Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: Ahoj a děkujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.Pěkný den! Já taky gratuluju! holky,sedím na poslední přednášce za život na VŠ, to je nostalgie.. :-D
Odpovědět
brii: To věřím. pořádně si to užij :-D
Odpovědět
picasso: to je teda pech s těma botkama, taky by mě to naštvalo :-( Kdysi jsem si nechávala šít taneční botky a pamatuji, jak byl švec ze mě hotový, že mám každou nohu jinak dlouhou :-D naštěstí raději zavolal, abych si je přeměřila, zda je to jako vůbec možný (měla jsem tehdy skoro číslo rozdíl :-D ) A gratuluji ke státnicím... Tak jsem se konečně dokopala k albíčku, ale já mám tedy na všech fotkách ránu, tak to berte s rezervou :-D
Odpovědět
brii: třeba přijde další ;-) taky jsem si myslela, že jsem o poslední přišla neb jsem končila stáží v Rakousku, ale do roka jsem byla na druhý :-D No a už jsem ráda, že to mám za sebou. Ale je fakt, že je třeba si to vychutnat, tak si to užívej.
Odpovědět
azeta: Děkujeme :-) No, však jsem začala normálně bulet :-( A kde přesně to máte?
Odpovědět
azeta: krasny saticky.. vsechny.. me zaujaly ty treti, vystrihem :-) ve kterych se citis nejlip? brii: jj, ja si ani nepamatuju, ze bych takhle posledni prednasku prozivala.. spis jsem to brala asi jako Hura!! :-D picasso: gratulace ke statnicim (priteli) ;-)
Odpovědět
nuuna: co mocak? a co prace? jsou na tebe hodny? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: mocak nastesti dobry, vcera jsme zustala doma, protoze to uz fakt neslo, ale ocividne mi to prospelo :-) Jinak sefik je dnes zpatky, a vsechno zatim ok :-)
Odpovědět
picasso: odpověděla jsem Ti na IP, ale písnu i sem, máme to na Valdštějně na terase případně v kapli ;-)
Odpovědět
jeeej, dorazil mi balicek s krabickama na vysluzky a kosickama a hlavne maslema! :-) tak az neco vyrobim, hodim to sem ;-)
Odpovědět
nuuna: super :-) tak at uz nezlobi... hm, ani mocak, ani sef :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ja_fi: pracuj, pracuj :-D azeta: Na Valdštejně jsme byli. Byli jsme v hruboskalsku týden na dovolené a úžasný :-D A protože se nám to tak zalíbilo. tento rok pro změnu jedeme do českého švýcarska a tam se na vyhlídce belveder necháme oddat a pak týden dovolenko-líbánky :-D Takže taky doufám, že nebudou padat trakaře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak jen na skok... za hodinu vyrážím do hospody :-D chtěli jsme změnit místo obřadu, včera jsme se na tom dohodli, no a to vybrané místo za celé prázdniny nemá oddací den pouze jedno jediné sobotní datum... hádejte které :-D ale co, moje svatba na tom nevisí :-) zítra jdeme na veletrh... nuuna: dělali ti nějaké testy??? mě se zánět močáku vracel asi rok a doktoři nakonec zjistili, že jsou to nějaký bakterie, které se nedají normálně zjistit a musí se na ně brát nějaká zvláštní antibiotika... holky, já fakt doufám, že v tom srpnu bude pěkně... jinak to bude fakt na prd
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: ja tentokrat nebyla ani u doktorky. Naposledy me ale chteli poslat na urologii, vystavili mi i zadanku, ale po tydnu, kdy jsem se tam marne snazila dovolat, abych se objednala, jsem to vzdala, a pak nekam zadanku zalozila.... Od te doby byl klid, takze jsem to neresila. Ale priste, az me mocak dovede k doktorce, asi uz tam fakt pujdu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty! picasso: gratuluji ke státnicím...to bude potřeba zapít :-D :-D jen těch botek je škoda... :-( jafi: ty se máš... já jsem se ještě nedokopala k tomu to objednat... :-N jo objevila jsem super restauraci na Pze 10... přítel tam měl sraz se ZŠ a vypadá to luxusně, přitom ceny celkem lidový... tak doufám, že budou mít ještě volno...
