Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: bud v klidu ;-) My mame doma taky velke obkladacky, tipuju tak 40*20 cm, a vypada to v pohode ;-) Ale mame je teda vodorovne, ne svisle...snad chapes, jak to myslim
Odpovědět
jo, nam je taky delaji vodorovne a myslim, ze je to ten rozmer! pavlinka: do kuchyne :-) to me fakt mrzelo - je nejaky rozpocet od mesta na linku, neco si vybrat muzu, ale jen v nejakych limitech... me se vcera taaaaaaaaaaaak libily jedny obkladacky... jenze staly asi tak litr za metr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: uf... Neboj, uvidis, ze to bude fajn ;-)
Odpovědět
ja_fi: neboj.. tohle určo bude v pohodě.. mě se třeba ty větší líbí víc.. jo to mi připomíná, když jsme se byli s přítelem podívat na obklady pro koupelny do domečku... jako ispiračku... hm, tak se mi tam tak střešně líbili dvoje... jenže cena za jednu velkoformátovku byla 3 tis. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze to tu zase usnulo. jestlipak uz u ja_fi finisuji :-D Holky, ja budu balit, dnes to nechci prehanet, uz mam v sobe druhy brufen 8-( Jinak jen tak pro pobaveni - pritel psal primo panu Spackovi, kdyz jsme shaneli ten zaket, protoze by se mohl vyznat :-D No a krome toho, ze byl pan Spacek velice mily, tak 7.000,- jako pujcovne zaketu, co po nas chteli v Kleinodu ( za osoupany zaket 8-( ) se mu zda pry nehorazne :-D Tak me pobavil i potesil, ze nejenom nam "obycejnym lidem" pripada ta cena az az...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky zdravim takhle pri stredecnim odpoledni ;-) Jafi, gratuluji k nove kuchyni :-) My taky mame obkladacky dost velke, vypada to dobre, je to neco jineho a lip se to cisti ;-) Myslite, ze je lepsi udelat dvojjazycne oznameni, nebo nekolik ceskych a nekolik italskych? Ja bych je chtela uz tento tyden objednat a stale mi to vrta hlavou...Jsem spis pro dvojjazycna...co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
nunna - ja se dnes citim podobne, je mi pekne soufl a do prace jsem pro jistotu ani nesla ;-)
Odpovědět
Ja_fi, já vám tu novou kuchyň tááák závidím ;-) , taky na ni čekám, ale ještě si počkám ;-( Prioritou je teď chaloupka, ať máme kam jet v létě ;-) Asi se to tu už řešilo, ale jak máš staré mimis? To moje mě vůbec nenechá s vámi diskutovat, tak nakukuji jen sporadicky :-p A ty máš 2 a zvládáš i hlídat kuchyň i chatovat :-o A zítra jdu prvně zkoušet šatičky, tak držte palce, ať mi něco padne, jsem nějak divně tvarovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky... já to vůbec nestíhám :-| dneska zase od 9 do 18 ve škole... takže novinky sem, v 1 větě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo?tady to teda dnes nějak umřelo,zrovna když už tu můžu zas být ;-) ja_fi jakpak kuchyně? Já si zítra nanosím do bytečku pár věcí konečně a v sobotu mi tam snad bratři odstěhujou aspon pračku,stůl atak
Odpovědět
hola hola, na chvili jsem urvala klavesnici - bivakujeme v detskym pokoji, obyvak, kde mame normalne pocitac a kuchynskou linku vypada jak po sporadanym vybuchu :-D vsude samy krabice s novou linkou, obkladacky polozeny, elektrika pripravena, zitra to dosadi a bude snad hotovo. obdiv nechejte stranou :-) mimis je 13 mesicu, ale chodi mi pomahat pani :-) teda ne na celej den, ale da se a kdyz jsem dneska hlidala kuchyn, tu chvili, tak zrovna byly u ty nasi hodny pani, protoze ta bydli kousek od nas :-) a holky! dneska mi volal ten znamej, ze pro nas ma onoho hvezdneho fotografa!!! pry ho bude muset dovezt az nemecka, protoze tam se zrovna vyskytuje (on to myslim puvodem nemec i je) a vubec mu hodne podlejzat, ale pry to pro nas udela :-) jupiiiii! jedine me teda trosku drti, ze ho uvidime az ten den, a ze teda bude fotit asi jen obrad a potom po obede aranzovany... ale to nejak zvladnem!!
