Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
deia: my prvni oznamko dali dnes a budeme pokracovat o vikendu :-D preci jen se v lete jezdi na dovolene, a lide to rezervuji uz ted...tak lepsi driv nez pozdeji. Nekterym lidem to ale staci treba tak v kvetnu. Pana Sebestu? Nerikej mi, ze jste ta svatba, kvuli ktere ja_fi zrusili foceni.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: teda..pamatuju si to dobre, ze to byla Sebestova, kdo ti to zrusil ze? Ja uz se v tom nevyznam.
Odpovědět
deia: :-D pardon... to na Sebestu.. foti krasne! oznameni se posila tusim tak 2-3 mesice pred, i kdyz my jsme ty pro nas dulezite oslovili uz ted, ale jen ustne, aby s tim pocitali, kvuli dovolenym. ja mam to obradni misto a hostinu (hotel) a ostatni je tak nejak v pripravach - fotograf uz se rysuje, kapela taky, oznamko vubec, to je jen v hlave a jeste dost matne, kolacky bude pect mamka, vyzdobu jeste resim, dort udela jedna firma co jsem s nimi delala kdysi pracovne, jen musime doladit jaky, ale oni maji dobry vsechny :-D a saty mi usije kamaradka, dneska jdem do salonu zkouset, co by sedlo.. takze asi tak.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
deia: tak já mám matriku, hostinu, kapelu, fotografa, květinářství, kadeřnici, šaty... něco málo z výzdoby a boty jsou doma, oznámko je ve fázi vymýšlení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smankot! Jafi on Ti pan Sebesta zrusil foceni kvuli nam? Ci co? To nejak nechapu, prosim vysvetleni! ;-) nuuna - mas pravdu, je lepsi to rozdat co nejdriv! To abych uz zacala objednavat..chtela jsem, aby jak oznameni, tak svatebni vina, byla z jednoho studia, ale ti co delaji vina, maji oznameni, ktere se mi moc nelibi, tak to asi budu muset nejak nakombinovat, od kazdeho neco...
Odpovědět
nuuna: jo, ale byla to sebestova a ne sebesta - ten uz byl zadanej :-) oni foti kazdej zvlast. navic to udajne bylo kvuli svatbe na petrinskych terasach..? :-D hele to by byl docela slusnej for...
Odpovědět
deia: jo, ja mela pani Sebestovou (chtela jsem Sebestu, ale ten uz nemohl), a ta mi to nedavno zrusila kvuli jiny svatbe.. Ale myslim, ze ty to nejsi :-) A jestli jo, tak tobe to fakt vycitat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
danuska - ty jo! Mam co dohanet! Ja vsak doufam, ze na vsechno mysli nase pani koordinatorka a castecne to zorganizuje za me ;-) Ja nejradsi se vsemi jednam osobne a takhle na dalku je to na prd... :-( dost skuhrani, jsem optimista a verim, ze to vsechno dobre dopadne :-D
Odpovědět
ale mela to byt vicejazycna svatba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deia: jestli máš koordinátorku, tak bud v klidu... já si jí dělám sama :-D
Odpovědět
nuuna: ja se ti nedivim, ze se v tech mych fotografech nevyznas :-D tady za posledni tyden padlo tolik jmen, ze uz se v tom nevyznam sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, doufam, ze to kvuli nam tedy zruseno nebylo! Ja o nicem nevim ;-) Na petrinskych terasach se brat nebudeme, ale vicejazycna svatba budeme :-| A jak jsi to tedy vyresila? Koho budes mit?
