Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ahojda holky ;-) tak konečně už dorazilo oznámko a v pátek jsem si vyzvedla i prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj vsem! :-) Jdu docitat, doufam, ze jste to baby neprehanely :-D brou: to je skvely ;-) budou obrazky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou:tak to gratulace :-) a mas fotecku abysme se mohli kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
KOukam, ze se tu vcera resil i hokej :-D My koukali, no skoda, meli jsem na to...Kdybychom na zacatku treti tretiny neusnuli... 8-( Ja_fi: ja teda nevim, ale dle meho nenit ak jasne, ze Slovaci jedou hned domu, kdyz sjme s Rusama prohrali ;-) Ono ten system je dost slozitej a zalezi nejen na bodech ale i na skore, podle me maji jeste sanci... ;-) ted budou hrat stejne jako my o kvalifikaci a pak bychom meli hrat ctvrtfinale - ale cert aby se v tom vyznal :-p
Odpovědět
tak jsem tam dala fotky.. ale je to focené telefonem.. a jenom tak narychlo, tak nic moc, ale pro představu to snad bude stačit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: prstynky jsou moc krasny! :-) Na kolik vas nakonec vysly?
Odpovědět
no nakonce nás vyšly na 11.990,- .. máme bílé zlato, uvnitř rytí.. a v tom mém mám 4 brilianty.
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to je slusna cena ;-) Meli jste to se slevou, nebo to je plna palka? Ja ted pridala fotky z vikendoveho zkouseni. nedopadli jsme nic moc, v jednom salonu dobry, ale prekvapila nas cena... V dalsim salonu vubec nemeli velikost... A v poslednim salonu byla cena jeste o 3.000,- vyssi a meli osoupanou vesticku 8-( Clovek by v Praze cekal lepsi vyber :-p :-| Zitra jeste skocime do posledniho salonu, a pak uz na to kasleme... JInak vsude maji kratky cylindr, nikde ten delsi, a vypada to straslive ... Takze pokud nenajdeme nejakej lepsi, vubec ho nebudeme brat, uplne to kazi dojem... Jo a podarilo se nam koupit priteli boty, tak aspon dalsi polozka vyrizena ;-)
Odpovědět
nuuna: měli jsme tam slevu 10%.. fakt jo.. ty jo, tak to tedy fakt ten oblek jako nic moc, podle toho co píšeš. Já čekám až se přítel uzdraví, a pak se taky někam chystáme. On chce klasickej oblek, tak snad to bude v pohodě.. a bude nějaký výběr. A kolik tedy chtěli za půjčení??
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Jestli si to dobre pamatuju, tak chteli 5.000, a v druhem salonu dokonce 7.300 za tne osoupany :-| Musim priznat, ze za panske obleceni jsem to cekala max 4.000, tehc 5.000 jsme sice ochotna zaplatit, ale uz z toho nemam takovou radost, a navic to ani nebylo neco extra luxusniho. Jeste chceme zitra do jednoho salonu, tam je pujcuji tusim za 2.700 a to je hergot rozdil :-)
Odpovědět
nuuna: koukala jsem na ten oblek přítele.. a fakt mu tedy tohle sedí... ale jestli bude krásně, tak se asi pěkně ohřeje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, to uz je riziko podniku :-D Vsak on si pak vrsek sunda a bude jen ve vesticce - stejne jako kdyby mel klasicky oblek.
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: tak to je ale mazec na půjčení obleku.. hm, tak takovou cenu bych tedy fakt nečekala... :-S tak to nám pak dáš nějaké doporučení na salon.. ;-)
Odpovědět
nuuna: no jasně.. taky jednou alespoň poznám co znamená tvrzení, že pro kásu se musí trpět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to jsem rada, ze to neprijde moc jen me :-N ;-) Jako je v tom vsechno, kosile, regata atd, ale i tak... :-|
Odpovědět
nuuna: no já tedy očkávám oblek tak kolem 3 - 4 tis. , ale to co jsi psala ty se mi zdá fakt hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no ja taky doufala kolem 3.000
Odpovědět
no právě.. hele tohle je fakt mazec.. jak na tom prostě chtějí všichni rejžovat.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, co nadelas :-| Jakmile je to na svatbu, vsechno je nekolikanasobne drazsi. Tomu se rika business 8-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ted me napada - zjistovaly jste holky nektera zalezitosti ohledne toho, co vsechno se musi zmenit, kdyz si zmenime po svatbe prijmeni? :-S Ja zavidim priteli, ze zmeni jen stav na obcance! :-( Kdyz si predstavim, kolik karet a dokladu budu muset vybehat...dela se mi z toho soufl. Navic se mi nechce platit za nove karty v bance a jeste cekat na vystaveni! =-) 8-( A nevim, jestli budu muset menit i najemni smlouvu atd, pojisteni, telefon, internet, kabelovku...vsude je me jmeno :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ahoj holky, jen sem nakoukla a co čtu za ceny obleků? u nás v táboře půjčují obleky za 1200kč... a nejspíš pojedeme do linzu, kde mají teď slevy třeba na calvina kleina z 10tis na 3tis. atd.
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: no jo, jenze my shanime zaket, ne klasicky oblek, a ten prave neni tolik k sehnani :-|
Odpovědět
Profilova fotka
asi sem blbá, ale co je žaket? v albu to vypadá jako frak... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to je nějaká prodloužená délka?
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: frak ma kratsi ustrihnuty prede a nezapina se, nosi se s serpou pres pas a je urceny na vecerni akce po 19. hodine, nejcastejc se nosi s motylkem. Zaket je na jeden knoflik, nosi se pres vesticku s regatkou, a ma predek strizeny postupne, neni tam ten "zub" strizeny v pase. A nosi se k nemu cylindr.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, jasně, už chápu rozdíl, promiň....ale vypadá to tedy jako sako v prodloužené délce, jen s jedním knoflíčkem..
Odpovědět
Profilova fotka
Nasla jsem to dokonce od Spacka tady http://www.impuls.cz/clanek/frak-nebo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podívej tady k edithn do alba http://www.beremese.cz/album/view.php... tatínek tam má právě, sako v prodloužené délce z toho linzu, za opravdu krásnou cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to je moc pekne, ale priteli se to nelibi, a shanime opravdu jen ten zaket ;-) Ono to nazivo vypada preci jen dost rozdilne.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: aha tak to jo...a tenhle oblek byl jen na ukázku, nemusí se příteli líbit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?