Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
K vycestování do zahraničí:Mě paní na matrice řekla,abych vycestovala na pas a vystupovala jako svobodná...Tzn.,že i v cestovce máme sepsat cestovní smlouvu na rodné příjmení...občanku samozřejmě nechat doma...Vyřízení prý totiž trvá cca měsíc a my chceme odjet co nejdříve (1-2 dny po svatbě)...Doufám,že jsem to napsala alespoň trochu strozumitelně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka : diky moc :-) Ja prave na pani narazila na Fleru, dela takovehle sperky pro nevesty, ma tam obrazky vicero druhu takovych souprav, a kdyz jsem to poprve videla, vzalo mi to dech :-) Ma tam i mnohem "honosnejsi" soupravy, ale me by se to nehodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: moc hezká bižu... krásně jemná..slečna nebo paní to fakt trefila x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nemas na ni prosim nejaky odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky moc :-) Mam z toho druhy Vanoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:tak to blahopřeju,taky jsem na bižu koukala,taky dycky hledím,jak je někdo fakt šíkovnej:-) inak pavli,blahopřeju k oficiálním zásnubám,u nás proběhli druhý den po našich zásnubách ve dvou,drahý byl taky víc nervóznější,když šel k rodičům,než když žádal mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,hází vám to taky pořád nějakej error,nebo to tady blbne jen mně =-) jo a drahoušek už byl pro prstýnky,tak jen čekám,až mi pošle foto na mejl,hned je šupnu do alba, je z nich nadšený,tak jsem šíleně zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
ajsem z toho mírně nervozní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bri: jj, uz od poledne to hazi error kazdou chvili, nebo se to zobrazuje nejak blbe...
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak ne že bych to ostatním přála,ale už jsem se bála,že mám nějakej zavirovanej pc či co
Odpovědět
holky pardon, ale musím si tady prostě ulevit.. no fůůůůůůůůj.. copak ty holky nevidí jak vypadají ty rukávky co si furt všichni dávají.. já myslela, že tohle je už dávno paséééééééé... ale ono ne... ale prostě to fakt vypadá děsně.. a k tomu závoj.. prostě už je to moc.. a ještě, když má někdo silné ruce.. tak to jenom zdůrazní.. ach jo ]-( ... tak teď se mi trochu ulevilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jake rukavky? :-D Jen si klidne ulev ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: jaké rukávky? :-N
Odpovědět
no takové ty rukavice... bílé.. co jsou na prst na gumičku a jsou až někam k lokti..
Odpovědět
Profilova fotka
brou:nu,tak v tomhle mám stejný názor,já budu mít sice bolerko,ale říkám už po stopadesáté že uplně lehký průhledný,žádný výšivky či volány a jen na obřad do kostelíka,ale tohle bych si fakt nedala..mně se to vlastně nelíbiilo nikdy takový ty rukavičky
Odpovědět
Profilova fotka
brou: joooo tyhle rukávky? To nosila ségra do tanečních..měla krajkové, ale ona je o 10 let starší... :-D já myslela, že se bouříš kvůli nějakým rukávům na šatech... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jeeeee, ja jsem na ne alergicka :-N Uplne te chapu... Me se treba libi, kdzy ma nekdo stihle pekne ruce, dlouhe prsty, kdyz ma klasicke rukavicky, prstove. Ale tohle na tu gumicku, to je fakt priserny... :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bri: Děkuju za blahopřání :-) Taky jsme s přítelem rádi, že už to máme za sebou :-D brou: Úplně ti rozumím, taky mě tyhle "návleky" na ruce děsí.. ještě když jsou třeba lesklý... ale jak píšeš pořád jsou nevěsty, který si to prostě dokážou vzít.. a to i v létě :-D
Odpovědět
jééééé holky to jsem ráda, že mě chápete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brou: me se to libilo, kdyz jsme byla mala holka, tak treba 6 let :-D V te dobe to desne letelo... Ale dneska uz fakt dloho neeee... ;-)
Odpovědět
ježiši.. no ještě lesklé.. fakt tohle nechápu... jako já fakt nechápu, že to těm holkám někdo neřekne, že jim tohle zrovna moc nesluší.. určo mají nějaké kamarádky nebo tak..
Odpovědět
Profilova fotka
holky,už je vidíííííííííííííím x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasim s Vami se vsemi ohledne tech rukavic jsem na tom stejne,me se to absolutne nelibi a uz ani nevim kdo mi to vnucoval na svatbu,nechci to vubec se mi to nelibi
Odpovědět
brii: A???
Odpovědět
Profilova fotka
jen zmenším foto a šupnu do alba,momentík
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ty hledáš nějakou nevěstu co jí fotila Zuzka a vdávala se ve Viničním altánu? Já možná vím, která to je... chtěla jsem si od ní koupit šaty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja padim domu devcata,hezky vecer preji vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: kdyz ja prave nevim, kde se vdavala - vim jen kde mela hostinu, podle fotky :-)
Odpovědět
luuciinkka: pááá
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: ahojky Holky, ja uz taky balim :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?