Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky, krasne rano! emoticon To je super, ze se konecne oteplilo co? emoticon Konecne se rano nemusim pul hodiny oblikat... emoticon Akorat to slunicko nam dnes nejak zalezlo...

ja_fi: tak v kolik vam maji zacit s tou kuchyni? emoticon Ja jsem desne zvedava emoticon A priteli pochvalu vyridim, diky moc! emoticon
24. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Zámek Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Praha.
 tady je to dneska nějaké mrtvé :(
24. únor 2010 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: taky koukam, ze to dnes nejak flakame emoticon
24. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 no to jo.. ja_fi.. ta určo hlídkuje kuchyň .. emoticon ale jinak tedy kde jsou všechny
24. únor 2010 v 11:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: netusim emoticon Ja tedy v praci emoticon Ale dneska je to na nic, uz mam v sobe jeden brufen, nejak mi neni dvakrat... Zimnice, hlava, zaludek...brrrr
24. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 nuuna: že by na tebe lezla nějaká chřipka..
24. únor 2010 v 11:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: ja doufam, ze ne emoticon V tramvaji mi za krk prskal nejakej nezdvorak, co ho nenaucili davat ruku pred pusu emoticon Fuj. Doufam, ze jsem se jen spatne vyspala, navic me ceka navsteva "teticky Irmy"... emoticon Teda jestli znas IT crowd, neboli particka IT, urcite budes vedet, o co jde... emoticon
24. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
 Zdarec ženy, tady je dneska nějak mrtvo...já jsem se vzbudila s bolestí v krku a bolestí kloubů, takže si jdu dát prášek a horký čaj...sice se otepluje, ale dává nám to nějak zabrat....

Hlásím novinkyemoticon, máme vybrané prstýnky, oba nakonec bílé zlato, dostaneme k tomu i dárekemoticon. Rytina na okrajích a uprostřed čistý proužek, vypadají moc hezky, cena cca. 8 tisíc, ale dali jsme jim i svoje zlato, tak snad to bude méně...Hotové budou za 6 týdnů...už se moc těšímemoticon...Byli jsme i na kytku prý stačí přijít měsíc až týden před svatbou se domluvit, zatím vedou oranžové kaly, což bude nejspíš i barva svatbyemoticon...Jooo a prodali jsme byt, takže jsme se zase trošku pohli a snad se to už rozjede více emoticon
24. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 nuuna: no to neznám.. ale význám tuším.. emoticon tak to pak jo... emoticon to nebude žádná chřipajzna. . a ktomu prostě špatné vyspání ... no fuj.. tyhle mám v mhd fakt nejraději emoticon

já mám na poště balíček, tak tam na mě čakají vývyzky.. tak jsem zvědavá.. a další položka hotová emoticon
jinak dneska čekám na info od projektantky, jak to vypadá s polením na tu svatbu našeho baráčku.. už mi z toho čekání fakt hrábne... emoticon
24. únor 2010 v 11:54  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: asi tusis spravne emoticon

Holky, to je super, same dobre zpravy - tedy az na ty zdravotni komplikace emoticon

Msonulka: to je perfektni cena! emoticon Panejo, tak to gratuluju!

brou: tak to pak musis nafotit a vlozit do alba, at je taky vidime jak vypadaji v realu emoticon
24. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 msonulka: to je super cena! tak to je paráda... to gratuluji emoticon

nuuna: jasně nafotím emoticon

dneska jdu holky cvičit, tak se docela těším.. vždycky mám potom dobrý pocit emoticon
24. únor 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: to je super emoticon My byli zrovna vcera emoticon Clovek ma super pocit, ze pro sebe neco dela vid?
24. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lucine
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 617 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky všem! Po dlouhé době jsem zase zde, nějak bohužel kvůli práci nestíhám... Dočetla jsem pár stránek dozadu a pěkně všechny pokračujete v zařizování svatby... emoticon

U mě je jediná novinka a to že co nevidět by mi měli doručit bolerko přes šaty... Tedy doufám, že mi ho doručí - musela jsem změnit adresu doručení (na stránkách mají, že posílají poštou na dobírku a najednou s ním jede kurýr) - tak snad dorazí v pořádku...
24. únor 2010 ve 12:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Hola hej, mile nevestinky! Jsem na chvilku u pc - jinak bivakuju s mimis u nasi drahe tety D /pani co mi chodi pomahat a bydli za rohem/, abysme nemuseli s mimis byt v tom bordelu doma. Ted jsou mrnata venku s tatkou, jeli nafinancak, tak to doma chvili hlidam a reknu vam, je tu bordel!!! Ale stara linka uz je vybourana a nova uz ceka...

