Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi bys to fakt za víc nestřelila :-( Tak se raduj aspoň z něčeho. Taky by nám bodla taková finanční injekce.
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak nejak vim ze za vic bych to nedala.. a ja mam jeste uplne nový elektrony a radio za 3ku.. to si nechávám.. takze to taky za neco bouchnu.. ale tak jiste me chapes:-( jj mela bych se radovat pocitala jsem se 30ti ..ale je to moje srdecni zalezitost.. prvni auto.. a takov yluxusni.. vevnitr v krému.. kola.. spesl svetla... jj financni injekce to bude velika a velice potrebná :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, když někomu prodáš to rádio a elektrony tak bude zase nějaká ta koruna. Úplně tě chápu, já se taky upínám k různým věcem.
Odpovědět
Profilova fotka
safi.. jj to byla moje lááska.. dá se rict ze jsem si ho koupila za kopačky:-D:-D byla to moje prdelka.. já jako auto maniak je pro strasne dulezity mit auto..sice rok nejede..ale vzalo me to.. zvlast kdyz me tolik stálo.. no..uz aby bylo pryc..aby to tak nebolelo...:-( asi vymazu i fotky..
Odpovědět
Profilova fotka
třeba až po svatbě našetříte nějakou kačku, tak si koupíš další a ještě hezčí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manza slibil ze mi koupi nejakej srot:-) tak jsem happy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš hned je náplast na bolístku. A co jinak nového? Páteční konverzaci jsem nedočítala.
Odpovědět
holky, jaké budete mít pod šaty prádlo... právě vybírám korzet a nevím jestli jo nebo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
juj ani nevim co jsme probiraly v patek:-D:-D novyho? cekala jsme oznameni a neprislo, tak asi az v pondeli:-(.. nu a vybraly jsme oblek -jen nevim jetli koupit nebo pujcit.... no a ten manzovo prsten zdrazily o nechutnou sumu.. tak to nevim co mu koupime... a co ty?:-))
Odpovědět
safi: a co vůbec tvoje bakalářka? jak jsi na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
korzet urco ne... nejaky obycejný:-).. az vecer se prestrojim..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to určitě příjde po víkendu ;-) Já jsem taky nestihla poslat to dvd :-N Ale v pondělí to napravím. My oblek budeme kupovat. Manža sice jeden má z loňska a krásný, na plese mu všichni říkali, že je jako ženich, ale příjde nám divné, aby se ženil ve "starém" obleku. Navíc chce za každou cenu bílý nebo max. krémový/šampaň oblek. Vůbec nevím za jakou cenu se obleky půjčují. Byli jste u toho Rýdla, že? Já mám zajištěnou vizážistku a kadeřnici, v březnu jdu na zkoušku. Jo a taky hudbu. Zdá se vám z svatební líčení 450kč hodně? lidicka: no mám zatím tak napůl průzkum do empirické části. Termín odevzdání máme 30.4. Nějak se k tomu neumím dokopat, ale příští týden mám ještě volno, tak se na to vrhnu. A jak ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidicka: taky jsem nejdřív uvažovala o korzetu, ale při představě, že bude 30 stupňů a já budu mít na sobě svatební šaty a ještě pod tím korzet....no nevím, taky by to mohlo se mnou šlehnoutna úpal. Spíš uvažuju o takové té "nalepovací" samodržící podprdě.
Odpovědět
Profilova fotka
safi to je super cena.. ja to mam za 350, ale mam mnozstevni slevu:-)) no tady se pujcovny pohybuje od 1500-3000,- a tenhle stoji 5300,- a je na prodej a dostanem k tomu kosily a kravatu zdarma..tak nevim..mam ho v albu tak koukni..dal by se nosit i normalne...
