Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
pajik: v tech vetsich polozkach by se ta organza uplne ztratila :-) ale jo, kazda kacka dobra :-) nuuna: fakt mrkni na ten uroval - me ho kdysi doporucovala urolozka. vozickari obecne docela trpi na mocak a spol a jsou s tim velky problemy. A tohle mi prislo jako takovy maly zazrak. pry se to da brat i preventivne a na rozdil od brusinek a pod. se to dokonce snad ani nemusi vysazovat na nejakou dobu, nebo menit za neco jinyho... pry... ja nejsem zastance brani leku furt, takze bych to asi uzivala jen na obcasny zachrany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mate vyzkouseny nejaky prirodni preparat na dobre spani? Premyslim totiz, ze pred svatbou budu prinejmnesim neco takoveho urcite potrebovat... Ale nez si necham napsat chemii, chci zkusit neco prirodniho.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: a to koupim normalne volne v lekarne? Na kolik to cca vyjde? On ten Tri-urin se taky muze brat dlouhodobe, ale ja to vetsinou neru jen kdyz citim, ze mam nabeh na zanet, protoze bych se jinak nedoplatila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem taky proti veškeré chemii, jelikož mi stačí to co musím brát, kvůli střevům...léčí mě hormonama, s fůrou vedlejších účinků... :-| a mně na spaní pomáhá meduňkový čaj.... nebo pak těžší kalibr třezalkový čaj... ale u toho pozor, prý ruší účinky antikoncepce!!!! ;-)
Odpovědět
nuuna: http://www.lekarna.cz/shop.php?txt_se... no levny to neni. Tir urin neznam... s praskama na spani neporadim - ja mela jednou v zivote a to v porodnici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zatim vyzkousela myslim Benosen od Walmarku, pak myslim Hypnox od Barny's a ten mi prisel dobrej...Tak pred svatbou koupim asi Hypnox Forte a snad to zabere :-D ja_fi: uz, to skutecne neni zadna lace :-D Ale je dobre o tom vedet, az bude zle, vzpomenu si ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: hele jakého máte nakonec fotografa?
Odpovědět
nuuna: hypnox forte predpokladam bude super extra silnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no, je jen o trochu silnejsi, nez klasickej hypnoX, ale tvrdej, ze jako to ma mit extra silne ucinky :-D A vzhledem k tomu, ze nervozita pred svatbou bude taky extra silna, urcite si to s tema praskama bude rozumet :-D
Odpovědět
nuuna: zase aby ses stihla vubec vzbudit :-D nebo abys na obradu nemzourala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: toho se nebojim, jak se znam, budu mit oci jak dve baterky :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D super! to bude vypadat efektivne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zvlast na fotkach :-D
Odpovědět
jo, tak jsem to myslela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, po dlouhé době jsem zase tady. Událo se něco převratného? nuuna: na tu nervozitu a spánek před svatbou zkus magnolii http://www.lekarna.cz/magnolie-tbl-60/ je i silnější verze, ale myslím že bude tahle stačit. Navíc je to přírodní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: převratné je, že se jedna srpnovka vdává už v dubnu... :-D
Odpovědět
pajik: jsi mi to vzala z "ruky" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, teď jsem to dočetla :-D Závidím!
Odpovědět
safi: a co u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
safi: diky za tip! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chvilkama mě chytá splín, že se vdávám až koncem prázdnin... :-S ...dneska mám vdávací náladu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: to si tak neber - kdyby se vdavala uz ted, tak ti na konci prazdnin bude lito, ze uz te nic neceka ;-)
Odpovědět
ahojda holky, tak konečně v práci zase klídek :-) , tak toho musím využít.. nuuna: tak ten močák tedy nezávidím.. sice jsem to nikdy neměla.. ťuk ťuk.. ale určitě to musí být fakt nepřijemné... jinak o práškách na spaní před svatbou jsem taky přemýšlela, protože jak se znám, tak budu hrozně nervózní a vůbec bych nespala.. a to bych pak vypadala.. oteklá, kruhy.. tak si asi taky něco zobnu ;-)
Odpovědět
pajik: jeeeeej, nesmutni! se budes moct jeste skoro 6 mesicu tesit na svatbu!!! Po svatbe budou uz jen vzpominky.. ted to je takovy to roztreseny nateseny jeeee.. :-) ahoj brou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to je taky fakt, aspoň se mám na co těšit... :-D hlavně se hrozně těším jak se strhne od května ta lavina nových svatebních alb tady na beremku...s tím by mohlo to čekání být snesitelnější... :-D :-D :-D
Odpovědět
utikam cvicit, se mi vubec nechce (rehabilitace), spala bych...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: u nás nic nového. Snad jen to, že se nám hroutí plán s oznámkama. Bratránkovi, co ho měl dělat, se pokazila nějaká grafická součástka na PC a nová stojí 6 tis., na kterou momentálně nemá. Něco zkoušel na normálním počítači, ale není to ono. Tak asi nakonec bude ta moje samovýroba. V pátek se chystáme na veletrh do Ostravy, kde chceme vybrat prstýnky. nuuna: není zač. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi: tak to je mrzuté... a nebo můžete objednat já mám slevu 25% na oznámení z Japosu(můžu ti jí poslat)...objedávala jsem od nich já brou, nuuna..třeba tam vybereš... ;-) ještě dotaz na noviny... budete je tisknout doma nebo v copy centru?
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: děkuji za nabídku, mrknu na jejich webovky a když tak dám vědět. Noviny má u nás nastarosti kamarádka a zároveň svědkyně, ale tisknout je budeme asi v copy centru. Je to moje zlatíčko a moc mi pomáhá.
Odpovědět
Profilova fotka
safi: jé to máš super ;-) ...já jsem se vůbec nemohla dokopat k tomu je začít tvořit... :-D no já je chci taky nést do copy centra, sice máme tiskárnu, ale tohle by asi nezvládla... :-N jukni tam, mně se od nich oznamka líbila asi nejvíc... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?