Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
my na veletrh nepojdeme, ale koukala jsem, že je i tady v LBC, tak možná bychom jeli sem...zkusím přesvědčit přítele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme si rikala ze to je takyovy svezi do modra.. nu tak mame ruzovy...:-)) ja_fi :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi máme všechny špatný monitory a jediná paní desingérka (či jak si říká) ho má správně :-N holky máte představu kolik kilo koláčků budete objednávat? řeším tu objednání košíčků na koláčky a krabiček na výslužky, začala jsem si tvořit tabulku v excelu - jako že to bude přehledný a že to pak krásně spočítáme kolik čeho bude potřeba a ono ejhle..nějako jsem se do toho zamotala a vejrám tu do toho jak husa do flašky...nechci toho objednat moc ale ani málo...chjooo
Odpovědět
Profilova fotka
tak kolacky a ruzny sladkosti neresim... to tam mit nechci:-) ciste ze sobeckých důvodů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alko: takže u vás se nebudou rozdávat koláčky ani s oznámením? s tím tištěným?
Odpovědět
Profilova fotka
coo? proc s oznámením? to jsem neslysela v zivote:-) ja myslela ze je delas na hostinu a na vysluzky(ty rozpocty) a u nas vysluzky nebudou a na stolech taky ne:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás to je tak že se pečou či objednávají takový ty minikoláčky, dávají se do papírových košíčků + každýmu co je svobodný tak se dává ještě koláček rohový (který má sníst pod stolem, aby se taky oženil) a když se nese oznámení tak se dává ten košíček s koláčkama ... to u vás fakt není? ty výslužky tak ty moc neřeším, protože sladkého na hostinu chci opravdu minimum, spíš aby až se rozkrájí dort tak aby si ho mohli lidi v něčem odnýst..proto ty krabičky..
Odpovědět
Profilova fotka
pod stolem? :-D :-D to je sranda:-D nn u nas nic takovyho neni, u nas je jen ze se ti dá oznameni a bud osobně a nebo poštou.. nic víc:-D
Odpovědět
u nas se to taky delava takhle, jako u kacitky. ale ja na to kaslu. bysme se zblaznili, nez bysme objeli vsechny ty kamarady a tak. takze dame pred svatbou kolacky tak akorat do prace, plus tem fakt nejblizsim a mama nejakym kamaradkam u nich doma (nejsme ve stejnem meste). a zbytek dame na stoly pri rautu a pak do vysluzek. pokud bude co :-D ale kolacky teda delat budem, protoze moje mamka pece naprosto luxusni! takovy jsem tu na fotkach jeste nevidela.
Odpovědět
Profilova fotka
kacitkoa co uz vsechno más ? kdyz jsme ve stejný den.. at muzu porovnávat a panikařit:-)
Odpovědět
jo, rohaky pod stolem :-) kdyz jsem driv bydlela jeste u mamy, za mlada :-D, no jako teenager ;-), tak nam obcas jeji kolegyne donesly kolacky, ze se jejich deti zeni/vdavaji a fakt me nutily jist je pod stolem, abych se pry taky jednou vdala. no, byly mnamky, tak jsem teda tu obet podstoupila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: to jsem ráda, že roháky taky znáš, už jsem se začala bát že jsme tady v HK nenormální :-D alka: no my máme zajištěný místo obřadu+zaplacenou zálohu, zajištěnou restauraci, fotografa, předvybraný šatičky, ale dnes ještě jedu do jaroměře okouknout co mají tam, a nějaký dekorace (ale maličkato), jo a prstýnky máme vybraný - objednáme asi v SO na veletrhu v Praze a při té příležitosti vlítnem i do Ikey pro nějaký svíčky, ubrousky, atd. to bude mít L. radost :-D :-D
Odpovědět
ahojda holky.. ja_fi: ty mi děláš chutě s koláčky.. akorát popíjim kafčo a říkám si, že by to něco chtělo.. asi si udělám výlet na kolčáky do Hor. Poč :-D
Odpovědět
kacitko: jo roháky jsou známé ;-) jinak ale výslužky budeme dávat, až po raut, když budou lidi odcházet domu, takhle to bylo na všech svatbách co jsem byla.. a když bude ještě i dort, tak jim to tam přihodím, ale jinak dáme jenom oznámení bez výslužky...
Odpovědět
Profilova fotka
stejne je zajímavy jak je jedna malinka republika a tolik rozdílných "zvyků/tradic" :-) nereknu cizí země:-):-) kacitko juj to toho máte hodne.. nu ja vcera rikala manzovi a dneska ty pani z bechyne at nas odtahne na matriku ze to chci mit taky sfoukly(jak formulare takpoplatek) saticky stáále cekam.. prstýnek mam jen já, kdyz s eprodá auto tak i manza:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
jj zvyky jsou různé :-) mně pořád přijde že toho máme maličko a že vy jste holky všechny už mnohem mnohem dál než my, na matrice to bylo docela vtipný, takových papírů co jsme vyplňovali, ale je pravda že až tam mi nějak došlo že už to je fakt "vážný" víte jak to myslím..když podepisujete "snoubenci prohlašují že znají vzájemně svůj zdravotní stav, že zvážili majetkové poměry v manželství, výchovu společných dětí..."
Odpovědět
kacitko: no to bude mozna tim, ze jsem z HK :-D puvodem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: aháááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko.,.. jj taky si myslim ze jakmile to odevzdame tak to bude na tvrdo:-)) uz jsem ty formulare videla:-) a mazec:-))pulce veci nerozumim:-d
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: procpak se pritel pohadal s mamou? kacitko: ja tu tradici taky znam, a to jsme Prazacka ;-) Jenze u nas jsou vetsinou lide pohodlni jezdit s kolackama uz pri rozdavani oznameni, tak se vetsinou davaji az na svatbe.
Odpovědět
Profilova fotka
achjo..dalsi holce prisly detailne vysite krasne svatebky od asapa.. kurníík tohle uz neni normalni:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: koukala jsem na to tve oznameni, a me se teda zobrazuje jako sedo-ruzovy...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: pravda pravda, však ono asi jezdit po Praze s koláčkama by bylo takříkajíc skoro "o život"
Odpovědět
Profilova fotka
tak prave jsem ztratila posledni víru ze mi saty nekdy prijdou:-( nuuna -fakt??
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo, mam ho celkem dost ruzovy... kacitko: jj, bylo by to hodne narocny :-)
Odpovědět
alka: já to tvé oznámko mám v náhledu taky dost růžové... už víš něco o těch šatech?
Odpovědět
jo, rozvazet po praze, no pekne dekuju :-) jen ti co bydli vedle, ti asi neco dostanou :-) ale to je tak vsechno :-)
Odpovědět
brou: tak co, nasla jsi nekde neco sladkyho k tomu kafi?? ;-)
Odpovědět
tak mi budeme taky dávat koláčky s oznámením.... ale tak u nás je trošku něco jiného, že... ale tradice je tradice x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?