Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi a nezapomente na 20. 8. :-D koukám, že vy máte svatbu ve stejný den :-)
Odpovědět
pajik: jj, mame :-) a jeste dalsich par :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, jen hezky bily beranky, zadny cerny mraky :-D Holky, ja uz to dnes asi zabalim, uz mam hlavu jak patraci balon z tech vsech reportu a tabulek, se zase na vedeni zblaznili...V soucasny dobe po me chteji kazdy mesic cca 11 ruznych reportu, a cekaji, ze to clovek jako zvladne, nehlede na to, ze mam i jinou praci... No nic :-D Mejte se tu prima :)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze to mame i ve stejnou hodinu snad... nebo se pletu? :-D Mejte se tu krasne, a zase zitra, nebo na chvilku vecer ;-)
Odpovědět
nuuna: nepletes :-D jen akorat jiny misto, ale oboje praha :-D tak utikej domu, zatim!
Odpovědět
Profilova fotka
já taky musím jít, přijel přítel..jdu mu předhodit to sojový maso.... :-D :-D :-D :-D zatím pá
Odpovědět
pajik: tak at prezijete :-D :-D :-D paaa
Odpovědět
:-D:-D:-D holky foooor! :-) pritel ted obvolava kamarady s pozvanim na svatbu (ty slovenske) a nejak jsme se o jednom zapovidali a ze ten jeden hraje na milion nastroju. tak ve srande rikam - a nechtel by nam zahrat pri obradu? a pritel? a na co bys chtela aby zahral? a ja: na saxofon??? fakt ze srandy. a pritel: no, na ten hral strasne dlouho a hraje na nej snad nejradsi :-D :-D :-D takze mozna treba nam zahraje saxik na svatbe :-D nuuna: prosim prosim odborny nazor :-) myslis, ze by to nebylo mimo??? hrat celou dobu je asi kravina, je to hlasity, ale rikala jsem si, ze by to mohla byt kombinace repro hudby a v nekterych pasazich on na ten saxik?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko jéé ja_fi - tiše závidím teda ty se máš já myslím,že ten saxofon je skvělý nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: týjo saxofon? no to je supr nápad! úplně si to dokážu představit :-)
Odpovědět
holky, dobre rano! no vcera jsme s nim mluvili, na svatbu prijede a pry neni problem ten saxofon vzit :-D jeeej, vcera byl dobry den :-) jen teda musim vymyslet, ja hudebni strivko, jak to do sebe zakomponovat.. neni to muj kamarad, je priteluv, ja ho videla jen jednou (holky, je krasnej, to se bude i na co divat :-D), takze domluvu budu muset nechat na tom my zlatu a to se trosku bojim, ze to budou domlouvat tesne pred obradem (protoze samozrejme dorazi nejdriv v patek :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je přímo nebezpečná kombinace saxofon a sexy saxofonista :-D s chlapama je to všude stejný - oni mají pořád na všechno dost času, pohoda, klídeček..
Odpovědět
Článek se načítá
kacitko: jj :-) koukala jsem, ze budes mit svatbu v Chlumci - o tom jsem vzdycky premyslela, kdyz jsem jezdila z HK do Prahy na skolu :-) Zamecek, zahrada, krasny... Jeste se mi libil Nechanicky hradek :-) Ale to je asi drazsi..? Netusim. Jsem zakotvena v Praze, budeme tady..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi to už zvládnete domluvit tak třeba bych se ho zeptala co ho napadlo zahrát apod. Já chci taky už tu hudbu mít vyřešenou ale píšete i můj chlap má na všechno dost času. Teď jsem poptala nějakého zvukaře a mám ještě číslo na nějaké hudebníky tak uvidím jak to bude vypadat.
Odpovědět
dalfy: to my mame i tip... jsem premyslela, ze by mohl hrat uplne na konci obradu.. chteli jsme si nechat zahrat jednu nasi srdcovou, tak ze by ji zahral on na saxik, pokud to pujde.. no uvidime. ja bych nejradsi mela vsechno uz tak nejak podchyceny, abych na to nemusela furt myslet :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak dneska jsem šla spát v půl pátý ráno, vůbec jsem nemohla usnout ]-( a ráno jsem byla vzhůru o půl osmý, ale žádný kruhy pod očima ;-) přemýšlím, že si před svatbou vezmu prášek na spaní a bude, nebo to dopadne stejně
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: taky jsem o tom už přemýšlela, protože když mám z něčeho nerva tak nespím a ke všemu pořád lítám čůrat :-D
Odpovědět
tak tojá ani nelítala... nerva jsem neměla mít z čeho :-D akorát jsme pořád musela přemýšlet nad šatičkama x-)
Odpovědět
Joooooooo, holky! a to jsem vam chtela rict!! :-D mela jsem svatebni nocni muru!!!! moji prvni :-D v navaznosti na jednani s hotelem - budeme asi platit vsechno druhy den hotove. A tak se mi samozrejme zdalo, ze jsme druhy den nemeli ani kacku a zbesile jsme shaneli penize a premysleli, od koho si jeste tak pujcit, protoze na ucte jsem mela 0,09 koruny :-D to cislo si pamatuju naprosto presne :-D meli jsme doplacet 40 tisic a nabidla se svedkyne, ze teda vezme z karty, ale mela limit jen 10 tisic na vyber :-D no vypracovanej sen do detailu :-D
Odpovědět
no, já jsem zvědavá jak to budeme finančně zvládat ;-) a to nemusím mít ani noční můry... mě to straší i přes den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: normálně si ty čísla někam piš a běž si pak vsadit :-D říká se že se zdají šťastný čísla.. mně se svatební noční můry zdají občas, spíš je to o tom že se v ten den ráno vzbudím a nejsou šaty, není ženich, nikdo nepřijel atd... dobře nám z toho hrabe holky
Odpovědět
mně by spíš mělo hrabat ze školy... ale tak nějak ji moc neřeším :-| už jsem po těch letech naprosto rezignovala ;-) mě to užasný desetinný číslo připomnělo finanční matematiku, ani nevím proč :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) ja_fi: urcite to nebude mimo ;-) Ale saxik je fakt dost hlasitej. tak doporucuju aby nestal az primo u vas, a aby nehral, kdyz se jeste neco bude povidat :-D Jinak kombinace repro hudby a saxiku vubec neni problem, ja tak taky hrala. Doporucuju predem mu nastinit, co se vam libi, a on by mel byt schopny vam rict, co zvladne zahrat, nebo poslat treba nahravku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýý a to jsem se vás chtěla zeptat + poprosit o radu - jak udělám abych si v albíčku mohla jednotlivé např. zařízené a zaplacené věci psát v časové posloupnosti pod sebe a neslejvalo se mi to všechno do jednoho textu? prosííím ;-)
Odpovědět
za větu dej < br > ale bez mezer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu to prubnout, děkujuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fungujeeee, parádní, děkuju moc moc moc!
Odpovědět
nuuna: a myslis, ze tohle by na saxiku znelo dobre? http://www.youtube.com/watch?v=VTar-u...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:no, z tehle pisnicky by pravdepodobne bylo nejsnazsi hrat ten podklad, ale muselo by se to samozrejme trochu upravit a taky zpomalit, protoze takove rychle zmeny tonu jsou dost obtizne, a ani na saxik podle me nezni tak hezky, jako trochu delsi tahlejsi tony. Ale to by musel zkusit on, co zvladne ;-)
Odpovědět
nuuna: diky :-) my to s nim samozrejme proberem, jen me zajimal tvuj nazor, jestli ma smysl to vubec zkouset :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?