Odpovědět
safi: mě 450 nepřijde moc... já si myslím, že je to pěkná cena ;-) my oblek budeme kupovat, zatím jsme našli pěkné za 3.500,- a paní by ho i případně doupravila na míru, takže půjdeme tam asi nic jiného hledat nebudeme :-) já ani nevím, kdy to mám odevzdat ale nějak začátkem asi května... chjo... nějak se k tomu taky nemůžu dokopat - teda vedoucí mi řekla, že rešeršní část mám vyčerpanou, ale bude na tom ještě spousta práce a hlavně ještě musím udělat praktické zkoušky - a ty budu dělat v laborkách ve škole... takže mám na tom práce hafo, ale mám ještě dva týdny volna, tak musím tu rešeršní část dodělat a dojít na konzultaci, pak už bych chtěla řešit jenom to měření ;-) ;-) ale vůbec se mi do toho nechce, nebaví mě a hlavně to domlouvání laborek je hrozný :-|
Odpovědět
no jinak já tady přemýšlím nad korzetem... že bych byla ještě hubenější, ale zase aby něco neprosvítalo nebo abych nebyl ještě plošší než jsem :-D :-D ale tak jsem to říkala příteli, tomu se korzet líbí - je to bez poštovného a za cca 400 i s kalhotkama, tak do toho asi půjdu, doma ho mít můžu buď ho vezmu nebo nee ;-) tak to třeba aspon užiju na posvatební noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
juj kdyz slysim skolni práce tak se osypávám
Odpovědět
alka: já taky ;-) teď budu mít v semestru hafo předmětů... to je děs.. poslední semestr a oni nám tam dají nejvíc předmětů ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: oblek je pěkný. Já bych ho asi raději koupila. Jen mě tak napadlo, nebude se barevně "bít" s vaší tyrkysovo-zlatou dekorací? Stříbrná a zlatá k sobě moc nejdou... My plánujeme jet pro oblek do Polska. Přítel tam kupoval i ten minulý a vyšel na necelé 3 tis. A není to žádný šunt. Mamka je krejčová a když ho viděla, tak nevěřila, že je z Polska. lidicka: no právě, to dokopat se kt omu je nejtěžší. My musíme mít dotazníkový výzkum. Praktické zkoušky máme taky, i když ty mi zrovna příjdou zbytečné, protože když mám maturitu na zdravce v oboru všeobecná sestra, tak jsem už kvalifikovaná a jednu praktickou/maturitní zkoušku mám, tak nechápu, proč jí mám dělat znovu, když jsme se nic nového neučili.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: závidím, že už to máš za sebou! :-D lidicka: hoď sem odkaz na ten korzet prosím. Uvažuju o nějakém, ale na svatební noc. Jinak my ve škole taky toho máme na tento semestr plno. Výukovou část, 6 týdnů praxe, zkouškové, obhajoby, praktické státnice a ústní.
Odpovědět
safi: já měla taky doporučení do polska, ale asi bysme projeli dost a vyšlo by nás to stejně jako když to koupíme tady ;-) tak o těch praktických mi povídej - já bydlím na koleji na pokoji taky se zdravotní sestřičkou, má stejný obor co ty a taky tohle řeší... ale pak z ní třeba vyleze, že s ní studujou i lidi z gymplu, co třeba nikdy necévkovali, nebrali krev a tak, ale naprosto chápu, když už jednou jste vystudované sestry proč tohle vlastně dělat znova :-|
Odpovědět
Profilova fotka
safi nastesti se to hodi.. mely tam kravatu presne v barve mych satů .. a vypadalo to super:-)) taky jsem se bala..ale super:-)
Odpovědět
safi: tady to máš - já si vybrala hned ten první http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb...
Odpovědět
alko, to asi moc nekoukáš na ty dva teplouše :-D :-D :-D přítel na to kouká ;-) já slyším jenom hudbu
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: je fakt, že tam asi 5 holek je taky z jiných škol než ze zdravek, ale tak ať si udělají tu zkoušku jen ony a ne my. Je to sice sobecké ale spravedlivé :-D alka: já si to nějak nedokázala představit tak pospolu, ale jestli jste to zkoušeli a jde to k sobě, tak do toho jděte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
safi:-) verim:-))) brecela jsem 3dny po absolutorium:-)) bohuzel koukam.. fakt nechutný :-D:-D jj prave že to slo.. jako k mým satum, k dekoraci to nejde..ale hlavne ze se sladim já :-))
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: díky ;-) Tak mi se líbí ten tvůj a pak jsou pěkné korzet č. 1, 50, 38, 35, 37, 16 a 15. Ale nemůžu nikde najít velikostní tabulku, ne vždy XL je XL... :-N
Odpovědět
velikostní tabulka je ve vzkazech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak manzel mi ted uplne obratil videní:-)) jelikoz jsem si myslela ze jsou pro nej sexy krajky a snerovani atd.. no a on rekl ze ne.. ma rad klasickej obycejnej korzet atd.. zis.. jeste ze to vim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já byla hotová i po maturitě. Po těch stresech jsem si dala s přítelem a švagrem 3 panáky a byla jsem nalitá jak dělo a to normálně vyderžím hodně. A následující dva dny jsem byla úplně mimo. Jinak ty teplouše taky sleduju. Prý když mi bylo 10 nechal mě táta obřezat abych měl menší odpor vzduchu :-D dobrá hláška :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?