Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 no tak kdyz jsem hapy a zjistim ze prstýnky jsou o 5tis drazsi tak si nereknu juchů to je ale super.. kdyz mi prijde ruzovy oznamko i kdyz na 3ch pocitacich je bilo modrý tak si reknu poooohoooda vzdyt me je vsechno jedno.. kdyz mi nechodi saty-aha jsem zapomnela ze jsem jen tu informaci spatne zpracovala vsechno je okej nikde neni nic divnyho ani podezdrelyho a ze je posila ostatnim? to je taky fáááájn ze??:-// ze mi najednou odrekly auto (kdyz jsem byla natesena jak stepní koza, ze dostanu penize-to je taky moje vina...

a ted dodám, ze za vsechny tyhle zpravy si vlastne muzu sama.. hmm to je fajn zjisteni.. neovládám taky náhodou počasí ? emoticon

super.. ze ja vlastne cokoli resim.. půlku veci budeme mit za draho a půlku veci nebudeme mit vubec.. ale vsechno je fááájm, že?!?

chjo to je zas kec
9. únor 2010 v 11:33  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 alka: hele vis co? tak si trhni nohou a utapej se v tom dal. Totalne prekrucujes, co ti clovek napise, kdyz se ti snazi pomoc, a to delas vzdy, kdyz se ti neco nedari, a bohuzel to casto davas sezrat ostatnim, co za to nemuzou a uplne zbytecne kopes kolem sebe. Tak si delej co chces, a nediv se, ze jsi porad ve stresu a nestastna z neceho... emoticon Nkdo ti nepsal ze se z toho mas radovat. ale jak myslis, delej si to jak sama umis...
9. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 A ospust mi mou troufalost, ze jsem byla tak hloupa, a snazila se ti ukazat trochu pozitivnejsi mysleni. Treba ti to tak vyhovuje, videt to cerne... a to jsem bohuzel nepomyslela... Tak mi to promin, ze jsem to s tebou zase jednou myslela dobre... emoticon
9. únor 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
Registrovala se 18. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 821 příspěvků a 2 alba. Má 5 přátel. Region Přerov.
 alka: mi to spíš připadá, že holky se ti snaží pomoct, vytáhnout tě z té tvé depky a ty akorát kopeš kolem sebe jak malý rozmazlený smrad...chceš takovou svatbu jakou chceš, co sis myslela, že to všechno půjde v pohodě a v únoru se budeš kopat nudou do prdele?! Furt tady jenom fňukáš, co nemáš a co ti chybí - vždyť ti do svatby chybí PŮL ROKU!!!!!!Někteří neprve začínají a ty se tady hrozíš, jak to všechno nestihneš....

Vzpamatuj se a seber, není ti dvanáct, aby tě pořád někdo utěšoval!!!
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 myslim ze tady nedávám nikomu nic sezrat emoticon jen si tu stezuju.. ale to je asi taky spatne...takze jsem pochopila ze vám to vadi (stacilo to napsat)takze uz zadny stezovani..se vybrecim jinde emoticon

a za tohle is muzu taky ssama-me to je jasny emoticon
9. únor 2010 v 11:42  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pellullinka
7
Registrovala se 10. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 3282 příspěvků. Má 16 přátel. Region Tábor.
 alka: ale svatba není o takovým stresu, jsou to nepodstatný věci přece!!!v životě jsou důležitější věci, než je dokonalá výzdoba na svatbě!!!
A mimochodem, já to oznámení mám taky do růžova
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 koppu? nevsimla jsme si ze kopu...
9. únor 2010 v 11:43  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
 A že ti nevycházejí prachy, tak buď slev z některých svých nároků, nebo si peníze pujč (banka, rodiče)...možností je spousta....popř. dělej takovou svatbu na kterou máš!!! Není to o tom se předvést, ale spojit svůj život s člověkem, kterého miluješ a on tebe...a jestli tohle nechápeš a zakládáš si na prstenu, kytce a podobných kravinách, tak seš na tu svatbu totálně nedozrálá!!!
9. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
fotoportrét
fotoportrét
msonulka
 Ono kdyby sis stěžovala, že se ti třeba nepovedlo to nebo to..tak je to v pořádku, uklidníme, poradíme, ale ty si stěžuješ pořád a na všechno...teďka si teda zkazila náladu mě, protože holky se tak snaží a ty na ně takhle...takové jednání nesnáším!
9. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    V lomu Na Kobyle - Berounsko, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1227 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Region Beroun.
 u nás se budou dávat koláčky a minizákusky s oznámením + něco málo sousedům, se kterýma se bavíme. Ale nebudeme mít košíčky ale krabičky. A výslužky po svatbě dáme větší těm, kteří jsou z dál a dostanou poštou jen oznámení a menší ostatním.

