Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja:_fi: v neveste poridila moje sestra, uz je to sice pravda par let, ale byla spokojena, saticky meli ciste, a pani byla moc ochotna. Ja si tam chci nechat vycistit saty pred svatbou. Dala jsem obrazky do alba :-)
Odpovědět
nuuna: super.. přítel bude fešák na svatbě.. fakt mu to parádně sedne... do Adiny, P7 se chystáme.. máme to tam od přítele nejblíž.. tak doufám, že tam také něco seženeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, holky koukám, že tady stíháte probrat fakt všechno možný :-D . Já mám dotaz k tomu spaní před svatbou. S přítelem sice spolu žijeme, ale taky budu spát u našich. Chci aby mě uviděl až na obřadu se vší parádou. Ale jak je to pak s kytkou. Kdy mi jí má předat? Nebo tam můžu přijet už s kytkou, kterou si vemu sama? Vůbec nevím, jak to chodí. Jinak přípravy jsou zatím ve stádiu plánování. Máme termín, vybíráme ze dvou míst (obě venku), ale tady na malým městě to není s těma termínama a zamlouváním tak horký (nemusí se půl roku do předu). Ale stejně, když vás tak pročítám, tak nevím, jestli nejsem s přípravama pozadu :-S .
Odpovědět
nuuna: musí se tam nějak předem objednávat?
Odpovědět
Profilova fotka
brou: No my sli pres obed, to tam byva prazdno, ale urcite je lepsi predem zavolat, aby se clovek netrefil, kdyz tam bude zrovna plno, at necekas. aanicka: Pokud to u vas s tema terminama neni tak horke, myslim, ze pozadu nejsi ;-) My treba museli zamlouvat uz nekdy v rijnu matriku a misto, abychom to vubec chytli. To zalezi na miste ;-) S kytkou je to preci jen a jen na tobe ;-) Ja si kytku povezu sama, nikdo mi ji predavat nebude, taky chci, aby me pritel videl az na miste. A spat budeme spolecne u nas doma, a teprve rano se presuneme k nasim rodicum, oba. Tam se ovsem zavru do pokoje a pritel me uvidi az na miste obradu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,jé vás všichni uvidí až na místě obřadu,to sou věci:-) to pro mě si pěkně přijde k rodičům, jinak my spolu nežijeme,takže přijde tak,jak je to tradice,aspon nějaká bude :-) mužíček se přistěhuje do společnýho bytečku někdy během prázdnin a já budu ještě na poslední měsíc doma,apak už mě od něj nikdo nedostane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kampak jste se všechny ztratily? nuuna:mám v albu aspon foto prstýnku na ženichově prstu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bri: jeeee, super, dekujuu! :-)
Odpovědět
holky.. hrůza... http://www.beremese.cz/album/album.ph... fakt sorry.. ale tohle nechápu.. závoj, rukavice.. a k tomu tyhle šaty.. :-x
Odpovědět
brii: ten prstýnek fakt vypadá na ruce dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: :-. nu to je fakt děs, rozhodně se k těmto šatům žádný fukavičky nehodí!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kombinace jako pest na oko... Ne nadarmo by nevesty nemely michat styl satu s ostatnim jako pate pres devate, saty jsou prekrasne, ale u nich je kouzlo prave v jednoduchosti..... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
nuun: přesně.. !!!!!!!!! já se fakt už nebudu koukat snad raději do žádného alba.. pak mám chuť té holčině prostě napsat.. ale pochybuji, že je na můj názor zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to asi neni :-D
Odpovědět
nuuna: taky si myslím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme si vzpomnela, kdyz se pred 8 lety vdavala moje sestra, kdyz jsme videla nevestu, co se vdavala po ni... Holky, me te slecny bylo strasne lito... Protoze tak priserne saty jsem nazivo jeste nevidela :-N Byla to mlada stihla slecna, a na sobe mela saty, ktere zrejme "zdedila", vypadaly tak 20 let za zenitem, asi jako ze Slunce seno, vsude same volanek, leskly, satenovy, latka az ke krku, pomalu snad i s rolakem.... Uf
Odpovědět
Profilova fotka
brou:díky, taky jsem drahoušovi psala,že mu sekne ;-)
Odpovědět
nuuna: ajéje.. :-N ty jo to já před 2 lety u sestřenky jsem normálně viděla páreček.. ty jo.. to se ani nedá popsat.. fakt jsme všichni vyvalili oči a otevřeli pusu.. vím, že se to nemá.. ale tohle fakt nešlo... to byl mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, nekdy to proste nejde :-N Ja se radsi snazila se vubec neotacet smerem k neveste, protoze pak jsme se proste neubranila a nemohla od ni odtrhnout oci a zavrit pusu :-N Bylo mi ji fakt lito, ani nevypadala nadsene, spis na me pusobila dojmem, ze to na ni navlikli doma, svatbu ji snad taky domluvili...byla to oooobr familie, mozna dokonce nejaka mensina, je pravda, ze u nekterych rodin se cela svatba pojima tak trochu...jinak no.
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, hlásím návrat z hor ;-) No dočítat vás nebudu, to se fakt nedá, tak snad se postupně chytnu :-)
Odpovědět
brii: prstýnky moc sluší :-) nuuna: teda, klobouk dolů, nemít toho svého, tak ti ho snad přeberu. Velkej fešák :-D brou: Tam slečna píše, že se jí rukavičky zalíbili, ale třeba je nakonec mít nebude :-) Jinak je to fakt děs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Přidávám se ke gratulaci, přítel bude fakt fešák, sice trochu netradiční, ale rozhodně pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky, ja mu ty lichotky urcite vyridim :-D Jenom aby mi pak nezdrhnul... :-N :-D
Odpovědět
ja_fi: už máte toho fotografa?? něco jsem našla.. takový přehled http://www.fotografove.info/svatebni-...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mejte se tu krasne, uzijte si vecer, ja padim uz tradicne trapit telo. :-)
Odpovědět
ahoj holky, jste tu nekdo? :-) jsem uz zase tady... odpoledne jsem byla vybrat obkladacky do ty nasi novy kuchyne... no, takze kdyby mi dali vyssi limit, financni, tak teda bude nadherna... takhle bude jen pekna :-) brou: diky za odkaz - ja ho znam - tam jsem lovila hodne :-) nuuna: tak teda zaket je uzasnej!!!! fakt mu to sekne... to bude super svatba... skoda ze se nemuzu prijit podivat osobne, budu mit ale v ty dobe trosicku jiny (teda podobny) starosti :-D brii: krasne jste vybrali - fotky jen tak jsou vzdycky pekny, ale kdyz to pak sedne i na prst, coz se o kazdym prstynku rict neda... parada! azeta: tak to vypada, ze jsi hory prezila :-) jinak jeste k tem starym svatbam... segra se vdavala pred deseti lety a teda do ceho ji obcas chteli navliknout v salonech... to malem brecela i mama :-D to letely takovy ty dortiky... hruza!!!! nastesti pak narazily na slusnej salon s rozumnou pani...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,je tu někdo?jsem tu asi moc brzo :-) mám blokovou přednášku,takže tu můžu očumovat :-D ja_fi:díky,já už pochvaly mýmu drahýmu ženichovi předala, tak je potěšen :-D
Odpovědět
briis: ahojda.. tedy to je přístup k tomu studiu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už dobíhám posl.semestr,tož ted už to nezachráním :-D
Odpovědět
to je pravda.. ;-) :-D holky paráda.. konečně trochu teplíčko... a halavně už v té Praze leze dolu sníh.. hruááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?