Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
picasso: jo, ty vysnene :-) teda myslim... ty co tam mas, ze budou fialkovo stribrne.. fotograf vypada to se nasel... desitka za celej den, fotky pekny, jestli mas chvilku, kdyztak jukni. uvidim se s nim pristi tyden ve ct - arturmasny tecka com
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! ted jsem přijela z prahy... záloha na šatičky zaplacená :-D mám velkou radost!!! :-D jo a kdo chtěl ty stříbrné boty na podpatku? viděla jsem dneska v Mixeru, asi za 800 na smíchově...
Odpovědět
danus: ahoj :-) no tak to jsou super zpravy!! ktery ty saty v albu to jsou??? :-) boticky stribrny.. pajik?? jezis ja ted nevim ... picasso urcite, ale ta uz je ma zadany do vyroby, ze jo?
Odpovědět
ja_fi: Super a nádherné fotečky :-D Cena taky příznivá :-) danus: supr. Gratuluju :-) Mě už se botičky vyrábí :o)) A jestli někdo stojí o kontakt, písnu do IP. Všechny boty jsou za 2000,- a udělají je v jakékoliv barvě, velikosti a podpatku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou to hned ty první v albu, ty s tou širokou sukní :-) zítra dodám fotky z dnešního focení, jsou totiž lepší... taky právě nevím, kdo ty botky chtěl... ja_fi co fotograf???
Odpovědět
picasso: hele, me by zajimalo, jestli byste mi rekly, ze ty fotky stojej za houby :-D jsem tak premyslela, ze abych od sebe mela uz klid ohledne fotografa, tak bych si odsouhlasila cokoli :-D :-D :-D fotograf je na nejlepsi ceste - asi tak o tri radky vys ;-) jsem to psala picasso :-D
Odpovědět
ja_fi: Nee, mě když se něco nelíbí, tak řeknu :-D např. dneska jsme se s tím mým měli juknout na snubáčky, co jsem našla a domluvit ubytování na svatbu. Jenže náhle se řeší týdenní cesta do Španělska (pracovní), tak zas nic :-( danuska: sluší ti :-) Neber to osobně, ale já, když jsem tomu mýmu ukazovala podobný styl šatů, tak jsem dodávala, že už nemusíme mít místo na hostinu, páč se pod tady tento stan vejdem všichni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, už to mám :-) jéééžíš holky!!! vás dočítat... to mám snad na celou noc!!! :-D ale koukám samé novinky... nuuna: krásné oznámko, jednoduché, to se mi přesně líbí :-) msonulka: taky chci vidět šatky... :-(
Odpovědět
picasso: tak jo :-D danuska: moc slusive!!! ach jo, vsechny jsou princezny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: já když jsem ty šaty viděla, tak říkám, že v žádném případě je nechci... jenže pak jsem si je vyzkoušela a zamilovala jsem se x-) každopádně maminka mi ušije na převlečení takové jednoduché, protože v tomhle bych opravdu nevydržela moc dlouho... jenže zase si říkám, je to jeden den v životě, to půjčovné bylo nakonec s 50% slevou... tak jsem do nich šla :-)
Odpovědět
danus: :-) V pohodě. Dělám si legraci :-D
Odpovědět
jdu je tam zase na chvilku dát :) mmt
Odpovědět
Článek se načítá
máte to tam ;-)
Odpovědět
ja_fi: já jsem nestihla tvoje dětičky, hoď je tam na chvilku:) i přítele:)- PROSIM x-)
Odpovědět
tak už jsem zpátky... jsem to dneska stihla nějak rychle... se lepším :-D :-D :-D tak tu můžu kafrat než přijde ten můj z práce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: nádherná nevěsta... krásně ti sedí :-)
Odpovědět
danuska01: děkuji x-) , ale musíš odříznout hlavu, aby to dobře vypadalo ;-) 8-) :-D
Odpovědět
msonulka: opravdu krásné :o))
Odpovědět
Profilova fotka
prosim tě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem na ty svatbení fotky fakt zvědavá :-D jestli mi něco fakt nejde, tak je to krásný a decentní úsměv do objektivu :-D
Odpovědět
danuska01 ...:-D Jinak holky nevím jestli už jsem se ,,chlubila,, ale už máme domluvené koláčky, zákusky a dortík x-) . 100 koláčků, 100 mini zákusků (5 druhů) a 3-patrový dortík, každé patro na nožičkách, máme počítat tak s výškou cca. 70 cm a cena? Krásných 3 500,- za vše 8-) ...akorát jsme dneska špekulovali s přítelem jestli 100 koláčů a zákusků není málo ;-)
Odpovědět
danuska01: jsem taky moc zvědavá, jak budeš vypadat! Na těch co máš v albu vypadáš velmi dobře, takže myslím, že to nebude jiné...akorát mi někoho strašně připomínáš, ale nevím koho :-D . A jaktože fotečky budou až zítra?
Odpovědět
msonulka: hodila jsem ti odkaz do ip :-) na fotky :-) lidi: ty jsi blesk :-D
Odpovědět
msonulka: teda ta cena za dort vc. sladkyho je naprosto uzasna! to bych si taky nechala libit! :-)
Odpovědět
ted jak měla bábina dort k 80, tak jsme nechávali dělat u jedné holčiny... dort byl nádherný a výborný... byla jsem naprosto nadšená... vellikost tak... na určitě 30 porcí, možná i 40... a cena? 800kč a byl potažený marcipánem, barevně dozdoben, a ještě byl ručně domalován... no prostě jsem nadšená...takže dortík asi necháme udělat u ní, všichni ho chválili, až teda na babku...
Odpovědět
babi tomu nerozumi! ;-)
Odpovědět
no jo jí hlavně vadil marcipán ]-( a to že ten dortík byl tak úžasně měkoučký a napejchnutý... že se tak trochu drolil... ale to chuti vůbec nevadilo... naopak byl vynikající, nebyl přeslazený ani máslový... no prostě ona bude stejně vždycky remcat... dneska taky remcala, tak jsem jí řekla, že mám marcipán nejradši a zbytek dortu jsem jí sežrala :-| :-| :-| tak koukala jako puk a divila se, že mám rada marcipán... tak jsem jí řekla, že lidi kterým nechutná marcipán, že ho nechávají na talířku... jsem tomu zas dala ]-( ]-( dopoledně žeru dietně a pak tohle
Odpovědět
ja_fi: ty máš tak krásné a roztomilé dětičky:), normálně jsem vám to tam celé projela:)...byteček vypadá taky velmi dobře:)moc pěkné opravdu...a ta fotka co máš s přítelem na úvodní straně, ta mi připadá jakoby tam byla focena nějaká holywodská hvězda:), oni mívají takové fotky třeba:)...opravdu super:)
Odpovědět
ja_fi: pošleš mi taky prosím odkaz na mimáky?? že bych se pokochala ;-)
Odpovědět
lidi :-D :-D :-D babi si s tebou uzije :-D posilam do ip... myslim, ze ted uz tu nebude nikdo, kdo nas jeste nevidel :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?