Alko a to ti přišlo už hotové oznámení? Nebo jen vzorek?
9. únor 2010 v 11:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
Registrovala se 22. října 2009 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků. Má 6 přátel. Region Hodonín.
 ahojík!Holky,já bych takový ptákoviny vůbec neřešila, alki, Ty prostě si extrémní typ, buď si absolutně happy, nebo si absolutně hin,ale nic mezi tím, zkus hledat nějakej prostředek emoticon ale inak Tě chápu,hlavně kůli těm šatům, ale když Ti chtějí hollky pomoct, nebo Tě utěšit a Ty o to nestojíš, tak to stačí říct a všem bude fajn emoticon
9. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 dalfy:jojo, tak nějak to budeme mít taky z těma výslužkama do krabiček i komu je budeme dávat,tady se to tak dělá
9. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 msonuilka ale ja nepotrebuju aby me nekdo utesoval a ano chtela jsem to mit v unoru hotové, proc si myslis ze na vsechno tak chvátám?! ja mam i jine plany a starosti nez delat rok svatbu!!

jinak nepotrebuju nejdokonalejsi(a vyzdobu uz pul roku mam) je to spis o tom jit v nejakych satech.. ale co si tady budu dal stezovat... je vidno ze otravuju, jsem rada ze to vim. emoticon

jezis, kdo tu mluvi o tom se predvest?? jestli jsem tohl enekdy napsala tak mi to ukazte..

ano jsem nedozrala, a copak jeste jsem hm? to ze to chci mit hezky a je to jednou v zivote tak neznamena ze budu celej zivot vzpominat na nejakej hnus

jak já na ně?? mylsim ze jedinej kdo se tu dome pustil a já si dovolila mu oponovat byla nuna, a porad jsem si nevsimla ze bych do nekoho kopala? co to tu melete? vzdyt jsem psala svuj nazor.. samy si muzete precist jak mam vzdy super náladu a najednou s eneco posere(to pro pripominku ze clovek si na sebe fakt to zlo nepritahuje-a vy jste neco takovyho asi nikdy nezazily-zrejme) pokud vim tak je demokracie, a fakt me mrzi ze jsem tohle téma táhla za kazdou cenu.. i kdybych si tu jen stezovala hlavne aby to jelo.. a kdyz vam vadily moje prispevky nemusely jste je vubec cist emoticon
9. únor 2010 v 11:52  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 ahojky briii.. jj kdyz uz jsme u ty psychologie o pritahovani tak to je asi tim ze jsem totalni cholerik.. a ty nic mezi tim nemaji.. maj jen super naladu a nebo totalni kataastrofu.. emoticon
9. únor 2010 v 11:55  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Alka: prave ze jsme to zazily z obou stran, a tak vime, ze to opravdu funguje emoticon Radno mluvit, komu neni rady, tomu neni pomoci. Reci o tom ze jsme to nikdy nezazily? Mas pocit, ze ostatnmi jsou vsichni 100% stastni a absolutne bez starosti jen kvuli tomu, ze se kvuli tomu nehrouti? Asi te vyvedu z omylu, jiste hodne holek tady ma mnohem vic trabli a potizi nebo starosti nez ty, jenze prave to je naucilo se stresovat a trapit jen kvuli necemu, a nekazit si kvuli trablum kazdej den........

Nikdo nepise ze otravujes, ale pokud se te nekdo snazi navest na lepsi naladu a pozitivnejsi mysleni, mela by sis asi nacvicit trochu jinou reakci. Pro tebe je to sice normalni jednani, ale ostatni to muzou vnimat jako slusne poslani do pr... za neco, za co si to absolutne nezalsouzi.

JInak pokud pamatuju, prece ti zalezi na tom, aby jsi konecne vsem dokazala, ze te nekdo miluje, a chce si te vzit, a ze uz nejsi ten otloukanek, ktereho nikdo nechce, a chces mit ten svuj jeden den, ktery bude jen tvuj a ty budes za hvezdu...nebo ne? Proc rikas ze ne? Myslela jsme, ze jsi na to hrda... emoticon

Ostatni nema cenu komentovat.
9. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 holky, stopneme to.. jinak tahle konverzace bude uplne zkazena.. a doted to tu bylo moc fajn.
9. únor 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 poslani do pr??? tak to cumim.. to jsem udelal za zivot snad 4x .. a tohle fakt neni ono emoticon

ale ja nechci nic dokazovat jinym.. chci si to dokazat sobe.. a neni to o tom se predvest, to bych dokazala i kdybych sla na uřad jen se svedkama- ze si me chce konecne nekdo vzit.. ja to proste chci mit krasny- profi dekorace.. to je jako kdybych nikdy nemohla zit na statku..to proste nejde.. tak takhle to mam i se svatbou..proste neexituje nic jinyho nez to co delam.. a hrda ze se vdavam to jsem- to nenpopírám
9. únor 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: jenze musis vnimat i to, jak to vnima druha strana. Dokazes byt bohuzel pekne hnusna na ostatnmi, a bohuzel si to ani neuvedomujes - v tom je asi ten hacek, proc se pak tak divis, co se deje. Jestli ti prijde normalni, co jsi mi napsala na moji uplne normalni radu, myslenou v dobrem, tak by jsi s tim mela asi neco delat.

