Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
No právě ty brilianty hrajou jenom tři tisíce, potřebovali bysme tu cenu dát víc dolů ]-( chjo...
Odpovědět
lucinka.kk : Jé,ty jsou od pí.Kudláčkový,viď?Tam jsme objednávali taky...Teď do konce února mají myslím 15% slevu!A ještě by se nechalo ušetřit na kamínkách...třeba jich tam dát míň (každý duhý vyndat)....
Odpovědět
Profilova fotka
lucinka.kk: Kudlackova ma dost vysoky ceny. Zkus obrazek prstynku namatkove poslat do nejakych mensich zlatnictvi, meli by byt schopni ti to nacenit.
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: děkuji :-) lucinka: také bych napsala do menších zlatnictví, my si necháme prstýnky dělat u kouřila z brna, ten také vyrábí podle obrázků..
Odpovědět
jj, jsou od p. Kudláčkové, právě, že jsme si na veletrhu nechávali vypočítat cenu a cena se slevou je právě těch šílených 25 tisíc...těch kamínků je tam málo, na nich se ušetří právě ty 3 tisíce a my bysme potřebovali víc...určitě to zkusím někam poslat, akorát moc nevím kam, moc se ve zlatnictvích nevyznám...Kouřil je daleko, bydlím 60 km od Prahy a tak bysme si ty prstýnky nemohli zkusit. Děkuju moc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, me to v ty praci dneska tak pije krev, uz bych sla nejradsi domu...! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak jdi domů... :-D :-D já už zase musím frčet pro návštěvu na nádraží... :-D o víkendu se sem moc nedostanu tak né, že proklábosíte 20 stránek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jenze ja muzu az tak za hodinu :-| ]-( pajik: utikej, at necekaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty... jsem tu nová nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
akcccina: ahojky a vitej
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krasny vikend, konecne balim domu , uplne hotova :-| Uzivejte vikendu ;-)
Odpovědět
ahoj nova nevesto :-) nazdar holky, jsem koukam prisla a uz tu zase nikdo neni... byla jsem v salonu, bylo to fajn, moc mila slecna, moc prijemny prostredi.. tak jsem si zkusila nejaky saty, co byly na vozejk naprosto neprakticky, ale aspon ze jako si je zkusim ;-) takovy ty s tema sirsima suknema.. :-) a pak jedny s volnou sukni bez spodnicky a extra korzetem a ty se mi teda libily moc. ale urco jeste zkusime jiny strihy jiny salony, abychom nasli ty uplne nej, nebo zjistili, ze ty nej uz jsem nasla :-) az dobiju baterku, stahnu, hodim sem..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, jedu na víkend k rodičům :-) pa v neděli!!!! ja_fi: ale fotky chci určo vidět!!!
Odpovědět
neboj, ja to nejak vyretusuju a prsknu sem :-D ale musim rict, ze teda v realu mi to prislo lepsi nez na fotkach... jeste to musim zkouknout.. na fotkach si pripadam trosku jako almarka (za coz trosku muze kamaradka, fotila z nejakyho divnyho uhlu :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se budu vdavat v srpnu a to 21. Uz se tresu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky dočítám ty vaše "haldy" příspěvků, všechny nově příchozí vítám mezi nás a těším se na nějaké info :-) Zároveň se taky těším na nové fotečky, co přibydou do vašich albíček (viz šaty, oznámka, prstýnky a tak) a danusce taky jednu pochvalu - šaty jsou super a moc krásně ti sednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem nasla to me oznameni, ktere me vcera tak moooc zaujalo, dala jsem pritelovi vybrat asi z deseti typu a nejvic se mu libilo to same jako me, takze je to jasne ;-) Pristi tyden objednavam ;-) Ps. co se stalo s alkapinkou? Vzdycky tady byla dnem i noci a ted nic..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: muzu se zeptat, ktera fotografka ti odrekla i pres zaplacenou zalohu a objednavku?