Odpovědět
paji: Děkuji :o)) Co nadělám. Budu doufat, že půjdou reklamovat. nuuna: Prolívej se hodně (min. 2000ml/den) a zkus brusinkový čaj. Prolévání ledvin hodně pomáhá na záněty močáku a brusinky fungují jako prevence :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si do alba dala novou písničku a asi jí použiju na obřad...ta původní je sice naše nej, ale není moc zamilovaná... a na téhle jsme taky ujížděli, když jsme spolu randili... :-D
Odpovědět
pajik: ta je moc pekna, ta pisnicka :-) a na obrad super, romantika :-) Dej pak vedet, co to je za restauraci ;-) k mocaku a brusinkam mi kdysi rikala urolozka, ze si mam davat bacha na to cpat se temahle vecma nejak dlouhodobe. Telo si na to potom zvyka. Takze je dobry ty kury stridat. Jeste jsem si vzpomnela, ze je super tusim lichorerisnice. Mela jsem takovy kapicky tusim... Drahy to nebylo, jako treba ten uroval biotic, taky to nebylo tak dobry jako brusinky :-D ale dalo se to s nima treba stridat. V ramci prevence. A urologicky caj by se nemel nejak moc casto. Snad jen tak jednou-dvakrat do roka... =-)
Odpovědět
ahojda holky.. zdravím při pátku :-D picasso: paráda ;-) tak to Vám gratuluji holky v neděli jdeme s přítelem na oblek, tak jsem zvědavá jak dopaneme :-N jinak asi na mě něco leze, tak jsem taková bez nálady.. mám už asi dva dny furt žaludek nějak na vodě.. děs...
Odpovědět
brou: hm, mimi? :-D :-D :-D nemistne vtipkovani ;-) ted to docela lita - u pritele v praci jim odpadavaji kolegove kvuli nejake jednodenni strevni viroze. tak cekame, kdy to donese domu...
Odpovědět
ja_fi: hm mimi myslím, že ne... spíš bych to viděla na nějakou virozu.. :-|
Odpovědět
Holky. Začala jsem uvažovat o krátkých svatebních šatech. No, asi to vidím tak, že mě nemine zkoušení, abych porovnala jestli dlouhé nebo krátké a podle toho se asi rozhodnu. A to jsem si myslela, že mám jasno :-D
Odpovědět
tak uz aby bylo po praci a mohla sis doma odpocinout...
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: to jsou krásné šaty (mně se asi nejvíc líbily číslo 2) a nádherné místo na obřad... x-) x-) picasso: jj určitě to zkus reklamovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, o piti a brusinkach uz vsechno vim, uz mam preci jen s mocakem (bohuzel) hodne bohate zkusenosti ;-) :-N A do urologickyho caje mne nikdo nedonuti, mama mi na nej v detstvi vypestovala takovou averzi, ze mi staci citit ten smrad, a davim se... :-p Brusinkovej caj piju bezne v praci, tak dva tri hrnky za den, ale pastilky beru vetsinou jen pri problemech (cena). Ale nejak nechapu, na co by si telo pri dlouhodobem pouzivani mohlo zvyknout? =-) Vsak tam jde preci jen o to, ze brusinky vytvareji v mocaku vrstvu, na ktere se bakterie neudrzi, a clovek je vlastne splachne ven, a tam preci zadna rezistence nehrozi nebo snad jo? Jestli jo, doted jsem o tom neslysela... :-|
Odpovědět
Holky, já skákám 4 metry do vzduchu. Přečtěte si to. Odpověď na reklamaci. Tomu říkám prodejce: Danielo, já se strašně omlouvám. Mně přišli dlouhé, ale nestihla jsem je změřit. Zakázku jsme zadali správně, dívala jsem se,ale oni to museli poplést. Jak měli tu dovolenou, tak máme ted s nimi strašné zmatky s dodávkami. Rozhodně se moc omlouvám a boty určitě objednám znovu. Náklady na poštovné vám samozřejmě uhradíme. Necháme to zase expres, tak do 3 týdnů by měli být hotové. Opravdu se omlouvám. Klára
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: Ty jo tak blahopřeju, přesně tomu říkám náš zákazník náš pán :-) Tak zase jedna dobrá zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu, no to je skvela zprava s temi botkami!!! :-)
Odpovědět
picasso: tak to je bomba! to tam budou asi nadseni, jestli takovych chybicek maji vic... no super, ze se zachovali jak se zachovali a klika, ze mas tu svatbu az v srpnu a ne za 14 dni ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?