Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
dalfy: me zmatla ta kytka pod nim! krasnej...
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy má prstýnek uplně na konci alba v kytce ;-) jé a děkuju,se červenám :-N bolerko bude uplně takový,že nebude ani vypadat,že ho mám, nutný doplněk do kostela,bez něj bych se necítila ;-) tohle je dost hamatný,ve kterým su vyfocená, budu si nechávat šít podle svých představ
Odpovědět
Profilova fotka
jafi:dyž já nějakou schopnější fotku nemůžu najít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeee, tak dekujuu :-) Ja ten prstynek fakt miluju, a on na fotce ani nevynikne jako v realu :-) Je takovej fakt hodne neznej a jemnej, pritel trefil uuuplne nejlip jak mohl x-) Holky, za chvili si jdu nechat zastrihnout vlasy, tak se jdu balit :-)
Odpovědět
brii: orizni tu s satama :-D me totiz prijdes na ty fotce co mas v profilu takova naprosto tuctova a kdyz jsem pak videla tu vasi spolecnou nebo tu s tema satama - nekdo uplne jinej!!! a mnohem hezci teda.. :-)
Odpovědět
nuuna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi:nu jo, to je strojená fotka,to jsem fotila samu sebe na samospoušť :-D :-D tak já najdu nějakou,kde mě fotil někdo inej,nějakou "přirozenou",ale na těch vypadám jak pako :-D nuuno: užij si stříhání ;-)
Odpovědět
no jestli pako vypada jako ty ve svatebnich, tak chci taky vypadat jak pako :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu,ten můj výraz je děs běs,taková náfuka :-D pan Chvíla mě bude muset fotit jen od krku dolů :-D :-D
Odpovědět
:-D hele ja se tady fakt chechtam :-D nahlas :-D ja se na fotkach taky neumim tvarit, furt se smeju a kdyz se nesmeju, tak vypadam hur nez to pako :-D tak nevim, jestli si mam davat praci se shanenim fotografa, protoze chudak s tim objektem foceni moc zazraku neudela.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haha,tak to jsme dvě, budď se směju extrémně,nebo se naopak tvářím jak kakabus :-D fotografové si opravdu užijou
Odpovědět
juj! novy profil! tak tady te neni videt skoro vubec :-D ale kdyz se to zvetsi, tak moooc prijemny! fakt mnohem lepsi nez predtim..
Odpovědět
Článek se načítá
Bigos taky nemuze :-( (fotograf..)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:uff, to se mi ulevilo :-D a co ten Hemala?zkoušelas mu psát?nebo už nevím,taky jsem sháněla,protože mi moje vypadla,naštěstí p.Chvíla měl eště volno,ale vychytala jsem to taktak,2 dny po mně se ho někdo na můj termín dotazoval,takže taktak jsem to stihla inak nevím, zkus si projet tady ještě ssvatební alba a kontaktovat ty fotografy,ikdyž to už jsi nejspíš udělala
Odpovědět
Profilova fotka
nebo co pan Ladislav Skalka?
Odpovědět
ja jsem koukala hemalovi do alba a nevim - nejsem si jista jeho fotkama... trosku mam pocit, ze neni uplne "vyfocenej" - jako ze ma jeste malo odfoceno, obcas mu tam litaji takovy zakladni veci z kompozice. takze ho asi spis jeste necham lezet. cekam, co mi dneska vecer rekne pani Podzorna.. Holky nevolal jste ji dneska nekdo? Byla trosku zmatena (fotila akorat nejaky dorty :-D), ale vypadalo to, ze ji dneska akorat taky volal nekdo kvuli mymu terminu...
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Katka Holoubková z Ostravy
Odpovědět
Profilova fotka
škoda u vás těch hostů, mohlas posunout o měsíc svatbu a mít Zuzku,když se jí uvolnil termíín, my nelpět na termínu,tak bych do toho šla, protože Zuzka je moje top, ale my se termínu nevzdáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Potůčkovi z Plzně tuším
Odpovědět
Profilova fotka
Milan Bystron,
Odpovědět
Potuckovi jsou uz taky obsazeny.. lechtas kobru bosou nohou, s tou zuzkou... ale to by mi asi neproslo doma... :-)
Odpovědět
Bystron je jeden z tech co muze - jsme se o tom tady prave bavily vcera s holkama. odvede remeslo, ale u tech fotek mi chybi ta duse.. nebo ja nevim. priteli se moc nelibi jeho fotky. :-( a zmena terminu neprojde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D nu nevím,kdo by chtěl,na svabu by přece přijel i tak a nějak si to zařídil ;-) např. moje celá rodina od ženicha a společní přátelé dojedou až v den svatby ze 340 km vzdálenýho bydliště,takže cca 5 až 6 hodin na cestě a přece přijedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Simona Smrčková?Ta už ale asi taky bude obsazená,co?
Odpovědět
Profilova fotka
nu jo, babo raď, foto s duší opravdu umí málokdo, ale Zuzka jednoznačně ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jste viděly tohle album?Paráda!! jen není napsáno,kdo je fotil, připomíná mi to Zuzku http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
simonu smrckovou jsem myslim jeste nezkousela... a jeslti jo, tak jeste zacatkem ledna... ja uz nevim :-D kdyz ono jde ohledne terminu o rodinu. nejblizsi rodinu (pritelova sestra, maj dve deti). a proste jsme se dohodli, ze tenhle ustupek udelame a svatba bude o prazdninach, aby mohli v klidu dojet. my teda taky nechapeme, proc by neslo jeden den z Trencina (!) prijet a druhy den zase odjet, ale oni v tom vidi problem a pritel je na svatbe chce mit, coz chapu - ja svoji segru taky chci mit na svatbe, tak jsme v tomhle ustoupili. hm. zacina me to pekne stvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nu,to by spíš měli udělat oni ústupek..nu nevím,kdyby se měl člověk řídit podle svatebčanů,jak se jim to hodí,tak se nevdá nikdy, můj názor 8-( a u nás ženichova sestra má taky děti,malýmu sou 3 a budou se vláčet doslova přes celou republiku jeden den sem,druhý zpátky další tip: Tomáš Dolejší, Havlíčkův Brod
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,nevim,vidím to dost beznadějně ted sehnat někoho s duší,už je to všechno zamluvený :-(
Odpovědět
Ahojda holky.. tedy to snad ani nebudu dočítat.. nějak dneska nestáhám :-( tak doufám, že se Vám veleth líbil.. ;-) u nás byl víkend veselej.. byla jsem na horách.. což bylo super.. a v pátek včer sestřenka porodila dvojčátka.. tak se tam zapíjelo.. byli jsme tam totiž celá rodina.. a v sobotu její manžel musel nechat uratit jejich resp. jejího psa.. no prostě u nás v rodině se musí furt něco dít.. ale zase má mimča, tak má na co jiného myslet...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?