Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: zatim ahojky ;-)
Odpovědět
holky to myslíte takový ten ponorný... ruční.. nevím jak to popsat...
Odpovědět
já chci taky oznámkooooooooooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Já jsem taky dostala tyčové mixér a zároveň je to i šlehač, od tefalu a jsou s ním na výsost spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, ponorny tycovy...Neboj, dockas se :-) pajik: ach jaj. Ja mela taky ty 200 ;-) :-N Aspon se mas na co tesit :-D Ale fakt me zarazilo, ze ani neposlali mail, ze odesilaji zasilku...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:já hlavně nevím,proč Ti ten chlap říkal,že se to neplatí či co,apak po Tobě ty prachy chtěl,nu není zmatenej? :-D
Odpovědět
no právě.. to by mi stačilo.. potřebuji občas něco rozmixovat (nic objemného) a nebo zase udělat sníh z bílků atd. pavlinka: díky za doporůčo.. mrknu na jejich stránky
Odpovědět
Profilova fotka
brou: myslim, ze zrovna ten Tefal je hodne dobre, a Moulinex nebo Braun byvaji taky dobry ;-) pajik: jj, pan je nakej zmatenej... :-|
Odpovědět
už vím co bych potřebovala.. nějakou dobrou žehličku??
Odpovědět
holky paráda.. mrknu na net.. a píšu si další položku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak zrovna u zehlicek myslim vede prave ten Tefal, ty maji supeeer. Obcas mam pocit, ze ty zehlicky jsou chytrejsi nez ja :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no to mě taky vytočilo... víš co, za prvé dává vědět firma od které si to pořizuješ, že to předává dopravci a většinou i dopravce volá den předem, že to poveze...což mi dal vědět ráno, ale řekl, že to je zadara... :-D brou: tys to objednávala stejně jako my, bych se nedivila, kdybys dneska nebo zítra měla lísteček ve schránce... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pajik: jj, navic me to nemile prekvapilo, protoze prave tu komunikaci jsem si hodne cenila, ze je vse ok... Kdykoliv jsme neco objednavala pres net, prisel email s cislem zasilky napriklad, a ze uz je na ceste...
Odpovědět
Profilova fotka
no pán byl nějaké mládě... ;-) :-D :-D :-D a zamtenej to teda byl dost... :-D nu což..jeden den se to už nepo.... ;-) a zítra už se s nima budu taky kochat...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak u me to bylo taky nejaky mlade, tipuju tak 25 max :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brou/nunna: jj tefalku mám taky je super! Žehličku si nevybírám podle funkcí (abych právě neměla ten pocit, že je chtřejší než já... :-D ) , ale podle barvy... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no tak jestli to nebyl ten samej... :-D
Odpovědět
nuuna: super .. mrknu na ten tefal .. no vida.. já tady dám dohromady ještě dary ;-) pavlinka: copak máte vy v seznamu?? že bych se něčím inspirovala.. ?? nejhorší je to takhle vymýšlet, když člověk zrovna není v té kuchyni, že by se podíval..
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: to je super system vyberu :-D No je fkt, ze u Tefalu jsme si jednou chtela vybrat zehlicku, a v tom se neda vyznat ani vybrat...maji toho tolik, tolik ruznych funkci...uf. Nakonec nemame zadnou, tedy jednu predpotopni, ale super Tefal nepotrebujeme, protoze prakticky nezehlime :-D I kdyz kdyz vidim ty krasny zehlicky, klidne bych obcas i zehlila.... :-)
Odpovědět
ponorný mixér je naprostá perfektní věc, máme taky od Tefalu, šlehá to, mixuje, no prostě balada!!! Hned se vaří lépe:), my teda chceme jen penízky, jestli se budeme stěhovat, tak si za to pak pořídíme např. sedačku, novou postel, myčku, to nám jako svatební dar nikdo nedá a i kdyby, raději bych si to vybrala sama!
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Byl takovy tmavovlasy nakratko, a trosku vypadal jako bambula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jsem se ho hned mela zeptat, jestli to neveze nahodou i tobe ;-) :-D By asi koukal...
Odpovědět
nuuna: jsi můj člověk:), taky skoro nežehlíme:), když to dobře pověsíš tak skoro nemusíš žehlit:).... Jinak holky, chystáte se někam na ,,svatebku,,:)?
Odpovědět
pajik: no tak to musím volat dneska mamce jeslti tam něco nemám..dneska jsem u přítele.. domu se dostanu až zítra :( to pendlování mě fakt už ničí... jinak barva je zásadní parametr :) já totiž tu co máme bych neraději rošlapala.. hrozně z toho padá vodní kámen...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: napadá mě třeba mikrovlnka, rychlovarná konvice, kastroly, příbory...já nevím jak moc jste zařízený...
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: presne tak, navic vetsina veci potrebuje jen zahladit rukou a dobre slozit, jakepak zehleni ;-) My se chystame na svatebku na dva tydny po svatbe. Tak 10 dni stravime v Krkonosich, jako loni, kde jsme se zasnoubili :-) Snad vyjde pocasi a cely to neproprsi... Loni bylo abnormalne krasny pocasi, prselo jen jeden den a jinak slunecno a parak. No a zbytek nevim, kam pojedeme....Asi podle napadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka/nuuna: jj když to jde, tak taky nežehlím... nuuna: tak to ne tenhle byl špinavej blonďák a vypadal jak bambula... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ale pracuji tam asi jenom mladi bambulove :-D brou: mate minutku? ;-) To je treba u nas nepostradatelny pomocnik. Cednik? Trychtyr? Poklop do mikrovlnky? :-D Nebo treba plechy do trouby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když jsme u těch darů,myslíte, že nebude blbý, když si tady vytvořím ten svatební list a webovou adresu dám třeba zezadu pozv. ke svatebnímu stolu, nebo prostě k oznámení? Když to tu taky probíráte, tak mě napadlo,že spustu těch základních maličkostí taky budem potřebovat, protože začínáme zařizovat ten byteček a aspon nebudem muset lítat po obchodech my :-D spoustu věcí budu mít třeba z domu,protože třeba žehličky máme dvě, pračku máme novou a mamka pere ve staré,takže novou shrábnem my :-D od tchánovců zas bude mikrovlnka,páč mají dvě,od babičky bude topinkovač,protože už jeden mají a druhé vyhráli na nějakým plese, takže spoustu toho bude tak,ale nějaký ty maličkosti do kuchyně i do koupelny bych řešila asi přes ty dary, myslíte, že to nebudou brát jako drzost, když jim tu adresu přiložím k oznámení, aby se koukli?
Odpovědět
Profilova fotka
omandra: urcite to neni drzy ;-) Kazdy si vybere co chce, podle svych moznosti. A neznam nikoho, kdo by pocital s tim, ze neprinese nic ;-) My budeme davat basnicku o tom, ze chceme penize, to je urcite mnohem vetsi drzost, a zatim si to nepripoustim ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?