Odpovědět
Článek se načítá
deia: :-D precti si poslednich dvacet stranek :-D ja to tu furt resim - cely ten tyden, co mi to zrusila :-D a holky uz z toho tady musej bolet oci :-D dobry fotografove jsou totiz vicemene zadany treba i rok dopredu, zejmena na tyhle blbe vytizeny mesice v lete. A soboty.. Ale vypada to, ze uz jsem nasla nahradu :-) Jen jeste presvedcit pritele, aby se mu ty fotky taky libily... Teda on se presvedcit klidne necha, ale ja potrebuju, aby byl taky spokojenej.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska - koordinatorkou sama sobe, no to musi byt neco! I kdyz asi vetsina nevest je na tom podobne... Zacala jsem obdivovat moji segru, ktera se pote, co zjistila, ze je tehotna, vdavala presne za 1,5 mesice! A bylo to krasny, se vsim vsudy...No vidite a ja tady beduju, ze nestiham :-D
Odpovědět
deia: ja myslim, ze my jsme tady vetsinou tak nejak vsechni samy na sebe :-) teda aspon zrovna v tomhle tematu :-) ja si ty pripravy docela uzivam, teda az na toho fotografa :-D :-D :-D :-D pardon... si zakazu to slovo a to tema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ono to určitě jde naplánovat rychleji... ale na druhou stranu... já si to celkem užívám :-D
Odpovědět
vsechny.. ehm.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: uf, no ja uz se lekla, ze to fakt bude deia - prave kvuli ty vicejazycny svatbe :-N :-D To by byl vazne gol :-D Ja si taky vsechno zarizuju sama, a nejak si nedokazu predstavit, ze by to delal nekdo jiny - ja bych mu to asi zavidela :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) me ty pripravy zatim nejak neberou spis mi to prijde jako starost a stress, ale mozna je to tim, ze jsme zatim nic nezarizovali a az to zacne, chytne me to taky, uvidime... :) Jo holky, chtela jsem se zeptat, jak probehlo zkouseni satu? Kamoska me celou dobu strasi, ze mi tam budou vsechny pracovnice okukovat nahej zadek :-D Prevlekali jste se sami v nejake kabince? Ja se hrozne stydim a predstava, ze budu ve spodnim pradle pred nekym koho vubec neznam... :-N To neeee!
Odpovědět
deia: tak na to jsem taky zvedava... ale co vim, tam kam jdu dneska je to mrnavy a je tam jen jedna slecna, takze v nejhorsim to nebude verejna ostuda :-D a jeste tam s sebou potahnu dvojcata, protoze pani co hlida nemuze :-D to bude rodeo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
deia: no... oni tě do těch šatů musí obléct, ale zrovna v té nevěstě jsou celkem uzavřené kabinky... ale stejně se nevyhneš tomu, aby tě pani viděla v prádle...
Odpovědět
danus: jo, tak nejak jsem si to predstavovala, musim jit vyrabovat neco peknyho na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak je to pravda :-N No, to bude muj konec! Jesteze jste mi to potvrdily...ted v tom mam jasno, pred zkousenim satu pujdu na panaka, abych ted stud, alespon trosku potlacila... :-D jafi - ty mas dvojcatka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, berte to jako u doktora - oni uz videli takovych zenskych, ze vas vubec vnimat nebudou ;-) Ja jsem v tomhle taky dost stydliva, ale vzdycky si reknu, ze sjem milionta, co se pred nima svleka, tak co... :-N
Odpovědět
deia: jj, mam :-) 13 mesicu :-) nuuna: ja vim ja vim... a stejne z toho mam blbej pocit.. nesnasim ty zarivkovy svetla v kabince, kde clovek vypada snad jeste hur nez obvykle :-D znate to, jak si myslite, ze to jeste jde, pak si jdete v obchode neco zkusit a nestihate zirat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna - to je fakt...zas takova obeza nejsem, abych se musela stydet a kdyby tak co...! Ale panaka si stejne dam :-D
Odpovědět
deia: to je v pohodě, paní se s tebou zavře do kabinku a obleče tě...nemusíš mít vůbec strach, je to pohodička, to třeba u doktorky je to pro mě horší (mám na mysli obvoďáčku). Říkej si, že ta paní je prostě někdo kdo ti tu svatbu moc přeje, a snaží se z tebe udělat tu ,,princeznu,, :)! Hlavu vzhůru, jsou horší věci:)... Holky, dneska jdeme na prstýnku - jupííííííí :), Zatím to teda vypadá, že přítel bude mít ocel a já bílé zlato. Máme i nějaké svoje zlato, tak jsem zvědavá, možná budeme mít zlato (ocel) oba:). Snad tam stihneme zajít než nám zavřou. Musíme ještě s odhadkyní na barák. Večer jedeme k rodičům, mamka má zítra narozeniny:) a v neděli máme 1. výročí:) (ty které jsou s přítelem už x let, tak se mi nesmějte:)), takže jdeme na obídek a pak jsem si jako překvapení připravila čokoládové fondue:) mňamka:)! A k večeru, příjde vážná zájemkyně na náš byteček - takže jsem zvědavá, jak to celé dopadne:)...co vy a začínající víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, on každý salon je jiný... některé jsou super, někde je to horší - přístup i prostředí
Odpovědět
no jo, jako vsude a se vsim :-) msonulka: super plany! to te ceka prijemny vikend :-) my teda taky nebudeme zahalet - v planu je dneska to zkouseni, zitra dopo mozna na prstynky, odpol plavani s mimis a navsteva... nedele - asi odpocinek :-D
Odpovědět
ja_fi: no máme to docela natřískané, ale samé příjemné věci :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?