Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: pěkně jsi to napasala do tématu jestli platit ubytko... líp bych to nenapsala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: jee, dik :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me hrozne rozcilujou ty nazory lidi, ktery ve stavbe vidi jen moznost se nazrat, ohani se tisicovejma castkama, ale pritom jsou sami tak hamizny, ze jim neni blby nechat si zaplatit vse, a kdyz ne, tak si jeste dovoli drzkovat! ]-( Takovym bych rekla, ok, nezaplatim ti to, a tudiz nemusis ani chodit, chybet nam nebudes, aspon usetrime :-D
Odpovědět
nuuna: naprostý souhlas ;-) je neskutečné co si někteří lidé myslí, ale nejhorší je, že v tom světě žijí a nedokážou se na reálný život podívat tak trochu jinak... jen se předvádět, že na to mám - to si je myslím ta nejhorší varianta, která může být :-(
Odpovědět
nuuna: presne.. jen je skoda, ze se tim nektery holky nechaj fakt vystresovat. Misto aby se tesily na svatbu a uzivaly si pripravy, tak furt resej, jak to udelat, aby teticka z desatyho kolena, kterou videly dvakrat v zivote, byla spokojena :-( Hrozny, jak jsme uvazany prvidlama, ktery jsme si ani nestanovili sami...
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, presne, pravidla pravidla, a nektery z toho skoncime div ne v blazninci... Ani bych se nedivila, kdyby kvuli takovym lidem, co furt cloveku sermuji pred nosem pravidly kolem svatby, cloveka napadla myslenka "ze ja vubec tu svatbu delam!" :-| Nejhorsi fakt je, kdyz clovek kazi radost nekdo tim, ze se mu porad neco nelibi, jak to clovek dela, a zapomina, ci je to svatba, a navic, ze tam vubec nejde o to jaky budou kolacky, nebo co bude k obedu, ale proboha ze jde jen a jen o ty dva a jejich lasku!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jenze svatebcanum prave vetsinou je naka laska ukradena, protoze z ty oni nic nemaji ze, a tak resi opravdu jen zradlo a kdesi cosi no... :-p No ja jediny, co resim v ramci tehle "pravidel", jsou ty deti... A mam takovy pocit, ze nez vubec ke svatbe dojde, postupem casu budeme plany kvuli ostatnim menit tak, ze deti nakonec budou celej den na cely svatbe i oslave....
Odpovědět
holky pomalu se loučím... jdu na bus a domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: ahojky, a dobre dojed ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem zase dneska tu.. taky se musím přidat do diskuze "noční můry", taky jsem předevčírem první zažila... pamatuju si z ní sice jen kus, ale i ten stál za to.. bylo asi hodinu před obředem a já jsem zjistila, že mám na sobě úplně hnusný šaty, sice bílý, ale úplně obyčejný, skoro jako nějaká noční košile a nemohla jsem pochopit, kde mám ty svoje krásný, s velkou sukní.. pak jsem zjistila, že nemám ani punčochy, boty nic a vzpoměla jsem si, že mi je mají přivézet naši, tak jsem hned volala mamce a ta mi řekla, že to má u sebe, ale že jsou ještě doma a to v tom snu měla cesta na ten obřad našim trvat 2 a půl hodiny a obřad měl být za hodinu...no prostě psychno.. naštěstí pak zazvonil budík :-D A k pozitivnějším věcem, máme zajištěného fotografa, je moc šikovný a jelikož se zná s mým přítelem z práce, tak nám udělá i nějakou pěknou cenu.. :-) A taky máme na 100% zamluvenou super hospůdku na hostinu, kde nám udělají výzdobu a všechno do barvy, kterou si přejeme, do které všechno ladíme :-) A ja ještě jedna spíš negativní věcička, měla jsem od přítele slíbeno, že až mu přijdou peníze ze zrušené pojistky, tak půjdem vybrat prstýnky (mělo mu přijít cca 10 tisíc), tak jsem se hrozně těšila a včera zjistil, že mu přišlo jen 2900,- takže prstýnky jsou v nedohlednu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: jeee, koukam, ze ty nocni mury se samy sobe hodne podobaji :-) S tou hospudkou a fotografem je to super! ;-) Ale teda s temi prstynky, to je fakt pech :-|
Odpovědět
pavli: tak to se ti to pekne pohlo, ze? :-) s tema prstynkama to holt vyjde jindy jinak.. zrovna to je vec, ktery se nevyhnete ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: ehm, se ti podarilo "rozhadat" dalsi tema :-D (v dobrym) :-D
Odpovědět
ha! picasso pridala fotky z vyletu!!!!!! akorat nabehly v aktualizovanych albech ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jsem tu :o)) Mrzí mě, že se tu hádáte :o(( Snad se udobříte :o)) Tak jsem přidala zimní fotečky našeho místa obřadu, ale jsou focené z mobilu, tak to berte s rezervou. Jinak všem doporučuju. Pokud není problém dojet do Brna, máme najitého úžasného zlatníka, který vám udělá prstýnky jakkoliv náročné a za dobrou cenu. A hlavně žádný šunt. Ale nemá webovky. To je to jediné. Ale jsem ochotná se vám zeptat, když mi pošlete návrh a rozměry, tak vám řeknu předběžnou kalkulaci, která se o moc nenavýší, ale objednání je pak lepší osobní :o))
Odpovědět
picasso: to neni o hadani, jen o vymene nazoru :-) a v tomhle stojim za nuunou, protoze jsou mi jeji nazory hooodne blizke. ted slo o tema kdo co financuje a tak.