IT crowd je vybornej emoticon V originale jeste vybornejsi.. A ted ujizdime s pritelem na BBT, neboli big bang theory neboli Teorii velkeho tresku emoticon My je proste milujeme!!!! A stejne jako IT Crowd - v AJ... To proste nema chybu! Takze ja teda naprosto presne vim, co teticka Irma znamena emoticon, ale s tou vetsinou nebyva zimnice emoticon Takze se tak trosku obavam, ze na tebe mila nuuno nekdo neco prsknul.

Byla jsem se dneska dopo mrknout do nasi galanterky a oni tam nemeli nic pouzitelnyho na vyvazky. Jen velikonocni maslicky, takovy obyc, a jeste blby barvy - po lila ani pamatka. Tak mi pak secvaklo, ze mame za rohem salon a ze ti maji nejaky e-shop na tyhle blbiny a ze kdyz to objednam s vyzvednutim u nich, tak bych asi ani nemusela platit postovny! Musim overit... A to by bylo super, protoze s postovnym navrch uz bych asi ani nemusela resit, jeslti vyvazky kupovat nebo vyrabet - vyslo by to stejne. No a pak si rikam, jestli to neni kravina vubec vyrabet, kdyz teda usetrim asi tak par desitek korun... ze. No ale potom me teda zase napadne, ze aspon neco ruco vyrobit na svatbu by nemuselo byt od veci emoticon
24. únor 2010 ve 12:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: na BBT se taky chystame.. Jj, uz jsem se lekla, ze budu muset vyrukovat s dalsimi "prezdivkami" jako ze volim komunisty" ...emoticon emoticon Jinak IT crowd mame zasadne v AJ, to se proste neda srovnat s dabingem, videla jsem to cele snad uz 3x emoticon K mym oblibenym patri "Jen's new shoes" nebo Ten dil, kdy Roy rika "I'm disabled" emoticon emoticon emoticon U toho proste musim brecet smichy emoticon

No s tou zimnici - me vetsinou zimnice chyta treba kdyz na me jde migrena, nebo kdyz se blbe vyspim, tak doufam, ze to muze byt kombinaci vseho... A jestli ne, snad toho nacila zdolam jeste nez se stihne usidlit... emoticon
24. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: jo, disabled Roy je naprosto dokonalej emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to se fakt tlemim emoticon A jestli mas rada ajtaky, tak ver, ze BBT je jeste lepsi emoticon Akorat stahujeme nejnovejsi dil emoticon

Hm, tak salon zklamal - oni maji jen uz hotovy vyvazky a tak. A vsechno relativne drahy. Takze - nevite, jestli nektery salon nabizi stuzky treba? A jestli ne, tak asi vyciham jeste nejaky veletrh a nakoupim to tam. Ja trubka jsem o tomhle pred Diplomatem nepremyslela.. hm.
24. únor 2010 ve 12:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 holky.. IT crowd.. tak to jsem naprosto mimo.. vůbec netuším o čem je řeč emoticon

ja_fi: no to věřím, že to tam vypadá vesele.. naši se chystají přelom březen - duben měnit na baráku okna a dělat novou kuchyň, tak se těším.. to tam bude taky super.. asi v té době budu zrovna u přítele emoticon
24. únor 2010 ve 12:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: ja zrovna vcera objednavala nejaky stuzky pres internet, objednavala jsem i neco dalsiho, tak jsme to vzala pri jednom taky tam... Jinak asi spis pujdu do galanterky, tak nevim emoticon

