Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krasne rano! :-) To je super, ze se konecne oteplilo co? ;-) Konecne se rano nemusim pul hodiny oblikat... :-N Akorat to slunicko nam dnes nejak zalezlo... ja_fi: tak v kolik vam maji zacit s tou kuchyni? ;-) Ja jsem desne zvedava :-) A priteli pochvalu vyridim, diky moc! ;-)
Odpovědět
tady je to dneska nějaké mrtvé :(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: taky koukam, ze to dnes nejak flakame :-)
Odpovědět
no to jo.. ja_fi.. ta určo hlídkuje kuchyň .. ;-) ale jinak tedy kde jsou všechny
Odpovědět
Profilova fotka
brou: netusim :-| Ja tedy v praci :-D Ale dneska je to na nic, uz mam v sobe jeden brufen, nejak mi neni dvakrat... Zimnice, hlava, zaludek...brrrr
Odpovědět
nuuna: že by na tebe lezla nějaká chřipka..
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ja doufam, ze ne :-| V tramvaji mi za krk prskal nejakej nezdvorak, co ho nenaucili davat ruku pred pusu :-p Fuj. Doufam, ze jsem se jen spatne vyspala, navic me ceka navsteva "teticky Irmy"... :-N Teda jestli znas IT crowd, neboli particka IT, urcite budes vedet, o co jde... :-D
Odpovědět
Zdarec ženy, tady je dneska nějak mrtvo...já jsem se vzbudila s bolestí v krku a bolestí kloubů, takže si jdu dát prášek a horký čaj...sice se otepluje, ale dává nám to nějak zabrat.... Hlásím novinky:), máme vybrané prstýnky, oba nakonec bílé zlato, dostaneme k tomu i dárek:). Rytina na okrajích a uprostřed čistý proužek, vypadají moc hezky, cena cca. 8 tisíc, ale dali jsme jim i svoje zlato, tak snad to bude méně...Hotové budou za 6 týdnů...už se moc těším:)...Byli jsme i na kytku prý stačí přijít měsíc až týden před svatbou se domluvit, zatím vedou oranžové kaly, což bude nejspíš i barva svatby:)...Jooo a prodali jsme byt, takže jsme se zase trošku pohli a snad se to už rozjede více :)
Odpovědět
nuuna: no to neznám.. ale význám tuším.. :-D tak to pak jo... ;-) to nebude žádná chřipajzna. . a ktomu prostě špatné vyspání ... no fuj.. tyhle mám v mhd fakt nejraději :-p já mám na poště balíček, tak tam na mě čakají vývyzky.. tak jsem zvědavá.. a další položka hotová ;-) jinak dneska čekám na info od projektantky, jak to vypadá s polením na tu svatbu našeho baráčku.. už mi z toho čekání fakt hrábne... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brou: asi tusis spravne :-D Holky, to je super, same dobre zpravy - tedy az na ty zdravotni komplikace :-N Msonulka: to je perfektni cena! :-) Panejo, tak to gratuluju! brou: tak to pak musis nafotit a vlozit do alba, at je taky vidime jak vypadaji v realu ;-)
Odpovědět
msonulka: to je super cena! tak to je paráda... to gratuluji ;-) nuuna: jasně nafotím ;-) dneska jdu holky cvičit, tak se docela těším.. vždycky mám potom dobrý pocit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to je super ;-) My byli zrovna vcera :-) Clovek ma super pocit, ze pro sebe neco dela vid?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky všem! Po dlouhé době jsem zase zde, nějak bohužel kvůli práci nestíhám... Dočetla jsem pár stránek dozadu a pěkně všechny pokračujete v zařizování svatby... :-) U mě je jediná novinka a to že co nevidět by mi měli doručit bolerko přes šaty... Tedy doufám, že mi ho doručí - musela jsem změnit adresu doručení (na stránkách mají, že posílají poštou na dobírku a najednou s ním jede kurýr) - tak snad dorazí v pořádku...
Odpovědět
Hola hej, mile nevestinky! Jsem na chvilku u pc - jinak bivakuju s mimis u nasi drahe tety D /pani co mi chodi pomahat a bydli za rohem/, abysme nemuseli s mimis byt v tom bordelu doma. Ted jsou mrnata venku s tatkou, jeli nafinancak, tak to doma chvili hlidam a reknu vam, je tu bordel!!! Ale stara linka uz je vybourana a nova uz ceka... IT crowd je vybornej :-D V originale jeste vybornejsi.. A ted ujizdime s pritelem na BBT, neboli big bang theory neboli Teorii velkeho tresku :-D My je proste milujeme!!!! A stejne jako IT Crowd - v AJ... To proste nema chybu! Takze ja teda naprosto presne vim, co teticka Irma znamena :-D, ale s tou vetsinou nebyva zimnice :-( Takze se tak trosku obavam, ze na tebe mila nuuno nekdo neco prsknul. Byla jsem se dneska dopo mrknout do nasi galanterky a oni tam nemeli nic pouzitelnyho na vyvazky. Jen velikonocni maslicky, takovy obyc, a jeste blby barvy - po lila ani pamatka. Tak mi pak secvaklo, ze mame za rohem salon a ze ti maji nejaky e-shop na tyhle blbiny a ze kdyz to objednam s vyzvednutim u nich, tak bych asi ani nemusela platit postovny! Musim overit... A to by bylo super, protoze s postovnym navrch uz bych asi ani nemusela resit, jeslti vyvazky kupovat nebo vyrabet - vyslo by to stejne. No a pak si rikam, jestli to neni kravina vubec vyrabet, kdyz teda usetrim asi tak par desitek korun... ze. No ale potom me teda zase napadne, ze aspon neco ruco vyrobit na svatbu by nemuselo byt od veci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: na BBT se taky chystame.. Jj, uz jsem se lekla, ze budu muset vyrukovat s dalsimi "prezdivkami" jako ze volim komunisty" ...:-N :-D Jinak IT crowd mame zasadne v AJ, to se proste neda srovnat s dabingem, videla jsem to cele snad uz 3x :-D K mym oblibenym patri "Jen's new shoes" nebo Ten dil, kdy Roy rika "I'm disabled" :-D :-D :-D U toho proste musim brecet smichy :-D No s tou zimnici - me vetsinou zimnice chyta treba kdyz na me jde migrena, nebo kdyz se blbe vyspim, tak doufam, ze to muze byt kombinaci vseho... A jestli ne, snad toho nacila zdolam jeste nez se stihne usidlit... :-D
Odpovědět
nuuna: jo, disabled Roy je naprosto dokonalej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to se fakt tlemim :-D A jestli mas rada ajtaky, tak ver, ze BBT je jeste lepsi :-D Akorat stahujeme nejnovejsi dil :-D Hm, tak salon zklamal - oni maji jen uz hotovy vyvazky a tak. A vsechno relativne drahy. Takze - nevite, jestli nektery salon nabizi stuzky treba? A jestli ne, tak asi vyciham jeste nejaky veletrh a nakoupim to tam. Ja trubka jsem o tomhle pred Diplomatem nepremyslela.. hm.
Odpovědět
holky.. IT crowd.. tak to jsem naprosto mimo.. vůbec netuším o čem je řeč :-D ja_fi: no to věřím, že to tam vypadá vesele.. naši se chystají přelom březen - duben měnit na baráku okna a dělat novou kuchyň, tak se těším.. to tam bude taky super.. asi v té době budu zrovna u přítele :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja zrovna vcera objednavala nejaky stuzky pres internet, objednavala jsem i neco dalsiho, tak jsme to vzala pri jednom taky tam... Jinak asi spis pujdu do galanterky, tak nevim :-| Ted jsme koukala na youtube na nejaky dily, a zase se musim smat :-D Uplne jsem treba zapomnela na Mossovo "Fire - exclamation mark - FIRE - exclamation mark..." :-D Navic se u nas doma zabydlela veta "Have you tried turning it off and on again?" kdyz neco nefunguje :-D Kdyz si vzpomenu na Roye jak rika "is it blowing?"...no jo, maji toho tam plno, asi se vecer zase podivam! :-)
Odpovědět
brou: tak ono to nastesti vypada, ze by to zitra vecer melo byt hotove - fakt jedou! ted se chystaji hodit nove obkladacky - rano v pul devaty pribehli, sundali linku, strhali stary obklady, pak elektrikar udelal privody jak to bude nove a ted odchazeji elektrici a prisli obkladaci, aby dali novy obklady... ja nestiham valit..
