Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koláčky
Odpovědět
nuuna: hele kámoška měli jako svatební dort medovník.. ale měli ho potažený marcipánem. Vypadal suprově.. a prý byl sice sladky jak cumel, ale vynikající.. já nevím.. já jsem ho nechutnala.. nejím ořechy :-N
Odpovědět
nuuna: no, ja si medovnik dam tak dvakrat do roka a mam vymedovano :-D skoda... to by byla varianta..
Odpovědět
ja_fi: hele tam tím naším směrem mám v merku jednu cukrárnu.. mám ji od kamarádky, která od nich měla dort, zákusky a cukroví... dort stál kolem 1600,- tři patra a byl vynikající.. potažený marcipánem atd. Fakt ňami, takže to chci nechat udělat u nich. Prý stačí si donést obrázek :-D a ta cena mi přijde super.
Odpovědět
brou: to jo... ja nejdriv zjistim, kolik me to bude stat u toho naseho dodavatele... a pak bych pripadne zkusila ten tvu kontakt... posles mi prosim do IP?
Odpovědět
Profilova fotka
No ja prave marcipan nechci :-| Jinak pritel taky orechy neji, ale po medovniku se muze utlouct. Jenze pro me to proste neni svatebni dort :-( I kdyz stoji tripatrovy 1.000.....
Odpovědět
ja bych to videla na nejakou jogurtovou variantu s ovocem... na leto super... a ten nas dodavatel ma tenhle dort naprosto luxusni.. jenze otazka je, kolik mi ho napocitaji..
Odpovědět
jsem uvazovala uplne nejdriv o tech porcovanejch dortech, jenze to je vetsinou neuveritelne drahy... tak do toho teda nejdu..
Odpovědět
nuuna: jako asi tekhle to není klasický svatební dort, ale jako co.. tak hold nebudete mít žádnou klasiku, ale origoš ;-) nápad to špatnej není.. a cena je super. ja_fi: tak kotakt poslán ;-) ty jo.. ňami, tak jogutový s ovocem.. hned bych si dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme 3 různé dorty, takže si každej vybere jakej bude chtít. Jen nesmím pustít mojí svědkyni k pařížáku :-D , sice má holka 50 kg ale ten dort dokáže sníst celej za 15 min :-o
Odpovědět
nuuna: hele, za tisicovku?? nadhera!!! kdybych to jen trosku jedla, jako vic... tak do toho asi jdu...
Odpovědět
socina: :-D :-D :-D jsi si jista, ze chces mit tuhle svedkyni??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, holky a co zkusit nějaké učiliště. Hodně holek tady na beremku to praktikuje a cena je neporovnatelná?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdyz ja nevim...Cena je skvela, ale ja celou dobu od zacatku ziju s uplne jinou predstavou, tak nejak nemuzu najet na tenhle napad... Kdyz si predstavim ten medovnik na stole na svatbe, proste se mi to prici :-( Jsme asi tele, jde o prd, ale preci jen bude na fotkach, navic medovnik si muzu koupit kdykoliv, ale svatebni dort ne... Nejradsi bych dort zrusila uplne... 8-( Mohla bych si ho aspon nechat nazdobit floristkou, ale zase mi prijde, ze ten dort nema dobry povrch na jakoukoli vyzdobu, ma tam ten posyp a je mekky.... No uvidime no, zatim to nechavam otevrene, ale je mi z toho ouvej.
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy jste se rozjely s těma dortama... :-D já šla chuť na sladké zahnat mytím nádobí...a vy takhle tady... :-D :-D my budeme mít dort od známé co dělá cukrářku, ale ještě se musíme dohdnout co vůbec budeme chtít... nejradši bych tam nacpala náplň co je v koňakovejch špičkách...tak mě napadá, že dort by mohl vypadat jako jedna velká koňaková špička... :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: jo, ja vim co myslis... kdyz ta varianta nepasuje do predstavy, jakou si clovek o vlastni svatbe udela.. :-( ja to takhle mela s mistem obradu.. a dort je teda podobnej.. hm. Co ten medovnik nechat fakt potahnout? Bude to vypadat jinak, uvnitr to bude medovnik a marcipan jist nemusis...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kdyz me se ani ty potahovane dorty nelibi :-N Asi jsem hodne narocna... :-| Asi nezbyde nic jinyho nez to potahnout a nazdobit. Ale u marcipanu me stve, ze se v lete poti
Odpovědět
nuuna: a co se ti libi?
Odpovědět
ja uz to vidim :-) hm :-( ty jsou taky pekne drahy :-( jsem se ptala na veletrhu.. ale uz si nepamatuju presne. jen vim, ze mi to prislo fakt drahy..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: my jsme chteli prave ten s ovocem a trubickami cokolady kolem dokola...Ale asi nakonec vyhraje medovnik potazeny marcipanem, dokola jen nejake stuhy, a nahodru nejakou zivou kytku od floristky a bude
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ty chceš s těma trubičkama okolo? No ty jsou fakt nádherný, jen teda nevím jestli se to při krájení celé nerozpadne... :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: asi rozpadne :-D :-D :-D
Odpovědět
Picasso, díky díky, tys na to kápla. Spolupracovala jsem před MD s hotelovkou pro neslyšící a tehdy mi tam nabízeli, že mi jednou udělají svatební dort a já na to úplně zapomněla :-D Dělají to takový poctivý a fakt si s tím umějí vyhrát ;-) Já jsem blbka, že mě to vůbec nenapadlo. No jo no, vykojený mozek :-D Ještě, že mi napovíte! Jo ale zpátky na zem, vždyť v srpnu jsou prázdniny :-( brouillard: můžu pro jistotu také poprosit o kontakt na tu skvělou cukrárnu ;-)
Odpovědět
pajik: no vida, rozpadne... to me ani nenapadlo... a ty prazdniny taky ne..
Odpovědět
nuuno: kamarádka měla na svatbě medovník nakrájený na minizákusky a byl skvělý, tak to chceme my, ale dort asi klasický
Odpovědět
tak trubičky měla zas kamarádka vloni a moc se mi to líbilo a v pohodě to drželo, i když při krájení se muselo strefovat mezi ně. Je to v podstatě jen ozdoba okolo. Tak jako nerozkrojíš růžičky, ale musíš je vyndat celé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: jj, jen kdyby to nebylo tak drahe :-(
Odpovědět
nuuna: hele kámoška jak měla ten marcipán, tak jsem si tedy vůbec nevšimla, že by se to potilo.. ale asi možné to je.. to já bych se spíš v tom srpnu bála té čokolády :-D holky, mě ty přípravy už nějak pustili.. :-| vše vlastně jsem už zařídila.. ještě ten oblek pro přítele.. a pak kytka a dort.. to už mám vybráno, tak to bude pohoda ;-) azeta: posláno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: aha... :-D :-D :-D nuuna: no jo za luxus se platí... já se zeptám té naší známé jestli je nedělají popř. za kolik? ;-)
Odpovědět
nuuno: já ceny ještě nezjišťovala :-D tak pořád doufám, pravda je, že realita bude asi jiná. Byli jsme se o víkendu kouknout na prstýnky a tedy nestačili jsme se divit, spočítali nám to na 22 000,- mám 15%slevu, ale do toho fakt nejdem :-o Takže možná skončíme u oceli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?