Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: ehm, tri.. :-D tak to je mazec! te teda nechci plasit, ale kocky a mimi nemusi jit uplne dohromady...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: :-D :-D :-D brou: jo, to je fakt, jsem zapomněla, vždyť tam budem mít spoustu kámošů, tak by se klidně i mohli složit, nu nechám vše na nich, prostě jsem tam naházel jen tipy, co by se hodilo, a když jsem jim to nebude zdát, tak šupnou nějakej papírek do obálky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jé,dík, tos mě utěšila,já tam mám většinou položky do 500,inak jednu za 1tisíc a ten papasan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja jsem co se tyce deti a kocek v klidu ;-) Vsechno se da nejak vyreit, a co se tyce kocek a deti dohromady, mam zatim jen pozitivni zkusenosti ;-)
Odpovědět
omandra: ja si fakt myslim, ze neni duvod byt moc pri zemi... nevis, kolik maji lidi predstavu ze chteji dat, tak by ses zbytecne treba o neco osidila ;-) ja osobne bych sla tak do petitisicovych polozek max, tu a tam nejakou (teda pokud bych delala seznam). prave pro ty, co se treba budou skladat. Aby nemuseli kupovat vic veci ;-) jinak v nasich vrstvach to taky asi za osobu nebude vic jak 500 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: fakt, dík,já si to neuvědomila, že se vlastně asi většina bude skládat, páč jsou to samo rodiny, nebo bandy, málo jednotlivců, ale zas nechci to přehánět, aby neřekli, že jsem nějaká zmlsaná :-D
Odpovědět
nuuna: ja s kockama nikdy nezila, takze mozna proto bych se asi vic bala :-) ty je znas, tak vis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to je dobrý...si tam šoupnem taky nějaký auto... :-D :-D :-D a dostaneme angličáka... :-D jé já mám zase tři psí holky... :-)
Odpovědět
omandra: jasne, tak jsme povetsinou rozumny lidi, ze. Ale kdyz ten rozptyl bude treba 10% veci nad 2000 a zbytek do 2 tisic, tak si myslim, ze teda roztazene vypadat fakt nebudes :-)
Odpovědět
pajik/nuuna: hm, ja mam dvojcata... parecek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no ja jsem kocici clovek(fanatik snad jeste ne, neboj :-D ), tak se nebojim, s kockama ziju cely zivot - ono nejvic lidi desi bohuzel rozsirene famy, na kterych casto neni zrkno pravdy, to me vzdycky mrzi. Treba kdyz nejaky dobrak zacal sirit paniku kolem kocek a toxoplasmosy, aniz by si o problematice neco zjistil, vetsina z toho je totalni blbost, a od domaci kocky, ktera se clovekem zije roky, clovek prakticky nema sanci se nakazit, aby ohrozil plod... Mnohem vetsi riziko je treba u neumyte zeleniny... No nic :-D Ja kocky beru to jako plus, je nizsi pravdepodobnost, ze dite bude alergik, vytvori si vztah ke zviratum atd :-) Navic uz bez nich nedokazu zit, bez nich bych mela doma tak nejak prazdno a smutno ... pajik: no vida, to je magicka trojka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
naši mají taky kočku a ta vždycky zmlátila mýho psa... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pajiK: :-D :-D A jakyho mas psa? :-D
Odpovědět
nuuna: no vidis, ja zrovna ziju v domneni ze toxoplasmosa.. hm. Nejhorsi je, ze takhle je to ve vsem - se rozsiri zpravy a bez znalosti problematiky jim lehko uveris... a jini z toho tezi...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jestli chces, klidne ti to osvetlim :-) Ono je to docela jednoduche, jenze lidi se tak nejak radi boji, a kdyz to clovek zaslechne, uz vetsinou neresi jestli je to pravda. Me vzdycky mrzi, ze vetsina tehle bludu je prikladana zrovna kockam, i kdyz neopravnene |-|
Odpovědět
ono se to rika i o kralikach... kamoska treba mela kocoura, ale kvuli miminu se kocky vzdala - sla k byvalymu priteli... takze aspon k nekomu znamymu..
Odpovědět
u nás byl vždycky pes.. takže pak chceme s přítelem pejska, ale až budeme mít děti.. a budou větší.. teď nám bohatě stačí pes co jsem kupila našim.. je jí rok, ale je to rebel :-D já prostě kočky neeee...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no a tohle me presne stve - ani nevis, kolik lidi se zbavi kocky jen kvuli tomu, ze veri tomu vsemu... Chudak kocka za to nemuze :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: mlátila mi bígla, když jsem byla malá holka, pak toho chudáka přežila a teď mi zase mlátí bígla a ratlíky k ní raději nepouštím...ty by byli hned k.o. :-D a to je jí už 17 let... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kdyz to vezmu strucne - aby se kocka nakazila toxoplasmosou, musi mit pristup ven. Po nakazeni je infekcni jen urcitou kratkou dobu. Infekcni jsou jeji bobky, ve kterych jsou oocysty toxoplasmosy - jenze - ty bobky jsou infekcni az po 48 hodinach... A aby to ohrozilo plod, musi se clovek nakazit v prvnim trimestru... Takze kdyz to shrnu, aby se clovek mohl nakazit a ohrozilo to plod, musel by kocku pustit ven, pak by musel dva dny doma nechat jeji bobky, porochnat se v nich a bez umyti rukou jit svacit - a to vse v prvnim trimestru tehotenstvi... ;-) Verte, ze nemyta zelenina je 100x nebezpecnejsi, ale lide se radsi zbavi kocky...ze strachu z nevedomosti... 8-(
Odpovědět
tak to u nas zvirata asi nebudou - pritel to nemusi. my meli doma kdeco, vc. psa, ten umrel ca pet let zpatky. ale zil s maminou, u me v praze by to byl chudak - v praci od nevidim do nevidim..
Odpovědět
nuuna: no vida... jinak teda deda s babi mivali taky kocku, peknou mrchu :-D sedavala na sloupku plotu, naprosto provokativne, protoze kolem chodili chudaci psi. ona naprosto presne vedela, ze tam na ni nemuzou, bylo to vysoko. ale jak vyskakovali a chteli na ni, tak si chudaci nabehli, protoze ta mrska v presne vypocitany okamzik sekla a trefila je vetsinou do nosu... :-D :-D fakt mrcha!
Odpovědět
holky.. poslala mi ta holčina jak budou vypadat vývazky.. tedy spíš kvůli té barvě. Hodím to do alba ať můžete juknout.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:tak jsi mě namlsala a přidala jsem do listu i něco speciálního pro ženicha, relaxační křeslo za tři tisíce :-D
Odpovědět
omandra :-D jen tak dal!
Odpovědět
omadra: jasně.. hele.. nikdy nevíš.. co když to vyjde... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu jo,ale až ten seznam uvidí ženich, tak mě zabije :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: to vypadá moc hezky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja bych spis rekla, ze byla chytra a psi hloupi, ze ji vzdycky nabehli :-D Vsak kdyby po me skakal pes, taky bych mu jednu tafku dala :-D brou: jdu mrknout ;-)
Odpovědět
pajik: díky.. hodí se to přesně k té mé kytce.. tak mám z nich fakt radost..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?