Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 mich: u nás ano, ale v lbc bude hnusně pořád emoticon mě podpatky nevadí, ale chodit se v nich tady v lbc nedá... všude tu mají kočičí hlavy emoticon to je na zabití emoticon takže mám doma spoustu bot na podpatcích ale do lbc je stejně neberu
21. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 holky, neviděly jste někde tyrkysové nebo krásně modré kytičky (textilní asi) aby se daly našít na mašličky? abych ty bílé vývazky trošku oživila... marně pátrám už docela dlouho po galenterkách ale pořád nic... jen samé vyblitiny
21. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 lidi: tak já spíš potkávám světle modré kytičky na netu..teď nevím jestli to byla Květuše nebo Svatební doplňky... když na ně narazím písnu do IP emoticon
21. bře 2010 v 18:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 lidi: kyticky nevim... kdyz zahlidnu, dam vedet.

jinak ja podpatky moc nemusim... mam 184 cm... to bych uz mela skoro dva metry emoticon
21. bře 2010 v 19:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 no já jsem prcek.... jsme s přítelem o 25 cm... takže si můžu dovolit pěkně vysoké podpatky emoticon emoticon
jinak holky moc děkuju
21. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 Ahoj holky, potřebuju poradit. Do zítřka si musíme rozmyslet, co chceme vyrýt do prstýnků kromě data. Jan a Ivana nám příjde strašně neosobní a snad nikdy jsme si takhle neřekli. Většinou si říkáme našima přezdívkama, ale to se mi zdá zase takové dětinské, aby jsem si to nechávali rýt do prstýnku. Nemáme teda žádné puberťácké přezdívky typu brouček a medvídek (naše jsou Ovečka a Vlk), ale i tak. Na můj tam dáme asi vyrýt Honza nebo Honzík, ale on mi říká Ivuš a to by asi vypadalo taky blbě. No nevím.
21. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj safi, to je teda zapeklité... taky to tam budu chtít vyrýt ale ještě jsem nad tím nepřemýšlela emoticon emoticon brii tady psala něco, že tam budou mít něco latinsky tuším emoticon v překladu něco jako celý tvůj a celá tvá.. ale origoš si nepamatuju
21. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 ale kamarád měl nápad jeho přítelkyně je kateřina.... tak prý na jeden prstýnek nechají vyrýt kačena a na druhý na rybníku a až to dají k sobě tak tam bude napsáno kačena na rybníku emoticon emoticon emoticon mě pobavil jeho slečnu méně a zlatník na něj koukal jak na blázna, když to před ním řekl emoticon emoticon emoticon
21. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 mě napadlo, že bysme si tam dali přezdívku... říkají nám krtci - on je krtek, já krtice... že bysme si tam dali třeba krtečkovi emoticon
21. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 lidi: no tak to bych asi z té kačeny taky nebyla nadšená emoticon Je fakt, že nám ten zlatník říkal, že ryl už různé přezdívky. Párkrát prý už i Prdelku a Broučínka emoticon To mi ale příjde hodně pitomé. Mi říkají všichni Ovečka a právě i přítel a jemu říkáme Vlk (má ho vytetovaného na zádech). No fakt nevím.
21. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
 safi: říkej si různé verze vašich jmen, přezdívky atd. a při čem se usměješ a vzpomeneš si na miláčka, tak to si tam nech vyrýt emoticon
21. bře 2010 ve 21:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
 jinak o tom totus tuus a totus tua jsem taky přemýšlela emoticon
21. bře 2010 ve 21:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
  • Neví, kdy bude svatba
 hmm... tak to jsem zvědavá jak to nakonec dopadne emoticon no ty přezdívky, cojsi safi napsala, tak ty mi teda přijdou ujeté emoticon
21. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Ahoj holky hlásim se po deeeelší době a hle koukám že řešíte to samé co u nás doma :D:D:D a to rytí do prstýnků :D:D ...noooo taky bych potřebovala poradit napřed jsme mysleli že si tam nedáme nic ale to zase příjde partnerovi divný ....ale dávat tam zase datum se jménama to mě příjde šíleně dlouhý jako Kateřina 7.8.2010 to jako fakt příjde divný emoticon a že by tam měl muž jen Kateřina emoticon to taky ne snad nikd mě tak nikdo neřekl ....snad jen když mě chtěl někdo vytočit emoticon (a Kačenu na rybníku taky nemusím emoticon )...hmmmm tak nevím no Přítel je David tak to je v pohodě ale ta moje Kateřina emoticon ....zase by se nám líbilo Davčo nebo Davi ale u mě Katuli (tak mě doma všichni říkají ) je divnýýýý
Jako je to prkotina ...a nikdy by mě vesnu nenapadlo že tu budem takle řešit emoticon
22. bře 2010 v 07:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacitko (31 r.)
14
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 2 alba. Má 40 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Zámecká Oranžerie v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
kacitko (31 r.)
14
Registrovala se 27. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 2 alba. Má 40 přátel. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Zámecká Oranžerie v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové
 holino: všude stejné koukám, my když objednávali prstýnky tak mě trošku zarazilo že tam přítel chtěl vyrýt Kateřina 27.8.2010 a dělala jsem si z něj trošku srandičky, že se mu to do toho jeho kroužku ani nevejde, ale prstýnky přišly v pátek a jsou naprosto dokonalý a i to rytí vypadá fakt dooobře, takže bych se toho nebála emoticon Mně taky skoro nikdo Kateřino neříká, ale koneckonců je to tak v kalendáři, tak mě pojmenovali.. a v tom prstýnku to vypadá fakt pěkně, tak nějak dospěle emoticon
22. bře 2010 v 08:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 AHoj holky, krasne rano po vikendu! emoticon
22. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky! krasny jarni den!

