Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: moc dekuju ;-) moje dieta je super, protoze muzu jist vsechno, nemusim varit nejaky sileny vedecky jidla, proste jen musim pocitat kalorie a nasycene tuky a nepresahnout denni limit. Takze treba k snidani si dam kaficko a cerealie, k obedu mam obvykle celozrny toustovy chleba s nizkotucnou syrovou pomazankou, no a k veceri treba varim rizoto, curry, rybu s brokolici a novyma bramborama, nebo recky salat s kurecim, desne dobry je stir fry zelenina s kurecim a cinskyma vajecnyma nudlema a tak.. fakt zadny hovadiny.. Jo jo svatba dela divy :-) Jsem fakt stastna..
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: teda tak to je paráda...já mám dietu spojenou jen se sucharama a vodou... :-D :-D a zatím o ní jen mluvím... :-D Ale ty jsi šikulka!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: tak to je super, ze se ti to takhle dari. to ja se pokousela hubnout uz nekolikrat,ale vzdy bez uspechu, mam silene slabou vuli a porad na necem hresim. Tak jsem si aspon dala za ukol jist pravidelne a v malych davkach a uvidime, co to udela. Tak ti teda drzim palecky, at ti to jde porad tak lehce
Odpovědět
Profilova fotka
katulline: jj to znám slabá vůle..stačí aby někdo přinesl čokoládu a jsem ztracenáááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, presne tak. Ale to nejde jen o sladke, treba ja si dam posledni jidlo v praci kolem 6 a rikam si, dneska uz proste nic jist nebudu a prijdu domu v 9 a pritel hned zacne s grilovanim... No a ta predstava toho masicka a nebo hermelinu... To proste nejde odolat :-D Zatim teda hubnout nijak nepotrebuju, ale pokud takhle budu pokracovat, tak nevim nevim. Tak jsem si proste rekla, ze po dovolene zacnu s tou pravidelnou stravou- Davam tomu ale tak max3 dny, pak se vratim zpet ke svym zlozvykum,ach jo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hoky\.-) dneska jsem v praci nebyla\.-) az v pondeli:-) Dokonce jsme na tom se zavislacenim tak spatne, ze jsem musela jit do onternetovy kavarny- poprvy v zivote:-)) a co hur.. manzel má zitra 24ku coz znamena ze muzu zavislacit bez blbych poznamek celej den a jááá nemááám net :-(( fnuk TRak jsem vymyslela druhou verzi a to ze si vsechny ty svoje obrazky necham vyvolat a ze si zitra budu patlat album a konecne stim pohnu a zacnu tomu vytvaret rám... nj jenze dneska mi rekli ze ta mašina co ti na místě vyflusne ty fotky s horsi kvalitou-tak ze za obrázek chteji 6kč!! No mazeeec:-)) Takze jsem to nechala udelat na pozdeji- za 2kč--tak kdyz mam 250fotek- to by me vyslo na 1500- drahá sranda.. chjho.. nevim co budu zitra delat kdyz nemam ten net doma :-((( Jinak prstynek jsem si ted v tý kavarne vyfotila a poslala na mail pres mms-tak jsem zvedava jestli to tam narvu, ale jdu na to ted ..) A z satu jsem strasne nestastna..ja vim ze je to malichernost ale me "nasralo" ze maji svatbu skoro stejne jak mi, natoz ty saty..to jsem si fakt sedla... to bude jeste zajimavy... :-( a soutezit nechci... jen mam rada svoje napady neukradený \.-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. uz je v albu 2...a zaroven se muzete podivat na nehty jak bych je asi chtela i na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale kterej??prostřední nebo pravý??hezký sou ale oba
Odpovědět
Profilova fotka
jeto ten modrej prostrední-zase jsme si sikula koupila vetsi :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on je ten prostredni zvlastni je z nejakyho spesl kamene ani nevim jak se jmenuje( a to je u me dost divny) a je jakoby cípatej (en kamen) a meni m¨barvu z modry na zlutou az ruzovou- je hodně podobný měsíčnímu kameni... já ho jeste urco vyfotim lip. tohle je jen nouzovka aby jste videli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmhm,je krásnej, ale mně se rozhodně líbí aj ten původní ;-) já dybych si vybrala eště inej zásnubní,tak by si mě ten můj nevzal prej, ale já su se svým maximálně spokojená, kráísnější si neumím představit
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ty mas ten nejluxusnejsi-to je presne muj styl... Kdyz me to hrozne mrzelo.. ja jsme strasne na sperky narocná a je to muj konicek, proste si treba sama kupuju prstynky a jen tak nejaky se mi nelibi.. a proto me strasne vzalo (ptz jsem to vedela ze on se netrefi) kdyz mu ukazuju milion(ten styl co mas ty) a on prinese to co prines..jako je to zasnubni, ale ani tak nevypada a jeste je mi velkej takze ho nosim na uplne jinym prste- jeho to mrzi- ale me jeste víc- kdyz to reknu hnusne tak mi to zkazil:-( Nevim proc nekoupil ty co jsem mu ukazovala, kdyz porad sám rikal ze s eboji ze se netrefi a prijde s necim uuuplne jinym ze si myslel ze bude nej:-( ono to mozna neni videt, ale má veprostred ovál - a me to prijde sileny... to nosí starý baby takovejhle ovál :-(.. a kdyz mu rikam ze s emi libi kulatý a nebo cverec, tak