Odpovědět
ja_fi: tak to jsou super zprávy... já se dostala sem kouknout až teď... a zítra taky asi nebudu zvládat :-S ale dneska jsme se dozvěděla samé jobovky, takže teď asi vůbec nebudu stíhat ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Máme další zzzzlllaaaattttooooooo :)!!!!!!!!!! To byly nervy:)...dívaly jste se?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dívala jsem se :-) a ted do hajan ve 4 hokej :-D
Odpovědět
danuska: ty jsi to zaspala, ze jo? ten nas hokej.. protoze jsme to prohrali!! my jsme takovy trubky... no nic, ja mam fotografa, ja jsem v pohode :-D :-D :-D :-D dobre rano vsem!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: gartuluji k fotografovi!!!!!!!! :-) a hokej jsem nezaspala... ale radši jsem měla spát 8-(
Odpovědět
ahojda holky.. msonulka: jo jo.. na Sáblici jsme se koukali :) fakt je to machr.. nechápu, kde bere tu sílu.. strašně jsem jí to přála. na hokej jsem se ani nekoukala.. jsem říkala, že prohrajeme 2:0.. jsem si měla vsadit, když jsem se tak pěkně jednou trefila ;-) ja_fi: paráda.. tak to gratuluji ;-) !!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tady je to naky mrtvy. My meli hned rano nejaky meeting, tak jsem tu az ted. danuska: jj, mely jsme radsi spat. Ja taky vstavala, a teda aspon kdyby to nasazeli hned v prvni tretine, sla bych se jeste vyspat, ze... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík, nu tak hokej už jde nějak mimo mě a rozhodně jsem nehodlala kůli němu vstávat, koukla jsem na Marťu, ta nezklamala, takže jsem se před spaním dojmula a bylo, ted jsem koukala na záznam předávání medaile,tak jsem si poplakala a mám splněno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bri: jj, taky jsme si u predavani medaile poplakala s Marti. ;-)
Odpovědět
nazdar holky, jsem tu zase jen na skok a mozna se tu zjevim jeste vecer. tyjo, jak to slo vcera rychle, tak dneska maji panove spoooooustu casu!! By je jeden fakt trefil. Jsou tu tri a za dopoledne sestavili dohromady dve skrinky... to bych udelala i ja levou rukou... vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jdu zase za mimis... a jestli vecer nebudou ty skrine postaveny, tak budu vrazdit.
Odpovědět
Ahojky. Jsem tu dlouho nebyla, vyhořel mi počítač :-( nemohla jsem koukat na hokej, tak co bude teď? A Sáblíková je machr :-D ja_fi: gratuluju k nové kuchyni a fotografovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: a jeje,t o me mrzi :-S Jsme si rikala, ze jedou jak cerna ruka, a budou uz to mit hotove :-| Ale to by asi bylo skoro podezrele ne? :-D
Odpovědět
nuuna: jo, tak to jsem si myslela taky. :-/ podezrele by mi to teda neprislo, i kdyz vlastne, v ceskych podminkach asi jo... jsou to cesi.. vcera tu byl ukrajinsky manzelsky par a ti jeli (obkladac a pani podavala, uklizela a tak). pak je tady to hovado z ty firmy nechalo skoro dve hodiny cekat, nez rpo ne prijel - bez nej odjet nemohli. tak tu chudaci sedeli, ve tme (pavel vyhodil nejak pojistky :-D), ruce v kline, ani kafe si nedali. fakt uroven... a ty dnesni jsou cesi a pristup k praci podle toho. fakt hruza.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, tak to byva :-| ukrajinci jedou a makaj, a cesi jen koukaj na hodinky, aby uz sli domu... :-p Bych se jich na ferovku zeptala, jestli jako to stihnou do vikendu, nebo jestli mas pocitat s tim, ze vikend budete travit s nima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pokud to nektera jste - konecne jsem se dokopala k tomu, abych zacala se svatebnima novinama :-) Zatim to jde prekvapive lip, nez jsem cekala - i kdyz zatim mam jen uvodni stranku :-N :-D Myslela jsem, ze s publisherem budu bojovat, ale jde to skoro samo :-)
Odpovědět
Ahojky. Já jsem tu :-) Supr, pak je dej přečíst. my dneska poslali rezervaci na ubytování. Sice 450,- ale krásně je tam a je to se snídaní :o))
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to je nahodou super cena ;-) No, ty noviny jeste zaberou hooodne dlouho, ale dulezity je, ze jsem vubec zacala :-D
Odpovědět
nuuna: To jsou ale krásné starosti, že :o)) Brzo půjdu zjistit cenu za prstýnky (manža už nosí náhradní, abychom zjistili, jestli mu ta velikost vyhovuje) a už je asi objednáme. Sice jsme chtěli až v květnu, ale asi to nevydržím :o)) Teď dokončit jenom to ubytování a místo na jídlo a to nejhorší bude za náma. Měsíce starostí a zařizování a pak pár minut a hotovo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jj, to chapu, ja uz se na prstynky taky tresu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?