatební dar pro muže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: No to sice mám, ale nevím, jestli bysme druhého "chrápala a slintala" doma přežili.. asi si radši pořídíme mimčo místo štěňátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mich: ja tam porad vidim stihlou holku :-D Holky, ja vedela, proc se mi dneska vstavalo blbe a levou nohou... Jsem se dneska dozvedela, ze barak, na kterym delam spravu, se prodava a my koncime pristi mesic. Sice mame dalsi dva baraky, ale musime se prestehovat, a hlavne vubec nevime, co bude.... Krasnej patek, fakt :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mich: Přidávám se k názoru, taky vidím úplně normální hubenou holku!!! ;-)
Odpovědět
nuuna - neboj, nic není tak horký jak to vypadá ...jen teda to stěhování ... :-( , ale pokud máte další dva baráky, tak práci v pohodě budeš mít ... uvidíš :-) Hlavně to hned nezahazuj :-)
Odpovědět
pavli: To ti vyjde na stejno :-D Naši svědkové mají taky chlapečka - pejska. A je úžasný :-D takže si myslím, že i s miminkem :-D
Odpovědět
Holky dííky, ale fakt na kalhotách a tričkách co mám ty kila poznávám :-( ..nemluvě o supění do schodech ..kondička je v háji :-(
Odpovědět
nuuna: Třeba to nebude tak strašný, jak si myslíš :-| michzde: Máš pěknou postavu, jen zpevnit povolené bříško a bude z tebe modelka :-D
Odpovědět
michzde. Tak se domluvíme a půjdem ze sebe udělat kočky do posilky :-) Co ty na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jenze to je v praci porad neco... Lide z venku by asi zirali, jak to u nas chodi... :-S Uz jsem z toho strasne unavena, a s kazdou dlasi jobovkou mi dochazeji sily. Precijen tri a pul roku v takovym bordelu, co tu mame, to fakt na psychice neprida. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jaks e rika, kdo utece, vyhraje. Ti chytrejsi uz utelki daavno, jsem snad jedina, kdo tu dela tak dlouho. Bohuzel nemam kam jinam jit.
Odpovědět
Článek se načítá
picasso . to jo teda ... :-D Tak jak teď byla ta miss XL :-D Moje půlka ze mě šílí, že nechci nikde zbytečně lézt do plavek ... kdyby jsi chtěla, tak fakt můžeme spolu zajít do té posilovny v Bystrci ... :-) Já určitě v dubnu začnu :-)
Odpovědět
nuuna: A co přesně děláš?
Odpovědět
mich: Já určo. Poslední dobou (asi tak rok) jsem nic nedělala a jsem rozkydlá jak těsto, takže já určo a co nejdřív. jen bychom se museli vždycky domluvit, protože pracuju na šichty. Já se tam zeptám na podrobnosti a cenu a dám vědět. Co ty na to?
Odpovědět
nuuna - teď je blbá doba na hledání nového místa, tak určitě vydrž, to by se Ti muselo něco dobrýho naskytnout a věděla jsi, že tam nejspíš zůstaneš ... okolo mám tolik známích co nemůžou najít už jakou dobu místo :-( A jsou totálně bez peněz ... nebo nástupní platy jsou hodně nízký :-( U nás taky každej rok na podzim bojujeme jestli bude smlouva s doly a jestli přežijeme a zatím jsme to zvládli, ale každý podzim je to stejný stres :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: No delam pravou ruku Property managera na kancelarskych budovach, ktere krome jedne jsou bohuzel v prisernem stavu, navic na trhu je ted prehrsel novych prazdnych kancelarskych budov za hubicku, takze mame prazdno a prodelavame... Fakt skvely :-( Delam da se rict servis pro najemce, papirovani a administrativu, snazime se nalakat nove zajemce, zpracovavam dodatky smluv, delam vyuctovani a reporty, knihu faktury, rozdelovani nakladu podle uctu...No je toho proste hodne, proste kancelarska krysa no. No a to jsem si jeste tento tyden "dovolila" poslat moje CV na jeden inzerat na asistentku, a bylo mi odpovezeno, ze muj zivotopis nevyhovuje jejich pozadavkum...To taky cloveku prida no.
