Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda..dneska fakt dru:-( doufam ze uz si safi poslala to dývko:-)) at s ena nej muzem kouknout:-) uz se tak tesiiim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj, poslala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brou: To bohuzel netusim, ale myslim si, ze by to meli napsat jeste pred odeslanim balicku, clovek preci poterbuje vedet, kolik bude platit :-D Ale urcite neni problem jim napsat a zeptat se, odpovidaji opravdu rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
safi -zlatááá :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi poslali náhled... a jsem pěkná trubka, jelikož jsem tam napsala chybu.. tak počkám na manžu, jestli to schválí a pak jim odepíšu ať to opraví, ale jinak myslím, že je to graficky ok... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Fakt? :-D No ja jsme tam pro zmenu zapomnela napsat na pozvanku na odpoledni pohosteni, od kolika hodin to je :-D :-N Tak to napiseme z druhe strany spolu s adresou restaurace...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: a to jsem to četla nejmíň desetkrát po sobě, ale pořád jsem měla pocit, že je tam něco blbě, ale nepřišla jsem na to co.. ještě, že jsem to na té korektuře viděla... by byl docela trapas :-D :-D
Odpovědět
holky mi budeme mít dělané takové ty svatební stránky, takže to pak všem rozšleme. Tam budou komplet všechny informace. Takže máme jenom oznámka, pozvánky k obědu a na raut.
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, to je sikovny. Jenze u nas ma ne kazdy internet, a nebo jsou to internetovi analfabeti :-N Samozrejem ne vetsina, ale i tak to staci :-D
Odpovědět
naštěstí právě u nás mají, tak právě proto to takhle vyřešíme.. a bude tam mít i nějaký seznam dárků co bycho chtěli, protože ne všichni nám budou chtít dát penízky a nám se i nějaké věci hodí do chystaného baráčku :) jenom jedni jsou takový analfabeti :-N tak těm to řekne naštěstí táta.. tak pohoda. Ale prý říkala, že nám raději dají peníze.. tak vlastně v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja postupne prichazim taky na par veci, co bychom jako dary i uvitali, ale jsou to zrovna veci, co nikdo urcite jen tak neprinese :-N :-D Tak treba nova plocha TV by se hodila, nebo bych nepohrdla poukazkou do sushi restaurace... :-D A nebo obligatni povleceni, jenze mame netypicky rozmer perin, tak doufam, ze nikdo nekoupi to klasicke :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: hele mi to tam budeme mít natvrdo.. prostě obázek co přesně chceme, kolik to stojí a kde to koupí (nebo odkaz na net. stránky). takže není možná (doufám, že jsou všichni dostatečně inteligentní) aby se někdo netrefil. Telku bych taky brala, ale to jsem v klidu :-) takže tam budeme mít věci jako povlečení, věci ke krbu, věci do kuchyně, ručníky atd. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jj, ja ty stranky znam, kamaradka je taky mela. Jenze my toho vecneho moc nechceme, a na ty dve tri polozky to nestoji za to... Ono zase kdyz pripustime, ze neco malo vecneho by se nam hodilo, skonci to tak, ze nam neco prinese kazdy, a preci jen mame pidi-byt a ja zadne nepotrebne kramy nechciiii :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brííí: děkuji za pochvalu :-) já taky nechci věcné dary, budeme spíš potřebovat peníze... navíc nemáme zatím pořádnou domácnost a do našeho brněnského minibytečku bych těžko něco nacpala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: zapomnela jsem napsat, ze ty saty v tvem albu jsou proste prekrasny! ;-) Libi se mi hlavne ty prvni a posledni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: děkuji moc :-) ty první si nechám ušít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky budeme volit penízky, přece jenom i za ty si to co budem potřebovat můžeme koupit samy.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: presne tak, bereme to stejne ;-) A hoste navic nebudou mit starost se shanenim daru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo přesně tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf jsem se patlala se štrůdlem... :-D nenávidím strouhání jablek!!!! danuska: ty šaty jsou krásné... mě se zase nejvíc líbí 1 a 3... já sice už šaty mám, ale asi si jich pár půjdu taky vyzkoušet... :-D abych se neošidila...
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: mě se na danušce taky ty 3 strašně líbí!!!Má krásnou postavu tak si je může dovolit
Odpovědět
Profilova fotka
holky v těch třetích šatech se skoro nedalo chodit :-D upadla bych, než bych tam došla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jj a co ty a šaty? Už jsi něco vymyslela? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: fakt? To je ale škoda :-( jsou moc krásné... no tak jedině, že by se nevěsta nechala všude nosit... :-D :-D a ty už máš vybráno?
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: jojo vymyslela, vybrala jsem si na netu a nechám si je ušít v číně
Odpovědět
Profilova fotka
marticka.es: Já jsem objednávala od Kyoprintu a sice půl roku dopředu, ale chtěli jsme využít 50% díky které jsme fakt hodně ušetřili a jinak naprostá spokojenost. Jinak jsem se tam ptala i na elektronickou verzi anapsali mi, že tu dělají za 100 Kč jako že vyfocené to oznámení nebo za 500 Kč nějak jako flash. brie: Děkuju :-) To jsem ráda, že má takový ohlas, já když jsem viděla tenhle citátek, tak jsem z něj byla taky nadšená a bylo hned rozhodnuto :-D Jinak já jsem dělala 10 vývazků velkých s růžičkou a zbytek menší se špendlíkem uprostřed s tím, že jsem si říkala, že těch 10 bude pro rodiče svědky a např. babičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, teda 100Kč za vyfocenou verzi, to bych si to radsi nascanovala.... =-) :-| Ale ten flash, to uz je neco jineho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: tak to je dobře... ;-) takže korektura schválena... přítel spokojen... tak mi to asi zítra hodí do tisku... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: Uz aby bylo oznameni doma, vid? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: si piš... jen je musím někam schovat... ten vzorek co mi přišel minulý týden už je naprosto na hadry jak se s ním pořád kochám... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?