safi: my tam nejdriv dali jmena, na prstynky... a doma pritel zahlasil, ze si tak vubec nerikame... tak jsme jeste volali a menili to na nase prezdivky, takze tam budeme mit kostik a fialka.. taky tam nemusite davat jmeno vubec, podobne jako brii, nebo proste jen datum... co?
22. bře 2010 v 09:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
luuciinkka
2
Registrovala se 6. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 747 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    V zámecké kapli Kozel, Region Plzeň
 Ahojky zdravím všechny,

poslední dobou nemám vůbec čas sem chodit. V práci je toho nad hlavu a doma se k počítači nedostanu. O víkendu jsem obsolvovala svatbu mojí kamarákdy. Měli to moc hezké jen mě mrzelo i za ni, že se skoro všichni v 9 hodin sebrali a jeli domu i když zábava byla a rozhodně jsem se nenudili.
22. bře 2010 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Kacitko :D:D ...jo jo taky u zlatníka povidám no asi nic že je to jako dlouhý kateřina a 7.8.2010 že se to tam na ten prstýnek snad ani nevleze :D:D a čekala jsem tak trošku podporu přímo od pana majitele zlatnictví emoticon ....a on zklamal :D:D začal se přímo řechtat a prej aaaaale néééé nebojte ono se tam toho vleze :D:D:D ...no máme si to do příště rozmyslet - tak uvidíme no emoticon

Holky a co tam má nebo bude mět napsáno bri?? Sem to trošku hledala, ale je tu toho napovídáno dost tak jsem to asi někde přhlídla :D

Jinač samotný datum mě příjde takový nijaký ....a pak taky chci miláčka donutit aby si pamatoval další datum :D:D:D ...jsem to ale potvůrka emoticon
22. bře 2010 v 09:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 holino: myslim ze to totus tuus a totus tua emoticon
22. bře 2010 v 10:02  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 ja_fi - děkuji no popravdě raději bych tam viděla nějaké hezké moto než toto tak uvidím jak se doma dohodnem emoticon ještě máme na to cca 14 dní :D:D:D ...popřípadě zustaneme u klasiky Jméno a datum emoticon
22. bře 2010 v 10:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 Náš zlatník taky říkal, že přezdívky ryje běžně a když slyšel ty naše, tak se pousmál a řekl, že kdoví jak to bude za 20 let, že prý kdo z nás bude Ovečka a kdo Vlk. emoticon
22. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 safi: emoticon emoticon emoticon emoticon
22. bře 2010 v 10:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
Registrovala se 4. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
Registrovala se 4. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, tak jsem zase po dvou dnech dočetla všechny příspěvky.. a že jich bylo emoticon Vítám nové či po delší době objevující se nevěsty emoticon a ve stručnosti se pokusím taky reagovat na témata.
Já jsem se s botkami taky ještě úplně nerozhodla, ale možná to udělám tak, že ty co mám na podpatku, tak budou na obřad a focení a pak přezuji balerínky, které jsem si nedávno koupila. Mám oboje v albu pro přestavu emoticon
Jinak vývazky já jsem ladila podle barvy svatby, tak to bylo celkem jednoznačné jakou budou mít barvu.

A k safi, co se týče prstýnků, tak jsme je objednávali minulý týden tak jsme se taky domlouvali co si dáme, ale měli jsme to docela zjednodušené tím, že máme jména i na oznámku, takže na prstýnkách budeme mít vyryto datum a na mém Jiřík a na přítelovo Pavlinka, tak jak to máme na přední straně oznámka. My si právě taky Jiří ani Pavlo neříkáme, protože nám to přijde takový tvrdý, fakt je asi lepší si tam dát to jak si říkáte, jak je vám to příjemný nebo tak.. ať už je to jakkoliv legrační emoticon

U nás jinak asi nic nového, jen jsem včera zjistila, že letošní léto bude opravdu nabité, jdeme s přítelem na svatby kamarádům 5. 6., 31. 7., 6. 8. a naše je 7. 8. emoticon Tak uvidíme, jestli bude to nejlepší na konec emoticon

