Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte co je za měrnou jednotku u organzy bm? Já jí objevila za 19,- /bm a vůbec tomu nerozumím... :-N
Odpovědět
nuuna: ja o nich moc neuvazovala a nejak me nenapada, co dalsiho bys tam mohla dat... mozna program dne.. kdy co bude, co se bude dit... zalezi kdy to lidem budes rozdavat. pokud budes mit tombolu (? - myslim, ze jsi to nekde zminovala?), tak asi i neco o ni... ja se zmeny jmena desim! ted jsem se nedavno stehovala a uz jen to byl des. krome klasiky budu muset resit vsechny veci ohledne socialky prispevku a podobne, ale snad na to bude stacit jen ohlaseni... jinak jak tu nekdo psal - u nas je to taky vsechno psany na me... telefony, internet, sluzby v baraku, byt, ... no proste vsechno. Obcankou a pasem to teprve zacne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: to je bezny metr ;-) Sirku maji vetsinou napsanou a bm je kolik je toho metru
Odpovědět
brou: neni zac :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, to budeme mit holky pekny zarizovani co :-| Ja jsme z toho fakt otravena uz ted... Vubec treba netusim, jak budu menit pojistny smlouvy, jelikoz nemam na nikoho kontakt, protoze mi to uzavrel jeste pritel, kdyz delal agenta, a ted uz s enemam na koho obratit :-p Ale teda bude to sila...
Odpovědět
nuuna: tak u pojistek podle me staci poslat podepsany papir na pojistovnu a kazda pojistovna ma dneska infolinku, takze ti pripadne poradi, pokud by se ti chtelo tam volat. Ja takhle resila to bydleni - rozeslala jsem to emailem a kde jim to nestacilo, tak mi napsali, ze to potrebujou bud na formulari, nebo rukou podepsanym papire... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jedna nevěsta dávala v diskusi o svatebích novinách odkaz na wikipedii a tam si zadáš datum svatby a vyjede ti vše co se událo ve stejný den ;-) http://cs.wikipedia.org/wiki/15._kv%C...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík! ja_fi:nu vidíš,já to říkala,že ty antický šatky jsou nej a seknou Ti a měla jsem pravdu,všem se tu taky líbí ;-) brou:krásný prstýnky!paráda! nuuna:to by mě zrovna taky zajímalo ta změna.Navíc,jestli dostanem nějakou prozatimní občanku nebo tak něco,protože půjdu za týden po svatbě či tak nějak ke státnicím a nevím,jestli ji tam budu potřebovat..
Odpovědět
pajik: jo! to jsem u nekoho videla a prislo mi to super! :-) zkousely jste hledat svoje datum???
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: děkuji :-D no změna jména bude taky pěknej opruz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nu,tak teda naše datum - 21. srpen,to jsou samý katastrofický věci, tak doufám,že naše svatba k nim nebude patřit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: já už na to koukala a mám tam 20. srpen 1968 :-D a jinak samá hrabata a knížata... pak známé osobnosti u nás i v zahraničí...narození i úmrtí... docela zajímavý... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a holky,dnes jde drahouš pro prstýnky,takže cca kolem šesté sem hážu reál foto našich ocelozlatých snubáčků :-)
Odpovědět
brii: ja myslim, ze nez ti vydaji novou, budes fungovat s tou starou ustrizenou. jinak ja vim ja vim - me uz ten splin pustil a ty satky se libej vsem, no uz i me! :-D ale stejne jeste nekam vyrazime ;-) jdu mrknout na nase datum...
Odpovědět
Profilova fotka
brii: tak to je super! Už se těším na fotečky v reálu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:myslíš,že to tak půjde?mně pořád říkají,že s ustřiženou už asi těžko budu moct fungovat,prý by si ji mohl ustříhnout každej..i bez svatby..tak nevím,musím se optat na OÚ
Odpovědět
Profilova fotka
bri: ja myslim, ze ta stara jeste nejaky cas musi platit ;-) pajik: diky za pripomenuti, to presne jsem tam chtela dat! :-)
Odpovědět
brii: super! 14.8. - hm, tak tam nejvyznamejsi asi svetova udalost budou nase svatby :-D
Odpovědět
brii: ja myslim, ze to jinak nejde... ja si nejsem jista, ale myslim, ze ty musis hned po svatbe - do nevim kolika malo dnu naklusat na matriku a zazadat o novou obcanku a tam ti k tomu daji takovej ten provizorni listecek, kterej je platnej s tou starou obcankou:.? tak to myslim bylo pri zmene trvalyho bydliste..
Odpovědět
Profilova fotka
brii: a nedávají ještě nějaký papírek? Jako že máš občanku ustřiženou a k tomu nějakej doklad z úřadu? nuuna: ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nevite prosim nekdo jak to je kdyz bychom chteli jet na svatebni cestu do zahranici nekam v EU, muze se jeste na stary pas nebo udelat novy?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: taky na to koukam :-D Ale teda na datum, kdy jsme se dali dohromady jsou samy katastrofy :-N Vybuchnul raketoplan Challenger, spadlo nejake letadlo...dal uz to radsi nectu... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi mě předběhla..přesně tak jsem to myslela... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: ja mam pocit, ze to tu na BMRS nekdo resil, a rikal, ze pouzije svuj stary pas... Ale asi bych se zkusila zeptat na pasovce.
Odpovědět
Profilova fotka
dopredu mi ho asi nikdo neudela :-( tak to asi budeme muset risknout na stary.nejspis vyrazime nekam blizko tak snad to nebude takovy prohresek,ale radsi to budu muset jeste nekde vyzjistit,ach jo to jsou starosti =-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem zkusila hodit to naše datum do vyhledavače a je to tam same vyhlaseni valky
Odpovědět
ja jsem cetla tohle papirovani nekde na netu - nejaky svatebni web to byl, tam byly napsany veci pred svatbou a potom i co se musi po svatbe. a tady to mam pocit nebylo... a myslim, ze ti to reknou na matrice, do kdy musis nabehnout s obcankou zazadat o novou. tusim 5 dni? mozna i min. nevim. fakt tapu. pajik: ;-) luuc: netusim, nevim jak funguje nejaka mezinarodni databaze obcanu jednotlivych statu :-) nebo kde co overuji. zalezi jak pojedete, ale bala bych se, abych nemela problemy, kdybych jela na jeste stary pas, ale uz byla prejmenovana.. ovsem taky zalezi, jestli jedes tesne po svatbe, nebo mesic po svatbe, ze... ono to tem uradum taky chvili trva ;-)
Odpovědět
on ten srpen vypada ve vyhledavaci nejak akcne koukam :-D teda az na 14.8. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ted jsem se nasmala. Na ty wikipedii se najdou takovy blbosti :-D U naseho data jsem nasla leteckou katastrofu, jak spadlo to letadlo s fotbalistama nad Andama, a byli tam snad dva mesice...byl podle toho natoceny i film "Prezit" nebo tka nejak. A ten blb tam napsal, ze Andy jsou v jizni Kalifornii.... :-N :-D
Odpovědět
ehm, ... :-D no, ona se wikipedie da editovat ;-) co kdybysme tam po nasich svatbach dopsali nejake udalosti...? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?