Odpovědět
Profilova fotka
bsejrkova: ja taky zarizuju svatbu ze zahranici ;-) Kde zijes? Uz jste zacali zarizovat vsechny dokumenty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ziju v Holandsku. Co ty? Zadny dokumenty jsme jeste nezaridili, ale alespon uz vime jaky bude mladej potrebovat :-). Ja to mam jednoduchy s obcankou a rodnym listem, konecne je to obracene a musi si to vybehat on :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ziju na Sardinii ;-) My to zarizovani dokumentu vazne nechapem, psala jsem mail na ambasadu a na matriku do Cr a kazdy mi odpovedel jinak...fakt nevim, co budeme delat...Muzes mi prosim napsat alespon priblizne, co si pritel musi sehnat? Podle me to bude v ramci EU stejne...Predem diky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, to ja kdyz nekam volam tak toho vetsinou vim vic nez oni :-D . Ten muj bude potrebovat rodny list, vypis z rejstriku osob kde ma stav a bydliste a doklad o pravni zpusobilosti a to by mu melo vydat Nizozemsky velvyslanectvi v Praze. Na dokladech z Nizozemska musi byt apostila - pozor, v ruznych zemich jsou apostily ruzne platne vetsinou pul roku, ale slysela jsem i mesic! a apostila musi byt platna v den predani dokumentu na matrice, ale nejsem si jista jestli musi byt platna i v den svatby a vsechny dokumenty musi byt prelozeny do cestiny ceskym soudnim tlumocnikem (jojo, to jsou ty kulaty razitka :-) ). A pak jeste jeden chytak pred svatbou - musi si dojit v Praze na Pankraci pro vypis z rejstriku trestu a ten nesmi byt starsi nez 7 dni do data svatby!!! Jak to tipuju, tvuj pritel bude potrebovat na 100% rodny list a vypis z rejstriku osob to chteji vsude! Hmmm Sardinie, alespon tam mas teplo ;-) (teda ted asi moc ne co?), tady furt jen prsi a fouka ]-( i v lete :-)
Odpovědět
bsejrkova: Petra Sebestova odrekla.. jinak vitej mezi nami.. deia: alkapinka s nama ted nemluvi - jednou se tu strhla diskuse kterou ona si vzala hodne osobne a od ty doby mezi nas nechodi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuju za informace :-) V utery se pritel pry pujde zeptat tady na matriku, tak uvidime kam se pohneme... Ja jsem nekde cetla, ze ty vypisy z rejstriku trestu jsou od leta 2009 zruseny, takze byt nemusi...I pani na matrice mi to potvrdila :-N Tak tedy nevim, doufam, ze jsem Ti nenasadila brouka do hlavy! Je to blazinec, vubec se na to dokumentovani netesim! Jo jinak je tu uz docela pekne, neco kolem 20 stupnu, ale posledni dny tady to pocasi taky pekne blbne...jeden den je jako v lete a druhy den prsi...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi - aha, o tom nic nevim...to je skoda! Ona nas urcite sleduje, takze alkapinko, jestli toto prave ctes, tak se koukej odnastvat a prijd zase mezi nas jo? :-) Ja si myslela, ze ji nejde internet, nebo tak neco, mela s tim vzdycky nejakej problem...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: hmmm, to je teda dobry, protoze ja ji mam taky a trochu mi delala problemy, kdyz jsem si chtela domluvit osobni schuzku tak mi rekla, ze nevi jestli mi ten termin bude moc tak dlouho nezavazne podrzet az prijedeme!!! Tak jsem poslala zalohu, tak doufam, ze to bude ok, ale jak tak koukam, tak i se zalohou a objednavkou to neni na 100%. Jezis, ja se budu nervovat do konce brezna :-( . Hodne stestni na lovu za novym (lepsim) fotografem. A dik za uvitani :-)
Odpovědět
deia: no, ono to vzniklo podle me trosku odosobnenim internetu - to co bylo mysleno v pohode si alka vzala osobne, ale pak se strhla trosku utocna debata a uz to jelo... nalistuj si to - bylo to tady u nas (tak deset dni zpatky). alka je jinak v jiznich cechach a v bechynskejch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
deia: vypis z rejstriku trestu zruseny, no to by byla parada, hned jdu napsat pani Storcakovy na matriku P1 jestli je to pravda! Hehehe ona me ma desne rada, protoze ji bombarduju emailama skoro denne :-D . Jooo, 20 stupnu, to by mi tak vyhovovalo ja jsem zabalena v perovce a kozackach ;-( a to nemluvim, kdyz mam jet na kole na ledu a snehu a leje jak z konve :-) celkem sranda. preju hodne stesti s vyrizovanim a dam jeste vedet az dostanu odpoved z matriky (doufam, ze pristi tyden :-D )
Odpovědět
bsejrkova: ja uz jsem mozna nasla.. snad.. priteli se moc nezda, ale my uz nemame moc moznosti, pokud teda nechcem solit desetitisice za krasny fotky.. no, ja fakt netusim, co presne za tim mohlo byt. ja z osobni schuzky byla nadsena, prislo mi, ze je to super zenska. sedela mi, coz myslim je pro foceni moc dulezite, fotky maji krasne, domluvily jsme se, podepsaly objednavku, hned jsem ji posilala zalohu. fakt bych to do ni nerekla. ale ta druha prace pry prisla z mista, kde foti nastalo (netusim, bylo to poprve co sjem slysela, ze ma nekde stalou praci) a blablabla - uz jsem to tu rozebirala. nejak se mi porad nechce verit, ze by to bylo jen kvuli tomu, ze nekdo zaplatil cely den, zatimco my treba chteli jen tech ca 5-6 hodin...ale mozna jsem jen naivni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja jsem z ni mela hned dobrej pocit i po telefonu, uvidime, doufam, ze az tam pujdem v breznu tak na nas nevybafne, ze to rusi :-( by me asi omyli.... a kdyz uz je nekdo hodne doporucovany tak zacne byt arogantni a mysli si, ze si zakazniky muze vybirat, ale to prave neni pravda! Je to spatna reklama hlavne pro ni! No nic, ja budu do konce brezna "doufat". Hezky vikend vsem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?