prskal ze to je hnusny ale ze kdyz se mi to libi - no a prines tohle..Rekla jsem mu to na rovinu- i to poznal ze z neho nejsou takovy ovace jak si predstavoval, proste jsme se shodly ze je to stejne jenom na rok, a ze si teda spolu vyberem uplne nejkrasnejsi snubaky a aby se libily obou... a jeste co hur, jak jsem se byla zeptat na zmenseni tak pani prohodila ze takovejhle obyc prstynek za 300kč nejde, a jeste k tomu at ho treba zaodim ze si muzu koupit jinej co mi sedi- kdzy jsem ji rekla ze je to zasnubni- koukala na me jak bláázen, kdyz jsem to rekla manzovi- byl ohen na strese... samo ze sel nekam uuuuplne blbe a tam ho natahly (jelikoz jsem chtela být od mala zlatnice-proto ta deformace a odbornost) tak sama vim ze tohle opravdu sotji tak 300... no a jemu to pry nauctovaly za 1000... to jsem mohla mit uz bily zlato :-((( No proste tady se seknul (i kdyz fakt nechapu co mu preskocilo v hlave) a u snubních to bude lepsi... kazdopadne stimhle s emi ani nechce se nekde a nikde chlubit .-((( JKa vim, ted me sezerete ze nejde o prstynek ale o funkcnost, ale kdyby to byl fakt prstynek z poute-bylo by líp.. ale kdyz uz - tak uz...možná me tu nekdo pochopi... a on uz to presel :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
se tu asi objevim az v pondeli az budu v praci..ale co hur..uz budu mit za sefem sefika tak to asi nebude tak aktivní... doufam ze uz nam od pondeli pujde doma net:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak at ten víkend bez netu přežiješ :-D a at vám ho doma zprovozní! inak jojo,já mám absolutní top x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem se dozvedela ze tady v ty kavarne maji otevreno i v sobotu a v nedeli - ghýý :-))) tak to to asi vyuziju :-)mě budete stát majlant :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já se pro dnesek loucim, musim uz bezet a aby mi zbyli jeste nejaky money na zitra:-) Tak se tu mejte krásne a já jdu cist..mam doma hromadu svatebniho ctiva:-) papapa
Odpovědět
Já se budu vdávat 7.8.2010 a s přiípravama už jsem začala:) už mám i botičky koupený, obřad zařízenej, prstýnky objednaný, fotografa zaplacenýho, objednanou ozdobu na auto, asi začínám brzo, ale já už se nemůžu dočkat tak už nakupuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a pak že já mam všechno :-D :-D :-D holkýý jsem rozchodila neeeeet doma- jupíííí :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
je hnusněěě tak kdepak jste holkýý:_)
Odpovědět
Profilova fotka
werulaa: ty jooo, tak to jsi uz teda celkem daleko. Ja uz mam taky vybrane veci a postupne si je budu objednavat,abych pak nemusela platit vsechno najednou... Hlavne teda mam vybrane botky a bizuterku
Odpovědět
Profilova fotka
holky s botama jsem docela v cudu... nevim jaky budu mit saty tak nevim jestli by se k nim ty boty hodily...libi s emi jedny na netu, ale netusim jestli je dobry je z netu kupovat:-( moje cislo je vic nez promenlivé
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ty botky vybrane snad uz od zacatku, co jsem tady zacala chodit. Ma je tady spousta holek v albech.No ja predstavu o satech mam a chtela bych mit bile, na sampan se prekecat nenecham
Odpovědět
Profilova fotka
jo to jsou ty z ebay? Ty jsou krásný...jen maji moc velky kramflek:-/ Já potrebuji nízký, manža je majej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty... tak večer odjíždím do chorvatska, za 14 dní ahoooooj....!!! To už bude půlka září a od října lítám po salónech, jupííí... :-N tak už to máme všechny za míň jak rok! :-D to je dobrý ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani ahoooj :-) Thyjo zááávidim ti:-) Predstav si, my jsme tam meli jak delfiny tak žraloky :-D :-D Tak si dej bacha :-)A kam ze to vlastne jedete?:-)Jinak kdyby si uz neprisla tak za 14dní ahoooooooj, pekne se opal:-)... Thyjo taky budu vyrazet pomalu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka:Já je porad hledala a nasla jsem je na mimibazaru, takze je koupim tam odsud. Milacek je ode me o dost vyssi, takze podpatek ani tak neresim, jako spis to, jestli v tech botech cely den vydrzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no az na ten podpatek vypadaji strasne pohodlne- proto me to docela stve, taky bych je chtela... nj.. ale byla bych tak o hlavu....
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ja videla ty botky a na malinkem podpadku, zkus juknout na ten mimibazar, ta prodejkyne jich tam ma nekolik druhu tech boticek
Odpovědět
Profilova fotka
minibazar jako tady? uz tam na to jdu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak delfínky bych ráda, ale žralůčky nee... :-S jedeme pod Split na ostrov Murter, už se těšim, dneska je tady fakt hnusínkovatý počasí... ty botičky se mi taky moc líbí, jen nevím jak pohodlnej by byl ten podpatek, celý den... :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?