Odpovědět
Holky, vydržte. Já mám někdy pocit, že někteří zaměstnavatelé této krize využívají :-( U nás sice máme smlouvu na dobu neurčitou, ale jsem jednou nohou v kriminále a podpora zaměstnavatele a jeho chování naprosto nesnesitelné :-(
Odpovědět
picasso - to jsme dvě rozkydlý :-D :-D :-D Počkej až mě uvidíš fyzicky ... pak budeš tady holkám psát .... :-D :-D Pokud by jsme zašly vždycky odpoledne nebo večer, tak je to v pohodě .. já dělám 8 - 15,30 hod cca. Takže pak můžu kdykoliv ... dítko je velký a drahá půlka je v pohodě, takže s ním úkoly často dělá on :-) A víkend ... to by jsme se domluvily ... tak super, zjistíme co a jak a můžeme začít chodit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mich: no ja chodim na pohovory prubezne uz tri roky.... Za tu dobu me chteli jen jednou na misto recepcni, uplne na zacatku, kdy jsme nemela jeste zadne zkusenosti. Od te doby stale jen posloucham "ozveme se vam" a ticho, nebo ze nepostupuju do dalsiho kola, nebo jsem nemela ridicak,nebo ze je dana pozice pro me s myma zkusenostma krokem zpatky...No musim rict, ze za tu dobu uz na pohovory sebevedomi fakt nemam. :-(
Odpovědět
Jen jsi neměla štěstí .. a od loňska místa fakt nejsou ... :-( :-( .. já zase neumím žádný jazyk, takže taky na prd ... a jednou když jsem taky zkoušela jen pro sebe jak bych měla šance jinde, tak taky žádná sláva. Tak se hlavně toho nechytej a tak jak píše picasso, dneska zaměstnavatelé krize hodně zneužívají :-S
Odpovědět
mich: Ale rposím tě, to si neviděla mě :-D Supr, tak já se hoooodně brzo ozvu :-) nuuna: Z toho si nic nedělej. Já dělám zdravotní sestru na onkologii (a můžu říct, že mám ke svému povolání vztah) a to byste museli vidět, jak si nás někteří pletou se služkama. A zvlášť rodina. sami jim nepodají ani lžičku, ale vás budou buzerovat :-( Pořád zkoušej. Přítel říká, že kolikrát ani nemusíš mít toho tolik, co chtějí a vezmou tě, protože ví, že umíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to zneuzivaji, to je jasny.Hodne prace, malo penez. Ale tri roky nenarazit na to, ze by vas chteli zamestnat jinde? To cloveku fakt prida... Nehlede na to, ze jsme mela perfektni anglictinu, a nas "uzasny" zamestnavatel usoudil, ze usetri na nasem vzdelavani. Takze nam zrusili anglictinu, a to jsme americka spolecnost, a ja sedim na budove kde jsou jen cesi, takze uz jsem asi 2 roky nemluvila anglicky, a vsechno, co jsem umela, jsem diky nim zapomnela. Takze ted, kdyz nekam prijdu na pohovor, reknu, ze jsme rok delala osobni asistentku Kanadanovi a ze mam certifikat na anglictinu, a oni po me budou chtit, abych zacala m,luvit anglicky, budu vypadat jako krava, co si do CV vymysli, co vsechno umi... Jsme rada, ze mam praci, ale nekdy me to stoji takovy nervy, ze nevim, jestli to stoji za to 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám momentálně podobný zkušenosti, dodělávám VŠ a už asi 2 měsíce si zkouším něco najít, abych pak v červnu neskončila na pracáku, ale taky zatím žádný úspěchu, všude mají štos životopisů a většinou někoho buď s praxí nebo lepšího nebo prostě s "tlačenkou" fakt hrůza ta situace dneska...
Odpovědět
Já jsem taky zjistila, že se nespokojí s tím co mám, teda s maturitou. Takže se chystám dělat přijímačky na VŠ, popř. studovat angličtinu. Prostě na sobě pracovat :-)
Odpovědět
nuuna: To se nezapomíná. Zkus třeba začít chodit někam na kurz sama pro sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: vis kolik takovy kurz stoji? :-N :-| Kdybych na to mela, chodim uz davno... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: Jj, určitě jdi do toho, VŠ se ti určitě neztratí a angličtina tuplem ne :-D
Odpovědět
picasso - určitě se ozvy a zajdeme :-) Těším se :-) Ty jo, dělat na onkologii, to Tě obdivuji ... to tam nemůžeš mít vůbec jednoduchý ... stačilo mě, když jsem byla s Dominikem v dětské nemocnici a va výtahu jsme jeli s dítkama z onkologie, bylo mě z toho zle.... taková ta lítost, že ten život je někdy taková ..... já vím, že nemoci k životu patří, ale mě tohle fakt dělá zle. :-( Bych ofňákala každýho pacienta ... Taky jsem holky uvažovala, že bych zkusila nějakou VŠ, ale fakt nestíhám chodit ani na anglinu, nebo spíš se nemůžu donutit, mezitím vím, že kdyby se něco stalo, tak víc šancí budu mít když aspoň tu anglinu budu umět, než teď nic ... maturita dneska není už bůh ví co :-( ... a to jsem maturovala a byla ten den poblitá, protože jsem byla těhula :-( nuuna, pavla - já si myslím, že hodně záleží na štěstí ... teď je blbá doba, to je pravda, ale až se vše trochu zlepší, tak určitě nabídek bude víc ... ale fakt záleží na co narazíte a jak se na pohovoru zalíbíte :-) Nezapomenu na pohovor u bývalého zaměstnavatele ... tři majitelé,ředitel a já ... hrůůůza :o(
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: ja mam blbou dobu uz tri roky, to asi nebude krizi... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?