Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 kaly jsou taky krásné. Všimla jsem si, že hodně dělají kombinace růží a frézií, ta moje favoritka je taky z růží a frézií. Cenově si myslím, že tak moc dráž ty netradiční nevýjdou. Když si vezmu, že jedna růže stojí cca 35 kč a v té favoritce jich bylo nejmíň 15 plus frézie a další zelené listy a zdobení a něco za práci tak celková cena může být minimálně 1500 a to spíš víc. Na tom košíčku bylo růží tak polovina a pak jen někaké drobounké květinky (něco mezi kopretinou s tmavám středem a sedmikráskou) a zelené rostlinky plus zase práce a nějaké další dekorace. A cenově na stejné vlně, možná levnější. emoticon emoticon
12. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 michzde: jo ta na ruce vypadá pěkně a byla by jediná přijatelná pro svědkyni, jelikož tam bude mít malé dítko, tak aby jí kytka nepřekážela...
jafi: jo korsáž...ale přítel jí nechce..musím ho zpracovat... emoticon
12. bře 2010 ve 22:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 Nevěsty přeji vám dobrou noc, už jsem nějaká unavená, tak si půjdu lehnout.
12. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 safi: dobrou... a hezké svatební sny emoticon

já jdu taky ..zítra budeme dolovat fotky ze starého pc a dávat je do novin... přítel mi je chce cenzurovat... emoticon emoticon
tak pa pa emoticon
12. bře 2010 ve 23:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
 safi: krásný kytičky, škoda, že je veletrh tak daleko, taky bych se šla kochnout emoticon

nuuno: na červené oči taky doporučuji visine, ale funguje jen clasic, tak nevím, zda jsi třeba nezkoušela jiný. Mně tedy pomohl výborně.

Všem přeji dobrou noc, jdu vás následovat.
12. bře 2010 ve 23:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 193 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 Dobré ráno, nevěsty, dneska nemůžu nějak dospat, tak dočítám a dočítám a dočítám...jste včera měli obvzlášť psací den emoticon koukala jsem na ty vývazky, mě se taky líbí nejvíc když je fialová dole, a víc se mi líbí jak máš obě stužky ze stejného materiálu...včera jsem byla zkoušet šatky, trošku mě překvapilo když jsem vlezla s mamčou do andělského svatebního studia a tam na mě vyštěkla prodavačka jestli jsem objednaná, což jsem samozřejmě nebyla emoticon ptala se mě jakou mám velikost, jsem zkusila 42 a ona se na mě tak podívala a říkala, no myslím spíš 44 emoticon proč se vůbec ptá, když to ví líp než já?ukázala mi dvoje hnusný šatky a já šla, v siluete fashion jsou moc ochotný, ale výběr v téhle velikosti fakt nic moc, prostě mám na to moc velký prsa aby mi to nějaké šatky udržely bez ramínek... pak salon na francouzské, taky velice "ochotná" paní prodavačka, ale rozhodně lepší než andělský, to fakt nedoporučuju... ale na korunní je svat. studio Brigit, jestli ještě někdo nemá šatky a je z prahy tak doporučuju, super výběr, strašně moc hodné slečny které vás obskakujou, a hlavně sleva když si to zarezervuješ 1. den 50% z půjčovného!!!! emoticon jsem si samozřejmě říkala že si nebudu rezervovat šatky na 1. zkoušce, první dvoje ucházející, ale nebylo to ono, ale ty 3. prostě dokonalost sama, byly ušité snad pro mě, takže rezervace hnedka emoticon a mám je jen za 3500 emoticon fotky dávám do albíčka emoticon
13. bře 2010 v 07:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 dobre rano holky, jsem vcera nejak odpadla bez rozlouceni...

mich: nekdy za tyden - tenhle to mam trosku nabity, tak potom. budu mit hlidani non-stop, prijeli ted akorat deda s babi ze slovenska, tak tu pobudou par tydnu.

