Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, presne, kdyz si chlap dovoli na zenskou, a ona mu nabanci, nic proti, ale ja bych to nechala :-D Vzdyt je to hnus, dovolit si na slabsiho, a dle meho si to ten clovek zaslouzi, aby si to dlouho pamatoval...A ne aby si jeste na ni chladil zahu u soudu, protoze urazila jeho ego 8-( No ja bych si taky prastila parkrat navic pro zadostiucineni, a myslim, ze asi vetsina lidi....A pokud z toho zbyde jen zranene ego, proc to tahat k soudu, to je na hlavu... Tam je spis problem, ze kdyz cloveku prokazi, ze dela bojovy sport, okamzite se k cloveku soud stavi jinak. Kdyby zenska v sebeobrane zmlatila chlapa a nikam nechodila, nemeli by v ruce asi nic... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ono by se něco našlo... třeba , že ho flákla nepřiměřeně těžkou kabelkou... :-D :-D
Odpovědět
jééé tak to si musí dávat bacha, protože já když bych někdo občas vzala tou svou kabelkou,tak je po něm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jsme na tom stejne, pritel se me vzdycky pta, jestli tam nosim zlatou cihlu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D taky se přidávám do skupiny nebezpečně velkých a těžkých kabel... :-D :-D
Odpovědět
no, ale já to prostě neumím mít malou kabelku :-D jo přítel taky, když mu jí dám podržet, tak se děsí co to tam jako vláčim, že to není normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, pritel uz mi dokonce koupil relativne velkou kozenou kabelku...Rikala jsme si jeee, takovyho mista...A co myslite? Behem mesice byla kazdy den opet uplne narvana... :-N Ja ani nevim, co tam taham, ze je tak tezka... Proste jen nezbytnosti, neco ke cteni a jidlo :-N :-D Ted momentalne ale nosim radsi batoh - abych nemela krivy zada, protoze ta kabelka uz byla fakt moc tezka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takze nejsem jedina...to je fajn, uz si nepripadam divna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorší je, že přítel se taky diví proč s sebou tahám takovej vak, ale když jdeme někam spolu tak mi tam nahází autorádio, navigaci, telefon, pracovní PDA, občas i peněženku... :-D a to se to panečku pěkně pronese...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak mu kup taky nejakou kabelu :-D A rekni mu, ze nemas misto, a nebo jestli tam chce dat veci, at ti ji nese :-D Urcite pak bude mit radsi to sve panske prirucni zavazadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky se přidávám když jdem na výlet tak máme batoh - kupovaný nový a říkala jsem si ten je veliký a teď si říkám ten je tip top. Kabelku mám velkou a stále plnou ale ono se to nezdá. Tak jsem si objednala holínky bílé, naše mamka myslela, že to říkám jen v legraci :-D
Odpovědět
ahoj holky! tak uz jsem tu taky.. ale asi jen na skoka - za chvili se vzbudi mimis a pujdem krmit.. jsem naprosto NADSENA z hotelu! fakt super! krome alkoholu nic neni problem. Udelaji vsechno, i ty moje vymysly! Jen po spatnejch zkusenostech nepovoluji vlastni alkohol ani za korkovne. Ale to neva! Hura!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna: taky, že jí občas nese... obzvlášť nerad nosí růžovou... :-D musí pak odrážet útoky stejného pohlaví... :-D :-D dalfy: ty máš svatební holínky? :-D
Odpovědět
no přítel mi vždycky říká, že to té mé kabelky by se on zabalil na víkend na služebku :-D pajik83: přesně tak, pak když jdeme někam spolu tak tam mám autorádio apod. dalfy: holinky... tak to je naprosto super mazec ;-)
Odpovědět
brou: ke komu v hor poc chodis???
Odpovědět
ja_fi: ke Kristýnce.. měla tam kadeřnictví její mamka a ona to teď přebírá.. dřív dělala jinde.. je to na konečné.. myslím, že to je Ratibořická.. a je to tam v jednom z těch 3 paneláku co tam jsou vedle sebe.. jestli víš..
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, presne to jsem cekala, s tim stejnym pohlavim... :-D Klobouk dolu, ze je jeste porad ochoten ji nosit :-D
Odpovědět
brou: aha, tak to moc nevim :-) me prave v hotelu dali kontakt na slecnu co tam je v kadernictvi eliska.. to je nekde uprostred pocernic.. nebo zacatek druhe pulky :D
Odpovědět
ti můžu na ní dát klidně také kontakt.. je fakt šikovná.. ;-) ať máš třeba nějaké porovnání ..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: mu nic jinýho nezbývá... my se doma o všechno dělíme... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Tak to je spravny :-D U nas to tak taky funguje ;-)
Odpovědět
holky tenhle citát máme na oznámku.. až to uvidí tchýně, tak jí trefí :-D Manželství znamená zdvojnásobit svoje povinnosti a na polovinu omezit svoje práva. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: To je celkem drsny, i kdyz celkem pravdivy :-D Koukam, ze to berete pragmaticky, nez romanticky :-D
Odpovědět
nuuna: no jasně.. jde o srandu.. prostě to tak bereme.... nechtěla jsem tam žádný srdceryvné výlevy.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: pěkný... :-D ;-)
Odpovědět
je to prostě taková legrace, ale vlastně to je tak nějak i pravdivé :-D
Odpovědět
brou Tohle by se hoodně líbilo tomu mému, taky je proti výlevům :-D :-D Jinak se přidámám k majitelkám velkých kabelek, protože proacuju v takovém areálu _kdenictunic_ vozím si od snídaně po oběd a sváču:)) a souustu důležitých věcí vláčím s sebou, ani o tom nevím :-p
Odpovědět
brou: moc pekny :-D ten kontakt zatim necham - uz mam dalsi dva :-D a tahle kadernice, co vymyslela s tema mejma kratkyma vlasama nebyla spatna... mela vizi a myslim, ze ne blbou :-D
Odpovědět
holky o necem takovym jste mluvily?? :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... (pardon, zase sem taham liceni.. ale to do kabelek taky patri, ne? :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ten obrazek co jsi poslala, uz je lepsi, nez to vcera ;-) Ale stejnak bych jeste trochu odlisila barvu ocnich vicek od barvy pod obocim...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?