Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jestli je ti mensi jen pres kloub, ja bych ho nezvetsovala. Pokud sedi akorat tam kde ma, po zvetseni sice pujde dobre pres kloub ale jinak ti bude volnejsi, a to je docela neprijemny. Maximalne bych na tvem miste zkusila u zlatnika stejne siroky prstynek, jako mas ty, akorat o cislo vetsi, a uvidis, jak se budes citit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: asi se tam zkusim zastavit a poradit se se zaltnikem, je tam takovy docela prijemna pani, tak snad poradi :-) asi to ale necham tak jak to je a mozna ze pak po svatbe bych ho zvetsila
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!Něco novýho?Nebyla jsem tu celý věk :-N v pátek jedu za drahoušm, takže konečně uvidím prstýnek a vyzkouším hurá hurá hurá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: ahojky :-) Tak to je super ;-) My se teprve chystame do Plzne, nejdriv ale tak za dva tydny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,četla jsemo stránku zpět,že jste to tu řešily. Jsem na ty vaše fakt zvědavá, snad vyberete :-) já jsem taky zvědavá na ty naše,přecejen ve skutečnosti vypadají ještě jinak,než na fotce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: uz se tesim na reference z tvych dojmu nazivo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty! Tak jsem dneska objevila botičky za super cenu, jen pořád nevím jestli se hodí jako svatební. Mají jakoby dřevěný podpatek..jinak jsou saténové stříbrné přesně jak jsem chtěla. Hodím je do albíčka ať mi můžete poradit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Ja bych se akorat bala, ze se na nich zabiju, jak maji vysoky podpatek a k tomu tu zvednutou platformu, ale jestli mas tohle zmaknut, neres a ber je :-D Mela jsi je na noze? Abys vedela, jak se v nich chodi.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: právě, že něměla..já na ždáné nemůžu narazit, takže budu muset objednávat přes net... no ale je fakt, že je platforma tak divně zvdenutá, abych pak nešla u oltáře rovnou na čumák... :-D
Odpovědět
brii: tyjo, to se musis tesit jak mala holka, ne? je konecne uvidis!!!! zive!!!! :-) pajik: no, pokud ti vysoky podpatky nevadej, tak naaaaadhera!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ja bych se bala, ze se prevazim dopredu :-D
Odpovědět
pajik: no, ale kdyz to objednas pres net, tak to muzes do 14 dnu bez udani duvodu vratit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi: jj má to tam napsaný i tahle prodejkyně.. ;-) asi je zkusím objednat jsou ve slevě... :-D
Odpovědět
pajik: tak do toho jdi. ja si myslim, ze u bot na to musi byt celkem zvykli, ne kazdymu sedne velikost, protoze jak se tu uz x-krat probiralo, vyrobci cisluji fakt zvlastne... vyzkousis a v nejhorsim vratis :-) holky, za chvili mi pokvete na predzahradce narciska! uz vystrcila poupe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: Ať žije jaro!!! Mě se taky něco klube na předzahrádce, ale vůůůbec si nepamatuji co jsem tam na podzim dávala.. :-N
Odpovědět
pajik: ja tam ty narcisy taky nedavala :-D tam chudery zustaly po nekom.. ale jsou super. A jeste nam rasi zlatej dest! juchuuu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja na podzim na zahradce zasadila tulipany, co nam segra dovezla z Holandska...a obavam se, ze krutou zimu asi neprezily :-| :-( Jinak ja na zahradce uz docela vzdavam snahu. Kdykoliv neco zasadim, vyroste misto toho sileny plevel.... Minule leto jsme meli aspon Mečíky, ale kvetly jen nektery a dlouho nevydrzely...Nestihame zalevat tak jak bychom ais potrebovaly, je tam moc sucho. Se uz tretim rokem snazim o travnik, a misto toho tam mame castecne uschlou zem, castecne nejaky ten mech a pelvel.... 8-(
Odpovědět