safi: tak kopretiny jsou urcite levnejsi nez ruze a pod. jsem tuhle konzultovala kytku a prave jsem mela jeden vzor, ktery byl do lucnich kytek... to by bylo sakra jinde s cenou, nez s ruzema emoticon

jinak pro svedkyni planuju prave taky tu kyticku na ruku, ona nejdriv nechtela vubec zadnou, ze pry zbytecnost, me je to zase blby, takze kompromis, aby ji to neprekazelo emoticon

mija: no tak to je super!!!! takhle se trefit do satu emoticon citit se v nich je moc dulezity!!! musim jit mrknout do alba, mas tam fotky? emoticon
13. bře 2010 v 08:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
Registrovala se 1. března 2010 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 Ahoj holky,

taky jsem včera odpadla bez rozloučení ... po pracivním týdnu jsem v pátek večer za chvilku "mrtvá" .. emoticon
Dneska valím na Svatební den, tak jsem zvědavá jestli nějaké prstýnky vybereme ...

ja_fi - však na šaty máš ještě chvilku čas, ale nepouději v dubnu bych na tvým místě šla, aby pak tvý vyvolené šatky už někdo neměl zamluvené. Pokud si je teda neplánuješ koupit nebo nechat ušít. Což já jsem zavrhla a jen si půjčuji.

mija - šatky jsou hezké emoticon a opravdu Ti sluší. Koukala jsem, že máš u jedné fotky pislý, že ještě trochu zhubnout a budou dokonalé ... ja jsem na tom tak, že svoje "vyvolené" šaty jsem na sebe dala, slečna mě
zapla zip a já jsem se nadechla a pomalu nevydechla emoticon , néééé přeháním, ale kolem pupku cítím, že jsou
víc obtáhlý ... tak hlavně nesmím přibrat, spíš něco málo zhodit ... ale bude léto a za 2 měsíce se stěhujeme
KONEČNĚ do "našeho" bytu (teď jsme v podnájmu), tak snad tím stěhováním a lítáním nějaký kg půjde dolů.

A co se týče kytiček na ruku, tak Ty se mě moc líbí když ji má svědkyně na ruce. Takže té mé to "narvu" na ruku chtě nechtě (předem Jani promiň emoticon ) ... za chvilku dám holky do albumu fotku kytičky co se mě moc líbí ..
je jednoduchá a hezká emoticon , ale uvidím jaká bude nakonec zdobit svědkyni... emoticon
13. bře 2010 v 08:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 mich: me prave chce saty usit kamaradka emoticon je vyucena svadlena, i kdyz se tim nezivi a sedi v kancelari, kazdopadne si sije pro radost emoticon ma i nejaky napady, jen to prave potrebujeme prubnout v salonech. Uzij si ten svatebni den a nezapomen ochutnat nejake kolacky emoticon
jo a jestli to v albu je ta vyvolena kytka, tak to je presne ten styl co se mi libi emoticon kdyz kaly, tak ne ty nahusteny na sobe, ale takhle "rozevlate" emoticon
13. bře 2010 v 08:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 emoticon emoticon emoticon emoticon v radiu: kdyz budete mit jidelnicek zamereny na tuky, narodi se vam kluk, kdyz dietne na zeleninu a pod., tak holka. pry uz od staroveku praktikovane! hm, tak fakt nevim, jak jsme to delali my (pro ty co nevedi a jsou tu nove - mame dvojcata, parecek emoticon)
13. bře 2010 v 08:40  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 ja_fi - jo, jo takovou svatební kytku bych chtěla. Máme tady takovou šikovnou holku v květinářství. Dělá moc krásný kytky, zatím ji teda máme vyzkoušenou jen na narozky, ale myslím si, že když dělá tak hezké kytky na narozky, tak v té svatební zase nebude takový rozdíl.
Tak ji pak chci vzít sebou tento obrázek, aby mě sv. kytičku navázala podle této emoticon
Tu pro svědkyni mě nejde stáhnout mají to schválně bloklý emoticon

Jinak tedy zírám, že máš dvojčátka .... kolik jim je ???
Já už mám taky dítko, 11-ti letého kluka, ale teď nevím čím jsem se "cpala" než jsem ho čekala emoticon
Ty jsi měla pestrý jídelníček, když máš páreček emoticon
Jak to zvládáš ?? Musí to být celkem zápřah.
13. bře 2010 v 08:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 A co se týče ušití šatů, tak to máš super, když máš kamarádku co je schopná Ti šatky ušít.
To bych pak taky využila ... tak to opravdu chce jít "brouzdat" po svatebních salonech a najít inspiraci pro Tvoje vysněné šaty emoticon Tak hodně štěstíííííííí emoticon

Jinak jde vidět, že hodně záleží na koho ve svatebních salonu narazíte, protože třeba Andělské studio
celkem chválí a mija teda moc dobré zkušenosti nemá.
Fakt nemusím když si jdu mrknout na šaty, jsem celá natěšená které mě padnou do oka a tam je nějaká protivná blbka emoticon To pak má člověk po chuti něco zkoušet a vůbec si ten výběr šatů užít tak jak by chtěl emoticon
tak hlavně mijo, že jsi vybrala ... taky mám 3 fotky z mobilu, ale na těch Tvých fotkách jdou šaty i Ty hezky vidět, kdybych Vám tam vložila ty moje tak jdete do kolen. Fotila to mamka a ještě vždycky se pohla, takže jsou fotky tak trochu máznutý emoticon . Prostě mamka je fotogravka emoticon
13. bře 2010 v 08:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 mamča je taky fotila, ale jen to zezadu, zatím mi tam trochu přetýkají špíčky na zádech jak jsem sešněrovaná emoticon ale to se spraví emoticon zepředu to je totálně mázlý... radši jsem se vyfotila proti zrcadlu emoticon
13. bře 2010 v 09:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 mich: nasim dvojkam je ted 14 mesicu emoticon mame navstevu, tak se holky loucim... ale ja zase casem mrknu.. emoticon
13. bře 2010 v 09:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 mija85 - Ty máš ty fotky ještě v pohodě a šaty Ti fakt sluší emoticon
Během dne jak budu stíhat tak do alba vložím ty tři, co mě mamka fotila. To teprve uvidíš fotografku emoticon
Ale neva, mám je v hlavě a když si je chci připomenout mrknu na net na stránky salonu emoticon

ja_fi - ty tvoje dvojčátka to jsou ještě prcci, už asi chodí, že ?? Vždycky jsem si říkala, jak to ta mamina dělá, když jde s nimi sama ven a teď Ti každý utíká jinam ... od sestry kámoška má taky dvojčata,ale dvě holky, každá jsou úplně jiná jak vzhledově, tak povahově, teď už je holkám 11 let, ale vím, že když byly malé, tak opravdu daly zabrat.
13. bře 2010 v 10:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 mich: jeste nechodi... ovsem na takovy ty zacatky chozeni venku mame pripraveny ksiry, protoze kdyz jde fakt jen jeden dospely, neda se to stihat emoticon jedine by nas zachranilo, ze by jeden zacal chodit driv nez druhy. slecna uz se zacina snazit, chlapecek jeste ne. emoticon
13. bře 2010 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, ještě dočítám včerejšek - neměla jsem včera výdrž, když se tu chvíli nikdo nerozepsal, šla jsem radši do postele. Mám klasickou virózu. Naštěstí rýma už ustává, kapičky a klídek zabírají.
13. bře 2010 ve 13:04  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
fotoportrét
fotoportrét
danca21
 Mija: nádherný šatičky. Taky se mi děsně líbí ty druhé, co máš na začátku jako inspiraci. Myslím, že jsem je viděla v nabídce jednoho salónu.
13. bře 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 Ahojky nevěsty...

