Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
picasso: jeste jednou :-D :-D :-D tu druhou poznamku o fotkach a tom "tvym" jsem docetla az ted :-D my jsme s pritelem na tom stejne.. rikame tomu jeeej faktor, ale je to o dusi, ta fotka musi dychat..
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,mně taky nejvíc Zuzka,bohužel jsem taky prometla rezervaci,už měla plno
Odpovědět
Profilova fotka
a jak tady má inzerci někdo z Brna? Viz "Fotografie s duší..." nechci malovat čerta na zeď, ale ted už asi neseženeš nikoho s jéééj efektem :-(
Odpovědět
jj, wagenknecht.. mmch to ma takovy fotky i ten vrzala, ale teda ta cena... ja ani nevim, kdo inzeruje tady.. mrkala jsem na www.fotografove.info - tam je sekce svatebni fotografove.. pekny zdroje.. ale nejak vsichni stejny! nebo ja uz to nevidim.. :-D
Odpovědět
ja_fi: To jo. Nás oslovila naše ftografka. Už i jenom z principu, že to fotí jako koníček a udělá si kvůli nám dvoudenní dovolenou :-D
Odpovědět
brii: jo, hemala - ten mel taky volno a kvuli sebestovy jsem ho zrusila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zkus fotohemala
Odpovědět
Profilova fotka
a ted už volno nemá ;-)
Odpovědět
jo a jeste se mi libi bigos, ale ten mel taky uz plno.. aspon myslim. ja uz nevim! tenkrat jsem nasla sebestovi, tak jsem seznam s obvolanyma vyhodila...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak ať ti nuuna na chvíli půjčí Zuzanu... :-D by mohla přejíždět z jedné svatby na druhou... :-D jsem si vzpomněla na film 27 šatů, ale tam takhle přebíhala družička... :-D
Odpovědět
pajik: :-D :-D :-D no jo, ale my mame stejnou i hodinu obradu :-D
Odpovědět
brii: ja nevim - jeste jsem mu nepsala :-) jsem psala jinejm...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi: no tak to by fakt nešlo... :-D
Odpovědět
ja_fi: Tak ať natáhne káblíky a fotí double :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no vidíš tak ho ještě jednou zkus... ;-) holky musím končit... možná ještě občas nakouknu, ale přítel potřebuje pc, pa :-)
Odpovědět
pajik: papa... hodilo by se klonovani...
Odpovědět
jj, asi zkusim.. jeste musim jednou mrknout na jeho fotky.. to ze nekdo pise fotky s dusi jeste nutne neznamena, ze tam tu dusi ma, ze.. :-) ach jo.. taky na webu to vypada jinak nez pak treba ty realny fotky.. kolikrat je real lepsi,..
Odpovědět
holky, diky z podporu a napady... uz jsem v tmo zase az po usi :-) tak si dam ted pauzu a zitra se na to vrhnu a budu zase obvolavat.. :-)
Odpovědět
ja_fi: A co tahle? http://hellphoto.wgz.cz/
Odpovědět
picasso: zajimava! davam nekam do slozky, abych na ni zitra nezapomnela.. kde jsou dubnany??? :-D
Odpovědět
aaaaaa morava!
Odpovědět
Profilova fotka
picas:jojo,taky zrovna na to koukám jako na další možnost pro jafi
Odpovědět
Profilova fotka
Dubňany jsou kousek od nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tzn.jižní MOrava,okr.Hodonín, dubňany jsou vedle Hodonína
Odpovědět
ja_fi: zrovna jsem to chtěla písnout. jste mě předhonili. Třeba by se stavila k vám :-)
Odpovědět
:-D uvidime! ja uz jsem z tech fotek unavena! pojdme zmenit tema.. teda ted se na chvili odmlcim, jdem ukladat mimis..
Odpovědět
ja_fi: tak pusu a palečky do pusy :-D
Odpovědět
tak uz to chrni... v puse maji dudliky ;-) je tu nekdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! tak jsem tu snad po 5 dnech... vy jste toho zase probraly :-) já jsem měla celkem úspěšný víkend... na vletrhu v praze jsem našla svoje šatičky, po slevě by byly k půjčení za 3500, to je celkem slušné :-) a dneska jsme měli schůzku s provozním restaurace - velice ochotný, nic nebylo problém... takže spokojenost veliká :-) co nového? at vás nemusím dočítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano damy :-) Tak me chytla nejaka strevni chripajnzna ci co, tak jsem doma :-| Ale prace z domova me stejne asi nemine... Jdu docitat a pak napisu dojmy z Diplomatu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?