Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s make-upem na tetování ?? Prý nějaký existuje ... potřebovala bych na jeden den tetování "smáznout" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: netusim, ja tetovani neschovavam :-D Ale zkus se zeptat v lekarne - tam by ti mohli nejaky prodat, takovy ten specialni co pouzivaji treba lide s "ohynkem" na obliceji.
Odpovědět
Dííky, lékarna mě nenapadla ... :-)
Odpovědět
Holky, chystáte se někdo na brněnské výstaviště na svatební veletrh ??
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: myslim, ze urcite poradi ;-) Ptala bych se proste po silne krycim make-upu, ktery pouzivaji lide s plamenkem. Ani bych mozna s nimi neresila, ze to mas na tetovani.
Odpovědět
michzde: ja ne-e, z prahy daleko :-)
Odpovědět
Tak to je jasný :-) Chtěla bych tam mrknout na zlatníka Lukáše Rýdla ... na netu má pěkný snubáky :-) Zajímá mě jak vypadají v reálu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Panejo, tak Rydl pojede az do Brna? Ma tah na branku :-D Holky, ja uz fakt bezim, packo :-)
Odpovědět
Tak on asi ne, ale jeho prstýnky :-D
Odpovědět
michdze: :-D ja jeho prstynky nevidela, ale vsichni na ne peji ody...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja je videla, a jeden nosim, ale abych si to s radosti koupila, chtela bych nejdriv vyhrat nejaky penize :-D :-N
Odpovědět
holky, hodila jsem do alba na rychlo "nacrtnuty" vyvazky... co bude lepsi? tmava dole, bila na vrch? nebo opacne? :-) diky za nazor... jo a na dylku a zastrizeni nekoukejte... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Jo, jo taky jsem slyšela na něj chválu ... jen jsem šla do mdlob z ceny, ale pokud by byla nějaká menší veletržní sleva, tak by to bylo fajn :-)
Odpovědět
ja_fi : mě se líbí asi víc když je tmavá dole a bílá nahoře :-)
Odpovědět
michdze: diky.. a jeste jsem tam hodila jednu variantu :-D si tu tak hraju...
Odpovědět
akorat teda ta sirsi sifonova stuha se hodne snadno trepi... tak mozna bude lepsi udelat je z tech uzkejch taftovejch stuzek.. hmmmmm...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, snažím se dát fotky do alba, ale nějak mi to pořád padá. ]-( Pudr na dort jsem tam taky viděla poprvé :-D Bude mi péct dort známá, chci ho potáhnout jen marcipánem a na ně bílé marcipánové růžičky no a ten pudr má takovou zlatavou šampaň barvu a tím se celý ten potáhnutý dort štětečkem popudruje místo barviva. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jé vývazky... mě se líbí víc... fialová dole ;-) ale ještě nevím, která varianta :-D nuuna: mám pocit, že jsem tě objevila na facebooku... :-D jsi psala komentář Zuzce... :-D :-D
Odpovědět
pajik: diky! to uz jsou dva hlasy plus ten muj ;-) :-D takze bude fialova dole. ted jeste ktera... ta sirsi je takova trosku na prd pri tvoreni.. ale mozna se mi libi vic... safi: aha! takze takovy zlatavy poprasek aby se to pekne lesklo a jiskrilo? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: mi se taky víc líbí ta fialová vespod. ;-) michzde: Rýdl byl i na tom dnešním velethu v Ostravě a prstýnky má moc pěkné, ale my jsme měli jinou představu, takže jsme jen koukli a šli dál k vytipovanému stánku. Nevím jeslti to byl u nich přímo pan Rýdl, ale jeden sympatický pán je tam nabízel pod tou značkou.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_ fi: tak nějak :-D tenhle přesně mám ve zlaté barvě http://www.cukrarum.wbs.cz/prachove-b...
Odpovědět
to vypada, ze Rydl objizdi vsechny kouty republiky! :-) proc ne.. ted me mrzi, ze jsem se nebyla aspon podivat na jeho stanek v Diplomatu.. safi: dik.. ted uz nikdo nepiste nic jinyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
huráááá konečně se mi podařilo hodit fotky do alba, ale jsou z mobilu, takže nic moc kvalita. Ještě hodím do alba inspirace ty kytky z veletrhu až je pozměnšuju.
Odpovědět
No, jsem zvědavá jak budou vypadat prstýnky ve skutečnosti :-) Že by pan Rýdl sjížděl celou ČR ?? :-) Jen teda doufám, že tam nebude moooooc lidí :-(
Odpovědět
Jinak Vás holky obdivuji co si sami děláte vývazky. S mou šikovností by to teda dopadlo :-D :-D
Odpovědět
safi: jeeej, jaky budes delat vyvazky? taky takovy ty "obyc" co ja? nebo ty slozitejsi? me se libej ty se ctyrma jakoby listkama, ty bohatsi, ale to teda netusim, jak to ty lidi delaji :-D chobotnice... mich: hm, ja taky nejsem zase tak sikovna... ale rikala jsem si, ze bych aspon neco mohla na tu svatbu udelat rucne... jinak vsechno objednavam...
Odpovědět
Profilova fotka
safi: prstýnky jsou krásné.. ;-) michzde: tak jestli ten veletrh bude jako v Pze, tak narváno bude... :-D :-D ale jelikož jsme šli jen po prstýnkách tak to bylo docela v pohodě... přítel se vždycky na chvilku zabavil u stánků s koláčkama tak ani nebyl protivnej... :-D :-D
Odpovědět
Jenže Ty je máš hezký ... schválně v týdnu zkusím taky nějaký udělat a hodím je do alba. To se potrháte smíchy a svatebčané teda takový "nemocný" vývazky asi moc nepotěší :-D :-D Fakt jsem na toto strašná.
Odpovědět
mich: neboj, ono to neni tak strasny - je tu na mnoha mistech navod a neni to fakt tezky :-)
Odpovědět
Vlatně jo, vystavují tam i cukráři :-D Tak si chlapci aspoň něčeho uzobnou :-D My taky jdeme jenom po prstýnkách, ale jak jsme byli tady v Brně ve Futuru tak tam byli prstýnky Rotax bylo tam hooooodně lidí si vybírat. Tak snad zítra tam zavítá míň lidí :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?