Tim to pro me konci.
9. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 doted.. hm.. vimco mam udelat.. loucim se.. je videt ze jsem asi nebezpecna a kazic dobry nalady.. sory vsem.. nemyslela jsem to tak jak to vidite, a moc me mrzi jestli jsem vam ty pripravy zkazila
9. únor 2010 ve 12:06  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 alka: ted se vazne chovas jak maly dite.. emoticon
9. únor 2010 ve 12:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Já myslím, že trablí a starostí má každý dost a jsou různé. Já jsem se ve svém životě už poučila, že co mě nezlomí to mě posílí a když je nejhůř.... tak je alespoň možnost se odrazit. Ale ono je to i o tom co kdo v životě prožil.
Já to beru tak,že svatbu děláme - chceme sice až teď ale jdeme do toho, prostě na co máme to uděláme a na co nemáme to mít nebudeme.

Já souhlasím s msonulkou když jsem přijdu tak si vás přečtu, reaguji na co chci a je to. Každá jsme jiná je to i tím.

Je fakt Alko,že ty jsi buď v pohodě anebo hned bum.
9. únor 2010 ve 12:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
fotoportrét
fotoportrét
briiseis
6
 my si dneska s drahým udělali radost tím, že jsme mamce pomohli roznést letáky (je pošt.doručovatelka), tak jsme měli takovou zdravou procházku po dědině emoticon a eště jsme jí objednali novej mobil, protože se ten její stařeček pos.., tak mám z toho radost, že bude mít jinej emoticon ted doděláváme valašskou kyselicu, tak si dáme do nosu emoticon
a uplně si představuju,jak se ted někde vyraábějí ty naše supr snubáčky, tož abych taky přihodila něco k tématu emoticon moc se na ně těším, akorát je půjde vyzvednout Pepík a já je uvidím až kdovíkdy, tak jsem mu nakázala,aby je pak pěkně vyfotil a poslal mi aspon fotku a já se pak s nima eště můtu pochlubit i vám emoticon
9. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: zase kopes a pises nesmysly, ktery proti tobe nikdo nenapsal. Az se vybouri tvoje cholericka duse, zase prijdes. A nehazej na ostatni to, co nikdo nenapsal,neprekrucuj si slova ostatnich proti sobe, neni to fer ani pro jednu stranu. emoticon
9. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 chci to dotahnout do konce.. a dát vam za pravdu,takze protoemoticon
9. únor 2010 ve 12:10  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 alka: tim ublizis jen sama sobe a efekt zadny.
9. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 brii: super emoticon ja uz chci asi taky prstynky.. emoticon kdyz to tady tak ctu, jak je vsichni uz mate podchyceny emoticon
valasska kyselica!! to mi pripomina obed.. tak jdu neco ukuchtit.. at neumru.. emoticon
9. únor 2010 ve 12:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidicka14
Registrovala se 7. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1677 příspěvků. Má 14 přátel. Region Semily.
  • Neví, kdy bude svatba
 tak holky, jsem se dozvěděla, že kamarádku vyhodili od státnic emoticon už to měla druhý pokus emoticon takže je bez titulu a studovala dva roky zbytečně emoticon
9. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 lidi: fuuu... tak to teda nic moc emoticon kdyby sla studovat znovu, uznali by ji zkousky? ze by to ponekud zrychlila..? nebo to tak nejde?
9. únor 2010 ve 12:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Ja chci taky prstynky emoticon Jen si rikam, kdy konedne bude nejaky schodny pocasi, abychom se vubec dostali do Plzne... emoticon Mame letnaky, a nejsem blazen, abych s tim nekam vyjela... A stejne musim koupit jeste dalnicni znamku.
Segra vcera nedokazala pochopit, ze pristi dva vikendy se nedostaneme s ni na hory,kam nas zve,kdyz ma prcek narozky, a priteluv synovec taky, do toho svatebni veletrh...asi neverila ze se nevymlouvam emoticon Doufam, ze apson to, ze nepojedu na hory na letnich gumach pochopila emoticon A doufam, ze se neurazila emoticon
9. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
fotoportrét
fotoportrét
dalfy (36 r.)
8
 Bri už jsi si objednala ty botky?

Lidicka to je hrůza chudák tak z toho by mě osobně houklo. Pro mě byla jak matura tak voška - zkoušky peklo
9. únor 2010 ve 12:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš