Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Jé, holky ja vám to závidím, taky bych si dala koláčky a pokochola se ;-) Ale za chvíli frčímeeee... Nuun: snadný to není, to chápu. Přítel taky vydělával míň a akorát čerstvě nastoupil do práce a do státní, tak si umíš ten nuzný tabulkový plat po škole představit, ale zvládli jsme to a zatím zvládáme, jak to půjde s druhým se teprve uvidí ;-) Ale ono by vám nic jiného nezbylo a viděla bys, že by se řešení našlo - jen to jsem tím myslela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jo to možná jo... :-D
Odpovědět
zítra si to užijte a ahoj za týden 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: reseni by se najit muselo - ale ne vzdy je idealni, a ja se nechci stehovat k nasim nebo se bat, ze nebude na plinky :-| A uz vubec nechci vychovavat miminko v podminkach, v jakych musel vychovavat pritel sveho syna :-N Ve statni sfere je to naprd... Vy bydlite v klasickym pronajmu? Kdyz ono ty najmy v Praze jsou sileny, je to nejvetsi polozka ze vsech nasich vydaju... Ja bych zase klidne frcela :-D ;-)
Odpovědět
azeta: ty si uzij hory!! nuuna: a ty vecer a zitra veletrh! pajik: a jsme tu samy ...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeste ne uplne ;-) No snad uziju, ale ted budu asi surovat a zitra v pet rano do prace :-| Tak snad si to potom vynahradime ;-)
Odpovědět
nuuna :-) fajn.. ty jdes zitra jeste do prace????? neni zitra sobota????
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: taky přeji krásný pobyt na horách... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: brrr pracovat i v sobotu? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mame s pritelem dve zamestnani, proto 4* v tydnu vstavame v pet... I v sobotu no -Tak aspon vidite, ze se opravdu v praxi snazime nejake penize vydelat navic na miminko, ale malo platne.. Holky, prite je doma, tak ja padim. Papa :-)
Odpovědět
nuuna: paaaa
Odpovědět
jo, jeste jedna zpravicka: hned na prvnim stanku jsem videla prstynky co me oslovily... a priteli se taky docela libily. tak ho asi dovlecu do obchodu nekdy... vyzkousime, uvidime... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna: pa pa ;-) jafi: jdu si umýt vlasy na chvilku se odmlčím... :-D
Odpovědět
pajik: no jo no.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak to je super a vy chcete zlato bílý, žlutý nebo ocel? Už se mi to trošku plete... :-N
Odpovědět
my bysme radi bily zlato, mozna v kombinaci s cervenym. ty co jsem videla byly tahle kombinace, ale jeste neporhodiovany a vypadalo to hodne zajimave! nebylo to uplne bily, ale ani zluty a s tou cervenou... no krasa. takovej jako zaoblenej prstynek z bilyho zlata, prostredkem vedeny snad milimetrovy prouzek z cervenyho a v tom prouzku u damskyho zasazeny brilianty - ale jen asi 4-5 a malickaty.. fakt jen takovy tupek. bily zlato okolo toho cervenyho mohlo mit tak 1.5 mm na kazdou stranu.. jestli je to srozumitelny... pry ten par co tam meli stal 14500... coz se mi zdalo docela dobry... urcite hezci a levnejsi nez u tech ostatnich.. plus na to je asi 10% sleva..
Odpovědět
pajik: teda, ted akorat jim tu profityrolku... tak to je naprosto BOZSKA MANA! jezis! prodavaji je tam za 55 na stanku jedny cukrarny v patre... no to stoji za to! doufam, ze pritel tu svou nebude chtit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak koukám, že prstýnky máš vymyšlený do posledního detailu... :-D já původně chtěla něco podobného...bílé s červeným, ale přítel nechtěl červené..pak když jsem viděla ceny prstýnků tak jsem vážně zvažovala ocel, ale nakonec přišel přítel, že koupíme to bílé zlato...což jsem ráda... nám se líbí ty co mám v albu..kombinace matného a lesklého zlata... Kouřil je má právě asi za 10 tisíc, ale myslím, že to je takovej klasickej kroužek, takže bychom ho mohli objevit i na veletrhu... jen záleží na ceně... ;-) já si vůbec neumím představit co to je ta profityrolka... :-N
Odpovědět
profityrolka je takova babovicka :-D je to foukany testo jako na vetrniky, plneny takovym vanilkovym kremem, jsou pospojovany takovy tusim 4 koule z toho testa naplneny.. a cely je to polity polevou - cokoladovou... uplne se to rozplyva... u nas prave s tim cervenym zlatem prisel pritel... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: mňááám to zní dobře... ;-) přítel mi zabavil pc.... 8-( takže pro dnešek se loučím a už se těším na zítra :-D
Odpovědět
Dobré ráno :-) nebo spíš dopoledne :-D
Odpovědět
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezkou sobotu všem :-)
Odpovědět
holky, tak vam tak premslim, jak ty co dneska vyrazily na veletrh... jestli uz ochutnaly ty mnamky tam :-D jak se mate? v praze sviti... krasa... nebejt ty rymy a kasle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to sluníčko tedy úplně závidím, u nás sněží a sněží... já byla jen dopol. ve městě, tak jsem si koupila samodržící punčošky, tak je půjdu vyzkoušet, jestli vůbec sedí :-D
Odpovědět
No v Bruselu je šedivo :-/ budu muset vyrazit taky do obchodu, ale vůbec se mi tam nechce... :-S
Odpovědět
Dobré ,,ráno,, :), tak já jsem teda ráda, že nikam nemusím:). Přes noc v Olmiku trošku nasněžilo a určitě je tam zima brrr, nikam nejdu:). Navařeno máme, takže pohodička. Dneska jsem příteli udělala snídani do postele, míchané vajíčka, s tmavou celozrnou bagetkou a jako ozdobu a přílohu rajčátka:), když je zítra ten Valentýn:). Jsem zvědavá s čím příjde on:)...
Odpovědět
Profilova fotka
msonulka: Já už s Valentýnem začala včera.. přítel byl večer pryč, tak jsem mu upekla první buchtu v naší nové kuchyni a takovou menší valentýnskou bojovku - takovou cestu za pokladem :-D
Odpovědět
Taky se chystám dneska péct, musím využít toho, že je přítel v práci a mám volný prostor :-D
Odpovědět
tak me se dneska nechce vubec nic... navareno neni, pritel ma vyjimecne pracovni sobotu, deti se snazej spat (teda moc nesnazej, ale mely by..), ja tu lovim fotografy a uz jsem z tech fotek naprosto vykoukana.. prijde mi to vsechno na jedno brdo... jak mam takhle najit fotografa?? 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?