Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jezis :-D To by chtelo z druhe strany nacrtnout jmena, aby se v tom clovek nakonec sam neztratil a kvuli reseni jmenovek neumrel hlady, chi chi :-D
Odpovědět
jo to jsem myslela, že bych dovnitř dala jména..ale za pokus by to fakt stálo.. bych se asi nasmála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsme si cetla v Ostatnich tematech vtipy o manzelstvi atd a teda docela dobre se bavim :-D To abych to brzy zabalila, a sla domu zjistit, jestli nektere vtipy sedi i na nas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vsem krasny vecer, ja frcim domu, praci necham zase az na zitra :-)
Odpovědět
Čauky holky, jsem zde:)...Vidím, že ve velkém řešíte hudbu, já řešila taky, ale teďka tak trochu stagnuju, necháváme to uležet. Naštěstí je docela dost času, mám pocit, že se nedočkám:)...ještě že to řešíme vše tak v předstihu, nevím co bych dělala, kdybych na to měla měsíc...Jinak se musím pochlubit, mám 18 stránek svatebních novin:)
Odpovědět
bry vecer holky, jste tu nekdo? ja musim rict, ze jsem objevila ameriku... asi pozde, vzhledem ke kvalite uz bude asi zadanej,... ale holky, videly jste fotky kamila saliby??? tak to je to co hledame... ty fotky mluvi! me normalne mrzelo, ze jich na webu nema vic... a pevne doufam, ze i ty ostatni, ktery tam nedal, jsou takovy... a jeste pevnejc doufam, ze treba bude mit tu nasi sobotu volnou... jestli jste tady - muzete se prosim soustredit na nej a ten termin, aby nam vysel? z tech vsech jmen je tohle to co me fakt oslovilo. nejen me.. tyjo,..
Odpovědět
Profilova fotka
myslím na tebe ja_fi :-D
Odpovědět
danuska - diky, bylo to malo :-( je obsazeny, coz se vzhledem k fotkam fakt nedivim...
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo... :-(
Odpovědět
jsem si mela vzpomenout pred pul rokem.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Ty brdo ja vas vubec nestiham, jak stihate pracovat a porad povidat :-D Byli jsme minuly tyden zase v Cechach, byla jsem i v Diplomatu :-) Mam konecne vybrane saty, budu si je pujcovat na Melniku :-) Obrad uz mame zaplaceny, zalohu na saty taky, zalohu na restauraci. 15tis pryc jen to hvizdne..ale jsem docela rada ze se vydaji tak nejak rozprostrou.
Odpovědět
dobre rano, nevestinky... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre rano vsem :-) ja_fi: s tim Salibou me to moc mrzi :-( msonulka: 18 stranek??? :-o Wow, klobouk dolu! Ja se nemuzu doopat ani zacit, nevim totiz od ceho se odpichnout :-|
Odpovědět
ja_fi: tobě taky dobré ráno:)...fotograf nakonec vybrán?
Odpovědět
nuuna: jj 18 stránek:), měla jsem to asi za 2 hoďky hotové, horší bylo však sehnat materiál a rozmyslet se jak to vlastně chci :), ještě tam přidám pár vtipů, co jsme s přítelem vybrali a olalá kašlu na to :)
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: normalne zavidiiiiim :-N ;-) Ja asi nedam ani vic jak 10 stranek... Bohuzel nemam moc predstavu, co vsechno tam dat. Neco jo, ale na cely noviny to nestaci... Az zacnu, tak se mozna rozjedu, ale ted nejsem schopna ani zacit :-p
Odpovědět
fotograf jeste nevybran... ti co maji volno tak jsou bud predrazeni (teda, zjistila jsem, ze predrazeni ani ne, proste umi a foti i v zahranici a maji nastavene evropske ceny...), nebo jsou to ponekud ne az tak zazracni fotografove... vyfoti pekne, ale proste tomu chybi ten krucek k dokonalosti. No, porad jeste mam nejaka zelizka v ohni :-D Saliba mi dal kontakt na dalsi fotografku, o ktere jsem netusila, tak treba... Vrzala mi dal taky kontakt, ale slecna je podobne drazsi jako vrzala (asi tak o desitku min nez vrzala, coz v dusledku znamena, ze za celodenni foceni zada 40 tisic). msonulka: tyjo, noviny! tak to jsi dobra! me jeste neosvitilo nic, takze asi zadny nebudou. Leda by me chytlo psaci strevo... :-) gratuluju k takovymu vykonu! vcera jsem priteli nasadila brouka do hlavy, stahl si nejaky program a vyrabi video na karaoke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší době jsem taky tu.. teď jsem pár minut dočítala 5 stránek vašich příspěvků :-D ale už mám dočteno... začal mi včera semestr, tak jsem byla ve škole, hned takový nezvyk že člověk nesedí půl dne u PC a nečte si na beremku :-D
Odpovědět
ja_fi: video na karaoke?jako rovnou ty texty, nebo jak?:)......snad ten fotograf klapne, nějaký dobrý, cenově přijatelný a s ,,duší,, jak ty říkáš:)...40tis za jeden den, tak to je teda sakra pálka:) Díky holky:), potila jsem se u toho a hlavně, všechno mi to schvaloval přítel, že...takže zdržovačka, ach ti chlapi:)
Odpovědět
msonulka: jj, klipy s texty :-) jen jeste budem muset vymyslet, jak to tam poustet... v hotelu se bude platit za kazdej prd.. predpokladam... no proberem, zjistime, rozhodneme :-D no, chlapi.. :-D to myslim vsichni zname :-D pavli: a notase nemas?? ze bys cvakala na prednaskach :-D foto: mam dalsiho chlapika co foti a MA VOLNO! a stoji na cely den desitku! a jsou tam dva - on a jeho pritelkyne.. kontakt od saliby.. hm hmmmm! uvidime se za tyden. pokud mate chvilku a chut - mrknete na arturmasny tecka com - zajimal by me vas nazor... dik!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ber ho a nepoustej!!! :-) me se to libi! ;-)
Odpovědět
nuuna: me se libi, ze maji na svych strankach odkaz na zuzku a salibu... budu drzet jak buldok!
Odpovědět
ahojda holky.. ty jo, tak jsem doma předhodila ten první tanec.. a ukazovala jsem ten odkaz od ja_fi a doma se to chytlo.. takže to vydá, že začneme vymýšlet a nacvičovat.. no nazdar :-D
Odpovědět
brou: hm, ty mas svatbu tyden po nas?? nebo 14 dni?? tak nejak? uprav si profil, me to mate :-D no kazdopadne - jsem chtela rict, ze se dojdu podivat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Jj mám, ale byla jsem včera ve škole jen na otočku, tak se mi nechtěl na 1 den táhnout... ale jinak ho vozit budu a zabavím se samozřejmě beremkem.., ale mám jen jednu přednášku a jedno cvičení, tak to zase tolik času není :-D
Odpovědět
pavli: zavislacka.. jako my vsichni :-D
Odpovědět
ja_fi: fotograf vypadá dobře:) záleží však na vás, jak na vás působí, vy s ním budete celý den, jinak si myslím, že i ta cena 10tis. na celý den, že to je velmi slušné:)...tak to je přítel machr:)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Jj, docela už jo :-D
Odpovědět
ja_fi: no promiň :-D .. já tam mám, že to je 21.8. 2010 :-D jasně.. to víš, že jo... já při představě, že budu takhle středem pozornosti, tak se už nemůžu dočkat a k tomu ještě ten tanec.. :-D jinak ten fotografa vypadá dobře ;-)
Odpovědět
msonulka: no machr... jeho to straaasne bavi. uz vymyslel, jak vylosuji nektere svatebni obeti cislo klipu, nebudou tusit jakeho, ale proste je postavi pred hotovou vec a zpivej a pokud mozno i tanci! :-D no jsem zvedava... :-D s fotografem se uvidim pristi tyden, jestli bude jen trosku sympos, tak do toho jdem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?