Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mija: Snažím se, ale někdy mi to nedá!! Ale moc si ho vážím a on to ví, takže lecco taky zkousne... Naštěstí!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady mi to tak přijde, že už všechny všechno mají a to se třeba vdávají až v září... :-D Ale je pravda, že mě to alespoň trochu popostčilo, ale snažím se to nijak extra nehrotit. Svatební kniha, svatební noviny, dárečky pro svatebčany, kapesníčky pro svatebčany, rýže v pytlíčcích... Nic proti tomu, je to samozřejmě každého věc, ale na mě už je to zkrátka přehnané!!! 8-) Vlastně kdybych nenarazila na tyto stránky, ani bych o ničem takovém nevěděla!! :-D Teď koukám, že jsi také z Prahy. :-) Na jakých místech zvažujete restauraci? A kolik budete mít lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Vím koho si beru... a je mi jedno celkem kde, khavně že tam bude On :-P plánovala jsem zámeček, u nás nedaleko... takže do měsíce se zkusíme poptat, jestli by termín vyhovoval ;) a když to nevyjde, tak se nic nestane :) svatbou vše začíná... a věřím, že to má své kouzlo, když se ti dva oťukávají, až když už jsou svoji... zvládli to naši rodiče, zvládnem to taky :-P to jsou jen teď takové vymoženosti dnešní doby, mít kariáru a nebýt k něčemu do konce života upsaný... a teď už i ty svatby jsou jen o tom ,,abych byla alespoň jeden den princezna". Slečny, já si připadnu nejvíc princeznovsky, když lítám v zástěře, s tvářemi od mouky a připravuji něco svému drahému :-P taky on to potom nejvíce ocení :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, moje řeč, je to hezký, a taky třeba ty věci chystám že si je koupím, ale v pohodě stačí v létě :-) máme svatbu ve vinoři na ctěnickém zámečku, tak něco poblíž! nemají bohužel volno přímo tam, v zámecké restauraci která by byla úplně podle mého gusta, tak jsem koukala buď ve vinoři, nebo nějaké vesničce kousek tím směrem, Líbeznice, Hovorčovice a tak! ty to máš kde?
Odpovědět
Profilova fotka
onetko, fakt myslím že před 25 lety byla opravdu na tohle trochu jiná doba a holky se fakt vdávaly v těch 18, nebo 19...mě teďka ale v mých 24 stejně připadá že si přítele beru ještě dost mladá, že bych skoro mohla počkat, ale řešíme bydlení a chci aby byl dům napsaný na oba a to čistě z vypočítavosti, kdybysme se rozešli, tak abych neodešla bez ničeho! on do toho bude investovat několikanásobně víc než já, protože já mám normální plat a on má podnikatelský, takže víc jak 10ti násobně víc jak já... a jako princezna si vážně u kuchyňský linky nepřipadám, to asi proto že tam trávím každý večer a půlden o víkendu, ale to je asi fakt tím že sis to zatím nemohla pořádně vyzkoušet, jen tím chozením...ale máš pravdu, že to partner ocení víc než když se jeden den převlíkneš do nádhernejch šatů a budeš princezna, na to vaření si ale hooodně rychle zvykne, ten princeznovskej den je ale jen jedinej v životě a být tebou bych to nenechala proklouznout mezi prstama a zamluvila bych si opravdu aspoň to místo co nejdřív!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuji za pochvalu :-) jinak boty jsem koupila na e-bay, asi za 800 i s poštovným :-) kontakt když tak pošlu... onetka: páááni, v 19 :-) ale proč ne, když chceš... :-) já si zas na druhou stranu myslím, že než se lidi vezmou, tak by si spolu měli zkusit žít. Dříve se sice brali a pak až spolu bydleli, ale na druhou stranu ne všem to pak klapalo a rozvest se jaksi nebylo vhodné v té době... myslím, že je to věc názoru :-) každopádně já s přítelem bydlím 4 roky, vaření mě sice baví, ale jako princezna si u toho nepřipadám :-D být tebou, tak to promyslím... svatba je jen jednou a za pár let by ti to třeba bylo líto, že jsi tou princeznou v krásných šatech na jeden den nebyla :-) každopádně takové ty věci jako restaurace, fotograf, místo... s tím bych moc neotálela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dunuška: jj, určitě přepošli prosím kontakt, vypadají fakt super :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mija: máš to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, souhlas, já si také u plotny nepřipadáma jako princezna... :-D Asi je to tím, že tam trávím každou chvíli už tři roky... :-D Ale pravda je, že to jídlo každej chlap nejvíc ocení!!! 