Jinak jsem se o víkendu pustila do jmenovek na stůl a čokoládek, tak až bude doděláno, tak přidám fotky do alba emoticon

Tak hezký konečně jarní den všem!!
22. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Ahojky, tak to je super inspirace, protože už se taky chystáme na konečný výběr prstýnků. Možná vyrazíme zítra. Ale už jsme se rozhodly pro jedno oznámení - je už v albíčku. A začíná to vypadat na motýlkovou svatbu emoticon Už mám dávno koupené motýlky na výzdobu svatební tabule, tak se nám motýlci začínají scházet. Dokonce jsem si doma všimla, že mám siluetu motýlka i zespod na botkách emoticon Jen si nejsem jistá s barvou svatby, možná vínová nebo oranžová...

Budeme muset během měsíce dořešit důležité věci, protože přítel pak pojede na 2 - 3 týdny na služebku emoticon

Pavlinka: moc se mi líbí váš citát v oznámku. Přijde mi nádherný a originální.
22. bře 2010 v 11:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 1 album.
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 Ahoj holky,

tak přeji pěkný den ... a tady v Brně je přímo ukázkový, sluníčko svítí jak o život emoticon emoticon

Když se vrátím k tomu co kdo má vyryto na prstýncích, tak si myslím, že každý to cítí jinak, nebránila bych se ani jménu ani přezdívce ... emoticon Pro mě je prstýnek srdeční záležitost emoticon a co na něm budu mít vyryto je přece jen a jen moje věc, tak bych se nedívala na to co kdo si bude myslet o tom, že tam mám vyrytou třeba nějakou přezdívku emoticon emoticon Takže holky pokud nechcete jméno, tak šup tam s přezdívkou emoticon emoticon emoticon emoticon

My doma žádný přezdívky nemáme, takže bude jméno a datum, u Rýdla jsem si zamilovala jeden styl písma, tak jsem zvědavá jak bude vypadat reálně ... jinak taky zrovna nemám nejkratší jméno (Michaela), tak se "pan" zlatník při rytí zapotí emoticon emoticon emoticon
22. bře 2010 ve 12:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 Jo, jo Danča má pravdu citát je opravdu dobrý emoticon a oznámení je moc pěkné ... opravdu ... emoticon
Pomalu se taky chystáme nějaké vybírat, tak chytám inspiraci emoticon
22. bře 2010 ve 12:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
 Zdarec holky,

zase se po nějaké době jdu na Vás podívat...k prstýnkám - ty bychom měli mít udělané nejpozději příští týden a máme tam klasicky jméno a datum, jména máme celkem krátká, takže to není zase až takový problém emoticon...

V pátek jsem byla na zkoušce účesu i líčení, vzala jsem to vše dohromady a dopadlo to dobře, byla jsem spokojená, takže teďka až v den D :D

Pomalinku jsem si dávala do kupy harmonogram dne a zjistila jsem, že abych vše stihla, tak budu vstávat v 5 ráno, ženich je na tom trošku lépe, ten bude vstávat až v 7 emoticon...dělala jsem si srandu, že musím tak brzo vstávat, teďka ta nervozita, takže po jídle si jdu dát dvacet :D

Jinak co se týká příprav, tak už máme vše zařízené a nachystané, už jsou to jen takové malé dodělávky. Jen uvažuju, kdy si zajít nechat nabarvit vlasy? Týden před bude stačit? Nebo dříve? Ale ať to pak nejde vidět, že už je to trošilinku odrostlé.

Dívala jsem se na počítadlo a do svatby nás schází 25 dní emoticon
22. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ahojky,
o barveni jsme taky uvazovala. Myslim, ze je idealni nabarvit je tak, aby si je clovek do dne D jeste tak minimalne 3x umyl - barva nebude tak kriklave cerstva a bude vypadat lip, protoze uz si "sedne emoticon . U sebe pocitam tak 10 dni predem cca. Pokud to nebude dyl jak 2 tydny, odrosty urcite videt nebudou emoticon
22. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 Ahojky nevěsty, to máme dneska ale krásně!!!! emoticon

Ještě řešíte rytiny? My chvíli uvažovali nad Pavlí a Luky, jsem se bála, že se nám celé jméno i s datem nevleze a nakonec se vlezlo. Takže máme jména a je fakt, že to vypadá tak nějak dospěle jak psala kacitko. emoticon Ale co má brii to je fakt nádherný. emoticon

safi: váš zlatník je vtipálek.... emoticon emoticon emoticon

už jsem dnes definitivně dohodnutá na těch koláčcích...budou se dělat 7.8. emoticon a platím jen materiál!!!!!

pavlinka: tak to bude mazec jestli půjdete i toho 6.8. a druhej den je hned ta vaše emoticon
22. bře 2010 ve 12:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš