Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
brou:??
Odpovědět
Profilova fotka
pajik:tak pokud Ti vyloženě řekl, že se to platit nebude,tak to oznamko nebude, to bude nějaký překvápko ;-)
Odpovědět
pajik :-D :-D :-D :-D bych si sla taky hned objednat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pajik: nu jo, třeba si X-tej zákazník, tak budou zadarmo :-D nebo je to nějaká výhra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nunna: ještě mě napadlo, ty jsi dostala náhled toho vašeho oznamka v reálu viď?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: taky chválím oznámení!krásný,jemný, čisťounký!
Odpovědět
ja_fi: ???
Odpovědět
holky, prave jsem se objednala na zitra odpol s kamoskou do salonu na zkouseni satu! tak budu zitra bud totalne nadsena, nebo totalne otravena :-D ja totiz nesnasim nakupy a zkouseni veci... ale zase tohle je trosku jiny... se asi prekonam :-D
Odpovědět
brou: no jako co s tema darama :-D
Odpovědět
tak jsem si dneska objednala od jedné holčiny tady z beremka vývzky.. fakt se mi moc líbí a chce za jeden 4 kč + 50 poštovné.
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ??? jafi: ??? :-D nešlo se nepřidat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: a kam ses objednala?
Odpovědět
Článek se načítá
pajik :-D :-D .. tady u nas zatim, svatba snu se jmenuje ten salon, uvidime, myslim, ze nemaji az takovy vyber satu, teda je to maly salon, ale lidi na nej peji chvalu a my stejne potrebujem jen zjistit, co mi sedne a podle toho pak resit, co se usije..
Odpovědět
ja_fi: no teď jsem vybírala jako co tam dáme.. tak jsem na netu vybírala takové ty věci do kuchyně jako škrabka, naběračka atd. (chtěla jsem to od jedné značky), pak taky forma na dort a bávku.. hm tak je to celkem za 2 tis., tak to taky jde. A jinak ještě chci vybrat nějaké povlečení, sadu ke krbu a jinak mě už nic nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Nene, my meli jen vzorek toho oznameni, ale primo toho naseho ne, to jsme meli jen v el.podobe. bri: dekujiii :-) brou: a jake dary budete chtit? ;-) ja_fi: verim, ze nakonec budes nadsena ;-) Pokud nenarazis na nejakou protivnou muru :-D Ja taky nesnasim nakupovani a zkouseni... :-S Ale na zkouseni s pritelem se fakt tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: tak uz jsi me predbehla s tema darama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Tvoříš svatební list? Ráda se připojím k diskuzi nad tím, co si přát za dary krom penízek...
Odpovědět
jo jo.. svatební stránky nám nějak udělal přítel.. jenom takové spíš pro info všem a budou tam i dary. Docela se to u kamarádů setkalo s ohlasem, že prý je to super, že nám koupím to co přesně chceme a i jim řekneme kde a nebo tam dáme odkaz a koupí to po netu.. fakt jsem nečekala takovou reakci. Ještě tam chceme dát i nějaký mixér - vůbe žádný nemám :-( ... takže to bude spíš pro takové bližší příbuzenstvo.. ale uvidíme.. oni občas lidi překvapí :-)
Odpovědět
ono se to nezdá.. si říkám to si pak koupím.. ale zrovna tyhle blbosti do kuchyně.. otvírák na konzervy, naběračka.. atd. prostě to celkem od té Tescomy vyšlo na 2 tis. jeno to hvízdlo... teď ještě najít pěknou sadu ke krbu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, u nas by vecne dary byly jedine drahe :-| Jinak vsechno mame...Tak si radsi asi nic prat nebudeme :-N Potrebovali bychom totiz leda nevou televizi, nebo jsme chteli instalovat rolety na okna....Nebo novy PC. A to po nikom nechci :-) Moje kamaradka mela fakt hezky list, oni totiz zarizovali byt, takze potrebovali vsechno...No nejvetsi bitka o dar mezi svatebcany nastala u zachodove stetky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mám rozdělaný list s darama tady pomocí beremka a na pozvánky právě pro příbuzné co půjdou na hostinu jsme dali odkaz na to kde ho najdou nebo ho budou mít u sebe naše mamky... ale bude to ispirace určitě i pro kamarády... zatím mam 9 věcí, snažím se nějak různě cenově, aby měl každý podle svých možností z čeho vybírat, ale taky právě nápady nic moc, tak se ráda někde inspiruju :-) Mixér už mám.. dostala jsem ho od bráchy k Vánocům :-D
Odpovědět
brou: nejaky deky/polstare, nealergicky, zahradni nabytek, slunecnik, vazu na zaplavy kvetu od draheho, cajovy servis, sklenicky na vino, stojan na vino, dozy na ruzny sypky veci (na tech ujizdim.. a na plechovkach), hrnec na vareni v pare, papinak, nejakej jinej hrnec, panev, stojan na cd, cd, knizky, prouteny kosiky na blbosti, rucniky, aroma lampu, album, ... z tech levnejsich :-D
Odpovědět
no právě, že mi budeme zařizovat baráček.. takže se nám to hodí.. nějaké věci si koupíme sami, ale pár základní určo bude dobrých ;-)
Odpovědět
brou: mixer tycovy kovovy s kvalitnim vykonem! mam takovy ten v robotu a jde to, ale mit moznost soupnout mixer rovnou do hrnce je nad zlato!
Odpovědět
Profilova fotka
brou: Přesně souhlasím, my zařizujeme byt, sice taky potřebujeme takovéty dražší věci jako psala nuuna, ale chybí nám i maličkosti viz vybavení kuchyně atd. :-)
Odpovědět
a jeste me napada: nejaka barevna sada prostirani na stul - miluju behouny a prostirani... :-D dneska se da sehnat takovych veci... ach jaj! miluju tchibo... a vubec ... zaclony! zavesy! do baracku... ta stetka na zachod byla fakt dobra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, tycovy jsme taky chteli, to je super vynalez, nakonec mame tedy neco mezi...ale zatim nastesti staci :-)
Odpovědět
jdu cvicit... rhb... tak zatim...
Odpovědět
ja_fi: no díky.. no právě mě dochází nápady... prostě si na nic nemůžu vzpomenout.. ty dozy.. to je dobrý nápad, ale zase aby se mi pak vešli do kuchyně.. tak si je asi pak raději koupím sama.. :-( jo pánev tam máme taky..my právě nějaké věci máme teď u přítele, jak jsme u jeho rodičů, tak on tam má byt jako v přízemí. Tak si nějaké věci budeme brát. A pak zase aby se nám to hodilo do baráčku, tak něco nechceme teď pořízovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ha...oznámení ach joooooo... za 1300,- no nenaštve to, měla jsem jen 200,-, ale prej to bylo málo :-N takže zítra ve stejnou dobu budu mít oznamčo! Huráááááá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?