8-) Každopádně je krásný, že je ten jeden den, který patří jenom vám dvěma, vašim rodinám a vašim přátelům a stojí za to si ho užít a cítit se opravdu jako princezna!! Jedna moje kamarádka (dnes jí je 28 a má 3 kluky) se také vdávala poměrně mladá (21 let) a zatím toho nelituje, ale lituje, že si nechala do svatby kecat a ovlvnit a spousu věcí, které chtěla, tam neměla a to jí mrzí do dnes... 8-) Kdyby se dneska vdávala znovu, udělala by si to celé po svém... ;-) Mijo, já to mám v Chvalech, přímo v restauraxci a hotelu Chvalská tvrz. Tak prolustruj Inet,určitě neco poblíž najdeš... 8-) Právě vyrážím na zkoušku svatebních šatů a jsem z toho docela nervózní... :-N Snad něco najdu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zase dočítám a to jsem tu byla naposled včera k večeru :-D Jinak zdraví novou nevěstu onetku :-) Na dnešní dobu se zdá 19 opravdu brzo, my sme s přítelem oba taky věřící, mě je 24 a příteli 27, ale podle našich věřících kamarádů, kteří jsou kolikrát o několik let mladší a už manželé si připadáme občas skoro za zenitem :-D Takže vzhledem k tomu, že tohle celkem brzké vdávání vídám ve svém okolí celkem často, tak mi to ani brzo nepřijde a držím palce, ať vše vyjde!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Verunka: tak to přeju hodně štěstí :-D já měla taky strach, a se svojí postavou obvzlášť, ale šatek je taková spousta a některé prostě dokonale padnou...pak napiš jak jsi dopadla. do jakých studií jsi šla a tak...
Odpovědět
Ahoj holky! Teda vy jste se rozjely! :-D Jste si vzaly Lidicky vytku k srdci ;-) :-D No musim rict, ze me teda plotna taky nepripada zrovna jako palac pro princeznu - snazim se tam travit minimalni nutny cas :-D :-D onetka: Stejne jako holky radim zaridit vse dulezite, co uz tu zaznelo, co nejdriv. A moc drzim palce, aby vam ten elan a odhodlani fakt vydrzeli, protoze mi prijde, ze je to dneska uz sakra vzacnost... Bohuzel. Spolecnost dneska lidi nevede k odpovednosti za sva rozhodnuti, lidi od nich utikaji (at uz je to manzelstvi, deti nebo cokoli jineho) a vyhybaji se dusledkum sveho jednani a musim rict, ze to me tady hoooodne vadi.
Odpovědět
Článek se načítá
veru: tak to jsem zvedava, jaky bude vysledek!! urcite fot, pokud to jde! Ja jdu zase zitra odpoledne :-) Mozna stihnem dva salony a obavam se, ze me to potom uz prestane bavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ja_fi, Tobě bude šít šatky ale kamarádka,ne? jdeš si jen vyzkoušet jaký model by ti nejvíc slušel?
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče rozvodů, tak si nemyslím že by to bylo něco šíleného, znám tak strašný množství lidí kteří jsou ve vztahu nespokojený ale protože jsou manželé, tak to pořád nějak přetrvává dál, že kdyby se rozešli a našli si k sobě opravdu toho pravého, tak by udělali líp, ale kůli oddacímu listu nebo dítěti to pořád zkoušej dál a není spokojený ani jeden... můj brácha je taky rozvedený a jeho bejvalka má už děcko, je šťastnější než s ním a brácha má taky novou přítelkyni, která k němu prostě patří a mají taky už baby...někdy se na první pokus nevdáš dobře a neustálý lepení toho špatnýho vztahu neprospěje nikomu rodiče jsou taky věřící, ale moc se podle toho nechovají ve vztahu, neočekávám že po 30ti letech by byli jak hrdličky, ale opravdu si myslím že kdyby mamča měla lepší možnosti když byla mladší, tak by se rozvedla a byla v životě šťastnější!