ja se zatim o nic na zahradce nesnazim :-D mozna to je ono.. ;-) mam to tak se vsema kytkama - ke 30. jsem dostala orchidej v kvetinaci a kazdy rok vykvetla. jenze u me si kytky o vodu musi hodne hlasite rict :-D mama se o orchidej stara jak blazen a kytka nic.. ja verim na to, ze ty kytky kvetou z pudu sebezachovy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no me nektere taky rostou snad ze vzduchu uz roky, asi jsme je zocelila, ale nektery neprezijou ani tak, ani tak... A ta trava, to je fakt hruza... My mame totiz nad polovinou travniku tri patra nad nama balkon...a to by clovek neveril, jakej to ma vliv. Ono tam asi fakt moc neprsi, a je to porad suchy. A zalevat denne, to je fuska, vetsinou to nevydrzim. A to jsme i opakovane zasevali a dokonce pravidelne hnojili, a travnik NIC ]-(
Odpovědět
nuuna: my ted taky uvazujeme o trave - ted je tam takovy to hruza travnik, protoze se o to nikdo nestaral. a chteli bysme tam obcas deti vypustit, tak aby se meli na cem vyradit... jsem travnik nikdy nepestovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja prave taky ne ... Koupili jsme dokonce nejaky semena na "opravu" travniku, ze se tim opravi ty vyslapane diry atd, ze to hodne rychle roste a ma vydrz...A PRD :-N Taky jsme chteli mit krasny husty travnik, na ktery clovek muze bos, nebo si v lete lehnout. A uprimne - zatim se stitim na to jen slapnout :-N Je to hnusny, je videt skrz na hlinu a proste je takovej ekl fuj no...neni to takovy ten udrzovany krasny soumerny travnicek. Je to samorost prales :-S
Odpovědět
nuuna: tak pak uz snad jen reseni - umelej travnik! :-D ja bych si tam teda ale stejne nelehla ;-) vzhledem k tem sousedum nad nama.. a vubec - ctyri patra nad nama by na nas cucely.. takze nic. Ale na to hrani a pocit zelenyho je to super! Neuvazovala jsi nekdy o tom zelenym travnikovym koberci, ktery se da rovnou koupit?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja spis premyslela o tom, nechat si polozit uz vypestovanej travnicek...To by byla parada! :-) Jenze kde ti prodaji jen 10m2? :-N To by na me asi koukali, a navic by to vyslo strasne draze :-| Ja se toho travniku proste obecne stitim, kdyz si pripoctu ty vajgly, je to proste hnus... uz jsme uvazovala i o tom, ze tam pres travu dam takove ty drevene "dlazdice" co se obcas davaji na zahradu. Bylo by to bezudrzbovy a upraveny... ale zase priroda zadna :-|
Odpovědět
nuuna: prave o tom vypestovanym mluvim... my jsme to jednou porizovali na jednu party pro klienta - v sale jsme delali parcik :-D takze nam kluk, co nam delal program, shanel v nejakym obchode prave kus travniku, zivyho! A bylo to podle me jen o neco malo vetsi nez tech 10m.. :-)
Odpovědět
nuuna: nasla jsem travnikovy koberec: cena m2 115 Kc... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: faaakt? kdeeee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz budu muset bezet...Tak sem mrknu treba vecer nebo zitra :-)
Odpovědět
mrkni http://www.travnikovy-koberec.cz/inde... ale netusim, kolik je minimum, ktery prodavaji.. to jsem nezjistovala. podle me to budou mit nekde v baumaxu, obi nebo tak...?
Odpovědět
Profilova fotka
Pajik: Koukala jsem se také na ty tvoje botky, jestli ti to nevadí... Jsou moc pěkné, ale já bych se v nich asi totálně rozsekala! :-D Já jsem dneska v Praze na Národní narazila na obchůdek s krásnýma botkama, ale je pravda, že jsou docela drahé... Teda alespoň pro mě... :-) Většinou kolem 1 800 Kč. Ale jsou všechny tak krááásnééé!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem vám zjistila ten bezbarvý přeliv! sestřenka ho má od Matrix a je to odstín Clear. Zvýrazňuje vlastní barvu, dodává lesk, hebkost a v létě to dost pomáhá, když se rychleji mastí vlasy :-) Já do toho určitě půjdu, mám svoje vlasy hodně tmavé a matné, takže tohle mi uroč bude stačit :-) hlavně pak nemusétě řešit žádné odrosty :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?