Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: děkuji :-)
Odpovědět
pajik: také moc děkuji :-) :-) :-) Jinak jak jste holky psaly co vaše půlky, tak ta moje je celkem v pohodě .. oba to řešíme postupně a spolu. Vývazky, barvu svatby atd nechává drahá půlka na mě, protože ví, že stejně si to udělám podle sebe :-D :-D A výběr prstýnků jsme řešili společně, mám štěstí, že se nám líbí hodně podobné věci :-) Mija - Ty hlavně svou půlku nezabíjej :-D Každý chlap přípravy svatby zvládá jinak. Nemysli si, taky se někdy doma neshodneme a volíme kompromis ... nebo nejsem naladěná a taky jsem protivná, že na to je čas a na tamto čas např. hudba při obřadu. Neboj on se zklidní ... jinak cenou za půjčení svatebních šatů a nebo cenou bižuterie co si postupně kupuji svou milovanou půlku raději nezatěžuji :-D :-D :-D Možná bych už jinak tady nebyla :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky.. jen na skoka, nez skocim do postele :-) gratuluju k prstynkum, vyzdobam a ja nevim k cemu jeste :-) mija, zenicha se jeste nezbavuj ;-) proste je to chlap. ja to taky doma resim vicemene sama, na zacatku to byly taky porad narazky, co tu furt blbnu, ted uz se vzdycky jen pousmeje, kdyz dorazi nejaky balicek.. A je teda rozumnej a na cenu se ani nepta. Je mu jasny, ze to neni levny, ale taky vi, ze blbiny nekupuju, proste jen takovy ty nejnutnejsi veci, aby to bylo hezky. Takze ho cas od casu nenapadne pripravuju na cenu a tim tak nejak koncime :-D Jinak ty dulezity veci rozhodujeme taky spolu. Nebo spis ty velky.. jako obleceni (teda ne moje), prstynky, fotografa, misto obradu a hostiny.. je to den nas dvou, tak by to melo vyhovovat nam oboum, ze ;-) a holky! mam udelany ty vyvazky! fialova dole, bila nahore, obe masle tenky :-) zitra nafotim a hodim sem. Ale az odpoledne :-) Tak dobrou!
Odpovědět
Profilova fotka
vidím že u všech "horších" poloviček to je celkem v klidu, tak snad se ten můj taky brzo smíří se všema balíčkama a přípravama ;-) zařizuju teprve 3 týdny, tak toho bylo víc najednou...ale za chvilku budu mít ten základ který by nepočkal na poslední chvíli hotovej, už jen hostina a mám vystaráno :-N obřad mám, šaty mám, fotografa mám a víc mě zatím vůbec netrápí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny nevěsty. Vrátila jsem se z týdení dovolené na horách,tak copak se tu událo nového :-) Jak jste na tom s přípravami,já jsem se teď nějak zasekla a jsem na mrtvém bodě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem. Tak moje polovicka se priprav ucastni a bavi ho to, akorat ho casto mrzi a stve, ze ma mnohem min casu na pripravy, a chtel by se podilet mnohem vic...
Odpovědět
Zdarec holky, tak to já jsem moc ráda, že přítel se zapojil do příprav, a proč taky ne, je to den nás obou ne jenom mě. Včera stahoval hudbu na svatbu, dělal karaoke...:) dodělával oznámení :)dneska budeme posílat - máme nejvyšší čas :). Jinak vše zařízené, velice mě potěšily kytky - moje kytička (kaly do oranžova), maminkám gerbery, svědkyně taky gerbera, a 2x korsáž, velkou pro ženich a malou pro svědka a cena? 1700,- paráda :) Tento týden by mi měla přijít bižu, tak jsem zvědavá. Minulý týden jsme si koupila podprsenku pod svatební šaty, ženichovi košili a kravatu (ta je moooccc krásná). Jinak holky do svatby mi zbývá 33 dní :), takže všichni jedou a makají...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak jsem koukala na aukru po těch plovoucích přáních... máme bazén na zahradě, kde bude raut... tak o tom dost uvažuji :-D včera jsme se s přítelem bavili o chirurgické oceli a chtěla jsem se zeptat, kdo z ní máte prstýnky, je tam nějaký rozdíl v barvě proti bílému zlatu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.Co vím,tak ocel nežloutne,jak to dělává bílý zlato.Ale nic z bílýho zlata nemám,takže nevím,jak je tam barevně rozdíl. Já např. to od sebe nerozeznám,vždycky,když mají ve výloze bílý zlato,tak myslím,že je to ocel a naopak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... danus: mě přijde ocel nepatrně tmavší než zlato... ale když vidím snubáky ve vitríně tak taky nepoznám co je co... ;-) bílé může žloutnout, ale jedná se o nějakou slitinu... jsou asi tři druhy... já mám to štěstí, že co mám z bílého tak je stále krásně bílé...ale většinu věcí mám už tak 10 let..možná to dřív dělali poctivější, protože po bíllém zlatu nebyla taková poptávka... :-D mám dotaz netýkající se svatby... :-N : kdo máte doma myčku nádobí...poradíte kolik litrů má myčka spotřebu na jedno mytí... mamka mi jí pořád nutí, ale my máme u baráku malej septik a stačí mi, že praček můžu dát za měsíc tak osm...myčka by to asi jen zhoršila... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, děkuji za odpovvědi :-) pajik: s myčkou neporadím, u nás doma dělám ,,myčku,, já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: zalezi na tom, jaka mycka. Pravdou ovsem je, ze na mnozstvi nadobi, ktere najednou umyje, zvladne urcite na min vody, nez kdyz se nadobi myje rucne ;-) Pokud bys mela tu mensi (sirka 45cm), ktera vetsinou pro dva bohate staci, ma spotrebu tusim 13 litru na jedno umyti (zalezi taky na programu - maji i "eco" rychly program atd), ovsem pocitej s tim, ze do toho nacpes celodenni nadobi, kdyz dost varite ;-) My nekdy myjeme jednou za dva tri dny, protoze pres tyden doma nejime. Ale o vikendu to vyjde tak 1 mycka na 1-2 dny. a ohledne te oceli - podle me pokud to clovek nevidi vedle sebe, tak rozdil v barve nepozna. A nekdy to nepozna ani vedle sebe :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna: děkuji tak já to ještě promyslím... jako do nového příbytku jí chci určitě, ale sem mi přijde zbytečná... stejně se mi sem nikam už nevleze... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jj, o to mi šlo, jestli když ty prstýnky budu nosit vedle sebe na ruce, jestli to bude poznat... asi teda zůstanem u zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: ono taky zalezi, jaky typ oceli to je, je jich vic. Ja budu mit nakonec misto oceli asi titan se stribrem (pokud se nam u p.Kubika nezalibi neco jineho :-) ), sice je to tmavsi, ale bile zlato budu mit na druhe ruce, tak mi to nevadi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to mame od vcerejska presne za 5 mesicu :-) Na jednu stranu mi prijde, ze to desne utika, na druhou stranu mi prijde 5 mesicu jeste jako silena doba ...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: neboj to uteče jako voda... :-D si vem, že už máš půlku března fuč... brrr. =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: no to jooo, ale stejne... :-D 5 mesicu, ty jo... No a pak budu zirat, ze uz je vsechno fuc :-N :-|
Odpovědět
ahoj holky :-) jj, pet mesicu... za chvili to budou ctyri, tri.. pak uz polezu po zdi... pak po strope.. a pak budu stat pred oltarem! hodil by se tu takovej ten opocenej smajlik ze skypu :-D jak jste uzili vikend? ja jsem byla pilna a vyrobila jsem tech asi dvacet vyvazku. Prvni tri sly pomalu, mela jsem pocit, ze mam do svatby co delat :-D a ten zbytek byl najednou hotovej, jen tak mezi reci s dedou a babi :-D Ale delat na kseft bych to nechtela.. jdu je nafotit, abyste tu krasu videli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, my o vikendu meli delat ten komparz, nakonec z toho nic nebylo...kdybychom se sami nezajimali, jak to tedy je, ani by se asi neobtezovali nam dat vedet, at s tim nepocitame!!! ]-( Takze jsme docela nakrknuta, ev stredu taky nic, protoze by to pry bylo pres noc, a dalsi nedeli s tim vubec nepocitam...Takze zase penize nebudou :-| No a v nedeli jsme zhresili, ac bychom meli setrit, koupili jsme dvoje puzzle, nemohli jsme odolat...Uz jsme totiz nemeli co skladat :-N Tak jedno dostal pritel k narozeninam (o mesic driv :-N ) a druhy je do poctu :-D
Odpovědět
nuuna: tak to je mrzuty, s tim komparsem :-( jsem ted nedavno psala na jednu agenturu, kvuli prekladum, kdyz tu budu mit mesic dedu a babi, tak bych mela cas neco udelat a privydelat si kacku. A prace neni.. Krize dolehla na vsechny. Jen ted by mohli byt ferovejsi a dat vedet, ze s tim nemate pocitat. Na pest takovy jednani...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, prave....clovek si kvuli nim nic neplanuje, sedi doma a ceka... a NIC. To je to co me toci, tomu rikam slusny jednani 8-(
Odpovědět
bohuzel tech brigad moc neni.. skoda.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: hezké vývazky!!! já mám taky tak 20... a mě to teda jde pořád pomalu, protože doprostřed přišívám ty miniaturní čtyřlístky... až KONEČNĚ miláček přinese foták z práce, tak hodim foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, my muzeme byt radi, ze uz vic jak rok mame tu brigadu, kam chodime 4x tydne rano. Tu nemit, tak resime asi uplne jine problemy, nez svatbu atd :-N :-|
Odpovědět
danuska: :-D ja je mela taky - takovy pidi kyticky, ale nastesti nesedely barevne, je to trosku jinej odstin fialovy, tak jsem byla snad i rada a nalepim je treba na jmenovky na stul ;-) a tudiz jsem jen sesila a propichla spendlikem! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: teda ty vývazky se ti fakt moc povedly... ;-) smekám! jé já chci taky dělat kompars!!! Ale já bych jim to pořád kazila... :-D :-D :-D já si vůbec neumím představit jaké to bude až mi bude zbývat do svatby jen měsíc...se z těch nervů asi zcvoknu.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: na komparzu neni co kazit, clovek dela jen krovi, a vetsinou vuubec neni videt :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ty vyvazky jsou super! :-) Ja vlastne vubec nevim, jaky budeme mit...bude nam je delat slecna co nam dela kytky. Doufam, ze nebudou jen ciste bily, ty moc nemusim, pripadaji mi trochu z mody, takovy mirne komunisticky... :-N
Odpovědět
pajik/nuuna: diky :-N nuuna: slecna z levante? skoro bych se nebala... teda tezko predvidat, ale podle toho, co pise (nabizela mi i na zapujceni organzu na stul..) bych nerekla, ze by vyrabela komunisticky vyvazky ;-) nejjednodussi je zeptat se ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?