Odpovědět
mija: jj, presne tak :-) Ale vis jak - na vozik normalni saty s vleckou a spodnici mit nemuzu, tak si to hodlam aspon vyzkouset v salonu ;-) a samozrejme taky zjistit nejlepsi strih.. zase nafotime :-) no je pravda, ze tohle je druha strana mince. driv se lidi vic snazili zustat pohromade, protoze bylo spolecensky neprijatelny se rozvest, ale za jakou cenu obcas, ze? dneska maji lidi vetsi svobodu, jenze je s tim spojena i mozna vetsi osobnii zodpovednost, coz ale uz nekteri neberou. ale je to jako ve vsem - je to o lidech a ty jsou ruzny. jedni toho vyuziji i kvuli blbosti a misto aby se snazili a pracovali na vztahu, tak to radsi vzdaji a jdou dal a pak jsou jini, kterym zase treba chybi odvaha ten krok udelat, osvobodit se z nefungujiciho vztahu a zacit nanovo, coz je nekdy fakt lepsi, treba i kvuli detem. a pak je jeste asi tak milion variant mezi tim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně, nedá se šmahem říct rozvádět se je špatný ani rozvádět se je skvělý... to si musí každý zvážit sám, a teď si opravdu myslím že lidi jdou do toho manželství víc s rozmyslem a toho partnera víc znají než to bylo před 20 lety, když spolu už zkoušejí předem bydlet, že by teoreticky mělo být míň rozvodů, ale statisticky to tak nevypadá...tak kdo ví...
Odpovědět
Profilova fotka
na vozík?
Odpovědět
jj :-) ja jsem na voziku :-) ty jsi vlastne prisla az pozdeji, ja uz to tady na sebe kdysi praskla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to jsem nevěděla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty máš dvojčátka,že? nebo si to pletu? to Tě teda totálně obdivuju, já byla v německu jako au-pairka a hlídala dvojčata a byly to divošky, že i já měla co dělat a večer jsem padala asi už v půl 8 do postele totálně hotová...
Odpovědět
ahojda holky.. tak jsme byli včera s přítelm předat podklady na matriku a doplatit obřad. Jako fakt mazec... máme to v Průhonicích.. a jako ještě, že jsme dávali v listopadu zálohu, protože to od února zdražili... a pani matrikářka si alespoň vyhádala, že ti co dávali do té doby zálohu (protože jinak toho pána to prý nezajímalo.. prý proč jako vybírala zálohu) .. no fakt idiot..., tak to budou mít za těch původních 6 tis. jinak všichni od února to budou mít za 8 tis. to je fakt už síla.
Odpovědět
Profilova fotka
to je pěkný, ještě že jste to takhle stihli, 2 tisíce se hodí... mě to bude stát 8,5 plus 1 jako poplatek na matrice...
Odpovědět
no to tedy.. jako každá koruna ušetřená je dobrá ;-) ale fakt jako přístup ze zámku, že je to nezajímá a proč vybírají zálohu... to je tedy jednání
Odpovědět
Profilova fotka
máš štěstí že byla paní solidní :-N
Odpovědět
brou: to je teda mazec... no na matrikarku je pani fakt dobra! nekde by se naprosto nenamahali... mija: jj, dvojky :-) Ale hodny dvojky ;-) zatim totiz jeste poradne nechodej :-D
Odpovědět
no to jo.. ono říkal, že jako jak by to těm lidem asi pak měla říkat, že přeci, když si člověk něco objednáná.. před zražením a dá zálohu, tak pro něj platí ještě ta původní cena, kterou měl rezervovanou.. ale mě snad už ani to jednání lidí nepřekvapuje.. je to děs...
Odpovědět
brou: pani je fakt zazrak.. v dobrym!
Odpovědět
ja_fi: ahojda.. ;-) jo jsem fakt zvědavá, kde bude cena obřadů třeba za 5 let..
Odpovědět
brou: ahoj ;-) :-D ja myslim, ze dole... ted se braly poslednich par let silny rocniky, ale uz letos to klesa... dokonce i loni? mam pocit, ze jsem to nekde slysela, cetla... takze ted jeste vytriskat co se da a pak.. bude tvrdy boj o nevesty. Teda nektera lukrativni mista asi o klienty neprijdou.. budou v kurzu furt..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?