Odpovědět
holky, tak jsem teď viděla fotky mé spolužačky za základy co se loni vdávala.. hm, trochu jiná cenová :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to je komedialni bristkej serial - aspon myslim, ze je britskej, o parte co dela na IT...A je to fakt bomba, ja u toho brecim smichy. Davali to na HBO a tusim ze uz i na CT pod nazvem Particka IT, ale v anglictine je to o moc lepsi. Jestli umis anglicky, nektere sceny se daji najit i na Youtube :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: wow, tak to je super! brou: jina cenova smerem nahoru? Nesmutni, penize v tomhle nic moc neznamenaji, a my si to dokazeme uzit i s nasima omezenyma penezma stejne dobre ;-)
Odpovědět
nuuna: tak až tady budu v kanclu sama, tak to půjdu na tom Youtube vyštrachat :-D zvědavost mi nedá.. ja_fi: jo ono to asi odsejpá... ale já to vidím, že po těch oknech budeme gruntovat celý barák :-|
Odpovědět
nuuna: jo jo směrem nahoru.. měla to na Štiříně.. celé pronajaté na víkend i s golem.. atd. Brala si angličana- advokáta... lidí hafo.. venkovní stany, stoly kulaté.. a vše prostě nazdobené...
Odpovědět
brou: no ono teda ten nas byt taky vypada... ale rano prisli s tim, ze jestli nebude vadit, ze budou chodit v botach, ez to pak vytrou... tak teda jsem zvedava!!!! nuuna: jsi mi pripomnela FIRE!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jezis to musim zase mrknout... :-D :-D :-D :-D a jeste brou: :-) s tou cenou - na to se vykasli... kazda si to udelame hezky v ramci moznosti, ale hlavne si to pak uzijeme s tema nasima blizkyma - ti budou delat tu atmosferu... ne vyzdoba :-) ehm, mame novou mikrovlnku, tak jsem si ted s navodem v ruce ohrivala blbou polivku :-D :-D turn it on and off again :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D se fakt chechtam :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kdyz ono to fakt funguje vid? :-D No ja ted jeste koukala na " I was the last person who slept with her"...A to uz je fakt konec :-D
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D :-D ale musim rict, ze ty posledni dily uz takovy nebyly... ty prvni vedly. u BBT je to cim dal lepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: kdyz budes chtit, muzu ti pak poslat odkazy na vybrane sceny, ktere patri k nejlepsim :-D Btw s tou svatbou - nic si z toho nedelej. Ja bych ani takovou svatbu nechtela... Citila bych se strasne nesva, nevim...Takovy svatby na me nepusobi tim spravnym osobnim kouzlem, prijde mi to trochu naskrobeny a neosobni... Je jasny, ze kdyz clovek v takovym luxusu zije, neprijde mu to, ale treba pro me to neni nic co bych chtela...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, prvni rada super, druha usla, a pak uz to bylo slabsi :-|
Odpovědět
nuuna: ja uz dalsi krome druhe rady nevidela... s tim luxusem - to je fakt pravda - me osobne to problem nedela, teda jit nekam na takovou treba veceri - v praci jsme to meli furt, ale vim, ze krome dalsich dvou znamych se v tom nikdo nepohybuje a necitili by se tam. Mit dvacet priboru pred sebou, tri sklenicky, ze nevis po ktere sahnout - chudaci by byli uplne vystresovany :-) Takze s ohledem na ne si delam vyzdobu sice hezkou, ale tak jeste v norme, abychom se tam vsichni citili prijemne :-) teda delam - chci udelat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?