Odpovědět
picasso jeste jednou :-) diky za nabidku. z prahy to mame sice docela daleko do brna... ale pokud by ta cena byla nejak vyrazne zajimava, tak by to mozna stalo za to. az budeme mit nejakou predstavu a cenu od mistnich, ozvala bych se.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) No ja urcite taky neminim menit nazory, nebo si nechat kalet na hlavu jen proto, abych byla s nekym zadobre :-D Bezim se podivat na fotky, na to jsme zvedava. :-)
Odpovědět
ja_fi: Já to vím a musím s vámi souhlasit :-) Já chci taky prstýnky a oznamko :-) Tak snad aspoň to znamko už brzy vyřešíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tyyy jo, tomu rikam vyska :-x Je hodne narocne vyjit nahoru? Nebo do nejake casti se da vyjet autem?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata, nevíte jestli bude na veletrhu o víkendu i zlatník Kouřil? My jsme si u něj vybrali prstýnky, ale nechce se nám až do Brna... :-|
Odpovědět
pajik: diplomat ma na svym oficialnim webu seznam vystavovatelu, tak tam jukni..
Odpovědět
picasso: parádní místo na svatbu x-)
Odpovědět
Holky, určo :-) nuuna: Je to tak. Mě to taky zarazilo. nechtěla bych nějak pomlouvat nebo narážet. Vím, že reference nejsou všechno, ale ten zlatník je opravdu dobrý. Třeba alce jsem se ptala na ten prsten pro jejího manžu, který si vysloveně přál. Stál by předběžně 4500,- Ale bylo by třeba, aby si tam dojeli osobně, protože on chtěl nějakou rytinu a to se pak mění velikost prstýnku, tak paní říkala, že je lepší osobně. Alka nakonec nechtěla, ale to už je jejich věc. Měli by prstýnky, co by chtěli a ještě by ušetřili.
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no já ho tam nenašla, tak jsem doufala, že mi řeknete, že tam bude :-D :-D takže asi nebude :-( :-N
Odpovědět
msonulka: díky. Však jsme z toho všichni nadšení. I tatínek, který nás tam vezl :-D nuuna: Není. Dá se tam dojet přímo autem. Tak jen doufáme, že se nám podaří zajistit ten hotel :o))
Odpovědět
Jo, už se mi šijou botičky, tak jsem zvědavá. Budu je mít, tak za tři měsíce :-)
Odpovědět
ahojda holky.. picasso: jéééé tak to je mazec.. teď jsem koukala na ty fotky.. a zjistila jsem, že jsem tam s přítelem byla.. byli jsme někde poblíž, tak jsme tam zajeli v ráci výletu ;-)
Odpovědět
pajik: tak to me mrzi, ze jsem te zkalmala :-D hele, ja tam pujdu v patek asi, odpoledne. pokud by ti to stacilo, vecer bych sem pisla, jestli jsem ho tam videla..? picasso: jsem zapomnela pro samy diskutovani uplne reagovat: to misto vypada fakt krasne.. me by se TAK MOC libilo neco takovyho... nekdy lituju, ze se nechavam ridit prakticnem.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nelituj, vsak ono se prakticno do urcite miry neda opomenout ;-) Clovek by se pak zase vztekal s jinyma vecma, prave kvuli neprakticnosti. Chce to nejak vyvazit tak fifty fifty :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?