tak už budu taky průběžně nakukovat... emoticon

mija: krásné šatičky... emoticon
michzde: už se těším až poreferuješ jaký byl veletrh a jestli jste vybrali prstýnky... emoticon

jo včera jsme s přítelem vybírali hudbu na obřad... máme 5 skladeb na prstýnky, líbačku a gratulace...tak už jen pochod a nějakou instrumentálku pod řeč oddávající/ho
13. bře 2010 ve 14:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 pajik: tyjo, zavist... s tou hudbou... u nas to bude asi na posledni chvili emoticon

holky, chce se mi brutalne spat! to pocasi je na prd..
13. bře 2010 v 15:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jafi: no jo ale chvilkama se to tu zvrhávalo v disco... emoticon docela jsme se nasmáli... emoticon emoticon emoticon

počasí je hnusný... já už se tak těším na jaro... nebo možná víc na léto... emoticon
13. bře 2010 v 15:33  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 koukám je to tu samá maminka, to mě těší, že tu nejsem sama-) mám 6titýdenního chlapečka
MIja- ty šatky jsou mocc pěkné-)
14. bře 2010 v 00:10  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
michzde
    Region Brno
 Ahoj holky, tak včera jsme na veletrhu navštívili stánek Rýdla a musím tedy říct, že prstýnky jsou snad ve skutečnosti daleko hezčí než na netu ... pomalu hoďku jsem tam chodila a zúžovala možný výběr.
Nakonec jsme vybraly ... sláááááááááááááva .... moje polovička už musela být ze mě nemocná, ale já jsem
fakt nevěděla který ... určitě vložím do alba fotku, aby jste mohly chválit emoticon emoticon emoticon Néééé, to je sranda,
chápu, že každej máme jinej vkus a možná se vám líbit nebudou ....

Hudba - už to bude asi měsíc co jsme ve Slakově dostali A4 s názvy písniček nebo skladeb, který nám budou při obřadu hrát ... zatím máme vybraný jen svatební pochod a ten zbytek nééé emoticon .
Nějak se k tomu nemůžeme dostat a spoustu písniček nemůžu na netu najít, abych si je poslechla. Holt se budu muset polepšit a trochu se tomu pověnovat. Takže ja_fi asi to dapadne jak u vás, na poslední chvilku ...
A Tobě Paji závidím emoticon Už to máte za sebou emoticon

Hest - vítej .. emoticon 6-ti týdenní chlapeček to je ještě miminko ... emoticon Holky já vám pomalu ty malá dítka závidím, taky 14 měsíců u dítek je takový ten správný věk, kdy je s nimi sranda. To moje 11-ti leté dítko už tak akorát leze na nervy ... i když nebudu mu křivdit ... jak kdy emoticon

No uvidíme po svatbě, jestli ještě jedno se povede emoticon ... včera jsme byli v Olympii .. tatínek tam za sebou táhl asi tak 2-letého klučíka. Ten chudák spadl a tatínek ho seřval jestli neumí chodit. Ten malej na něj tak koukal a čekal jestli mu nějaká přilítne emoticon a jakmile si tatínek donadával a táhl ho dál za ruku, tak tou druhou rukou nastavil klučík 2 prstíky a potichu nenapadně ho střelil emoticon emoticon emoticon I tou pusou tu sřelu udělal potichoučku emoticon Hlavně nenápadně ... jsem se musela smát, chudák tatínek jen nevěděl, že už je zastřelenej emoticon emoticon emoticon To by jste museli vidět. A malej si ulevil. emoticon emoticon emoticon

Tak já valím něco dělat ... zatím páááá
14. bře 2010 v 09:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
 Ahoj holky!