Ted jsme koukala na youtube na nejaky dily, a zase se musim smat emoticon Uplne jsem treba zapomnela na Mossovo "Fire - exclamation mark - FIRE - exclamation mark..." emoticon Navic se u nas doma zabydlela veta "Have you tried turning it off and on again?" kdyz neco nefunguje emoticon Kdyz si vzpomenu na Roye jak rika "is it blowing?"...no jo, maji toho tam plno, asi se vecer zase podivam! emoticon
24. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 brou: tak ono to nastesti vypada, ze by to zitra vecer melo byt hotove - fakt jedou! ted se chystaji hodit nove obkladacky - rano v pul devaty pribehli, sundali linku, strhali stary obklady, pak elektrikar udelal privody jak to bude nove a ted odchazeji elektrici a prisli obkladaci, aby dali novy obklady... ja nestiham valit..
24. únor 2010 ve 12:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 holky, tak jsem teď viděla fotky mé spolužačky za základy co se loni vdávala.. hm, trochu jiná cenová emoticon
24. únor 2010 ve 12:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: to je komedialni bristkej serial - aspon myslim, ze je britskej, o parte co dela na IT...A je to fakt bomba, ja u toho brecim smichy. Davali to na HBO a tusim ze uz i na CT pod nazvem Particka IT, ale v anglictine je to o moc lepsi.

Jestli umis anglicky, nektere sceny se daji najit i na Youtube emoticon
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: wow, tak to je super!

brou: jina cenova smerem nahoru? Nesmutni, penize v tomhle nic moc neznamenaji, a my si to dokazeme uzit i s nasima omezenyma penezma stejne dobre emoticon
24. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 nuuna: tak až tady budu v kanclu sama, tak to půjdu na tom Youtube vyštrachat emoticon zvědavost mi nedá..

ja_fi: jo ono to asi odsejpá... ale já to vidím, že po těch oknech budeme gruntovat celý barák emoticon
24. únor 2010 ve 12:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
fotoportrét
fotoportrét
brouillard
3
 nuuna: jo jo směrem nahoru.. měla to na Štiříně.. celé pronajaté na víkend i s golem.. atd. Brala si angličana- advokáta... lidí hafo.. venkovní stany, stoly kulaté.. a vše prostě nazdobené...
24. únor 2010 ve 12:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 brou: no ono teda ten nas byt taky vypada... ale rano prisli s tim, ze jestli nebude vadit, ze budou chodit v botach, ez to pak vytrou... tak teda jsem zvedava!!!!

nuuna: jsi mi pripomnela FIRE!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon jezis to musim zase mrknout... emoticon emoticon emoticon emoticon

a jeste brou: emoticon s tou cenou - na to se vykasli... kazda si to udelame hezky v ramci moznosti, ale hlavne si to pak uzijeme s tema nasima blizkyma - ti budou delat tu atmosferu... ne vyzdoba emoticon

ehm, mame novou mikrovlnku, tak jsem si ted s navodem v ruce ohrivala blbou polivku emoticon emoticon

turn it on and off again emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon se fakt chechtam emoticon emoticon emoticon emoticon
24. únor 2010 ve 12:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: kdyz ono to fakt funguje vid? emoticon

No ja ted jeste koukala na " I was the last person who slept with her"...A to uz je fakt konec emoticon
24. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: emoticon emoticon emoticon emoticon ale musim rict, ze ty posledni dily uz takovy nebyly... ty prvni vedly. u BBT je to cim dal lepsi emoticon
24. únor 2010 ve 12:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 brou: kdyz budes chtit, muzu ti pak poslat odkazy na vybrane sceny, ktere patri k nejlepsim emoticon

Btw s tou svatbou - nic si z toho nedelej. Ja bych ani takovou svatbu nechtela... Citila bych se strasne nesva, nevim...Takovy svatby na me nepusobi tim spravnym osobnim kouzlem, prijde mi to trochu naskrobeny a neosobni... Je jasny, ze kdyz clovek v takovym luxusu zije, neprijde mu to, ale treba pro me to neni nic co bych chtela...
24. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 ja_fi: jj, prvni rada super, druha usla, a pak uz to bylo slabsi emoticon
24. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 nuuna: ja uz dalsi krome druhe rady nevidela...

s tim luxusem - to je fakt pravda - me osobne to problem nedela, teda jit nekam na takovou treba veceri - v praci jsme to meli furt, ale vim, ze krome dalsich dvou znamych se v tom nikdo nepohybuje a necitili by se tam. Mit dvacet priboru pred sebou, tri sklenicky, ze nevis po ktere sahnout - chudaci by byli uplne vystresovany emoticon Takze s ohledem na ne si delam vyzdobu sice hezkou, ale tak jeste v norme, abychom se tam vsichni citili prijemne emoticon teda delam - chci udelat emoticon
24. únor 2010 ve 12:53  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš