Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Taky se přidávám k ohlasu na novinky, oznámení super, jemné, decentní, moc hezké!!! :-) A šaty jsou super, taky budu mít korunku, s tou je asi každá nevěsta jako princezna :-) Taky se přidávám k diskuzi na téma svatební cesta, my to zatím necháváme otevřené... zatím dáváme a šetříme penízky na věci na svatbu a uvidíme jak na tom budeme, jestli dostane penízky jako dary a jestli ještě na nějakou cestu vyzbyde, nejraději bysme na Mallorku, příp. taky Řecko, ale určitě někam do tepla... ale taky to určitě nebude jako v amerických filmech, že hned po hostině pojedem na letiště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavli: děkuji jafi: tak naši mají taky oblek... :-D jenže táta si koupil za 5 tisíc (z 10), ale zkoušel si i ten co má přítel... takže slevy ještě jsou...aspoň v tom Edenu ve středu jedu do Prahy tak ho vyblejsknu... :-D jupíííí to se to pěkně rýsuje.. už to jede, už to fičííííí... :-D :-D
Odpovědět
nuuna: tak slecna mi odpovedela jeste dneska odpoledne. Nastrelila mi i ceny, takze dobry. Tak mam zase s cim pracovat - jeste mi dala kontakt kamaradka zahradnice na nekoho z Melnika, tak zjistim, jak tam s cenama a pak vyrazim na toho "myho" dodavatele a uvidime. pajik: no vida! hm, tak to teda jeste prehodnotim :-D diky.. pavlinka: :-D :-D :-D to na tu americkou verzi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: ta americký verze mi přijde dooost ujetá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Svatební cesta? my si asi místo ní koupíne 2 palety cihel na baráček :-N
Odpovědět
ahoj holkyy... jdu jen na skok... o víkendu jsme zamluvili Dj, takže spokojenost největší... a úplně si chrochtám nad cenou... prý bude hrát od 18 tak do 3 do rána... snad to tak dlouho povolí v hospůdce bo kde to bude :-D
Odpovědět
ahoj lidi, tak to gratulace k DJovi :-) je tu nekdo takhle pri veceru?
Odpovědět
Profilova fotka
jáááááááá tu jsem.... řeším dilema... objevila jsem botky co se mi líbí, ale nejsou stříbrné, ale bílo stříbrné... tak řeším jestli ano nebo ne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak povídejte co už všechno máte zařízený, já totiž teprve začínám, tak jsem zvědavá co všechno budu muset rychle dohnat. Máte už všechny zarezervovaný místo?
Odpovědět
pajik: to je ale nahodou krasny dilema :-) saty mas sampan?? ja to z tech fotek nepoznam - oni se tvari nejak, ale pak clovek zjisti, ze je to uplne jinak.. ]-( mija: ahoj :-) Myslim, ze vetsinou tu mame zarizene misto na obrad vsichni. A vetsinou i misto na hostinu, az na vyjimky - ze pajik ;-) A pak taky vetsinou fotografa. A ostatni pak podle situace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mija85: Ahojky tak místo máme už asi všechny, pak ještě fotografa, místo hostiny (to já zatím taky nemám), vybranou barvu svatby, některé z nás šaty, boty,prstýnky, výzdobu .... :-D :-D :-D ale nejhlavnější je to místo a fotograf... ;-) takže tím bych začala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mám co dohánět ;-) a kde budeš mít obřad ja_fi? někde v praze? scháním inspiraci, zatím jsem si vybrala jen šatky a začíná mi připadat že půl roku je málo na to to všechno doladit k dokonalosti
Odpovědět
Článek se načítá
holky, ta moje kuchyne ma drobne nedostatky :-) kvuli financim mame jen "obyc" troubu.. no budiz. A pak by to asi chtelo extra svetlo nad drez. Jsem tam ted myla nejaky veci a skoro jsem na to nevidela :-D A pak teda se chci zeptat - vy, co mate doma sklokeramickou desku - hreje vam??? teda nemyslim plotynky, ale okolo.. Nevim, jak jsem toho docilila, ale vcera to misto s ovladacema uplne palilo. Hm. A pak taky jeste - nemame ji uplne jako zarovnanou s pracovni deskou, ale trci nad, asi tak pul az centimetr a nema zadny rantl. Takze kdyz tam neco vyleju, tak to pojede vsechno hned na zem a na desku. A hrnce se v pohode smeknou mimo, kdyz na