včera jsme byli na veletrhu a nakonec jsme vybrali prstýnky u rýdla!!! vyjdou nás (můj s briliantem) na 10 140,- emoticon ale včera mě šokoval můj přítel, protože výběr prstnků bral opravdu zodpovědně emoticon nakonec jsem to nechala na něm a myslím, že vybral fakt dobře emoticon fotečky jsou ze stránek od rýdla, ve skutečnsoti jsou ještě krásnější emoticon
14. bře 2010 ve 12:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mija85
    Region Praha
 Ahoj holky, jak Vaše svatební přípravy vnímají Vaše polovičky? já jsem totiž s přítelem začala skoro válčit, ne že by se nechtěl brát, s tím už se asi smířil, že po 7 a půl roce by to už chtělo, ale kritizuje jakékoli moje přípravy a nechápe proč jsem třeba tady na chatu, ráno jsme se kůli tomu pěkně pohádali. včera jsem si vyzvedla na poště nějaký balíček s různou svatební výzdobou...stužky, podvazek, tyl na zdobení aut a tak... když viděl že to stálo šestnácet, tak se úplně zhrozil, a když jsem se ptala kde si myslí že se tam svatební výzdoba vezme, tak mi odpověděl něco v tom smyslu jako že se tam sama zjeví emoticon asi se svatby nedožije protože ho za ty jeho výroky ještě před ní zabiju emoticon
14. bře 2010 v 17:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
Registrovala se 4. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkap25
6
Registrovala se 4. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků. Má 7 přátel. Region Praha.
 Holky, gratuluju k prstýnkům emoticon My jdem zítra pokouknout po pár zlatnictvích u nás, ale podle zkušeností kamarádek předpokládám, že moc nepochodíme, takže to vidím taky na Rýdla emoticon Má u nás v jednom salonu zastoupení a máme už jedny úžasné vybrané...takže asi nebude co řešit emoticon Ale stejně se zítra podělím o zážitky z pátračky po prstýnkách.

mija: Moje polovička je docela v pohodě, sice když jsem v lednu začala s přípravami, tak měl pocit, že je to trochu předčasné, ale teď vidí, že je třeba věci zařizovat včas, tak mi s nimi celkem ochotně pomáhá...už sme byli kupovat oblek, vybíral se mnou oznámko na netu, zařizovali sme hostinu a teď půjdem na ty prstýnky..jo a vlastně největší překvapení bylo v obuvi, když mi sám vybral a přinesl ukázat botky, které bych si mohla koupit jako svatební emoticon ale jinak takové ty drobnosti jako doplňky, organzu a podobné věci taky nakupuju sama, pro to asi žádný chlap nemá úplně pochopení emoticon
14. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 mija: tak přítel měl tendence všechno zlehčovat a nad vším brblat že je čas zezačátku. Teď se účastní většího zařizování jako fotograga, prstýnky, hostina, oznámko apod. Ostatní věci jako dekorace (shodli jsme se na barvě), kytky, koláče, cukroví atd. zařizuju sama a jen s ním konzultuju to nejdůležitější. Stejně se vždycky jen pousměje, vlepí mi pusu a řekne, že si to stejně přizpůsobím sobě. emoticon Ale jak říkám, ze začátku byl taky nevrlý co plaším a že nemluvím o ničem jiném. A jednou se mě ptal, co tady pořád řešíme a jestli tady neexistuje nějaká diskuze ženiši srpen 2010 emoticon
14. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 čau ženský, tak mi máme po včerejšku zamluvenou restauraci a jsem max spokojená emoticon jinak přítel se celkem učastní, a teď už to začíná i řešit sám od sebe emoticon
14. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
 mija: můj přítel, když za ním přijdu ukázat mu něco kolem svatby, říká, že je rád, že to nemusí řešit... ale sem tam se zeptá jestli nechci s něčím pomoct nebo jestli mám na účtu dost peněz na ty věci ke svatbě... takové ty důležité věci řešíme spolu, výzdoba je na mě - jen mi řekl, co v žádném případě nechce emoticon
14. bře 2010 v 19:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 jééé ahojky hest... jsi se odmlčela docela nadlouho... emoticon moc gratuluji k chlapečkovi!!!!!

danuska/michzde: krásné prstýnky... emoticon

mija: tak přítel ze začátku taky prudil, tak jsem ho se svatbou nijak nezatěžovala.. o to víc jsem se vyžívala tady na diskusi, ale čím blíž je datum svatby, tím víc se zapojuje.... emoticon dřív remcal nad svatebníma novinama, že je to blbost a teď když je viděl téměř hotové tak je z nich nadšený i mi s nimi trochu pomáhá... emoticon
14. bře 2010 ve 20:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš