Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
tak jsem dneska přepočítavala rozpočet na svatbu... původně mi vycházelo 70t a teď mi vyšlo 90t, jsem myslela že mě trefí... asi už neumím ani sčítat ]-(
Odpovědět
tyjo... kolik lidi?
Odpovědět
:-D :-D zítra jdu měřit na diplomku, tak tu nebudu... dneska to musím nastříhat :-( se mi do toho vůbec nechce
Odpovědět
jo a koupila jsem si dneska klesticky na rasy! to je spis pro pajika nebo s kym jsme to tu pred nejakou dobou rozebiraly :-D staly pouhych 80 Kc :-D
Odpovědět
"jenom" 26
Odpovědět
strihat? merit? jak tu diplomku delas???
Odpovědět
26 obed i vecer? tak to je docela dost.. nebo ma muj rozpocet nekde diru!
Odpovědět
80? tak to je pohoda ;-)
Odpovědět
tak to tezka pohoda :-) albert ;-) :-D
Odpovědět
mám vzorky látek... který musím otestovat, takže je dneska rozstříhám a zítra budu měřit... budu je prát, otírat a tak...
Odpovědět
a kolik máš předběžný rozpočet ty?
Odpovědět
aha.. jsem si neumela moc predstavit, jak vlastne takovou diplomku delas.. :-) tak to neni az tak strasny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
chjo, se mi do ničeho nechce :-(
Odpovědět
nn, to není, spíš jde o ten čas, který nad tím strávíš... a pak to sepsat do nějakýho smysluplnýho "tvaru"
Odpovědět
no taky prave kolem tech 90... rozpocet... kdyz se ti nechce, je lepsi hned zacit, proste se donutit :-)
Odpovědět
strihat to muzes treba u telky ne? nebo se nato musis nejak vic soustredit??
Odpovědět
nn, budu stříhat u telky... akortá to musím rozkreslit ;-)
Odpovědět
90t? ale vy budete mít asi dražšího fotografa... já nevím, co tam kde počítám
Odpovědět
tak já se jdu do toho pustit... a občas sem nakouknu, ju? budeš tu? přijdu se rozptýlit x-)
Odpovědět
90, ale 20 lidi obed a 50 lidi raut vecer... jsem ukladala mimis, tak jsem tu chvilu nebyla, ale ted tu tak nejak budu... :-)
Odpovědět
tak super... já už rozložila hadry....
Odpovědět
můžu se zeptat kolik počítaš za šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: hod nám sem někdy fotku těch tvých dvou andílků :-)
Odpovědět
tusim, ze jsem si tam dala osmicku, ale chce mi je usit kamaradka, tak tam to snad pujde dolu... no, zase budem muset porizovat saticky pro deti - nase i druzicky.. tak tam to mozna zase stoupne.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicko, co že to přesně děláš???
Odpovědět
danuska: lidicka pise diplomku s vesmirnym nazvem, kterej si nepamatuju, ale je to pro textilku :-) takze neco s latkama :-) hm, fotecka.. tak mnt, projdu ty stohy nasich fotek :-D
Odpovědět
danu: dělám diplomku na téma: stanovení vlastností žákarských tkanin pro dekorační účely...jj, fotečky ;-) já ma za šatky 10t, tak já nevím, jak jsem napočítala tolik peněz :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu momentálně taky, zase dočítám příspěvky od odpoledne :-)
Odpovědět
uz jsou tam... ale asi je tam nenecham dlouho... jen tak ted vecer... ahoj pavli :-) to mas co cist :-D lidi: no, tady se daji poridit i podstatne draz, za pujcovny.. zalezi co chces. a treba nakonec budu pujcovat.. i kdyz teda si myslim, ze nez se dokopu do salonu, tak bude vsechno rozpujcovany...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: Tak dočteno :-) Jee, to jsou úplně úžasný fotky a hlavně krásný děti... mají úžasný modrý oči a jsou fakt kouzelný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?