to prijde.. Je to normalni, nebo mam zase zacit prudit?? Si fakt preju, aby to bylo normalni.. Ale zatim jsem videla asi dve co si vybavuju a tam teda byla deska v urovni pracovni desky a jeste s rantlem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D jasný mekáč to jistí... šaty jsou bílé a v reálu nejsou lesklé jako na těch fotkách... :-D ono to vůbec nejde vyfotit... dobrá byla dneska mamka, když jsem se jí ptala na barvu tátova obleku... prej je černo- šedej, občas hnědej a taky antracitovej....tak jsem zvědavá co z toho vyleze za barvu až ho uvidím na vlastní oči... :-D
Odpovědět
mija: pulrok je pohoda. Teda misto urcite najdes, jen to mozna nebude uplne 100% podle tvych predstav a budes muset nekde slevit. A pokud ti jde o dobreho fotografa, tak to teda snad zarizuj okamzite - jsou fakt uz hodne probrani. Po cem touzis? :-) Ja probrala "nas" konec - Praha 9 a kousek za Prahou timhle smerem. My budeme na Chvalske tvrzi a zamecku. pajik: no tak to bilo-stribrny budou naprosto v pohode :-) no, barva... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoooj :-) pajik: náááádhera. Ohromě ti to sluší. jestli chceš, dám kontakt na firmu. Za 2000,- ti ušijí botičky na míru v jaké chceš barvě, velikosti a mají 3 druhy podrážek :o)) Jinak já se chystám tento týden na prstýnky. Pro přítele teda nakonec s jemnou rytinou a už máme zarezervované místečko v penzionu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám skleněnou ale plynovou desku a rozhodně vystupuje nad povrch linky, ale to je prostě něco jiného...a bez rantlu
Odpovědět
picasso: a vy jdete do ocelovych??
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no tak to ti neporadím... já mám starej sporák, kterej funguje jen na správná zaklínadla... ale asi by ta deska měla být ve stejné úrovni s deskou kuchyňské linky???
Odpovědět
pajik: zlaty stary sporaky ;-)
Odpovědět
ja_fi: Nee. Kombinace bílého a žlutého zlata :-)
Odpovědět
picasso: ja uz z tech ocelaru tady blbnu :-) si nepamatuju, kdo do nich jde - teda vim ze nuuna a pak jeste nekdo... prave jsem dopekla prvni vytvor v nasi nove troube (obyc, ne horkovzduch), ty uzasny rafaelo rezy ;-) ci to byl zdroj? mnamka..
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že asi u ocelových zkončíme, příteli se líbí a vlastně asi taky nic namítat nebudu, i když radši bych z bílého zlata...
Odpovědět
mija: taky jdou kombinace zlato-ocel ;-) ale ocel je sakra levnejsi nez zlato.. holky tu maji kontakt na sikovnyho clovicka z Plzne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je jasný :-D jakej máte tak rozpočet?já jsem zatím nic nepočítala tak nemám moc představu,a kolik budete mít hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: nedělej chutě... :-D ještě brii má ocel... ;-) picasso: děkuji :-N jé kontakt mi kdyžtak písni... já se pořád rozhoduji... jsem nahlodaná tak 50% na 50%... ještě dám na radu přítele na telefonu a radu publika... :-D
Odpovědět
tak se nám to tu pěkně rozrůstá ;-) jsem ráda, že řezy chutnají ;-) taky bych je někdy mohla udělat :-D
Odpovědět
aaaa, potrefena husa se ozvala :-) diky! fakt chutna! dneska zkousime bez slehacky :-) mija: no, rozpocet.. z toho jdu vzdycky do kolen. obed ca 20 lidi, raut ca 50, rozpocet vc. vseho (snad) kolem sto litru..
Odpovědět
ja_fi: V poho :o)) Ty rafaelo řezy jsou úžasný. Já teda na vrch místo 33 proc. smetany dala zakysanou a posypala grankem. Mňamka :o)) A já dělala i bábovku bez vajec. Mňamka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mija: my máme asi 20 lidí a rozpočet 70-80 zatím... jinak prstýnky jsme taky zvažovali ocelové, ale pak přítel překvapil a objednali jsme na veletrhu bílé zlato...a musím říct, že ty ocelové co měli na veletrhu tak byli opravdu nádherné, kolikrát jsem se musela ptát jestli je to ocel nebo zlato... vůbec nebyl znát rozdíl :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?