Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ahoj brii: koukam, ze ses do toho oprela... asi taky pujdu nekam neco vyrabovat... jen musim zjistit, kde je nejaka dalsi galanterka..
Odpovědět
Profilova fotka
jo ajinak sedím na přednášce :-D a dnes mi přivezou do bytečku lednici,tak je pověřená babička,aby jim šla otevřít,když to dovezou dopo,je z toho chudák celá na větvi, tak doufám,že to dovezou až odpo,to by tam šel brácha s mamčou,at je babička klidná,zatím byla v bytě jen jednou a prý tam asi zabloudí :-D
Odpovědět
brii: to mate tak obri byt??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je jich naštěstí hodně (v Olomouci),tak doufám,že objevím aj nějakou tu krémovou,ale vývazky budu dělat,až se budu nudít,to bude tak někdy možná v červnu,červenci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ne,ale je tam fůra chodeb :-D
Odpovědět
tak ja predpokladam, ze v Pze jich je taky hafo, ovsem courat po cely praze kvuli maslim.. to se mi fakt nechce. :-D musim najit neco konkretniho.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já TI je koupím tady a pošlu :-D
Odpovědět
:-D ja se prave chci vyhnout postovnymu - prijde mi ujety kupovat na netu nejakych par masli a platit k tomu postovny... i kdyz, kdyz se nad tim zamyslim, kdybych jela nekam do galanterky, tak pojedu autem a to uz zase vyjde asi nastejno :-D ha! :-D a kdyz to spojim s objednavkou i treba krabicek na vysluzky.. hm.. musim sepsat, co vsechno vlastne potrebuju, abych to teda nakombinovala
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,nejlepší je toho koupit víc,aby se to poštovný vyplatilo, nakonec projedeš víc benzínu než dáš za poštovný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych po Tobě poštovný nechtěla ;-) těch pár kaček :-D
Odpovědět
to je jedno :-) proc cpat poste zbytecne par kacek, ne? :-) ja to objednam naraz... akorat me stve, ze tam, kde maji dobry masle za rozumnou cenu, mivaji vetsinou zase drazsi krabicky a naopak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,oni to holt někde musí vyrovnat tu cenu 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
no, krabicek asi bude vic, takze objednam tam, kde budou levnejsi krabky :-D nuuna: co reporty??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: radsi se ani neptej 8-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna se nějak odmlčela, říkala, že je hin či co, se nedivím, tak dlouho být v práci a dělat nějaký šílenosti a o víkendu do další práce, to by mě z toho kleplo :-.
Odpovědět
jo, tak to chapu... nuuna: uz mlcim :-x tak at to hlavne jde od ruky!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kez by to slo aspon od ruky :-| Chteji po me zazraky, kdyz nemam zadne podklady...a tak to tady chodi porad, a vsichni cekaji na to, az budou moct najit chyby. No, nepracuje se tu uplne prijemne no. :-N
Odpovědět
:-( to je blby :-/ takovy prostredi... pro me bylo v praci prostredi vzdycky jedno z nejdulezitejsich. vlastne asi nejdulezitejsi. musim se tam citit, a kdyz ne, tak papa..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, pro me je prostredi a lide taky to nejdulezitejsi. Kdyz je dobry kolektiv, jsem schopna delat cokoliv. Jenze zrovna tohle se tak tezko hleda. Jak prisla krize, a lide se zacali bat o praci, najednou se ukazalo, kolik maskovanych svini tady mame...Lepe receno se ukazalo, ze ted uz tady clovek nemuze verit nikomu a musi si hlidat zada. A to je v dlouhodobejsim meritku hodne psychicky narocny, clovek je porad napjaty a nemuze se uvolnit... Mela jsem obdobi, kdy jsme meli skvely tym, skveleho sefa, to me to fakt bavilo...jenze to bohuzel netrvalo ani rok :-( Ted uz je to 2 roky zpatky. Jestli se mi to jeste nekdy povede, budu si toho vazit 100x vic nez tenkrat ;-)
Odpovědět
jj,... no, ted hledat jinou praci je asi problem :-| ale treba casem..? :-) co planujete na vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
já opět přestěhuju pár kousků věcí do bytečku a inak učení a učení :-| tož to stěhování je lepší :-)
Odpovědět
brii: :-D tak to urcite! to je prijemny, ze? zarizovat nove... to me taky bavilo. horsi pak bylo, kdyz jsme se z toho hnizdecka stehovali do vetsiho.. to byl des!
Odpovědět
my mame sobotu volnou, jen plavani s prtatama a potom v nedeli si udelame vylet za babi - byla vcera na operaci, tak ji pojedeme potesit. az do HK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,inak se mi podařilo Pepu nahoupat na ten walz,su dobrá,co? :-D
Odpovědět
brii: tyjo! no tak to teda jsi! co budes delat dalsiho pulroku??? :-D jsi ho ukecala moc rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen prý nemám čekat zázraky a musím mu říct, co má dělat :-D a když jsem mu řekla,že klidně to nejdřív natrénuju s bráchou, tak řekl, že nich proti bráchovi, ale že chce být ve všem první a svatba je jen naše, takže si to chce "přetrpět" sám :-)
Odpovědět
tak, uvazuju, ze koupim: - skripecky s bilejma ruzickama pro druzicky do vlasu (prijde mi, ze to je asi jedina ozdoba, ktera bude sluset vsem 4-7-12 let) - krabicky na vysluzky (hm, kolik??? se dava na par, ze?) - kosicky na kolacky - jen par, pro maminy znamy a par nasich, do prace a tak - masle na vyvazky - chtela bych barevnou pruhlednou sirsi dolu, nahoru uzsi bilou nepruhlednou a asi spendlik s perlickou..? asi udelam bud zeleny nebo fialkovy podklad a na to tu bilou. a koupim jak fialkovou, tak zelenou a tu co nepouziju na vyvazky pouziju treba na vyzdobu jmenovek, nebo kosicku, nebo tech vysluzek... budu kupovat fakt ty nejlevnejsi. - mam jeste takovy malicky fialkovy kyticky, co se daji nasit nebo nalepit (7mm prumer tusim) a asi prikoupim jeste metr bilych - 7 kacek nebo kolik me uz nevytrhne... holky, jsou tam blbosti nebo by mi neco jeste chybelo? nehodlam blbnout s nejakyma vymyslama navic, jen to nejnutnejsi...
Odpovědět
brii: on si to nakonec jeste uzije ;-) a je super, ze se k tomu stavi takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak 1) i moje družičky budou mít něco ve vlasech, s tím bych souhlasila:-) 2) výslužky dáváme do rodiny, sousedům, mamce do práce a tak.. 3) koláčky dáváme dohromady s výslužkama, takže košíčky neřeším 4) vývazky - souhlas :-), ale já dávám jen dvě barvy jojoo, ten můj je frajer, on tancuje rád, jen se bojí trapasů a tak,proto to musíme nacvičit,že:-)a co by to bylo za svatbu bez menšího trapasu :-D
Odpovědět
brii: ja budu mit taky jen dve barvy na vyvazku - bilou a bud fialkovou nebo zelenou - jeste nevim :-) a porad lepsi tanecni trapas nez neco jineho... jen me ted nenapada co :-D treba zarliva scena byvale milenky.. ehm.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?